Перейти к содержанию

Пропаганда медовых спиртных напитков: за и против


pcholkin

Рекомендуемые сообщения

Надвечіря бджолярство. Ми спробували так рекламувати.

:ay: Молодца :hi: ... только обидно, что пропаганда здорового образа жизни плавно переходит в пропаганду спиртного :( ... на некоторых ярмарках медовухи уже больше, чем меда :af: Кому мед будем продавать через лет десять? .... дебилы мед не покупают :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надвечіря бджолярство. Ми спробували так рекламувати.

:ay: Молодца :hi: ... только обидно, что пропаганда здорового образа жизни плавно переходит в пропаганду спиртного :( ... на некоторых ярмарках медовухи уже больше, чем меда :af: Кому мед будем продавать через лет десять? .... дебилы мед не покупают :IMHO1:
Молодец, в точку я тоже считаю что медовухе стали уделять внимание больше чем меду, пыльце. Неправильно все это. Нужно разделять...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Молодец, в точку я тоже считаю что медовухе стали уделять внимание больше чем меду, пыльце. Неправильно все это. Нужно разделять...

Той, хто пив справжню медівку - без спирту, вистояну, освітлену так говорити не буде. :IMHO1: Я батько і для своїх дітей кращого алкогольного напою не уявляю. Парадокс в тому, що справжні медовари ведуть боротьбу з п"янством пропагуючи культуру споживання питних медів - традиційних напоїв нашого народу. В Луцьку питні меди вже п"ять років як витіснили горілку і пиво під час проведення масових заходів - Різдво, День міста, День незалежності, 9 травня і тд. На цих заходах нема п"яних, бо вживання питного меду не п"янить, а піднімає настрій, робить людей добрими, щирими і здоровими. Хто не вірить - приїздіть до Луцька на свята. http://www.lutsk.ua/fast-news/naykrashchi-...galisya-u-lucku http://www.lutsk.ua/fast-news/u-misti-rozp...ivatime-dva-dni Більш детально можна ознайомитись тут http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=635
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кому мед будем продавать через лет десять?

А вот таким медоварам и будете продавать. Ведь, судя по аватару у Struk 07 пчел то маловато, чтобы ввесь Луцк медовухой обеспечить.
Я батько і для своїх дітей кращого алкогольного напою не уявляю.

А я как батько для своих детей алкоголь любой не уявляю.
В Луцьку питні меди вже п"ять років як витіснили горілку і пиво під час проведення масових заходів - Різдво, День міста, День незалежності, 9 травня і тд.

А вообще без алкогольных напитков нельзя? Кстати знакомые рассказывали, что производитель медовух по фамилии Дмитрук в Луцке уже фирменный бар по продаже медовухи открыл. Наверняка у них своя республика и законы на этот счет другие раз и на праздники реки разливанные медовухи и бары и детям они прививают любовь к медовухе. :dntknw: А кто же у них качество контролирует и разрешения на такие мероприятия выдает?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я батько і для своїх дітей кращого алкогольного напою не уявляю.

Специально для таких родителей :hi: QoBlTk-fYIA 7jyiXUmed3Y
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На цих заходах нема п"яних, бо вживання питного меду не п"янить, а піднімає настрій, робить людей добрими, щирими і здоровими.

При всій повазі до ваших ініціатив в організації пасічницького руху, спирт, який міститься в медовому вині такий самий за хімформулою як в горілці, виробленій на заводі. Питання в дозі.
А я как батько для своих детей алкоголь любой не уявляю

Підтримую. Взагалі тема не туди пішла...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кстати знакомые рассказывали, что производитель медовух по фамилии Дмитрук в Луцке уже фирменный бар по продаже медовухи открыл.

Щоб Ви користувались не "слухами", я, Дмитрук Володимир Антонович хочу Вам доповісти, що нічого спільного з баром Центр традиційної культури "Медова хата" , м. Луцьк вул Богдана Хмельницького 1 не має. Відкрив його не я, а ГО "Братство бджолярів Землі Волинської "Ройовий Стан" головою якої я маю честь бути. А ініціаторами створення цього закладу були начальник управління культури міста Тетяна Гнатів та заступник мера Святослав Кравчук. І надала нам міська рада це приміщення в оренду на три роки по ціні 1грн в рік. І все це тому, що у нас окрема республіка , як Ви кажете. В цій республіці ще живуть українці і вони хочуть зберегти свою культуру, мову, звичаєве право, хочуть пити свої традиційні напої, і виховувати своїх дітей так, як виховували їхні батьки. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вкотре пожалкував, що на форумі не існує кнопки дякую, але воно мабуть на краще. Бо тепер є можливість не просто мовчки тицьнуть, а щось сказати. Так от.. я у свої 40 маю свою думку і можу дещо сказати, а саме: стосовно наливати чи не наливати нашим дітям. Я НАЛИВАЮ !! Чому? А ви, мої шановні форумчани, мабуть думаєте, що Ваші діти святі, коли виходять на вулицю, коли їх оточує зграя недоумкуватих, злих на все, та ще і добре п"ющих і палящих однолітків...? А чи знаєте Ви, шановне паньство, яку гидоту вони вживають? Та яке походження того "продукту"? А чи знаєте Ви з якої нафти виготовляють те рево, колу, пиво, вино, горілку...... Чи може ви думаєте , що дітлахи цьго не вживають??? :umora::umora: спустіться на грішну землю..... Я за те, щоб мої діти вживали продукт натуральний і підконтрольно. Мій батько наливав мені років з 13 і я своїм наливаю... В них немає бажання щось пробувати, бо вони (діти) навчені із самого дитинства до культури споживання! А прикладом для них є прадід, дід, батько.... і ніхто, з них, не зловживає і не валяється під зламаним забором, обісцяний собаками та обпльований сусідами. :IMHO1: Будмо!! :az: Наснаги Вам. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Струк,не ображайтеся на слова посланця Криму.То не він ,то жаба,що вгніздилася за пазухою і душить -душить. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.... Питання в дозі...
Питання лише у вихованні та культурі споживання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І надала нам міська рада це приміщення в оренду на три роки по ціні 1грн в рік. І все це тому, що у нас окрема республіка , як Ви кажете. В цій республіці ще живуть українці і вони хочуть зберегти свою культуру, мову, звичаєве право, хочуть пити свої традиційні напої, і виховувати своїх дітей так, як виховували їхні батьки. :IMHO1:
Клиентов на медовуху хоть отбавляй. В селе регулярно пытают о наличии. :dntknw: А что, сельская рада может выдать лицензию на изготовление и продажу медовухи? Информацией можете поделиться. А что, мы тоже не лыком шиты, ударим по без…. :az: «. В цій республіці ще живуть українці і вони хочуть зберегти свою культуру, мову, звичаєве право, хочуть пити свої традиційні напої, і виховувати своїх дітей так, як виховували їхні батьки. :IMHO1:»
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При всій повазі до ваших ініціатив в організації пасічницького руху, спирт, який міститься в медовому вині такий самий за хімформулою як в горілці, виробленій на заводі.

Вуглець утворює декілька алотропних видозмін. Серед них природні: алмаз, графіт, лонсдейліт, фулерен, вуглецеві нанотрубки та штучні: карбін, графен та аморфний вуглець у вигляді сажі і деревного вугілля.Порівняйте алмаз і деревне вугілля. Хіба можна порівняти етиловий спирт у порошковому вині чи горілці із справжнім коньячним, чи утворений алкоголь від збродження? Що таке спирт? Це продукт перегонки. Спірітус -це дух, спірітус віні - дух вина, але не вино. В медівці нама продукту перегонки, а природній алкоголь від збродження простих цукрів з купою макро та мікро елементів, ферментів, вітамінів, амінокислот та ін. що іє мед - має зовсім іншу дію на організм. Хто не куштував - не зрозуміє.
Я НАЛИВАЮ !!

Мене батько навчив пити, чистий спирт в тому числі (про всяк випадок) і знадобилось . Повік буду вдячний йому. Я професійно відношусь до цієї справи, як і до всіх інших. . Багатьох знайомих "любителів" вже нема. Моїм дітям 24 і 20 років. Я їх навчив пити. Що пити, скільки пити, де і з ким пити так, щоб мені не було соромно за них. Відповідно п"ю так і сам, щоб ні батькам ні дітям ні дружині не було соромно за мене. :IMHO1:
А вот таким медоварам и будете продавать. Ведь, судя по аватару у Struk 07 пчел то маловато, чтобы ввесь Луцк медовухой обеспечить.

Де і в кого я купую мед і навіть по якій ціні не є таємницею - читайте у відповідних темах нашого форуму. В мене є одна в наш час рідкісна риса характеру - я завжди кажу правду. А в Луцьку я медовар не один . У нас цілий осередок ГО "Гільдія медоварів України". Крім того і в районах є хороші медовари, які на свята приїздять до Луцька, а коли в себе щось організовують, то нас кличуть. А щоб всім хватило - гукаємо медоварів з усієї України. Місця вистачає для друзів. В цьому році було більше 30 торгівельних точок. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи може ви думаєте , що дітлахи цьго не вживають???

А ви думаєте, від того що ви їм наливаєте, вони менше у вас за спиною п"ють? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хіба можна порівняти етиловий спирт у порошковому вині чи горілці із справжнім коньячним,
Супер порівняння було перед цим:як алмаз з вугіллям!Так і треба порівнювати!Десь на рубежі 70-80-х років ХХ-го століття знайшовся хтось допитливий,якого зацікавила така статистика:Французи на душу населення пили більше всіх,а боліли та помирали від сердечно - судинних захворювань менше всіх.Провели дослідження і виявилось наступне:французи пили в основному сухе червоне вино,яке не позволяє холестерину скопичуватись на стінках судин,попадаючи в кров,воно їх"змивало",ну і ще там цілий список користі,тому в елітних санаторіях європи нині існує дипломований спеціаліст,який займається вино - терапією...Мед як матеріал для виробництва медових нектарів ,думаю,якщо і поступається виноградному сокові,то не набагато,а технологія в принципі та ж сама.Хоча вважаю :IMHO1: ,що мед набагато кращий - ферментів в винограді майже нема.Просто,коли медові нектари були нашим національним напоєм,такі дослідження не проводились,тому на прикладі вина,вибачте.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спірітус -це дух, спірітус віні - дух вина, але не вино.

Безперспективна суперечка. :IMHO1: Спирт, коли потрапляє в організм, в тій самій кількості але різного походження діє на організм одинаково. Те, що ви думаєте, що вмієте контролювати дозу і ступінь оп"яніння: 1. Ще нічого не означає і оточуючі можуть мати іншу думку. 2. Може бути виключенням. Одна із причин поширення алкоголізму - це культ алкогольних напоїв. :IMHO1:
Питання лише у вихованні та культурі споживання.

:ay: Повністю згоден. Та в нас немає культури споживання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Струк,не ображайтеся на слова посланця Криму.То не він ,то жаба,що вгніздилася за пазухою і душить -душить.

Уважаемый, во-первых я не посланець Крыма, а житель Крыма, а во вторых я никого не обидел и не оскорбил. А вы вот не придерживаетесь правил форума и обьявленного администрацией моратория. Чтобы вы знали я воспользовался кнопкой жалоба и попросил администрацию прореагировать на такое неуважительное отношение к пользователю.
Щоб Ви користувались не "слухами", я, Дмитрук Володимир Антонович хочу Вам доповісти, що нічого спільного з баром Центр традиційної культури "Медова хата" , м. Луцьк вул Богдана Хмельницького 1 не має

Владимир Антонович, мне интересен ваш опыт открытия "Медовой хаты" и, я думаю и другим пользователям тоже. просьба более подробно рассказать об этом. А в части распространения медовухи я противник, т.к. это противозаконно(это кратко). :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[А ви думаєте, від того що ви їм наливаєте, вони менше у вас за спиною п"ють?
Років 10 тому старшого і років 5 тому другого сина особисто зводив по кілька разів на ігрові автомати і така "прививка" допомогла(був період,коли їх ставили ледь не в фойє школи).Подібні методи застосовував і з алкоголем.Старшому зараз 29,другому 21 - не п"ють,не курять,на азарт і інші спокуси не реагують.Хоча є ще один закон виховання:Що б ми не розказували своїм дітям,як себе потрібно вести,вони будуть робити те,що робили їх батьки,і це стосується всіх сфер життєдіяльності,інколи з невеличким "люфтом" в 10-15%
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Французи на душу населення пили більше всіх,а боліли та помирали від сердечно - судинних захворювань менше всіх.

Но в той же Франции есть такое выражение как"Дети выходного дня" Это дети, родившиеся после зачатия в состоянии алкогольного опьянения и имеющие мягко говоря как психические, так и физические недостатки. Сотни тысяч примеров когда начало алкоголизма дает семья. По поводу и без повода в семье добросердечные родители наливают своим чадам по рюмочке, а после этого детки идут гулять на улицу, на дискотеки и там это продолжается Знаю из своей практики, когда порядочные родители, не алкоголики, разводили руками после того как их дети становились преступниками, совершая преступления еще и в состоянии опьянения. Тем более, что сейчас алкоголизм все молодеет и молодеет. Об этом можно найти сколько угодно информации. А начинается с безобидного сухого винца или шампанского, а в данном случае с домашней медовухи. Алкоголь, в чем бы он не находился, он все равно алкоголь. и он постепенно делает свое черное дело. Но как говорится, каждому свое. Меня учили мои родители так и я своих детей учу так.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Водка была,есть и будет. Тут изменить ничего нельзя. Так почему тогда не заполнить эту нишу медовухой. Не думаю что она страшней "бормотухи" из спирта низшего качества с водой. А для пчеловодов открылся бы дополнительный рынок. Насчет детей...Ну если "ребенку" 20 лет и он уже больше батьки, то это лучше, чем с дружками по забегаловкам закусывая чипсами. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що б ми не розказували своїм дітям,як себе потрібно вести,вони будуть робити те,що робили їх батьки

Золоті слова! :ay:
Так почему тогда не заполнить эту нишу медовухой

А никто и не против заполнения этой ниши, если вы обратили внимание. Но я лично против против идиализации даного типа выпивона по сравнению с другими.
Пане Струк,не ображайтеся на слова посланця Криму.То не він ,то жаба,що вгніздилася за пазухою і душить -душить

Бан на месяц. 1. За оскорбление. 2. За провокацию. 3. За флуд.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мед як матеріал для виробництва медових нектарів ,думаю,якщо і поступається виноградному сокові,то не набагато,а технологія в принципі та ж сама.Хоча вважаю :IMHO1: ,що мед набагато кращий - ферментів в винограді майже нема.Просто,коли медові нектари були нашим національним напоєм,такі дослідження не проводились,тому на прикладі вина,вибачте.
Наверное проводились. На неоднократные вопросы, в журнал «Пчеловодство» «Как изготовить медовуху» отвечали специалисты; «Не стоит переводить столь ценный продукт, как МЕД на вино. У нас в стране выпускается достаточно напитков, что бы удовлетворить потребности населения, как в количественном, так и в качественном ассортименте». Примерно как то так. Отношение к медовухе. В семье относятся без энтузиазма. Негативных высказываний нет. Позитив. Потеряли веру в то, что купить можно натуральный продукт (свой надежнее). Цена – явно ниже. То есть, мед – цена, или мед – вино – цена, явно не в пользу меда. Ну, а если брать чисто с технической стороны. С2Н5ОН он и в Африке спирт. И говорить, что спирт, полученный из меда краще, чем спирт, полученный из винограда или пшеницы, просто не корректно. Как и то, что напиток, приготовленный из меда, хуже, чем из цитрусовых плодов или винограда. Если бы, мед продавался так, как он продавался раньше, то вопрос по поводу медовухи у пчеловодов и не стоял. Так можно спросить, а чем хорошо выстоянная бражка ( мед, хмель, вода и сок клюквы) хуже вина или коньяка? При пане Ющенко В.А. широко пропагандировали изготовление домашнего напитка, САМОГОН, и выставляли это как, национальный колорит и самобытность. Можно еще раз спрошу. Энтузиазм некоторых регионов Украины, по изготовлению спиртных напитков как то подкреплен законами. Проше скажем; может ли пчеловод варить меда и продавать их?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одна із причин поширення алкоголізму - це культ алкогольних напоїв. Та в нас немає культури споживання.
Крошка сын к отцу пришел, и спросила кроха: Что такое хорошо,а что такое плохо? Папа репу почесал и сказал он крохе, что культура - хорошо,а вот культ - це плохо... :wave:;):) Думаю,спільними потугами нащупали відповідь на головне питання - що робити?:боротися з культом і розвивати культуру. :ole_ole:
На неоднократные вопросы, в журнал «Пчеловодство» «Как изготовить медовуху» отвечали специалисты; «Не стоит переводить столь ценный продукт, как МЕД на вино.
Нашли у кого спрашивать! Прожил в России лет 13-14 в общей сложности и заявляю,как очевидец:да в Россиии самогон не пьют - только запах бражки появился,тут же бидон идет на разлив.А тут ждать пол-года а то и год до первой дегустации! ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мій батько наливав мені років з 13 і я своїм наливаю...
То-то я своих троих дурак словом да личным примером воспитываю, а вон оно как надо было... Я поддержу метролога, мед это здоровье и сила, ценнейший продукт и никогда не стану переводить его на алкоголь, как бы красиво это не звучало.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мій батько наливав мені років з 13 і я своїм наливаю...
То-то я своих троих дурак словом да личным примером воспитываю, а вон оно как надо было...
Я первый раз за стол с отцом сел выпить после первого курса института. И то неудобно было. Хотя до этого с парнями понятное дело выпивали за клубом. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Россиии самогон не пьют - только запах бражки появился,тут же бидон идет на разлив.А тут ждать пол-года а то и год до первой дегустации! ;)
Так чем отличается хорошая брага от хорошей, медовухи? По моему, только названием. :dntknw: А самогон, (спирт) в Сибири гонят по всем правилам, не на костре и в медном тазу, а с применением дистилляторов. По этому, он не напоминает самогон в нашем понимании. :wave: Ну а сравнить хорошее вино со спиртом, извините, это не одно и то же. :az::dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Пропаганда медовых спиртных напитков: за и против

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...