Перейти к содержанию

Итальянская порода пчёл (A.m.Ligustica)


einar

Рекомендуемые сообщения

10 хвилин тому, Укроп сказав:

Принаймні все що я бачив з італійки то було зле як собака

+1. В мене було 10 виховательок, 2 з яких італійки. Так от роздавши пізньої години 8 планок прививочних я починав ходити шукати сітку і димаря. А тітка, що осторонь сиділа і сотні разів спостерігала як я працюю запитувала: "Що, зараз до тих придуркув-тих лізти?". Різниці по вихованню маток не побачив (планував їх на виховательки пускати), тому і вивів і більше до них не повертаюсь. До правди сказати за період 3 зимівель не загинула і не вкакалась жодна італійка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, konoval_am сказал:

Різниці по вихованню маток не побачив (планував їх на виховательки пускати), тому і вивів і більше до них не повертаюсь.

Мені було інколи смішно читати як розповідали що привозять якусь лінію з Італії яка відселекційована на маточне молочко. І багато хто з тих хто займається маточним молочком вірили в те.  Те що питання з зимівлею виглядає краще у них, аніж було раніше, то є факт. Але агресія все перекреслює в них

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.12.2019 в 12:31, Укроп сказал:

Мені було інколи смішно читати як розповідали що привозять якусь лінію з Італії яка відселекційована на маточне молочко. І багато хто з тих хто займається маточним молочком вірили в те.  Те що питання з зимівлею виглядає краще у них, аніж було раніше, то є факт. Але агресія все перекреслює в них

Хотя Ничик перешёл именно на Итальянок!:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Женя К сказал:

Хотя Ничик перешёл именно на Итальянок!:dntknw:

В личной беседе на круге   с Василием Николаевичем задав ему  вопрос нашел ли он свою пчелу или находится в поиске то он сказал что находится в поиске :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, tolik2362 сказал:

В личной беседе на круге   с Василием Николаевичем задав ему  вопрос нашел ли он свою пчелу или находится в поиске то он сказал что находится в поиске :hi:

Так он никогда не найдёт. Хотя Степлер показывает неплохих , карника Х итальянок , итальнок Х карника со своим массовым отбором, так называемой "селекцией" и  репродуцированием ф3,4 -20. А результат мы видим сами.Майкл Палмер в северных регионах США , тоже не плохих пчёлпоказывает, тоже как бы селекционирует своих. просмотев его ролики ,заметил матки полностью чёрные ,а пчела вся рыжая... формируется довольно логический вывод. Хотя бакфаст, наш, есть не хуже, но далеко не у всех.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Подскажите к кому обратится за покупкой ИО маток итальянки .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, цыганок сказал:

Подскажите к кому обратится за покупкой ИО маток итальянки .

Обратитесь к Боярке. Он занимается доставкой материала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 24.09.2017 в 18:57, Андрій Сумчанин сказал:

Сезон повний з італійкою пропрацював. Що виділю?

Перше - зимівля на соняху пройшла на відмінно, а зима була довга і холодна.

Друге - надпотужний весняний розвиток, на 16 квітня було по 7-8 повних!!! рамок розплоду (приїжджали колеги з Білополля і своїми очима бачили), в кінці весни по 4 корпуси бджоли.

Третє - сила сімей протягом літа на одному рівні, стабільно 4-5 корпусів.

Четверте - гарні донори на відводки і на нуклеуси.

Травневий мед і решту медів по ходу сезона качав від італійок, але рік не показовий по медові, бо кругом таке було. При відкриванні вуликів деякі сім"ї вирізнялись як шебутні, але пару клубів диму і все спокійно. В зиму знову йдуть такої сили як і минулого року, по 12-14 рамок бджоли.

Это речь идет о породных матках или о Ф1 и Ф2 .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Ну як по зимівлі Лігустика? В кого як зимує? В мене 10 сімей зимує даної породи. Зимують приблизно 50/50 мед/сироп. Обліт був. Поверхнево глянув всі ще біля передньої стінки, капель поносу немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Zinkevych19 сказал:

Ну як по зимівлі Лігустика? В кого як зимує? В мене 10 сімей зимує даної породи. Зимують приблизно 50/50 мед/сироп. Обліт був. Поверхнево глянув всі ще біля передньої стінки, капель поносу немає. 

Зимує  в цьому році прекрасно. За зиму тричі облітувалася в грудні, в січні і вчора, а сьогодні літали уже як обично.Ні закритого розплоду, ні откритого немає, а яєць повно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, военрук сказал:

Зимує  в цьому році прекрасно. За зиму тричі облітувалася в грудні, в січні і вчора, а сьогодні літали уже як обично.Ні закритого розплоду, ні откритого немає, а яєць повно.

Який матеріал маєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, военрук сказал:

Зимує  в цьому році прекрасно. За зиму тричі облітувалася в грудні, в січні і вчора, а сьогодні літали уже як обично.Ні закритого розплоду, ні откритого немає, а яєць повно.

Було б дивно як би цю зиму були б проблеми. Адже зими ще не було

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Zinkevych19 сказал:

Ну як по зимівлі Лігустика? В кого як зимує? В мене 10 сімей зимує даної породи. Зимують приблизно 50/50 мед/сироп. Обліт був. Поверхнево глянув всі ще біля передньої стінки, капель поносу немає. 

У меня в семьях с матками F1 по 401 линии от Fabrizio Fiorito уже есть на одной рамке по пятачку печатного, а у кордована  - только засев яиц, личинок нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Охмалина сказал:

У меня в семьях с матками F1 по 401 линии от Fabrizio Fiorito уже есть на одной рамке по пятачку печатного, а у кордована  - только засев яиц, личинок нет.

У Вас Cd 17  ещё жива?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Гурович сказал:

У Вас Cd 17  ещё жива?

  Её уже нет, в прошлом году в конце мая пропала. Но осталась её дочка, облетевшаяся на Федотке в 2018г. и 2шт. дочки Ф1 2019г.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Север сказал:

Який матеріал маєте?

Італьянка в мене від di Manelli Angelo. Сайт laperegina.eu. Колись Баскевич мені організував спасібо йому, сам вІн вІд італьянки отказався, а мене підсадив, за що я йому і благодарен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Укроп сказал:

Було б дивно як би цю зиму були б проблеми. Адже зими ще не було

Проблем з зимовкою і раньше не було, а зими в цьому році вже і не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, военрук сказал:

сам вІн вІд італьянки отказався

Бо вона зла як собака, та і по медові вона в нього програвала карнікі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Укроп сказал:

Бо вона зла як собака, та і по медові вона в нього програвала карнікі

Та не напрягайтесь Ви так,:umora: і так весь форум знає що у бакфаста асскосфероз  а італьянка зла , і тільки ваша карніка сама краща:umora:.  Ой забув, Ви ж того не говорили? ніколи :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Valiko740 сказал:

Та не напрягайтесь Ви так,:umora: і так весь форум знає що у бакфаста асскосфероз  а італьянка зла , і тільки ваша карніка сама краща:umora:.  Ой забув, Ви ж того не говорили? ніколи :umora:

Ні, трошки не так. Аскосфероз був лише у того бакфасту який колись був у мене. За весь бакфаст, я такого не казав. Італьянка зла лише та що з Італії. Американська Італьянка кордован найлагідніша бджола на землі. Карніка стабільна, і прогнозована бджола. Кожен вибирає те,що подобається йому. І має на те повне право

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Укроп сказал:

Ні,  Американська Італьянка кордован найлагідніша бджола на землі. 

Тому i коштує найбiльше :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Мико сказал:

Тому i коштує найбiльше :umora:

А Вы пробовали от америка/кордована выводить маток? Себестоимость вывода самая высокая! Они хуже всех пчел ориентируются на местности, возврат маток со спаривания около или меньше 50%. Поэтому и цена соответствующая... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Охмалина сказал:

возврат маток со спаривания около или меньше 50%

Те що бджоли блудять то це правда. Матки орієнтуються дуже добре. Принаймні у мене за п`ять років геть не було проблем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Охмалина сказал:

А Вы пробовали от америка/кордована выводить маток? Себестоимость вывода самая высокая! Они хуже всех пчел ориентируются на местности, возврат маток со спаривания около или меньше 50%. Поэтому и цена соответствующая... 

Если они такие плохие в ориентировании на местности  , так их надо продавать  с GPS навигаторами  последней версии 

Возврат будет 100 %:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Укроп сказал:

Бо вона зла як собака, та і по медові вона в нього програвала карнікі

Та італьянка, що Баскевич показував в своєму ролику була з пасіки Фінелі. В мене ж зовсім інша, від якої він дочок не виводив. Я маю уявлення,про злобність італійок, так як перепробував і від Кантоні і Отані, від Ассіолі, і від Фінелі  теж були. Про цю лінію італійок,, що зараз маю, не можу сказати, що "злі як собаки", працюю з ними без маски.  У мене друга біда, мені "міролюбівая" карніка не попадається. І від Хефтбергера була, і Іошки українських операторів перепробував, але по миролюбности до бакфаста їм далеко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...