Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
einar

Итальянская порода пчёл (A.m.Ligustica)

Recommended Posts

У мене колись була така італійка що не доїжаючи ще 20 до пасіки вже гатила роєм у лобове скло. До цих пір згадую із жахом. Італійка є найагресивнішою породою бджіл, після африканки
Але не вся.
Агресивна італійка - це виключення, яке трапляється рідко.
  • Like 2

1 час назад, Олександр Кривченко сказал:

Але не вся.
Агресивна італійка - це виключення, яке трапляється рідко.

Це Ви мені розказуєте? Як би було б виключення то Американці   з нею працювали б. А так чомусь на базі італійки зробили кордован лагідний як ягня, і ну інші лінії також. Хоча мені їхня Мінесота теж лагідністю не вирізнялась. Хоча по зимівлі в неї все супер. А з Італії то все не те. Просто нам тут ніхто правди не розказує. Принаймні все що я бачив з італійки то було зле як собака

• Like 2

10 хвилин тому, Укроп сказав:

Принаймні все що я бачив з італійки то було зле як собака

+1. В мене було 10 виховательок, 2 з яких італійки. Так от роздавши пізньої години 8 планок прививочних я починав ходити шукати сітку і димаря. А тітка, що осторонь сиділа і сотні разів спостерігала як я працюю запитувала: "Що, зараз до тих придуркув-тих лізти?". Різниці по вихованню маток не побачив (планував їх на виховательки пускати), тому і вивів і більше до них не повертаюсь. До правди сказати за період 3 зимівель не загинула і не вкакалась жодна італійка. 

Edited by konoval_am
  • Like 3

22 минуты назад, konoval_am сказал:

Різниці по вихованню маток не побачив (планував їх на виховательки пускати), тому і вивів і більше до них не повертаюсь.

Мені було інколи смішно читати як розповідали що привозять якусь лінію з Італії яка відселекційована на маточне молочко. І багато хто з тих хто займається маточним молочком вірили в те.  Те що питання з зимівлею виглядає краще у них, аніж було раніше, то є факт. Але агресія все перекреслює в них

• Like 1

В 27.12.2019 в 12:31, Укроп сказал:

Мені було інколи смішно читати як розповідали що привозять якусь лінію з Італії яка відселекційована на маточне молочко. І багато хто з тих хто займається маточним молочком вірили в те.  Те що питання з зимівлею виглядає краще у них, аніж було раніше, то є факт. Але агресія все перекреслює в них

Хотя Ничик перешёл именно на Итальянок!:dntknw:

• Like 1

19 минут назад, Женя К сказал:

Хотя Ничик перешёл именно на Итальянок!:dntknw:

В личной беседе на круге   с Василием Николаевичем задав ему  вопрос нашел ли он свою пчелу или находится в поиске то он сказал что находится в поиске :hi:

• Like 3

9 минут назад, tolik2362 сказал:

В личной беседе на круге   с Василием Николаевичем задав ему  вопрос нашел ли он свою пчелу или находится в поиске то он сказал что находится в поиске :hi:

Так он никогда не найдёт. Хотя Степлер показывает неплохих , карника Х итальянок , итальнок Х карника со своим массовым отбором, так называемой "селекцией" и  репродуцированием ф3,4 -20. А результат мы видим сами.Майкл Палмер в северных регионах США , тоже не плохих пчёлпоказывает, тоже как бы селекционирует своих. просмотев его ролики ,заметил матки полностью чёрные ,а пчела вся рыжая... формируется довольно логический вывод. Хотя бакфаст, наш, есть не хуже, но далеко не у всех.

Edited by Женя К
  • Like 2

Подскажите к кому обратится за покупкой ИО маток итальянки .

18 часов назад, цыганок сказал:

Подскажите к кому обратится за покупкой ИО маток итальянки .

Обратитесь к Боярке. Он занимается доставкой материала.

• Like 1

В 24.09.2017 в 18:57, Андрій Сумчанин сказал:

Сезон повний з італійкою пропрацював. Що виділю?

Перше - зимівля на соняху пройшла на відмінно, а зима була довга і холодна.

Друге - надпотужний весняний розвиток, на 16 квітня було по 7-8 повних!!! рамок розплоду (приїжджали колеги з Білополля і своїми очима бачили), в кінці весни по 4 корпуси бджоли.

Третє - сила сімей протягом літа на одному рівні, стабільно 4-5 корпусів.

Четверте - гарні донори на відводки і на нуклеуси.

Травневий мед і решту медів по ходу сезона качав від італійок, але рік не показовий по медові, бо кругом таке було. При відкриванні вуликів деякі сім"ї вирізнялись як шебутні, але пару клубів диму і все спокійно. В зиму знову йдуть такої сили як і минулого року, по 12-14 рамок бджоли.

Это речь идет о породных матках или о Ф1 и Ф2 .

Ну як по зимівлі Лігустика? В кого як зимує? В мене 10 сімей зимує даної породи. Зимують приблизно 50/50 мед/сироп. Обліт був. Поверхнево глянув всі ще біля передньої стінки, капель поносу немає. 

50 минут назад, Zinkevych19 сказал:

Ну як по зимівлі Лігустика? В кого як зимує? В мене 10 сімей зимує даної породи. Зимують приблизно 50/50 мед/сироп. Обліт був. Поверхнево глянув всі ще біля передньої стінки, капель поносу немає. 

Зимує  в цьому році прекрасно. За зиму тричі облітувалася в грудні, в січні і вчора, а сьогодні літали уже як обично.Ні закритого розплоду, ні откритого немає, а яєць повно.

• Like 1

1 час назад, военрук сказал:

Зимує  в цьому році прекрасно. За зиму тричі облітувалася в грудні, в січні і вчора, а сьогодні літали уже як обично.Ні закритого розплоду, ні откритого немає, а яєць повно.

Який матеріал маєте?

3 часа назад, военрук сказал:

Було б дивно як би цю зиму були б проблеми. Адже зими ще не було

• Like 2
  • Thanks 1

3 часа назад, Zinkevych19 сказал:

У меня в семьях с матками F1 по 401 линии от Fabrizio Fiorito уже есть на одной рамке по пятачку печатного, а у кордована  - только засев яиц, личинок нет.

1 час назад, Охмалина сказал:

У меня в семьях с матками F1 по 401 линии от Fabrizio Fiorito уже есть на одной рамке по пятачку печатного, а у кордована  - только засев яиц, личинок нет.

У Вас Cd 17  ещё жива?

4 часа назад, Гурович сказал:

У Вас Cd 17  ещё жива?

Её уже нет, в прошлом году в конце мая пропала. Но осталась её дочка, облетевшаяся на Федотке в 2018г. и 2шт. дочки Ф1 2019г.

20 часов назад, Север сказал:

Який матеріал маєте?

Італьянка в мене від di Manelli Angelo. Сайт laperegina.eu. Колись Баскевич мені організував спасібо йому, сам вІн вІд італьянки отказався, а мене підсадив, за що я йому і благодарен.

• Like 2

19 часов назад, Укроп сказал:

Було б дивно як би цю зиму були б проблеми. Адже зими ще не було

Проблем з зимовкою і раньше не було, а зими в цьому році вже і не буде.

• Like 1

2 часа назад, военрук сказал:

сам вІн вІд італьянки отказався

Бо вона зла як собака, та і по медові вона в нього програвала карнікі

• Like 2

20 минут назад, Укроп сказал:

Бо вона зла як собака, та і по медові вона в нього програвала карнікі

Та не напрягайтесь Ви так,:umora: і так весь форум знає що у бакфаста асскосфероз  а італьянка зла , і тільки ваша карніка сама краща:umora:.  Ой забув, Ви ж того не говорили? ніколи :umora:

Edited by Valiko740
  • Like 2
  • Haha 1

49 минут назад, Valiko740 сказал:

Та не напрягайтесь Ви так,:umora: і так весь форум знає що у бакфаста асскосфероз  а італьянка зла , і тільки ваша карніка сама краща:umora:.  Ой забув, Ви ж того не говорили? ніколи :umora:

Ні, трошки не так. Аскосфероз був лише у того бакфасту який колись був у мене. За весь бакфаст, я такого не казав. Італьянка зла лише та що з Італії. Американська Італьянка кордован найлагідніша бджола на землі. Карніка стабільна, і прогнозована бджола. Кожен вибирає те,що подобається йому. І має на те повне право

4 минуты назад, Укроп сказал:

Ні,  Американська Італьянка кордован найлагідніша бджола на землі. 

Тому i коштує найбiльше :umora:

• Like 2

4 часа назад, Мико сказал:

Тому i коштує найбiльше :umora:

А Вы пробовали от америка/кордована выводить маток? Себестоимость вывода самая высокая! Они хуже всех пчел ориентируются на местности, возврат маток со спаривания около или меньше 50%. Поэтому и цена соответствующая... 

11 минут назад, Охмалина сказал:

возврат маток со спаривания около или меньше 50%

Те що бджоли блудять то це правда. Матки орієнтуються дуже добре. Принаймні у мене за п`ять років геть не було проблем

• Like 3
  • Confused 1