bercik alex /liliya

Українська степова порода

2 690 сообщений в этой теме

Вчора забрали нуклеуси та бптьківські сім'ї УС з острова. Робота була важка, але приємна. Попередньо можна сказати що матки облетіл8ися нормально. Остаточні результати будуть пізніше. Так що перші матки УС з ізольованого облітника є. Тепер діло за формуванням груп сімей тестерів для подальшої роботи з ними.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

16 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

6 часов назад, Олег Мороз сказал:

Так що перші матки УС з ізольованого облітника є. Тепер діло за формуванням груп сімей тестерів для подальшої роботи з ними.

Олег, як будиш готувать групи аналогів? Якої сили відводки (в кг), вощина чи суш, які корма?

Поделиться сообщением

Олег, як будиш готувать групи аналогів? Якої сили відводки (в кг), вощина чи суш, які корма?

Вирішили на 1 кг бджіл 2 рамки печатного розплоду, 2 корму, 2 вощини.

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

10 часов назад, Олег Мороз сказал:

Вчора забрали нуклеуси та бптьківські сім'ї УС з острова. Робота була важка, але приємна. Попередньо можна сказати що матки облетіл8ися нормально. Остаточні результати будуть пізніше. Так що перші матки УС з ізольованого облітника є. 

Каков процент облета маток?

На следующий год планируется облет следующих групп маток? Любые желающие могут облетывать своих, маток, или только определенный круг людей?

Изменено пользователем Патриот17

Поделиться сообщением

5 часов назад, Патриот17 сказал:

Любые желающие могут облетывать своих, маток, или только определенный круг людей?

А я думав Ви теж в тому котлі варитесь))

Поделиться сообщением

5 часов назад, Патриот17 сказал:

На следующий год планируется облет следующих групп маток? Любые желающие могут облетывать своих, маток, или только определенный круг людей?

Зі слів знаючих людей біля 90 відсотків. Результат перевершив всі очікування. Пані Людмилі Григорків честь і хвала, людина без галасу, собі спокійно зробила дуже важливу справу для Українського бджолярства. Мені Іван Михайлович як тільки сказав що затівається такий проект, то я був впевненний що все вийде як найкраще. 

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, Укроп сказав:

Пані Людмилі Григорків честь і хвала, людина без галасу, собі спокійно зробила дуже важливу справу для Українського бджолярства.

хотілося б її побачити на форумІ, щоб вона ділилася результатами - це здорово працювало б на популяризацію УС. :IMHO:

10 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Только что, Sanich сказал:

хотілося б її побачити на форумІ, щоб вона ділилася результатми - це здорово працювало б на популяризації УС. :IMHO:

Я теж такої думки

Поделиться сообщением

3 часа назад, Вадим Василюк сказал:

А я думав Ви теж в тому котлі варитесь))

Я бы с удовольствием и учавствововал бы,но скажем так - имунитет дал осечку.  На следующий сезон обязательно.:wave:

3 часа назад, Укроп сказал:

Зі слів знаючих людей біля 90 відсотків. Результат перевершив всі очікування. Пані Людмилі Григорків честь і хвала, людина без галасу

Человек дела. 

3 часа назад, Sanich сказал:

хотілося б її побачити на форумІ, щоб вона ділилася результатами - це здорово працювало б на популяризацію УС. :IMHO:

Конечно,было-бы интересно общаться с ней и здесь. Но навряд,ей по телефону не всегда есть время поговорить.

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

В 6/22/2017 в 19:58, Патриот17 сказав:

Конечно,было-бы интересно общаться с ней и здесь. Но навряд,ей по телефону не всегда есть время поговорить.

Це в її інетересах, бо поки вона "шифрується" результатами її роботи можуть користуватися всякі прохвіндєї. :IMHO:

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

В 21.06.2017 в 23:58, Олег Мороз сказал:

Вчора забрали нуклеуси та бптьківські сім'ї УС з острова. Робота була важка, але приємна. Попередньо можна сказати що матки облетіл8ися нормально. Остаточні результати будуть пізніше. Так що перші матки УС з ізольованого облітника є. Тепер діло за формуванням груп сімей тестерів для подальшої роботи з ними.

Наскільки я зрозумі є перші матки від сімей , які  100%  відповідають екстерєрам УС, чи це просто матки з ізольованого облітника. 

Поделиться сообщением

16 часов назад, Sanich сказал:

Це в її інетересах, бо поки вона "шифрується" результатами її роботи можуть користуватися всякі прохвіндєї. :IMHO:

На сайте не может быть людей, что смогут воспользоваться ее заслугами без ее ведома. Да и каким образом?:hmm: начнут продавать дочек от ф1 с острова или самих островных маток от имени Людмилы Григорьевны? 

5 часов назад, Пахомич сказал:

Наскільки я зрозумі є перші матки від сімей , які  100%  відповідають екстерєрам УС, чи це просто матки з ізольованого облітника. 

Второе. 

Поделиться сообщением

6 хвилин тому, Патриот17 сказав:

На сайте не может быть людей, что смогут воспользоваться ее заслугами без ее ведома.

Это вам лишь так кажется. 

Поделиться сообщением

2 часа назад, Патриот17 сказал:

Людмилы Григорьевны? 

Людмили Миколаївни 

В 22.06.2017 в 16:23, Укроп сказал:

Зі слів знаючих людей біля 90 відсотків.

Василь і хто ці знаючі люди ? Бо зхоже вони не дуже  і  знаючі ...:hmm:

В 22.06.2017 в 10:25, Патриот17 сказал:

Людмила Миколаївна збирає зараз повну інформацію по % обльоту і деяких інших моментах. В мене особисто 80 % , чув про 95% в одного учасника, ну і біля 50% в іншого.. Середній % поки ен порахований.

23 часа назад, Sanich сказал:

всякі прохвіндєї.

:ay:;)

Хочу підкреслити, що основну організаційну роботу виконала (домовлялась з різними інстанціями) Людмила Миколаївна, але в тому що всетаки  ця справа відбулась є заслуга кожного хто своєю участю підтримав проект, (в тому числі і гривнею) Хочу назвати імена тих кого знаю я , а Олег Мороз доповнить (так як він тут в темі). Ітак Григорків Людмила  (керівник проекту) Егошин Леонід (батьківські сімї - його робота) Тєрєнтєв Сергій (який біля двох років назад почав нас обєднувати) Чехунов Борис (фінансові питання шли через нього) Скрипаленко Олексій, Сліпко Юра, Пелюхня Ігор, Олег Мороз, Нагорнюк Віталій, Майстерчук Артем,  ще був молодий пасічник учень Людмили Миколаївни , нажаль забув імя, (в нього якраз і був найкращий обліт 19 із 20) Ще був чоловік з Олегом і Ігорем теж забув імя, Олег доповнить. Оці вище названі люди і приймали участь в проекті, були і ті що поки було до діла хотіли та потім по різних причинах відпали, про них історія замовчує ;)

Обличчя  цих людей (крім мого бо я знімав, Егошина не було був його робітник і Нагорнюк передавав свої нуки Сергієм Олексієвичем.) можна побачити тут... 

Українські бджолярі  будьмо ! :wave:

14 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

З ким можна обговорити відправку моїх ЕВК на острів?

Надіслано від мого PAP4055DUO, використовуючи Tapatalk

З ким можна обговорити відправку моїх ЕВК на острів?

Вже дочитав, що все вивезли

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас