Перейти к содержанию
bercik alex /liliya

Українська степова порода

В теме 3 838 сообщений

52 хвилини тому, ApisDirect сказав:

В принципе лучше палка. Соседи то какие радые будут от такого заповедника.

Господа, у вас что украинская степная, или корону негде одеть...люди стараются, экпериментируют, а обосрать,это вы умеете. Пусть и уберут это мое написаное, или Санич или ктото из вас, мне плевать.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Uran сказал:

Господа, у вас что украинская степная, или корону негде одеть...люди стараются, экпериментируют, а обосрать,это вы умеете. Пусть и уберут это мое написаное, или Санич или ктото из вас, мне плевать.

Вы по спокойней... короны атрибутика для новоявленных селекционеров-экспериментаторов. В основе любого действия должен лежать здравый смысл, чем отдачу пчел на растерзание Клещам и вирусам ими переносимыми ни как не назовешь. 

Поделиться сообщением

1 година тому, ApisDirect сказав:

Вы по спокойней... короны атрибутика для новоявленных селекционеров-экспериментаторов. В основе любого действия должен лежать здравый смысл, чем отдачу пчел на растерзание Клещам и вирусам ими переносимыми ни как не назовешь. 

У кого здравый смыст. тот ищет выход из тупикового положения с клещом и ищет методы и средства борьбы с ним... Я занимаюсь своей работой и показываю все как есть. . А кому уж очень не нравятся мои видео, то для тех я отключил коментарии. Дизлайк, если приспичило. Но к делу...вот убрал зимнюю выренанную соту перед постановкой корпуса с сущью и боковыми с медом и решил снять и видео тоже об украинской степной для верующих и для неверующих. Христос Воскрес!

20180408_160629.jpg

20180408_160632.jpg

Поделиться сообщением

В 08.04.2018 в 17:29, Uran сказал:

и решил снять и видео тоже об украинской степной

20180408_160629.jpg

20180408_160632.jpg

Извините, а где можно видео глянуть?

Поделиться сообщением

По видио нужен оператор 

По фото легко снимать самому ..

Брать оператора со стороны ,это надо эту услугу оплатить.

Родня по разным причинам не всегда может и хочет помочь в вопросах пчел ...

Поделиться сообщением

Чем не степнячка....

IMG_20180411_162924.jpg

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Проміряв №1, відвертий гібрид карніка-карпатка-УСП.

5ad2f07b5779f_2018-4-15_9-20-41_689.thumb.jpg.6a372cacf3268fdcd6674c16a4c7f31d.jpg

На цьому графіку Індекс RsA (Майера), видно чітко 2 піки (перший 15 клас Карніка, 17 клас УСП.

5ad2f08bb0285_2018-4-15_9-21-10_212.thumb.jpg.2e32b3b663ed68202c1b5b08ecfef28f.jpg

Кібітальний індекс, тут все що тільки є в Україні. 18 УСп, 19 карпатка, 21 та 23 Карніка.

5ad2f08f06581_2018-4-15_9-21-25_396.thumb.jpg.983c6b8d36d808484673336aee33f18a.jpg

І знову ми Бачимо 3 породи, 23 клас -УСП, 25-26 класи карпатка, 29 Карника.

5ad2f09237bae_2018-4-15_9-21-38_860.thumb.jpg.627f3735f3b344012119e006eb5b623c.jpg

Також широкий розкид і в гантельному індексі, але тут перевага за трутом УСП у 23 класі.

Мед будуть носити гарно, але для подальшого використання в якості селекції мабуть не буде нічого хорошого.

Ось повний архів по цій сімї. Можете дати @Kumpel для перевірки моїх виводів.  https://drive.google.com/open?id=1ab__yXj_Q7DROei1A22UQFlG8rKEWeHt

Ось №1 у 19 точках відповідність УСП 22,67% і відповідно 77% інших порід (в нашому випадку карпатка-карника).5ad38bcd9c8d9_2018-4-15_20-27-57_687.thumb.jpg.7def66b28e132e43292b9af1814b374a.jpg

Працюю далі.

Изменено пользователем Mihail-ves

Поделиться сообщением

так перейдемо тепер до №2, тут картина не краща, а навіть гірша.

5ad38cd03a759_2018-4-15_20-24-4_185.jpg.4ff31d61660501e0e14a3430434d6a41.jpg

на цьому графіку RsA (індекс Майера) пік у 17 класі і наче гарно, але дальше вже нічого гарного.

5ad38cdbd65e2_2018-4-15_20-24-34_299.thumb.jpg.9566bd3af964730e36e4c524e7d9b3a6.jpg

Це кубітальний індекс, і від відповідає гарній Карниці (навіть не карпатка)

5ad38ce771e5b_2018-4-15_20-24-55_333.thumb.jpg.29e4d9bf2b45531e3592c19bfa73fa8c.jpg

Дискоідальнє зміщення показую 23-24 класи УСП, 25-26 карпатка.

5ad38cf1dfc96_2018-4-15_20-25-6_373.thumb.jpg.69a559867febe1cbf89b10ce1d8ff29d.jpg

Гантельний індекс знову із трьома піками, крайній 24 УСП, всі інші то вже ближче до кавказької.

5ad38cfb40bf9_2018-4-15_20-26-28_69.thumb.jpg.baa9e737ece6889c11929dd60ae85fd1.jpg

і нарешті у 19 точках. Сімейка № 2 набрала 20.55% відповідності УСП, все інше карніка-карпатка.

ось повний архів по №2 https://drive.google.com/open?id=1od-39MtyTOEa2qwO9R8GeMKWmzuMd4fP

•  

Поделиться сообщением

В 12.04.2018 в 14:53, Рудаков Юрий сказав:

По видио нужен оператор 

По фото легко снимать самому ..

Брать оператора со стороны ,это надо эту услугу оплатить.

Родня по разным причинам не всегда может и хочет помочь в вопросах пчел ...

Як варіант штатив...

Поделиться сообщением

Ті графіки попросив виходити я і відсилав першу пробну бджіл Бабенуовської матки на всі 100,друга від матки Григорків...от такі пироги

Поделиться сообщением

7 часов назад, rpm сказал:

Як варіант штатив...

налобная камера  мобильнее

Поделиться сообщением

12 часов назад, Mihail-ves сказал:

на цьому графіку RsA (індекс Майера) пік у 17 класі і наче гарно, але дальше вже нічого гарного.

Иногда так получается при скрещивании карники(карпатки)16 класс с кавказянкой 18 класс. Это называют промежуточное наследование показателей. Но видно что график не совсем правильный и 18 класс кавказянки почти равен предыдущему, со всеми вытекающими.

Изменено пользователем Майер

Поделиться сообщением

Из вышеизложеного следует что это гибрид от обоих заводчиков, мне обидно. Но эти пчелы явно по всем признакам  не соответствуют ни карнике ни карпатке , хотя есть гибрид.. Есть еше пару меток от этих заводчиков и их дочерные и внучатые семьи-все проверим....и будем брать стоящий материал украинки. С Григоркив Людмилой я поговорил... И есть еще материал Яцышина для проверки ....

7 хвилин тому, Майер сказав:

Иногда так получается при скрещивании карники(карпатки)16 класс с кавказянкой 18 класс. Это называют промежуточное наследование показателей. Но видно что график не совсем правильный и 18 класс кавказянки почти равен предыдущему, со всеми вытекающими.

с этого места поподробней...

Поделиться сообщением

12 минут назад, Uran сказал:

Из вышеизложеного следует что это гибрид от обоих заводчиков, мне обидно. Но эти пчелы явно по всем признакам  не соответствуют ни карнике ни карпатке , хотя есть гибрид.. Есть еше пару меток от этих заводчиков и их дочерные и внучатые семьи-все проверим....и будем брать стоящий материал украинки. С Григоркив Людмилой я поговорил... И есть еще материал Яцышина для проверки ....

с этого места поподробней...

А як же Українська степова?

Хоч одна матка проміри пройшла?

Чи може, дехто не каже всієї правди?

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А як же Українська степова?

Хоч одна матка проміри пройшла?

Чи може, дехто не каже всієї правди?

Те что померяны-вы видите...других будем мерять....Кто, кто, а я вам скажу так как есть и сказал уже...то что померяно ни при каких условиях для размножения, а о селекции и не думаем. не годится

Изменено пользователем Uran

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Uran сказал:

Те что померяны-вы видите...других будем мерять....Кто, кто, а я вам скажу так как есть и сказал уже...то что померяно ни при каких условиях для размножения, а о селекции и не думаем. не годится

А яка селекція, якщо немає контрольованого спаровуванні?

Думаю, що ймовірність, що Ви знайдете УСП матку, яка буде відповідати 90% стандарту близька до 0, тут або стандарт розширювати або окремим матководів пора припинити вішати "лапшу".

Хоча шанс зберегти УСП ще досі існує.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Думаю, що ймовірність, що Ви знайдете УСП матку, яка буде відповідати 90% стандарту близька до 0

Ви сильно помиляєтесь, такі матки є!!!!!!! Навіть з більшим процентом.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Ви сильно помиляєтесь, такі матки є!!!!!!! Навіть з більшим процентом.

Проміри це лише один з етапів, це лише шанс, повинна бути перевірка по нащадках і думаю 1 покоління мало і головне генетичний аналіз.

І пора було б визнати реальність , що чистої УСП, яка відповідає стандарту,  напевне не існує і від цієї точки потрібно вести селекцію.

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Проміри це лише один з етапів, це лише шанс, повинна бути перевірка по нащадках і думаю 1 покоління мало і головне генетичний аналіз.

Проміри це перша ступінь, так сказати основа. А що таке генетичний аналіз? як визначити маркери генетичні? з чого?

Відповідь з морфометричних промірів!, як Ви сказали декількох поколінь. Тому ми знаходимось тільки на першій ступені і це потрібно всім признати. Міряти, міряти, і ще раз міряти, як казав колись Ленін!!!!!!!!

Поделиться сообщением

5 минут назад, Mihail-ves сказал:

Проміри це перша ступінь, так сказати основа. А що таке генетичний аналіз? як визначити маркери генетичні? з чого?

Відповідь з морфометричних промірів!, як Ви сказали декількох поколінь. Тому ми знаходимось тільки на першій ступені і це потрібно всім признати. Міряти, міряти, і ще раз міряти, як казав колись Ленін!!!!!!!!

Проміри не дадуть 100% гарантії ніколи гени річ складна, потрібен  генетичний аналіз і еталон до якого порівнювати, так працюють у сучасній селекції.

Поделиться сообщением

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Проміри не дадуть 100% гарантії ніколи гени річ складна, потрібен  генетичний аналіз і еталон до якого порівнювати, так працюють у сучасній селекції.

Украинской степной только начали серезно заниматься, подождите, все будет

Поделиться сообщением

1 година тому, Wladimir_K сказав:

потрібен  генетичний аналіз і еталон до якого порівнювати, так працюють у сучасній селекції.

Щоб визнати якийсь еталон, потрібно прийти до спільного знаменника. Я наприклад бачу його таким: Потрібно переміряти максимум сімей "типу" УСП, і ці проміри викласти наприклад у цій темі. Обговорити всі підводні камні Прийти до одного рішення. І тоді вважати прийняте за "еталон". Ну а дальше вже можна відправляти "спільний знаменник" на генетичний аналіз.

До речі, пасічники ДУЖЕ скритний люд, навіть тут на форуму ніхто (крім 3-5 чоловік) не хоче ділитись напрацюваннями, які б вони не були. Навіть погані результати це все ж таки результати і їх потрібно всім бачити.

Є в мене одна задумка, яку вже втілюю, зібрати "кращі" УСП, загнати їх у програму 19 точок, отримати середнє значення для наприклад 3-5 сімей і від них вже дивитись на всі інші проміряні сім'ї українок.  Зараз працюю з двома сім'ями, але "горяча пора" вносить свої корективи.

Поделиться сообщением

38 минут назад, Uran сказал:

Украинской степной только начали серезно заниматься, подождите, все будет

Якщо дивитися виступи відомих пасічників, то УСП всі займаються вже років 20-30 а може більше, ще так років з 10 і вже взагалі не буде чи займатися.

30 минут назад, Mihail-ves сказал:

Щоб визнати якийсь еталон, потрібно прийти до спільного знаменника. Я наприклад бачу його таким: Потрібно переміряти максимум сімей "типу" УСП, і ці проміри викласти наприклад у цій темі. Обговорити всі підводні камні Прийти до одного рішення. І тоді вважати прийняте за "еталон". Ну а дальше вже можна відправляти "спільний знаменник" на генетичний аналіз.

До речі, пасічники ДУЖЕ скритний люд, навіть тут на форуму ніхто (крім 3-5 чоловік) не хоче ділитись напрацюваннями, які б вони не були. Навіть погані результати це все ж таки результати і їх потрібно всім бачити.

Є в мене одна задумка, яку вже втілюю, зібрати "кращі" УСП, загнати їх у програму 19 точок, отримати середнє значення для наприклад 3-5 сімей і від них вже дивитись на всі інші проміряні сім'ї українок.  Зараз працюю з двома сім'ями, але "горяча пора" вносить свої корективи.

Суть даного еталону, що його визнали, як мінімум всі, яким він би не був, а це знаючи наших пасічників неможливе.

Але щось робити в цьому напряму однозначно потрібно

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти