Перейти к содержанию
bercik alex /liliya

Українська степова порода

В теме 3 912 сообщения

10 минут назад, larson сказал:

як ви мій нік до себе в повідомоння всавили, бо в мне щось не виходить?

Думаю это теме не повредит , так как на форуме это актуальный вопрос!

"Тегаем": 

- нажимаем " @" 

- " пробел" 

- пишем"  ник " (имя )

- появляется " иконка"   

- курсором нажимаем на соответствующую иконку 

( мне пора в совет :umora:)

Screenshot_20180309-071346.jpg

Изменено пользователем Кузьмич

Поделиться сообщением

2 часа назад, larson сказал:

Неопределенные

Ю.В. Савицкий, тел. 8-0382-77-26-90, 0679808519

Ці хлопці з хмельницького. 

Изменено пользователем охотник пчел
з

Поделиться сообщением

5 годин тому, Кузьмич сказав:

Состав объединения матководов УСПП (ЕГ)-- @larson этa иинформация не достоверна !

6 годин тому, larson сказав:

Где можно купить украинских степных пчел

Може хто підредагує та доповнить, щоб був нормальний список з телефонами, а то список експортерів є, а списку тих, хто розводить маток нема.

Вся актуальна інформація з списками, телефонами, явками поступово і обов'язково буде викладатись на сайті "Товариства матководів-селекціонерів української степової породи бджіл" по мірі його наповнення. Зараз ще сайт знаходиться на тестуванні, але з часом все налагодиться.

http://www.ukrstep.com.ua/?p=181

Поделиться сообщением

22 минуты назад, Igor Pelyuhnya сказал:

одразу видно відповідальний підхід до справи...

Поделиться сообщением

1 час назад, Igor Pelyuhnya сказал:

Вся актуальна інформація з списками, телефонами, явками поступово і обов'язково буде викладатись на сайті "Товариства матководів-селекціонерів української степової породи бджіл"

Игорь , как будет опубликована информация о селекционерах УС , которые ввиду статута ГО , не являются членами этого ГО ?

Поделиться сообщением

45 хвилин тому, Кузьмич сказав:

Игорь , как будет опубликована информация о селекционерах УС , которые ввиду статута ГО , не являются членами этого ГО ?

там лише ті у кого УС :umora:, інших в цю організацію не приймають. Як мені пояснили , якщо маєте ще щось крім УС, то до них не беруть. Зрозуміло , пасічник який має інші породи не може бути членом того товариства, а як будуть поступати з своїми нечистопородними бджолами? 

Я собі думаю, а як поступатимуть з своїми не чистопородними бджолами?це ж потрібно їх кудись спровадити,  адже відомо, що чистопородної УС ще дуже мало, більшість бджіл  гібридизована і меліферою і карпаткою.

Поделиться сообщением

1 година тому, Кузьмич сказав:

Я так вважаю, що треба ще працювати в цьому напрямку. Треба ж щоб і самі матководи та селекціонери, що не є членами ГО, того хотіли. Якщо є таке бажання та можливості будемо раді вітати в команді кожного хто приєднається. Як на мене , то немає на сьогодні в тому великої проблеми, ні з огляду на Статут ні з інших можливих причин. Зараз в Гадячі  створено чудовий майданчик для об'єднання і дискусій всіх кому не байдужа доля української степової бджоли.  Саме доля бджоли, в першу чергу, а не селекціонера. Те, як не просто все це об'єднання створюється і стає на ноги мабуть не треба пояснювати, навіть в цій темі досить часто звучать такі судження та думки, що досить важко втриматись, щоб не відповісти.. "по-батьківськи". Але відчуття ліктя, розуміння що ти є частиною команди однодумців, розуміння, що робота, яку розпочали це не данина зміні попиту, а робота на збереження майбутнього наших, українських, бджіл, майбутнє наших дітей, все це надихає робити свою справу незважаючи ні на що. Дуже велика проблема на сьогодні ще й в тому, що більшість того матеріалу, що пропонується на сьогоднішній день на ринку під назвою "українська степова порода" бджіл насправді такою не є навіть близько. Попит і пропозиція роблять свою чорну справу. І матководи, які займаються репродукцією всього на світі.. з одного вулика.., роблять це не зважаючи на можливі наслідки, ні свої, репутаційні, ні репутаційні для самої української бджоли і людей які нею займаються.  Та інформація яка буде публікуватись про селекціонерів УСП бджіл на сайті ГО звичайно не повна і не відображає, на сьогодні, дійсного стану справ, але з чогось треба починати. В будь-якому випадку ті матководи та селекціонери, список яких на сьогодні там знаходиться, не викликає жодних сумнівів між самих селекціонерів (а якщо такі хоч колись виникнуть, то він буде вчасно та радикально відкоригований, так вже домовились ))).). 

Поделиться сообщением

7 годин тому, охотник пчел сказав:

Ці хлопці з хмельницького. 

Що ви можете сказати про пасіку Круглова, чи ви і є Круглов

Поделиться сообщением

1 час назад, Іван Михайлович сказал:

а як будуть поступати з своїми нечистопородними бджолами? 

Я собі думаю, а як поступатимуть з своїми не чистопородними бджолами?

Мабуть продавати ,як i всi iнщi   

Поделиться сообщением

44 минуты назад, Uran сказал:

Що ви можете сказати про пасіку Круглова, чи ви і є Круглов

ні я не Круглов,  :umora:  знаю що він працював в Гореліка, тепер сам.    якщо Вас щось цікавить особисте, пишіть мені в пріват.

Поделиться сообщением

знаете почему желтизна у усп 

примесь?

потому что на ДВ были целые районы серых степнячек когда то в 60 -е например годы прошлого века 

это были не самые крутые районы по липе и туда итальянок и кавказянок незавозили 

в литературе описаны например 

чисто серые пчелы Лазовского района Приморского края 

Поделиться сообщением

Мне дивно читать что половина людей которые стояли у истоков этой организации не знали даже о создании такого ГО. По ходу ВЫ прятались от людей которые верили ВАМ.Можете меня не цитировать.Удачи вашей организации. Вы так не поняли что методы 20 века не работают в 21 веке. Учите азы экономики .:hi:

Поделиться сообщением

В 08.03.2018 в 19:45, новичок сказал:
В 08.03.2018 в 16:03, Майер сказал:

Беда еще и в том, что считают- чистопородная матка всегда дает чистопородного трутня, а это далеко не так. Контроль трутня необходим всегда.

Если можна поподробнее

Чистопородность- это некоторое представление человека, основанная на доступных ему инструментах исследования.

Все время боролся с примесью кавказянки в карпатской и только сейчас имея программу и свои индексы понял, что отсеивал не кавказянку а украинскую степную. Кавказянки в поступавшей карпатке в 2011-13 практически не было (это сейчас понимаю)

В этом году мог загубить всю свою работу за 6 лет. Так же- по наивности и по инерции -думал чистопородная дает чистопородных. Почти все, которые обозначал как отцовские, после промеров трутней забраковал. 

Вожусь сейчас со сканами УС. И нашел дивную карпатку, увидел карпатку в смеси с кавказской и один образец Чистой украинской степной. А все они прредставлены как чистопородная УС. Каких трутней дадут такие чистопородные? Без стандарта трутня работа будет с УС будет долгой. Конечно буду выпрашивать крылья трутней УС у двух форумчан, образцы пчел которых отвечают моему представлению об УС.

Поделиться сообщением

О чистоплотности покуда говорить не буду, покуда сам не про катаю на отдельном точке в месте с УС а то разговоров много а македонику и в глаза некто не видел а выводы уже спешат сделать а может это две сестры блезняшки :IMHO1:
У нас уже був "старший" брат.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

7 часов назад, Олег Мороз сказал:

У нас уже був "старший" брат.

в мире 

таких братьев может быть даже не один:hmm:

Поделиться сообщением

20 годин тому, Рудаков Юрий сказав:

в мире 

таких братьев может быть даже не один:hmm:

Думаю цей фільм буде доречним в темі українська степова порода, фільм Артема Майстерчука

Изменено пользователем Uran

Поделиться сообщением

і відео про пасіку Бабенко, де сам 

Бабенко розповідає ....в тому числі і про селекцію українки

Поделиться сообщением

Интересно рассказывает.

Изменено пользователем Патриот17

Поделиться сообщением

Взяв зразки крил трьох бджіл з вуликів з матками Григорків, Яцишина і Бабенко і зяв чуточку відео процесу. Спеціалісти хай самі оцінять

20180317_171331.jpg

20180317_170707.jpg

20180317_170736.jpg

Поделиться сообщением

16 хвилин тому, Uran сказав:

Взяв зразки крил трьох бджіл з вуликів з матками Григорків, Яцишина і Бабенко і зяв чуточку відео процесу. Спеціалісти хай самі оцінять

крил потрібно більше 30 від однієї сім'ї, тоді щось можна по графікам дивитись, але ці також пристріляю, тільки потрібні фото оригінал

Изменено пользователем Mihail-ves

Поделиться сообщением

сьогодні чистив донця, димарем користувався тільки коли потрібно було з рамок зігнать щоб не придавив потолочинами чи холстиком. Коли підійшов до №22 тоді я зрозумів що то таке бджоли.

Тому після виводу перших маток Можу Подарувати Матку №22 для батьківських сімей.:umora::umora:

Поделиться сообщением

Тоді завтра спробую, а то я спав після нічної зміни....а по тих хоч приблизно щось ...

Изменено пользователем Uran

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

загрузив фото на гугл фото

Поделиться сообщением

7 годин тому, chajka2005 сказав:

Візьму

якщо це до мого повідомлення про №22 то Ви другий в черзі.

Додам ще з переписки

Цитата

Щоб просто так нападали так ні, але щоб спокійно працювати, про димар потрібно пам'ятати, а без нього можна тільки в період взятку. Також краще не лізти до них у вечірні та вранішні години та при дощі.

Над нею потрібно попрацювати як плані агресії так і жовтизни. Думаю що для ІО можна відібрати трута Чорного, тоді можна вбити двох зайців. Зимують вони вже другий сезон, і після соняшнику до них можна не дивитесь. Формують міцні сімї в зиму, клуб розміщують біля задньої стінки і йдуть вперед. На вчорашній день мали 3 рамки розплоду (по 40% займать рамки з обох сторін). Але це в БК на сітці + нижній корпус, оскільки восени вони мені його так і не віддали:umora:. Як в лежаках не скажу. по меду у 2016 році рій зайшов 12,06 на неплідній матці, обліталась вже у мене принесли 24 кг товарного меду і відбудували  повний корпус вощини. У 2017 році 71 кг/товарного

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти