Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
einar

Итальянская порода пчёл (A.m.Ligustica)

2,676 posts in this topic

В 06.07.2018 в 10:08, daring сказал:

По якій причині перейшли на цю породу? Які для себе знайшли плюси? Що не сподобалось крім вище згаданоі проблеми з орієнтацією? 

некоторые семьи значительно много поедают зимой корма , но такая проблема есть и у семей Бакфаст , карпатка , карника в этом плане чуть ли не в 2 раза меньше расходует корма , но они зачастую в зиму идут и намного слабее...

5 часов назад, Jon сказал:

некоторые семьи значительно много поедают зимой корма , но такая проблема есть и у семей Бакфаст , карпатка , карника в этом плане чуть ли не в 2 раза меньше расходует корма , но они зачастую в зиму идут и намного слабее...

Значит все эвивалентно пчеле.

Здравствуйте подскажите пожалуйста где можно купить итальянскую матку и адрес 

Хочу придбати 2 маточки від Asioli Fabrizio, 2019 року. Нeпідкажeтe хто будe привозити, до кого звeрнутися. 09717825вісім-вісім. Андрій.

5 минут назад, attello сказал:

Хочу придбати 2 маточки від Asioli Fabrizio, 2019 року. Нeпідкажeтe хто будe привозити, до кого звeрнутися. 09717825вісім-вісім. Андрій.

С этим вопросом к Кузьмичу http://tochok.info/profile/2518-кузьмич/,он же Игорь Фурсик

Данные здесь http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_IGF_2016.html

Edited by Егор Юрьев

Дякую.

9 минут назад, attello сказал:

Дякую.

Якщо не знайдеш напишеш у приват мені,я його швидко відшукаю.

В 27.12.2018 в 10:30, attello сказал:

Есть еще вариант--- это Боярка,  он привозит маток от Асиоли 

8 часов назад, военрук сказал:

Есть еще вариант--- это Боярка,  он привозит маток от Асиоли 

Дякую. Запитаю.

В 21.06.2018 в 16:23, Укроп сказал:

Це щось нове. Я такого не чув, треба буде запитати

Ничего не получилось узнать?

14 минут назад, Джаз сказал:

Ничего не получилось узнать?

Забувся запитати, добре що Ви нагадали. Але думаю що то якась нісенітниця. В тому господарстві де я беру маток то там точно такого немає. Господарство одне із самих крутих, більш ніж із сто річною своєю історією. Увечері сьогодні запитаю

В минулому 2018 році вдалося познайомитися з цією породою на чужій пасіці. Там пасічник початківець, та прийшлося взвалити на свої плечі ще його господарство. Що цікавого хотілося б відмітити: по-перше - матки (скоріше F-ки, а в якому поколінні - того не відаю) СКАЖЕНО сіяли по всьому лежаку, навідь на крайніх медових рамках де були вільні комірки (вулики ті потрібно було вже качати); по-друге - бджоли спокійні не "кусючі"  ті що більш чистокровні. Сім ' ї що більше помішані з нашими - більш агресивніші; по-третє - (ТАКОГО ЩЕ НЕ БАЧИВ) :blink: :blink: восени у господаря біля пасіки визрів чудовий столовий виноград та ще на початку вересня Я почав загодовувати пасіку цукровим соропом, а ті "собаки" :umora: італійки почали "жерти" (смоктати виноградний сік) виноград. В середині жовтня італійку збирав взиму, так ЛЕЖИКИ ЛОМИЛИСЯ (в сильних сім'ях) від меду. :blink: От Вам і італійка. От зараз "ріпу" чішу, як ВОНИ на ТАКОМУ меді перезимують! :umora:                   

Ввідна інформація: умови зимівлі - південь Донецької області "Приазов ' є".

Яка Ваша думка буде, панове?    :hmm:

2 часа назад, shumila_1982 сказал:

От Вам і італійка. От зараз "ріпу" чішу, як ВОНИ на ТАКОМУ меді перезимують! :umora:                   

Ввідна інформація: умови зимівлі - південь Донецької області "Приазов ' є".

Яка Ваша думка буде, панове?    :hmm:

Если нет болячек ( клещь) то При наличии хорошей вентиляции перезимуют.  Главное до облёта не утеплять. 

Edited by Сергей Тюркин

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

хорошей вентиляции перезимуют.  Главное до облёта не утеплять. 

Зібрані з утепленням: дві теплі заставні обшиті фольгованим піноізолом (знизу 10 мм зазору для вентиляції), зверху плівка на всю ширину вулика, холстина та матрасик. Не знаю, що зараз там робиться на пасіці (господар не дзвонив, живе в місті). ВЕСНА ПОКАЖЕ!

А ось так зимує моя пасіка з захистом від синичок. Знимав сьогодні: деякі бджоли намагаються вилітати (і в сітці заплуталися) хоть із під фольги.

Фото0330.jpg

34 минуты назад, shumila_1982 сказал:

Зібрані з утепленням: дві теплі заставні обшиті фольгованим піноізолом (знизу 10 мм зазору для вентиляції), зверху плівка на всю ширину вулика, холстина та матрасик. Не знаю, що зараз там робиться на пасіці (господар не дзвонив, живе в місті). ВЕСНА ПОКАЖЕ!

А ось так зимує моя пасіка з захистом від синичок. Знимав сьогодні: деякі бджоли намагаються вилітати (і в сітці заплуталися) хоть із під фольги.

Фото0330.jpg

Постійно потрібно щоб була годівничка на пасіці, і щоб там лежали харчі їм. Зима люта, бідненьким пташечкам немає що їсти, от і лізуть до вуликів. Я постійно їх годую, то до вуликів геть і не лізуть. Насіння соняху, фарш той що годувати тварин, сало, комбікорм, і синички в сторону вуликів навіть не глянуть

2 часа назад, Укроп сказал:

синички в сторону вуликів навіть не глянуть

поки не закiнчиться корм в годiвницях

1 час назад, Мико сказал:

Треба постійно підкладати, вони бідненькі взимку борються з холодом і голодом. Весною нам віддячать, знищуючи гусінь в наших садках

1 час назад, Мико сказал:

Якшо стільки повісить 50334635_175172633448020_419439410411890   то до весни не побачить

• Like 9
  • Thanks 4
  • Haha 10

18 часов назад, Укроп сказал:

Постійно потрібно щоб була годівничка на пасіці, і щоб там лежали харчі їм. Зима люта, бідненьким пташечкам немає що їсти, от і лізуть до вуликів. Я постійно їх годую, то до вуликів геть і не лізуть. Насіння соняху, фарш той що годувати тварин, сало, комбікорм, і синички в сторону вуликів навіть не глянуть

Ваша ПРАВДА! :az: :hmm:Роки три назад, стояв у мене біля пасіки навіс (металевий каркас обшитий сіткою) для зберігання кукурудзи в качанах. Була там в качанах кукурудза, так горобці та миші ВСЮ зиму там під ' їдалися. Пташки ситі (особливо горобці), миші відгодовані та КОТИ задоволені. Тхнуло мишами за кілометр. :umora: Я БУВ задоволений бо миші вуликів не чипали.  Так лиха негода туркнула мене РОЗІБРАТИ цей навіс. І в ПЕРШУ же зимівлю МИШІ полізли у два вулики (тут поясню: на зиму я тоді потолочини з вуликів забирав і стелив полотнинки та матрасики) під їхні кришки. :( Один вулик нічсго - рамки та бджоли були цілі. А другий прийшлося рятувати. НО ЦЕ ВЖЕ РОЗМОВА ДЛЯ ІНШОЇ ТЕМИ. Цікаво ?

В 20.01.2019 в 14:50, shumila_1982 сказал:

(ТАКОГО ЩЕ НЕ БАЧИВ) :blink: :blink: восени у господаря біля пасіки визрів чудовий столовий виноград та ще на початку вересня Я почав загодовувати пасіку цукровим соропом, а ті "собаки" :umora: італійки почали "жерти" (смоктати виноградний сік) виноград. В середині жовтня італійку збирав взиму, так ЛЕЖИКИ ЛОМИЛИСЯ (в сильних сім'ях) від меду. :blink: От Вам і італійка. От зараз "ріпу" чішу, як ВОНИ на ТАКОМУ меді перезимують! :umora:

В четвер 21 лютого положили канді в сім ' ї італійок! Результат зимівлі ЧУДОВИЙ! Так що, зимівля на паді з виноградного соку ВДАЛАСЯ. Всі живі та сильні сім ' ї. На верхніх брусках рамок - НІ КРАПЛИНКИ проносу! :dntknw: Тепер чекаємо на теплі дні та скорішої ревізії пасіки. :hi:

Здравствуйте . Я на этот сезон взял две чистых итальянская линии АСИОЛИ И ДЕТОРИ  ХОЧУ ОТ НИХ СДЕЛАТЬ ИО шок . Кто знаком с этими линиями .?

В 04.04.2019 в 10:43, Andri714 сказал:

Здравствуйте . Я на этот сезон взял две чистых итальянская линии АСИОЛИ И ДЕТОРИ  ХОЧУ ОТ НИХ СДЕЛАТЬ ИО шок . Кто знаком с этими линиями .?

Какого спаривания эти две матки?

Это из Италии

Сегодня у нас тепло, +25*С. Начал готовить семьи воспиталки/стартёры из сильных семеек итальянок, где матки по 401 линии от Fabrizio Fiorito (молочкового типа) - они лучше других подходят:IMHO1:для этих целей. Где не было ставил вторые корпуса и ганемановские решётки между ними, находил маток и переносил в нижний корпус. Вот такое состояние сейчас этих семеек:

5cae1446c9f68_45.thumb.jpg.010d20782ec1e758ebbe134b029e3235.jpg 5cae14771053d_45.thumb.jpg.d8da6a588712a5a967dade2077ea09c1.jpg

Где-то через недельку, когда выйдет  больше молодой пчелы, буду пробовать прививаться.

10 часов назад, Охмалина сказал:

Сегодня у нас тепло, +25*С. 

Где-то через недельку, когда выйдет  больше молодой пчелы, буду пробовать прививаться.

А как дело с трутом обстоит ?