Перейти к содержанию

Пневмостеплер и компрессор


Fabro

Рекомендуемые сообщения

Сьогодні провів екстрену нараду, головним питанням було реалізація проекту компресор на базі зіловського, колеги, все, що вами описано було повторено на нараді, короче по матеріалам є все, компресор новий аж приємно слухати ті вихлопи, ідеї подані були різні, а  прийняті практичні та спроможні до реалізації, але ......, коли почали говорити про терміни реалізації проекту:ak:, плакала і плакала:ak:верба.............

 станом на 17:00 сьогодні, було випробувано в роботі агрегат компресор Dnipro-M AC-24 , та пневмолоток Степлер пневматический Einhell DTA 25/2, для виготовлення кондуктора даного типу та виготовлення модулів перевозки вуликів,

було придбано сварочний  інвертор Дніпро-М САБ-258Н, от такої.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.01.2020 в 21:28, davolodya сказал:

пулівізатор  має розхід повітря більший, ніж може видати компресор

Сейчас в продаже есть пулеверизаторы с малым расходом воздуха, по идее должны немного компенсировать эту проблему. Себе купил такой, правда еще не использовал, но кум таким же пользуется - отзывы дает положительные, даже капот на машине под металлик перекрасил (компрессор обычный 25-ти литровый китайченок).

@miro По поводу ЗИЛовского компрессора добавлю, что у нас как-то на производстве в целях економии электроэнергии (дабы не гонять компрессорную подстанцию) делали такой для для пары станков. Двигатель к нему установили 7-ми киловатный на 2800 оборотов. Я еще тогда у гл. инженера поинтересовался - зачем такой мощный? Сказал, что по науке ему такой положено. Правда ему еще и масляный насос туда как-то навесили.

Если организовывать для ЗИЛовского компрессора смазку путем разбрызгивания, то к выше написанному добавлю, что знакомые кулибины еще помимо отверстий в шатунах дополнительно устанавливали под нижние болты лопаточки из жести, которые при вращении черпали масло, дополнительно создавая масляное облако. Но все это не серьезно, площадь трения вкладышей все же инженерами рассчитывалась для смазки под давлением. При своей заложеной мощности этот компрессор с организацией смазки путем разбрызгивания долго не протянет, :IMHO1: будет полезен только для эпизодических разовых работ.

И автоматику пуска со стравливанием избыточного давления ставить нужно обязательно, 2 кВт (если еще и на одной фазе) его явно на пуске не потянут.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, shersand сказав:

Сейчас в продаже есть пулеверизаторы с малым расходом воздуха, по идее должны немного компенсировать эту проблему. Себе купил такой, правда еще не использовал, но кум таким же пользуется - отзывы дает положительные, даже капот на машине под металлик перекрасил (компрессор обычный 25-ти литровый китайченок).

@miro По поводу ЗИЛовского компрессора добавлю, что у нас как-то на производстве в целях економии электроэнергии (дабы не гонять компрессорную подстанцию) делали такой для для пары станков. Двигатель к нему установили 7-ми киловатный на 2800 оборотов. Я еще тогда у гл. инженера поинтересовался - зачем такой мощный? Сказал, что по науке ему такой положено. Правда ему еще и масляный насос туда как-то навесили.

Если организовывать для ЗИЛовского компрессора смазку путем разбрызгивания, то к выше написанному добавлю, что знакомые кулибины еще помимо отверстий в шатунах дополнительно устанавливали под нижние болты лопаточки из жести, которые при вращении черпали масло, дополнительно создавая масляное облако. Но все это не серьезно, площадь трения вкладышей все же инженерами рассчитывалась для смазки под давлением. При своей заложеной мощности этот компрессор с организацией смазки путем разбрызгивания долго не протянет, :IMHO1: будет полезен только для эпизодических разовых работ.

И автоматику пуска со стравливанием избыточного давления ставить нужно обязательно, 2 кВт (если еще и на одной фазе) его явно на пуске не потянут.  

:hmm:, ніби нічого складного нема, якби не то масло:umora:, хоч бери і став збоку двигун, з охолодженням я все якби вирішив, а от змазка:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, miro сказал:

:hmm:, ніби нічого складного нема, якби не то масло:umora:, хоч бери і став збоку двигун, з охолодженням я все якби вирішив, а от змазка:hmm:

Смазку можно организовать несколькими способами, можно и насос от ваза или мт поставить, но проще организовать с бачка, но это было давно и уже всех нюансов не помню, охлаждения хватает и воздушного если через рубашку охлаждения пропустить воздух от компрессора до ресивера. Что бы с автоматики запускался компрессор без затыков нужно поставить обратный клапан перед ресивером и подключить сбросной на автоматике.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пішов подивився і проміряв, правда рулеткою, бо штангелем до шківів не долізти...  У компресорі, про який я писав вище ( бо є щє у мене промисловий на 16 атм.) стоїть трифазний двигун 2, 8квт. 1420 об/хв. На двигуні двуручійний шків діам. 140 мм. На обох Зіловських компресорах шківи діам. 175 мм. З чого вони не знаю, але конусна посадка у них під ці компресори. Поміряв штатній Зіловський шків - діам. 245 мм, шків від Т -150 має діам. 220 мм. Коли виготовляв цей компресор, попався на очі розібраний покупний, якась фірмочка брала можливо зі зберігання компресори типу Газ 66 . У кришці шатуна та самому шатуні робили отвір і до кришки на отворі припаювали жестяну конусну трубку , щоб конус занурювавсь у масло і подавав його до вкладишів. А на валу стоять радіальні підшипники, їм від розбризкування масла вистачіть з головою. У мене на Зіловських компресорах трубок на шатунах немає, просто отвори з великою фаскою...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, PNS сказав:

У мене на Зіловських компресорах трубок на шатунах немає, просто отвори з великою фаскою...

Мій зроблений так само, шків на компресорі стоїть штатний, в бокову кришку ще включений бачок з маслом, він же виконує і роль сапуна

Все зроблено як на малюнку,  лиш у мене піддон для масла має фрезероване заглиблення, щоб збільшити кількість масла в системі, і в ньому є пробка для зливу масла.

  Компресором користуюся років 15, на початку дуже активно, зараз менше. Якби зараз стояло питання,  зробити чи купити,  я б вже з зіловським незаморочувався, він того невартує,  підібрав би готового під необхідні параметри

 Заявлена продуктивність в компресора Зіл    210 л за хвилину, реальна значно менша,  для багатьох робіт цього замало, нажаль, я про це дізнався лиш після того, як зібрав свій агрегат

5e1af8362655f_22.PNG.823707db5e55bd29aa65e615ba93bf95.PNG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, davolodya сказал:

шків на компресорі стоїть штатний

Штатніх шківів на Зіловський компресор мінімум 3 шт. Ті що у мене діам. 175 мм. можливо є від трактора Т-150. Два інші - один Зіловський, інший можливо від Урал 375, на який ставився " тюнінгований" движок ЗІЛ 130.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, PNS сказав:

Штатніх шківів на Зіловський компресор мінімум 3 шт. Ті що у мене діам. 175 мм. можливо є від трактора Т-150. Два інші - один Зіловський, інший можливо від Урал 375, на який ставився " тюнінгований" движок ЗІЛ 130.

Мій штатний шків має діаметр  250 мм, його ніхто неміняв.  Колись, ще в 90-х,  дістали в автобусному парку компресор разом з шківом, але де саме використовується саме такий шків - незнаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Не знаю, было ли уже это тут. В общем, про настройку степлера и глубину забивания скобы.  Наглядно, так сказать ;-)  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Добрый день коллеги. Подскажите кто каким компрессором пользуется? и есть ли отзывы по интертул ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Іван Затуливітер сказав:

Добрый день коллеги. Подскажите кто каким компрессором пользуется? и есть ли отзывы по интертул ?

Вже писано, переписано, всі вони роблені в китаї, відміності між ними, три, назва, колір, ціна, взяв найдешевшого якого найшов, працює вірою і правдою, головне незабути змазувать. :hi:

IMG_20210416_093034.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Іван Затуливітер сказав:

я взагалі про компрессор питав

 

Про компресори, можна написати те саме, всі зроблені в китаї, різниці три, все далі по написаному тексту. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Іван Затуливітер сказал:

Добрый день коллеги. Подскажите кто каким компрессором пользуется? и есть ли отзывы по интертул ?

першим був недорогий з ресивером на 25л  з першого дня  перестав нормально повторно автоматично перезапускатися.Через те ,що він стояв в іншій кімнаті  і я не зміг проконтролювати   роботу перезапуску  і майже спалив двигун. Відвіз в магазин  на 15день доплатив  і поміняв на Форте з 50л ресивером. Працює нормально але тепер тільки поруч зі мною. Від гріха подалі відключаю  від живлення якщо на хвилин 10 вихожу з майстерні,бо  є невеличке травлення повітря і чи запуститься він  знову знають лише китайці  Мораль байки така - купили компресор і на другий день починайте  роботу з ним ,щоб всі недоліки проявилися до того часу як настане день коли замінити  його в магазині буде неможливо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Stol сказав:

першим був недорогий з ресивером на 25л  з першого дня  перестав нормально повторно автоматично перезапускатися.Через те ,що він стояв в іншій кімнаті  і я не зміг проконтролювати   роботу перезапуску  і майже спалив двигун. Відвіз в магазин  на 15день доплатив  і поміняв на Форте з 50л ресивером. Працює нормально але тепер тільки поруч зі мною. Від гріха подалі відключаю  від живлення якщо на хвилин 10 вихожу з майстерні,бо  є невеличке травлення повітря і чи запуститься він  знову знають лише китайці  Мораль байки така - купили компресор і на другий день починайте  роботу з ним ,щоб всі недоліки проявилися до того часу як настане день коли замінити  його в магазині буде неможливо

Мені несподобались китайці, через їх голосистість, тому для потреб пасіки і столярної майстерні, компресор зробив сам, як донори використав, старі холодильники, працюю степлером, або крашу вулик, в майстерні працює холодильник, коли об'ємів недостатньо, включаю двоциліндровий трохфазний компресор, для степлера, мені достатньо. :hi:

P_20190314_172251_1_p-800x450(1).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Іван Затуливітер сказал:

Добрый день коллеги. Подскажите кто каким компрессором пользуется? и есть ли отзывы по интертул ?

У меня компрессор интертул уже  больше 2 лет. Работает идеально, вообще никаких нареканий.

.. если что, то и пневмостеплер тоже интертул

.. и болгарка интертул

.. и плоскогубци интертул

.. и секатор интертул

.. и ручной степлер интертул

.. и краскопульт интертул

.. и даже карандаши строительные интертул

:ay:

Это хоть и китай, но китай неплохой. Интертул немного дороже выходит.

 

Хотя дрель, шуруповёрт другой фирмы.

 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Питання.

Чи обов'язково ставити фільтр перед входом в степлер? 

Чи піде і так?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Питання.

Чи обов'язково ставити фільтр перед входом в степлер? 

Чи піде і так?

Для степлера фільтр не потрібний точно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Конструктор сказал:

Для степлера фільтр не потрібний точно.

Просто в пашпорті написано

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, ромео сказал:

Просто в пашпорті написано

Фильтр на выходе из компрессора ставится для очистки воздуха от паров масла и влаги. Это необходимое условие для работы, например, плазмореза. А для степлера нужна постоянная смазка, что неплохо обеспечивает компрессор, когда пары масла из картера попадают в воздух и смазывают ваш степлер. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Гурович сказав:

Фильтр на выходе из компрессора ставится для очистки воздуха от паров масла и влаги. Это необходимое условие для работы, например, плазмореза. А для степлера нужна постоянная смазка, что неплохо обеспечивает компрессор, когда пары масла из картера попадают в воздух и смазывают ваш степлер. 

Самих парів компресора недостатньо, треба ставити лубрикатор, або просто капати декілька капель, капаю 5,6 капель на кожну нову обойму, :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ворон сказал:

Самих парів компресора недостатньо, треба ставити лубрикатор, або просто капати декілька капель, капаю 5,6 капель на кожну нову обойму, :hi:

Если столько масла капать-разориться можно:umora:. Я по началу тоже капал, потом пришлось вскрыть пару раз степлер-внутри смазки более чем достаточно, так сейчас вообще не капаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Гурович сказав:

Если столько масла капать-разориться можно:umora:. Я по началу тоже капал, потом пришлось вскрыть пару раз степлер-внутри смазки более чем достаточно, так сейчас вообще не капаю.

На 100 скоб або цвяхів капаю 5-6 масла, вже вибив по пів упаковок скоб і цвяхів, пішло грам 20-25 масла, про яке розореня мова, коли запасний бойок теж коштує гроші, не тут ви економите. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ворон сказал:

На 100 скоб або цвяхів капаю 5-6 масла, вже вибив по пів упаковок скоб і цвяхів, пішло грам 20-25 масла, про яке розореня мова, коли запасний бойок теж коштує гроші, не тут ви економите. :hi:

На бойок я не економлю. Справа в тім, що бойок зповітрям із комрпесора не перетинаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Гурович сказав:

На бойок я не економлю. Справа в тім, що бойок зповітрям із комрпесора не перетинаються.

Не знаю як ваш степлер, ав мене його ніс мокрий від масла, знаю напевно, що дружина любить ласку, а механізми змазку. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...