Перейти к содержанию

Парафин


Wladimir

Рекомендуемые сообщения

Липа "гуляет" сильно, провари корпус в парафине и определи на сколько он сядет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Липа "гуляет" сильно, провари корпус в парафине и определи на сколько он сядет...

и насколько липа будет прожорливой к парафину. Грам 300 легко.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже хочу такой сделать

post-329-1354295399_thumb.jpg ОБерти круга- приблизно 120 за хв, мотор з редуктором від транспортера. Можна більше, але інколи зазіваєшся і корпус вискакує з рук.. при великих обертах може стукнути.. боляче :IMHO: Вистачає... Деякі корпуса обрізав погано- доводилося зтирати до 2 мм :ak: Хвилин 5... Якщо корпус нормально зроблений, то тру секунд 10- все стає гладеньке, красиве... :) В принципі, можна було б взагалі не притирати, хіба що 1 з 10 трохи підправити, але в зв"язку з гуляючими розмірами й підрізанням на циркулярці- тру.. :ak: Сьогодні цілий день займався коханням з парафіновою установкою... В 16.00 нарешті запустив.. ОБігрівають 2 тени по хз скільки кіловат- маркування не видно. Але в сумі- більше 3 квт- провід 2х1,5 грівся (довелося кинути індивідуально до кожного тена). Після 2 годин роботи "коллайдера" парафін розтанув на 50 відсотків. Завтра зранку зроблю повторний запуск... Маю надію, що годин за 6 нагріється до 100+ градусів :( Якщо ні- доведеться стимулувати паяяльними лампами... :hmm:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні цілий день займався коханням з парафіновою установкою... В 16.00 нарешті запустив.. ОБігрівають 2 тени по хз скільки кіловат- маркування не видно. Але в сумі- більше 3 квт- провід 2х1,5 грівся (довелося кинути індивідуально до кожного тена). Після 2 годин роботи "коллайдера" парафін розтанув на 50 відсотків. Завтра зранку зроблю повторний запуск... Маю надію, що годин за 6 нагріється до 100+ градусів sad.gif Якщо ні- доведеться стимулувати паяяльними лампами... opr06K9I.gif

Найкращий варіант-200л бочка на кострі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні цілий день займався коханням з парафіновою установкою... В 16.00 нарешті запустив.. ОБігрівають 2 тени по хз скільки кіловат- маркування не видно. Але в сумі- більше 3 квт- провід 2х1,5 грівся (довелося кинути індивідуально до кожного тена). Після 2 годин роботи "коллайдера" парафін розтанув на 50 відсотків. Завтра зранку зроблю повторний запуск... Маю надію, що годин за 6 нагріється до 100+ градусів Якщо ні- доведеться стимулувати паяяльними лампами...

Ніяких паяльних ламп не потрібно, просто під час нагрівання треба гарно укутать установку. В мене на розігрівання парафіну витрачається близько трьох годин(з теплоізоляцією). Розмір ванни для парафіну 500х700х300 - якраз під десятирамковий корпус на 240 :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні цілий день займався коханням з парафіновою установкою... В 16.00 нарешті запустив.. ОБігрівають 2 тени по хз скільки кіловат- маркування не видно. Але в сумі- більше 3 квт- провід 2х1,5 грівся (довелося кинути індивідуально до кожного тена). Після 2 годин роботи "коллайдера" парафін розтанув на 50 відсотків. Завтра зранку зроблю повторний запуск... Маю надію, що годин за 6 нагріється до 100+ градусів sad.gif Якщо ні- доведеться стимулувати паяяльними лампами...

Весной тоже хочу попробовать варить в парафине. Как раз думаю о размере ящика и продуктивности. Появилась мысль сделать его высотой 65см, и утеплить стекловатой. Как я понял корпус вариться пол часа, и большая часть времени уходит просто на прогрев дерева. При высоте 65см в ящик помещается 2 корпуса или 3-4 магазина Парафина внутри 30- 35см Пока нижний варится верхние прогреваются и служат в роли груза. К том уже при такой высоте сложно плеснуть парафином через край, что для меня актуально так как буду варить на печке на улице. Неудобств в работе конечно добавиться но если удасться сократить время оброботки всего на 5 минут, то на 100корпусах это будет 8часов работы. Если я в чем то не прав прошу подсказать :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а где и почём покупаете парафин или со свечек подходит? Это ж сколько кг парафина нужно найти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

почём покупаете парафин или со свечек подходит?

Со свечек - очень дорого выйдет....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а где и почём покупаете парафин или со свечек подходит? Это ж сколько кг парафина нужно найти?

Забиваете в поисковик "парафин цена" и находите где и почем. 15-20гр килограмм. Покупать собираюсь 60-100кг. Дороговато но что делать, Корнуса после зимы так уродует сил нет мучаться. Да ещё с дуру покрасил часть акриловой фасадной краской . Это вообще :blink::ak: Чтобы перекрасить надо её ободрать, то что ещё само не отпало. А так надеюсь терануть шлифмашинкой и в парафин. По идее должно получится. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.... Да ещё с дуру покрасил часть акриловой фасадной краской . Чтобы перекрасить надо её ободрать, то что ещё само не отпало. А так надеюсь терануть шлифмашинкой и в парафин. По идее должно получится. :hi:
Я,деякі корпуси красив акрілоою емалю ,а потім парафінив ганжу не бачу :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

einar наждану бумагу як закріплюєте на столі ?

круг від циркулярки, на нього фанеру, до фанери степлепром наждачку. Вчора проварив корпусів 40, всі кришки та дно. Спочатку варив по 10 хв при температурі 110 ( вище не піднімалась). РОзміри корпусів не мінялися. Потім почитав форум, утеплив колайдер скловатою і почав варити по 20-25 хв при температурі 120 . Корпуси зменшуються на 2-3 мм, щілини трохи збільшилися , деякі трохи повело. От і думаю- зараз лишилося необпиляних корпусів 50 (розміром 156-157). Проварю їх- стануть 155. Намокнуть- будуть знов 157 :umora: Чи парафінені не намокають? А ті що зараз обрізав до 155. Проварю- стануть 152-153. Намокнуть...155, на сонці висохнуть- 152.. От і думаю, які розміри робити... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

почав варити по 20-25 хв при температурі 120 . Корпуси зменшуються на 2-3 мм, щілини трохи збільшилися , деякі трохи повело. От і думаю- зараз лишилося необпиляних корпусів 50 (розміром 156-157). Проварю їх- стануть 155. Намокнуть- будуть знов 157 Чи парафінені не намокають? А ті що зараз обрізав до 155. Проварю- стануть 152-153. Намокнуть...155, на сонці висохнуть- 152.. От і думаю, які розміри робити...
Власного досвіду що до виварювання в парафіні покищо не маю, але із інформації що нашукав на просторах інтернету - дійсно розміри на 1-2 мм"сідають" по висоті корпусів, парафін при виварювані забиває пори і все (парафіновані не намокають) більше ніяких рухів в більшу чи меншу сторону а також деформації деревени бути не повино. Питання чому повело корпуса, того бути теж не повино.... І ще питання по часу виварювання так залишилося не зрозумілим (одні виварюють майже пів години інші по кілька хвилин....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

targal Ви із липової дошки корпуса робили? Чи то лише Ваше припущення...
Не знаю, як у кого, а у мене з липи (природня сушка до 8 років) повело сильно, тоді коли соснові служать без проблем десяток років.Тепер займався ремонтом (стягував ваймою і ставив на кути полоски з нержавійки) і думав що основна причина, коли навесні знімаю поліетиленове укриття з Делонів і різке висихання може приводити до короблення. Можливо,коли нема різкої зміни вологості липи, то може тоді служить добре?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проварю їх- стануть 155. Намокнуть- будуть знов 157 Чи парафінені не намокають?

Парафин должен закрыть поры и доска будет меньше набирать влагу :IMHO1: и размеры должны стабилизироваться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні притер і проварив ще 50 корпусів. Дійшов до висновку, що обрізати таки не потрібно було.. корпуси зменшилися в розмірах самі після проварки :frusty: Даремно добавив собі роботи з обрізанням та наступним притиранням. Ще більш утеплив колайдер та досяг максимальної температури 130-135 градусів, варю корпуси по 15 хв при температурі 130 або 20 хв при 120. Вже проварив 85 корпусів, 45 ден та криш, а зменшення парафіну не спостерігаю.. можливо завдяки великому об"єму колайдера (перше завантаження- 155 кг урану парафіну)... А може щось роблю не так і парафін не всмоктується в рамки? :dntknw:post-329-1354479694_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, при такому обємі ванни зменшення парафіну не дуже вже й помітне. Справа в тому що при "виварюванні" парафіну всмоктується дуже мало - це як жарити картоплю фрі у фритюрниці. А от якщо будете повторно вмокати вже охолоджені корпуси на 10-15 секунд, тоді парафін буде досить добре проглядатись на поверхні і розхід його теж значно зросте, але тоді вже точно всі пори будуть забиті. Я саме так і роблю, а піддивився я таке на канадському сайті http://www.frenchbeefarm.com/trempage-des-hausses/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... и находите где и почем. 15-20гр килограмм. Покупать собираюсь 60-100кг. Дороговато но что делать...
может конструкцию ванны-колайдера можно изменить и заварить внутри пустоту стенками из металла и тогда парафина нужно гораздо меньше?! Или я не всё правельно понимаю?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

может конструкцию ванны-колайдера можно изменить и заварить внутри пустоту стенками из металла и тогда парафина нужно гораздо меньше?! Или я не всё правельно понимаю?

Тогда дно не поместица. Надо делать сёмный кубик 30на 35см тогда на 30 кг меньше парафина надо. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

может конструкцию ванны-колайдера можно изменить и заварить внутри пустоту стенками из металла и тогда парафина нужно гораздо меньше?! Или я не всё правельно понимаю?

Я щоб нічого не заварювать опускав у парафін(попередньо прогрівши) кусок граніту обємом до 10л. І то це коли проварював корпуси висотою 240, а потім коли варив корпуси 155мм парафіну і без нього вистачало.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я щоб нічого не заварювать опускав у парафін(попередньо прогрівши) кусок граніту обємом до 10л.

Хорошая идея! :ay: А я и не додумался. К сожалению не могу пройти по Вашей ссылке. Пишет нет права доступа :dntknw::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К сожалению не могу пройти по Вашей ссылке. Пишет нет права доступа

- пряме посилання на ютуб
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще більш утеплив колайдер та досяг максимальної температури 130-135 градусів

А до какой температуры можно греть парафин, чтоб это было безопасно?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я щоб нічого не заварювать опускав у парафін(попередньо прогрівши) кусок граніту обємом до 10л.

А я цеглу використовую :ah: Але з іншого боку- великий об"єм парафіну потрібен при першій загрузці, під час роботи витрачиється незначна кількість. У мене об"єм парафіну зменшився на 10 см по висоті, це приблизно.. хм 5,5 кг? Чи 55? Щось я завис :ah: Розміри 1,10м на 0,5м ... :dntknw: Це пішло на проварку 135 корпусів та 45 днищ і криш. Таки 55... :) Навесну, мабуть, буде потрібно ще кілограм 60... :blink: Ну і нехай, зато процес прикольний :umora: Аби ще й результат був такий, який заплановано :hmm: ...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а где и почём покупаете парафин или со свечек подходит? Это ж сколько кг парафина нужно найти?

Забиваете в поисковик "парафин цена" и находите где и почем. 15-20гр килограмм. Покупать собираюсь 60-100кг. Дороговато но что делать, Корнуса после зимы так уродует сил нет мучаться. Да ещё с дуру покрасил часть акриловой фасадной краской . Это вообще :blink::ak: Чтобы перекрасить надо её ободрать, то что ещё само не отпало. А так надеюсь терануть шлифмашинкой и в парафин. По идее должно получится. :hi:
парафин покупать можно только П-2 медицинский ,или пишевой , самый дешевый 25 грн\кг по 20 кг фасовка б\у корпуса в парафине вывариваються оч плохо я пробовал
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С чем связоно плохое проваривания старых корпусов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...