Перейти к содержанию

Снежноягодник


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

кто может Выслать снегоягодника..??? Семена или чем его там размножают

Не бачив ні одного парку в любому місті,де не було б сніжноягодника.В Закарпатті я думаю те ж саме(В Ужгороді я бачив)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
А как их собрать правильно? А плоды съедобные?
підтримую ці питання бо і самого цікавить що ж із плодами робити!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
Цитата А как их собрать правильно? А плоды съедобные? підтримую ці питання бо і самого цікавить що ж із плодами робити!

відвопідь: В декоративном садоводстве используется, как правило, снежноягодник белый, или кистистый (Symphoricarpos albus). К почве и влаге нетребователен, теневынослив и газоустойчив. Цветёт растение в течение всего лета. Особенно декоративен кустарник осенью благодаря белым плодам диаметром около 1 см. Плоды снежноягодников несъедобны, но не ядовиты. 1123.jpg Щодо медопродуктивності данні в літературі свідчать про 120 кг з га, але термін цвітіння дуже розтягнений з кінця червня по липень-вересень, тому забезпечує лише підтримуючий медозбір
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щодо медопродуктивності данні в літературі свідчать про 120 кг з га, але термін цвітіння дуже розтягнений з кінця червня по липень-вересень, тому забезпечує лише підтримуючий медозбір

Усюди зустрічав близько 400кг з га :dntknw: Але це не так важливо,головне що цвіте аж до приморозків.Знайшов у старому лісі місце,де за словами старожилів колись давно стояла велика пасіка,так от там сніжноягідник росте і досі,і розрісся по лісі на декілька гектарів.Привіз собі на пасіку дві сотні кущів для живоплоту :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
Не бачив ні одного парку в любому місті,де не було б сніжноягодника.В Закарпатті я думаю те ж саме(В Ужгороді я бачив)

А в Полтаві - немає! Прийму з велікою вдячністю насіння. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

А кто знает как на меде с этого ягодника пчелы зимуют? Ведь если он цветет всю дорогу, значит во всем меде(июнь, июль...) какой-то процент его все-равно будет... А как мы знаем даже небольшое содержание "плохого" меда в общем количестве, и ага! Приплыли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Снежноягодник белый (Symphoricarpas albus (L.) Blake.) — низкий прямостоячий кустарник сем. жимолостных, выс. до 1,5 м, с тонкими ветвями коричнево-сероватого цвета. Листья расположены супротивно, простые, цельнокрайние. Цветки розовые, собраны в колосовидные или кистевидные соцветия. Плоды белые, шаровидные. На Украине распространен повсеместно. Имеет декоративное значение. Начинает цвести во второй декаде июня и заканчивает в июле—сентябре. В зависимости от погодных условий цветет в течение 90—100 дней. Хотя и не дает большого медосбора, но продолжительностью цветения способствует развитию п. с. в конце сезона. Сахаропродуктивность насаждений на Украине составляет около 100 кг/га. post-1517-1358501927_thumb.jpg post-1517-1358501973_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Щодо медопродуктивності. Дивився усі пости в іннеті. Як десь хтось узяв 100,- так і пішло все переписування. Один пан поляк добавив до 200. А я десь маю стареньке "Пчеловодство" і там завжди на передостанній сторінці публікували у кожному номері по одному медоносу, і сніжноягідник характеризувався , як найкращий медонос для розведення з нектаропродуктивністю біля 400 кг з га. У мене до цієї цифри більше довіри, ніж до сучасних данних іннетів. Тоді щепетильно до цього відносились. Та й у батьків я якось ще в дитинстві його посадив - до цих пір росте, то бджіл на кущі за раз до десятка бувало щодня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто може підкинути черенків? Буду вдячний :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто може підкинути черенків? Буду вдячний

deemer, Буду через десь тиждень у батьківській хаті , зможу нарвати плодів. Але, як виділити з них насіння? Бо щодо доставки черенків,- не знаю як це можна зробити. Та й кущі не дуже великі, щоб їх обрізати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду через десь тиждень у батьківській хаті , зможу нарвати плодів. Але, як виділити з них насіння?
Буду вдячний! Можна спробувати розтерти на папері і висушити, чесно кажучи не бачив і в руках не тримав :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду вдячний! Можна спробувати розтерти на папері і висушити, чесно кажучи не бачив і в руках не тримав

deemer, спробую. Там плід - біла голівка, як на фото, а в ній, очевидно, зерна. Як добуду, зв'яжусь у личку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

читал, что семена в воде промывают, мякоть отделяют и выбрасывают, а семена высушивают и готово

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

читал, что семена в воде промывают, мякоть отделяют и выбрасывают, а семена высушивают и готово

Note, У мене у батьків сніжноягідник росте вже років з тридцять. Але ще ні одного кущика не появилось біля нього, хоч цвіте та густо роде білі ягоди щороку. То ж і з насінням сумніви маю.. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пишу, что прочитал) сам не пробовал хотя это природа и значит должны полюбому так размножаться. себе решил купить уже высаженные, нашел по 19 грн/шт. думаю, что-то прижевется, а там будет видно. место пару соток вокруг участка есть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

думаю, что-то прижевется, а там будет видно. место пару соток вокруг участка есть.

Note, Саме в Українці ? А нектар сніжноягідник виділяє постійно. Навіть тоді, коли інші медоноси "сплять". Провірено власноруч. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нажаль нет) в самой Украинке я бы что-то другое примостил на 2х сотках))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
пишу, что прочитал) сам не пробовал хотя это природа и значит должны полюбому так размножаться. себе решил купить уже высаженные, нашел по 19 грн/шт. думаю, что-то прижевется, а там будет видно. место пару соток вокруг участка есть.

Note, На останньому Крузі у Баришівці в "Ювілейному" цілі плантаціїї сніжноягідника я помітив. Видно, що там він їм не цікавий. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в эти выхи высадил 50 кустов. будем посмотреть. я сложно себе представляю, как это в городе в общественном месте копать растения)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
в эти выхи высадил 50 кустов. будем посмотреть. я сложно себе представляю, как это в городе в общественном месте копать растения)))
О! Це по нашому! Правильно починаєте Ви пасічникування! :IMHO: Та то ж за містом, у лісі,- колишній піонертабір. Там були цілі дикі плантації сніжноягідника. Ну, а у місті можна де що й накопати, хоча б і попід старими липами - їх саджанців. Особливо, якщо липи плодоносять і їх торік обкопували. І це не буде виглядати дико, а навпаки,- адже ті саджанці, що повиростали там самовисівом, знищать при першому ж наступному обкопуванні тих дерев. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Пока весна не пришла и черенки резать рано, решил семена собрать, для экспериментальной посадки. Вот мисочка с ягодами , в каждой ягоде по два семени, вот что получилосьpost-7698-1418316134_thumb.jpg размером как два зернышка кунжута. О результатах сообщу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пока весна не пришла и черенки резать рано, решил семена собрать, для экспериментальной посадки. Вот мисочка с ягодами , в каждой ягоде по два семени, вот что получилосьpost-7698-1418316134_thumb.jpg размером как два зернышка кунжута. О результатах сообщу.
aleksanderche, цікаво, можливо у Вас щось і вийде. Тільки, очевидно, ліпше буде висадити шкілку. У мене такий експеремент чомусь не вдався. Рослинки з насіння не зійшли .. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нашел в городе посадку. Собрал плоды, извлек семена, весной тоже посмотрю, что из этого выйдет)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нашел в городе посадку. Собрал плоды, извлек семена, весной тоже посмотрю, что из этого выйдет)
Note, очевидно неподалік від мерії м. Українки? Я там десь поблизу бачив сніжноягідник.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Снежноягодник

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...