Перейти к содержанию
bercik alex /liliya

Українська степова порода

В теме 3 839 сообщений

16 годин тому, Mihail-ves сказав:

Ось повний архів по цій сімї. Можете дати @Kumpel для перевірки моїх виводів.  https://drive.google.com/open?id=1ab__yXj_Q7DROei1A22UQFlG8rKEWeHt

Сам взяв :). Ось звіт програми - 1Uran (6 індексів).pdf . Програмно  поки аналізуються лише три перші індекси, а останню трійку на даний час аналізуємо візуально. Там на графіках все видно, тому коментарі зайві.

Поделиться сообщением

Щоб визнати якийсь еталон, потрібно прийти до спільного знаменника. Я наприклад бачу його таким: Потрібно переміряти максимум сімей "типу" УСП, і ці проміри викласти наприклад у цій темі. Обговорити всі підводні камні Прийти до одного рішення. І тоді вважати прийняте за "еталон". Ну а дальше вже можна відправляти "спільний знаменник" на генетичний аналіз.
До речі, пасічники ДУЖЕ скритний люд, навіть тут на форуму ніхто (крім 3-5 чоловік) не хоче ділитись напрацюваннями, які б вони не були. Навіть погані результати це все ж таки результати і їх потрібно всім бачити.
Є в мене одна задумка, яку вже втілюю, зібрати "кращі" УСП, загнати їх у програму 19 точок, отримати середнє значення для наприклад 3-5 сімей і від них вже дивитись на всі інші проміряні сім'ї українок.  Зараз працюю з двома сім'ями, але "горяча пора" вносить свої корективи.

На рахунок того що хочуть чи не хочуть ділитися так скажу таке: якщо Ви сидете на форумі, то відсотків 95 навіть не заходять на нього. І обговорювати, тим паче виробляти стандарт тут не вийде. Одна тільки фраза що УС являється перехідною формою між карпаткою і македонікою, відбиває всяке бажання спілкуватися.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

9 часов назад, Kumpel сказал:

Там на графіках все видно,

Особенно на последнем. С 18 по 21 область УС. Правее кавказянка, левее 17 класс- вероятно показывают помесь УС и карпатки, а дальше карпатка.

Очень хорошо все видно.

Поделиться сообщением

1 година тому, Олег Мороз сказав:

Одна тільки фраза що УС являється перехідною формою між карпаткою і македонікою, відбиває всяке бажання спілкуватися.

До макадоніки далеко як до Марса УСП, але карпатка рядом і напортила вона дуже. :IMHO:УСП це не лінія від македоніки, оскільки у 19 точках ні одне крило не показало навіть приблизну близькість до македоніки. Я вважаю то просто слова, притягнуті за вуха.

Поделиться сообщением

12 часов назад, Wladimir_K сказал:

Хоч одна матка проміри пройшла?

Чи може, дехто не каже всієї правди?

Ну одну я вроде нашел, но жаль, что я не на Украине. Правда в том, что методика оценки УС пока только складывается и среди гибридов УС есть достойные для формирования нового типа пчел. Все должно пройти оценку.

Поделиться сообщением

1 година тому, Олег Мороз сказав:

На рахунок того що хочуть чи не хочуть ділитися так скажу таке: якщо Ви сидете на форумі, то відсотків 95 навіть не заходять на нього

не хочуть ділитись навіть ті бджолярі яких я просив взяти підмор, а я приїду і заберу, оскільки 20 км від мене. Але під різними відмовками, підмору не надали. Наче я просив подарувати мені сімї, а не мертвих 50 бджіл. З таким відношенням каші не звариш. А у них точно повинен бути достойний матеріал УСП, але...

Поделиться сообщением

10 минут назад, Mihail-ves сказал:

але карпатка рядом і напортила вона дуже.

У меня есть карпатка с примесью УС, так это просто чудо. Оценивать что напортило больше или меньше лучше осторожнее.

Поделиться сообщением

4 години тому, Майер сказав:

Оценивать что напортило больше или меньше лучше осторожнее.

Я не мав на увазі ХПП, я говорив про морфометрію, а саме про наприклад 2 піки в кубітальному індексі 17 та 19 класи.

Поделиться сообщением

Смотрел вчера одну пчелосемью украинки с оригинальной маткой от Григоркив(ее пчл на анализ еще не брал) Оба 145х корпуса в оснлвном в запечатанном расплоде и сверху корпус с сушью восновном...туда тащат мед но не смотрел подробно. А от Яцышина открывал гнездо в лежаке и добавил рамку с вощиной и с медом от другой семьи(куда вместо нее поставил рамку с сушью). Эту семью тоже еще не проверял и не отсылал проб. Сегодня ветер, я с работы и будем красить ульи и сбивать рамки

Поделиться сообщением

неправильный тест!!

надо по другому:

один голову в улей пихает 

а другой по улью пинает 

а третий сверху придерживает чтоб голову резко не убирал 

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, Рудаков Юрий сказав:

неправильный тест!!

надо по другому:

один голову в улей пихает 

а другой по улью пинает 

а третий сверху придерживает чтоб голову резко не убирал 

Була мета перевірити агресивність бджоли, а не агресивність пасічників. За повний світловий день роботи поміж вуликами на пасіці - а це одночасна робота бензопилками, граблями, підмітання, вигрібання, перетягування гілляччя, листя, просто бродіння поміж вуликів і т.д. і т.п. при одночасному огляді і ревізії сімей, та ще й в достатньо вітряну погоду не виявили жодної з ознак агресивної поведінки бджіл. Тому питання агресивності, то більше  питання до пасічників, а не до бджіл.

Поделиться сообщением

Прибыла в Украину Греческая македоника по пробуем промерять и протестировать и сравнить с УС.:hi:

Поделиться сообщением

1 година тому, tolik2362 сказав:

Прибыла в Украину Греческая македоника по пробуем промерять и протестировать и сравнить с УС.:hi:

Зробіть скани у повне крило і киньте мені, щоб поганяти по всім індексам.

Изменено пользователем Mihail-ves

Поделиться сообщением

Те пчелосемьи что давал пробы на анализ развиваются  усиленно, и там подмешена кровь карпатки -карники. А вот эти развиваются по стандарту для породы и надо будет просканировать и  их

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти