Перейти к содержанию

Мордовник шароголовый (крутай, головатень)


Sanich

Рекомендуемые сообщения

9 хвилин тому, язичник сказав:

А вирощування лікарських рослин відноситься до сільськогосподарського виробництва

Тільки питання чи не потребує зміни цільового призначення? :hmm: А з пайовою землею це не так то і просто, наскільки я знаю :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, SASHA.OK сказав:

Тільки питання чи не потребує зміни цільового призначення? :hmm: А з пайовою землею це не так то і просто, наскільки я знаю :ah:

Будь-яке сільськогосподарське виробництво, яке пов'язане з обробітком землі ( оранка, перекопування, посів-посадка-збирання врожаю), не потребує зміни цільового призначення сільськогосподарських земель

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Мордовник шароголовый (крутай, головатень)
В 30.06.2017 в 10:26, pushkin15 сказав:

Мой мордовник.

Фото 28.07.

IMG_20170628_144123~6.jpg

IMG_20170628_144024~4.jpg

Так він у вас ще не цвіте! Коли зацвітає - стає головка білуватою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.06.2017 в 19:58, povar2702 сказав:

Коли його сіють,просто під дощ на землю,чи скопати?Поясніть будь ласка,якось я придбав....:hi:

Ліпше землю обробити - хоча б продискувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Порозкидав по снігу на покинутому городі пакет насіння, сьогодні ще розкину пакет, але вже насіння зібране і з бокових головок. ПОБАЧУ ЩО БУДЕ.В мене в садку з невеликої грядки розівається самосівом..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Alazon сказал:

Порозкидав по снігу на покинутому городі пакет насіння, сьогодні ще розкину пакет, але вже насіння зібране і з бокових головок. ПОБАЧУ ЩО БУДЕ.В мене в садку з невеликої грядки розівається самосівом..

В мене на пасіці з грядки теж розсівається самосівом. А от у полі посіяв у 2011 році 20 соток то там головки їсть з середини якийсь черв'як перед цвітінням, і майже не цвіте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 16.06.2017 в 07:44, Просто Саша сказав:

Мій мордовник на сьогодні 16.06.17 р.

DSC_0080.jpg

DSC_0081.jpg

Це розторопша плямиста.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

В этом году жду первого цветения

IMG_20180618_102603.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, max-nik сказав:

В этом году жду первого цветения

IMG_20180618_102603.jpg

У Вас мабуть якийсь декоративний  - часом не в магазині квітковому насіння купляли?

Ось мій...

ba141c764f9b.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семена брал в прошлом году у нашего форумчанина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, max-nik сказав:

Семена брал в прошлом году у нашего форумчанина

Ясно... Їх є кілька видів - в мене наприклад багаторічний, А Ви свій коли посіяли, того року чи цього року?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Ясно... Їх є кілька видів - в мене наприклад багаторічний, А Ви свій коли посіяли, того року чи цього року?

И тот и ваш один  и тот же. просто Ваш растёт в условиях достаточного увлажнения или больее того, а в николоевкской обл. климат посуше немного. Вот мордовник и экономит на воде))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Cfif сказав:

Ваш растёт в условиях достаточного увлажнения или

:umora:розсмішили.... більше двох місяців дощів не було при температурі 27-33....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Бджолопотам сказал:
4 минуты назад, Cfif сказал:

Ваш растёт в условиях достаточного увлажнения или

:umora:розсмішили.... більше двох місяців дощів не було при температурі 27-33....

У меня лет 10 на одном и том же месте растёт мордовник.Когда сыро -он вточности как у Вас. как поджарит - становится как у

max-nik

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Cfif сказав:

как поджарит - становится как у

max-nik

:dntknw:  в мене завжди однаковий. Я знаю є однорічний крутай - тоді можна було б пояснювати його вигляд тією тривалою засухою... Через те питався коли він його посіяв..... Побачимо що пан відповість...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сеял в прошлом году весной, весь год была одна розетка, в этом году стрельнул цветонос. Это фото с Одессой области, но и там в этом году с дождями худо было. Но даже в прошлом году он не был таким пышным на листья как у вас, он однозначно другой породы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Зацветает, а пчела еще по бутонам скачет.)

 

P1490580.JPG

P1490570.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Маю в наявності 30 кг крутаю шароголового/мордовника/.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.01.2018 в 07:45, Alazon сказал:

Порозкидав по снігу на покинутому городі пакет насіння, сьогодні ще розкину пакет, але вже насіння зібране і з бокових головок. ПОБАЧУ ЩО БУДЕ.В мене в садку з невеликої грядки розівається самосівом..

И как? Принялся?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийнялось і росте всього кілька рослин, дуже мало. Попробую розсіяти цього року ще раз, але вже осінню, до снігу. Добре що нагадали, завтра-післязавтра піду гляну на місце посіву і певне пора збирати нпве насіння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Павел67  яка цена за кг і яка норма висіва на га.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.07.2018 в 20:36, Cfif сказал:

Зацветает, а пчела еще по бутонам скачет.)

 

P1490580.JPG

P1490570.JPG

Десь в мене були фото, де на одній головці по 8 бджіл пасеться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Десь в мене були фото, де на одній головці по 8 бджіл пасеться

А у меня почему-то не выделял, --пчела ни одна не села. Может климат, влажность, температура не подошли. Не знаю. 4 года провозился и зря. А вот окопник / его еще огуречником называют/ так там пчелы гроздьями висели. Пугали что я от него не смогу избавиться, ---шиш то правда. Семена не собрал - осыпались. И с корня не пошел, и с семян не пророс ни один росток. Вот так и потерял, а потом стало не до него.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Иосифович сказав:

А вот окопник / его еще огуречником называют/ так там пчелы гроздьями висели.

Огірочник , огіркова трава або бораго чудовий медонос. Живокіст або окопнік теж гарний медонос, але це інша рослина:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Иосифович сказал:

А у меня почему-то не выделял, --пчела ни одна не села. Может климат, влажность, температура не подошли. Не знаю. 4 года провозился и зря. А вот окопник / его еще огуречником называют/ так там пчелы гроздьями висели. Пугали что я от него не смогу избавиться, ---шиш то правда. Семена не собрал - осыпались. И с корня не пошел, и с семян не пророс ни один росток. Вот так и потерял, а потом стало не до него.

Завтра спробую відшукати фото як бджоли працюють на мордовнику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...