Перейти к содержанию
bercik alex /liliya

Українська степова порода

В теме 3 142 сообщения

3 хвилини тому, Олег Мороз сказав:

Так є. Такий мутант пішов в зиму. По морфометріі чиста степна. На наступний рік буде однвєю з родоначальниць.504ce215651d9eeb28f400d049e2b1c8.jpg

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

може завалялися відскановані крила!? цікаво глянути, можна в приват.....

Поделиться сообщением

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Пахомовичу, правильно нас колись на факультеті журналістики учили - все піддавайте сумніву і перевірці.

От давайте проаналізуєм , чому зараз на форумі  гуляють показники УС далекі від тих , які були в 1927р.  

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Пахомич сказал:

От давайте проаналізуєм , чому зараз на форумі  гуляють показники УС далекі від тих , які були в 1927р.  

А какие они были в 1927 году???:hmm:

Поделиться сообщением

кому що болить той про те і говорить 
А де друга помилка?

Поделиться сообщением

може завалялися відскановані крила!? цікаво глянути, можна в приват.....
Бджоли перевірялися в Гадячі. Це фото їх графіка яке залишилося з весни.283b10c534eb32e11499389722964eeb.jpg

Поделиться сообщением

27 хвилин тому, Олег Мороз сказав:

А де друга помилка?

Apis melifera ligustika - в самому реченні!) але то мабуть все спішка, вона є у всіх:umora:

Поделиться сообщением

Apis melifera ligustika - в самому реченні!) але то мабуть все спішка, вона є у всіх:umora:
Це що одне слово написане з великої літери?

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, Олег Мороз сказав:

А де друга помилка?

Це що одне слово написане з великої літери?

Apis mellifera ligustica :)

Поделиться сообщением

Apis mellifera ligustica

Якийсь капець. Я бачу відмінність тільки на одну літеру "l" і все. Чи то з очами щось чи ...

Поделиться сообщением

Только что, Олег Мороз сказал:

Якийсь капець. Я бачу відмінність тільки на одну літеру "l" і все. Чи то з очами щось чи ...

Только что, MaikMay сказал:

Apis melifera ligustik

Apis mellifera ligustic

Поделиться сообщением

Дякую.

Поделиться сообщением

3 години тому, Олег Мороз сказав:

там не в помилках справа. І М вирішив поправити і показати свої *вірні знання* і при цьому допустив помилки. Ото і все.

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Лавр сказав:

там не в помилках справа. І М вирішив поправити і показати свої *вірні знання* і при цьому допустив помилки. Ото і все.

це називається випендрьош:umora: це може дозволили собі лише Осташевський М.Д. в нього це виходить без фальшу:)

Поделиться сообщением

Хватит тему торбить прикольные смайлики для форумовЕсли так пойдет все буду переноситьсмайлик дьявол администратор

Поделиться сообщением

Тут мова вже йде не про збереження, а про розширення меж розповсюдження української степової породи...бо реально так і є. І  представники і любителі карпатської породи і карніки не втручаються в процес становлення породи, а працюють зі своїми бджолами. І така дурня що зайняла пів сторінки про правильність написання зовсім іншої породи що до теми ніяким боком не лізе.

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, Uran сказав:

Тут мова вже йде не про збереження, а про розширення меж розповсюдження української степової породи...бо реально так і є. І  представники і любителі карпатської породи і карніки не втручаються в процес становлення породи, а працюють зі своїми бджолами. І така дурня що зайняла пів сторінки про правильність написання зовсім іншої породи що до теми ніяким боком не лізе.

Ну + - як всі інші теми, спочатку по суті іде в темі(взяти до прикладу тему про Карпатку, там більша половина дописів ні про що), а далі Остапа понесло........це так як би дивився фільм про Кохання, а в кінці трактор викрали:umora:

Поделиться сообщением

В 19.11.2017 в 13:56, Uran сказал:

Ось сьогодні зняв фото УС від Григорків і відео бджолосімей від  Григорків і Бабенко   теж. Видно де знаходиться клуб бджіл ситуація на дні вулика. Наступний огляд буде в лютому. НІЧИМ не оброблено УСІ БДЖОЛОСІМЇ. Природні вороги кліща вароа збережені...

20171119_130406.jpgвід Григорків

УС F1 від Григорків.jpgвід Григорків

УС від Григорків.jpg від Бабенко

В мене УС, теж пішли в зиму приблизно такої ж сили. Коли збирав було десь 7 вуличок бджіл, наразі вони зажались і сидять біля передньої стінки, на 5ти нуу з нятяжкою на 6ти рамках. Бджоли сидять на меду, від кліща оброблені тому в мене не має сумніву, що вони перезимують, навіть якщо то були б і Баки.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти