Перейти к содержанию

Пропаганда медовых спиртных напитков: за и против


pcholkin

Рекомендуемые сообщения

ви думаєте, від того що ви їм наливаєте, вони менше у вас за спиною п"ють?

Я не думаю, бо впевнений в своїх дітях, довіряю їм на 100% як і вони мені. А "за спиною " їм пити який зміст, коли це дозволено робити відкрито? Я щось не допертаю Вашої психології чи фізіології? :dntknw:
Но в той же Франции есть такое выражение как"Дети выходного дня"

А в Україні є поняття " Медовий місяць", коли молодята після весілля вживали мед , медовий квас, медівку. сурію медову, медові збитні ітд щоб зачати здорове потомство.
Владимир Антонович, мне интересен ваш опыт открытия "Медовой хаты" и, я думаю и другим пользователям тоже. просьба более подробно рассказать об этом. А в части распространения медовухи я противник, т.к. это противозаконно(это кратко).

Про відкриття "Медової хати", проведення конкурсів питних медів та інших заходів , які популяризують оздоровчу продукцію бджільництва я детально розповів на семінарі з питань медоваріння в Києві в Інституті бджільництва. Даю цитату з програмки семінару. 14.00 – 14.30 «Маркетинг в медоварінні», Дмитрук Володимир Антонович. «Почесний пасічник України», Голова Волинського осередку ГО «Гільдія медоварів України», лауреат Всеукраїнських конкурсів якості продукції «Сто кращих товарів року 2011 – 2012»
Так чем отличается хорошая брага от хорошей, медовухи? По моему, только названием. opr06K94.gif

Про що з Вами говорити???? :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я первый раз за стол с отцом сел выпить после первого курса института. И то неудобно было. Хотя до этого с парнями понятное дело выпивали за клубом. ah.gif

Так ото ж!!! Пацани за клубом Ваші вчителі, а з рідним батьком - встидно. І хто винен? Батько, однозначно. :IMHO1: Хіба це треба доводити, що саме батьки повинні вчити дітей ВСЬОМУ. бо на те вони і БАТЬКИ. Не школа, не телебачення, не вулиця повинна навчати наших дітей, а ми. Але для цього у нас, батьків, повинен бути авторитет, який базується не на страху фізичного покарання, а на основі взаємоповаги, довіри, чесності, любові привитій дитині з перших днів на прикладі взаємовідносин в сім"ї між батьками, між представникамит різних поколінь в родині. І в усіх невдачах наших дітей ми повинні вбачати свої помилки у вихованні. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но в той же Франции есть такое выражение как"Дети выходного дня"

или дети воскресенья... А у нас во времена советов был так называемый "пьяный бюджет". Дети конца советского периода сейчас уже в зрелом возрасте. Шо маємо...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

з Вами говорити???? :at:
Всю, жизнь в Сибири и на Урале квас медовый варили и брагу с меда ( обжимки и прочие остатки меда) ставили. Истинные технологии медов утеряны. А браги для собственных нужд хватало. И чем она от той медовухи, что вы ставите, отличается не пойму. :dntknw::ah:
Так можно спросить, а чем хорошо выстоянная бражка ( мед, хмель, вода и сок клюквы) хуже вина или коньяка?
А квас, мед с водой варили, дрожи сок добавляли. Выгуливался неделю, а потом в погреб в бочки и через месяц и мал и велик жажду удаляли.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Струк,не ображайтеся на слова посланця Криму.

Бан на месяц.

Sanich,прошу переглянути це покарання. За значно "міцніші" висловлювання не було покарано багатьх точківців. Тим більше, що я і не образився. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Струк,не ображайтеся на слова посланця Криму.

Бан на месяц.

Sanich,прошу переглянути це покарання. За значно "міцніші" висловлювання не було покарано багатьх точківців. Тим більше, що я і не образився. ;)
Правила одні для всіх. В даному випадку вас і не ображали. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И чем она от той медовухи, что вы ставите, отличается не пойму. opr06K94.gif ah.gif

Ставлений мед дозріває роками, а брага? Зрілий ставлений мед, чи варений прозорий, як сльоза, а брага? Продовжувати?
В даному випадку вас і не ображали.

Я тому і не образився. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ставлений мед дозріває роками, а брага? Зрілий ставлений мед, чи варений прозорий, як сльоза, а брага? Продовжувати?
Продолжите. Чем отличается брага от ставленого меда? Вот вчера дети заехали в гости на дичь. Ну и кваску и бражки отведать. На стол мамуся только натур продукт ставит, когда дети и внуки приезжают. Кто за столом пригубил, а кому на вынос. В пол-литровых. Светлое, игристое с соком абрикосы. Два месяца, готовилось к Новому году. Молинового – с малиновым соком, 6 месяцев, молодая бражка, еще гуляет, проверили на вкус, слили с осадка. А в литровой – на винограде три года стоит.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чем отличается брага от ставленого меда?
Да вы сами на свой вопрос ответили.То,что вы делаете,не совсем брага.Брага - это материал для перегонки на спирт и стоит максимум 2 недели,после чего поманеньку скисает.Приезжайте на слет медоваров 2-3 марта - там все узнаете и попробуете. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Алкоголь ще нікого не зробив розумнішим і добрішим. Комусь він подобається, для когось це- бізнес. Не належу ні до тих, ні до інших. Пияцтво- це не лише російська проблема. Тому, щоб українці не перетворювалися в націю "дітей вихідного дня", підтримую:

Кому мед будем продавать через лет десять? .... дебилы мед не покупают

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Метролога не брага, а малинівка і абрикосівка (наливка, настоянка чи спотикач). Брага- цукор чи ще щось з дріжджями замутять...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в Україні є поняття " Медовий місяць", коли молодята після весілля вживали мед , медовий квас, медівку. сурію медову, медові збитні ітд щоб зачати здорове потомство.
Ну це ви вже занадто розширили поняття "медовий місяць" - якщо молодята мед будуть їсти - згідний потомство буде здорове. А якщо місяць медовуху будуть заливати (особливо таку як ви робите - зізнайтесь - яка найбільша міцність?), то має великий сумнів в здоров'ї цього самого потомства. :IMHO1: І взагалі - в Україні є дуже велика проблема в споживанні спирту на душу населення - і нам, бджолярам в першу чергу треба пропагувати споживання меду в першу чергу... Поки культури споживання населенню не вдалось прищепити, то вся пропаганда медовухи буде тільки посилювати проблеми з пов'язані з надмірним вживанням алкоголю. Ви не забувайте, що є дуже багато прикладів коли люди починали з елітних вин в ресторанах а закінчували сивухою під забором...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну це ви вже занадто розширили поняття "медовий місяць" - якщо молодята мед будуть їсти - згідний потомство буде здорове. А якщо місяць медовуху будуть заливати (особливо таку як ви робите - зізнайтесь - яка найбільша міцність?), то має великий сумнів в здоров'ї цього самого потомства. :IMHO1:
В любом случае - полезнее любого суррогата с магазинных полок
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну це ви вже занадто розширили поняття "медовий місяць" - якщо молодята мед будуть їсти - згідний потомство буде здорове. А якщо місяць медовуху будуть заливати (особливо таку як ви робите - зізнайтесь - яка найбільша міцність?), то має великий сумнів в здоров'ї цього самого потомства. :IMHO1:
В любом случае - полезнее любого суррогата с магазинных полок
Це типу "из двух зол выбирают меньшее" - так? Я вже більше 7 років не вживаю взагалі алкоголю. І медовуху всього раз спробував. І вважаю що я на правильному шляху... Хоча - кожному своє. І мабуть проблема дійсно є з реалізацією меду - була б гарна ціна на мед - ніхто б з тією медовухою не морочився... ну одиниці... А так - в Україні оберти бачу набирає повним ходом.... Тай сам я хочу спробувати створити такий продукт... Правда поки що на таке меду не вистачає - продаю увесь ще й собі не залишається....... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Метролога не брага, а малинівка і абрикосівка (наливка, настоянка чи спотикач). Брага- цукор чи ще щось з дріжджями замутять...
Почему так. Берется 300 г. меда 2 литра воды, кипятится. Убирается пена. Потом 8 г. разведенных дрожжей, пол-лимона (или стакан сока) гуляет 3-4 дня при комнатной температуре. Сливается с осадка, в емкость с плотной крышкой и в погреб на месяц при Т* ниже 15*. Квас что надо. То самое, но мед 300 г. на 1 литр воды. В погреб на полгода, с осадка слил и еще полгода.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яка найбільша міцність? з елітних вин в ресторанах а закінчували сивухою під забором...
Більше 16 градусів пока не зустрічав.Трохи вище почитайте про дослідження результатів споживання вина у Франції. :) "Сонечко,вибач звичайно,але мій організм не витримає цей напій - роки вже не ті.Забери цю бутилочку,і якщо ВИНА нема,то якось переб"ємось мінералкою" - із розмови з офіціанткою.Враховувати треба і такий початок в елітних р.,тільки без подібного діалогу...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яка найбільша міцність? з елітних вин в ресторанах а закінчували сивухою під забором...
Більше 16 градусів пока не зустрічав.Трохи вище почитайте про дослідження результатів споживання вина у Франції. :)
Саме тому я написав
Поки культури споживання населенню не вдалось прищепити, то вся пропаганда медовухи буде тільки посилювати проблеми з пов'язані з надмірним вживанням алкоголю.
Якщо буде в Україні культура споживання алкоголю, тоді будемо ставити приклад Францію. А ця культура не один рік створюється.... так що :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

продаю увесь ще й собі не залишається....... :ah:
Могу продать не дорого и рецепт дам и винные дрожжи и все остальные ингридиенты :az::veselo::friend_drink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Алкоголь ще нікого не зробив розумнішим і добрішим.
Не рекомендував би бути таким категоричним.А Омар Хайям?Культура потрібна,а не заборони.Скільки раз чув принизливі фрази :це не для нашого народу!І навіть з вуст своїх вчителів,наставників,з деякими з яких готовий багато на які жертви задля часового спілкування з ними.Один з них взагалі за свої 42(на днях буде 43) не випив і 100 грам навіть пива,не викурив ні одної цигарки,ні разу не зблудив,однієї дружини чоловік,4 сина,на днях одного женить.Він проти алкоголю,але не так категорично,як інколи чуєш- у кожного своя доля ,і свій вибір,який потрібно поважати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

продаю увесь ще й собі не залишається....... :ah:
Могу продать не дорого и рецепт дам и винные дрожжи и все остальные ингридиенты :az::veselo::friend_drink:
Дякую :hi: та хочеться дочекатись того часу коли вже свого меду буде вдосталь і тоді спробувати... Так що якщо ви маєте досвід можливо до вас звернусь за порадами (рецептами) :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чем отличается брага от ставленого меда?
Да вы сами на свой вопрос ответили.То,что вы делаете,не совсем брага.Брага - это материал для перегонки на спирт и стоит максимум 2 недели,после чего поманеньку скисает.Приезжайте на слет медоваров 2-3 марта - там все узнаете и попробуете. :hi:
Бра?га, бражка (от бродить) — алкогольный напиток. Применяемый процесс изготовления (а также получаемое содержание алкоголя) определяют получаемый продукт. Для пивных напитков применяется относительно короткий (неполный) процесс брожения и такой же короткий процесс выдержки (одна-две недели), и в результате содержание алкоголя обычно не превышает 3—8 %. Медову?ха — алкогольный напиток, приготовленный с использованием мёда. Напиток, получаемый из мёда путём брожения, известен с древних времён. Обычно крепость от 5 до 16 процентов (т. к. крепость алкогольной продукции измеряется по процентному содержанию этилового спирта), но может быть и больше. Содержание сахара чаще 8 — 10 процентов, но может быть меньше. Во вкусе томлёные и медовые тона.
И сколько времени, интересно, готовится, Ваши мед. Крепостью до 10%.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну це ви вже занадто розширили поняття "медовий місяць" - якщо молодята мед будуть їсти - згідний потомство буде здорове. А якщо місяць медовуху будуть заливати (особливо таку як ви робите - зізнайтесь - яка найбільша міцність?), то має великий сумнів в здоров'ї цього самого потомства. :IMHO1:
В любом случае - полезнее любого суррогата с магазинных полок
Це типу "из двух зол выбирают меньшее" - так? Я вже більше 7 років не вживаю взагалі алкоголю. І медовуху всього раз спробував. І вважаю що я на правильному шляху... Хоча - кожному своє. І мабуть проблема дійсно є з реалізацією меду - була б гарна ціна на мед - ніхто б з тією медовухою не морочився... ну одиниці... А так - в Україні оберти бачу набирає повним ходом.... Тай сам я хочу спробувати створити такий продукт... Правда поки що на таке меду не вистачає - продаю увесь ще й собі не залишається....... :ah:
Причина 7-ми летнего заядлого трезвенника???Причина алкоголизма не в том,суррогат или натур продукт,а в том что нас к этому приучают насильно.Раньше с детства мы пили соки,компоты,квас,а сейчас детвора -сомнительные напитки в себя заливает.Это уже приводит к отвыканию от натурального.Потом будут пить, что лучше разрекламировано.По поводу медовухи-это труд,труд пчёл(мёд),труд того ,кто её изготавливает.И если реально хочешь попробовать изготовить,я смигу выделить литры три мёда. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И сколько времени, интересно, готовится, Ваши мед. Крепостью до 10%.
Не можете приехать на съезд медоваров?Жаль!Тогда другой вариант: Если будете в Харькове 16.02,маякните в приват - буду в эту субботу в Киеве,попрошу лично для Вас у Горнича книгу на эту тему(по этому учебнику многие начинали и до сих пор им пользуются,Николай готовит 4-е издание на украинском и 1-е на русском языке).Там рецептов....+ он лично консультирует в процессе ,если че не туда забрело(в см. забродило),по ТФ,если попросите. :hi::)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яка найбільша міцність? з елітних вин в ресторанах а закінчували сивухою під забором...
Я думаю, нельзя так категорично. Наверное, спирт нужен арготизму, так как и все остальное. Дело в том, что все хорошее в меру, одним нациям он во благо, другим во вред.
Більше 16 градусів пока не зустрічав.Трохи вище почитайте про дослідження результатів споживання вина у Франції. :)
Наверное, есть. Но этого трудно добиться. Вроде бы есть четыре группы дрожжей. И каждая группа дрожжей отмирает при разных условиях, и выпадает в осадок. Каждая группа определяет тот минимум наличия спиртов, который может создать в напитке. Вроде бы есть группа дрожжей, которая может поднять содержание спирта до 18-19 %. Если Вы серьезно занимаетесь изготовлением медовых напитков, то могли бы поделиться каким образом и какими кристаллами лучше кормить дрожжи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Причина алкоголизма не в том,суррогат или натур продукт,а в том что нас к этому приучают насильно.Раньше с детства мы пили соки,компоты,квас,а сейчас детвора -сомнительные напитки в себя заливает.
Полностью солидарен,хотя привыкание(алкоголизм) к спирту происходит гораздо быстрее,чем к огромному списку составляющих,находящихся в вине,медовом нектаре и т.п..Пивной алкоголизм ,например, появился тогда,когда из посуды с этикеткой "Пиво" исчезло...пиво.Там сейчас бурдень со спирта,воды и т п - оно не видит 1,5-месячного брожения,как и вино ,продаваемое в основной массе в магАзинах(будем справедливы,слава Богу не все) не знакомо с виноградом,оно(это более точное название) брожения вообще не знает!Поставьте открытую бутылку с данны пойлом(т.н пиво) и попробуйте хоть через месяц - не скиснет!А в 80-е годы срок хранения пива был 7 дней!А тут еще Клычко "свое пиво " пиарит,набил бы ему за энто морду,но у меня категория до 80 кг,да и годы(отмазок достаточно,надеюсь,если мои слова про морду до него дойдут) ;) кстати,мои младшие не просят:купи!,просят,сделай сока,папа!И папа берет соковыжималку...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Пропаганда медовых спиртных напитков: за и против

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...