Перейти к содержанию

Пневмостеплер и компрессор


Fabro

Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Сьогодні і я замовив собі пневмостеплер,аналок сігми,чекаю поки приїде до мене.

1295116533_w640_h640_sf5040e_5.jpg

1295116409_w640_h640_sf5040e_2.jpg

1045873160_w640_h640_sigma_7032011_2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 11.01.2019 в 12:39, Ворон сказал:

Сьогодні і я замовив собі пневмостеплер,аналок сігми,чекаю поки приїде до мене.

1295116533_w640_h640_sf5040e_5.jpg

1295116409_w640_h640_sf5040e_2.jpg

1045873160_w640_h640_sigma_7032011_2.jpg

Вчора забрав розхідники,але надивившись ютуба,загорівся ідеєю зробити компресор з мотора холодильника,майже все є,крім автоматики,а без неї працювати собі дороще.

P_20190121_130400_1_p-800x450.jpg

Screenshot_2019-01-17-21-59-52-512x300.jpg

P_20190116_132928_1_p-800x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Ворон сказал:

Вчора забрав розхідники,але надивившись ютуба,загорівся ідеєю зробити компресор з мотора холодильника,майже все є,крім автоматики,а без неї працювати собі дороще.

P_20190121_130400_1_p-800x450.jpg

Screenshot_2019-01-17-21-59-52-512x300.jpg

P_20190116_132928_1_p-800x450.jpg

Какими теххарактеристиками  будет обладать Ваш компрессор?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ворон сказав:

забрав розхідники,але надивившись ютуба,загорівся ідеєю зробити компресор з мотора холодильника,майже все є,крім автоматики,а без неї працювати собі дороще

Там з "автоматики " потрібний лише клапан надлишкового тиску, по простому "солдатік", він переважно настроєний на 8 атмосфер, якщо компресору при роботі вдасться накачати більше, лишній тиск буде стравлений. Але цього переважно небуде, продуктивність компресора з холодильника досить маленька, навпаки при інтенсивній роботі треба чекати, щоб накачав. Працював таким компресором з мебельним пневмостеплером на 16 мм, продуктивності з натяжкою вистачало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

Какими теххарактеристиками  будет обладать Ваш компрессор?

Дивився на ютубі відео де показували  степлер і компресор з холодильника,але ресивер не використовували,а брали прозорий шланг 6 метрів,який частково служив ресівером,але в мене є ресівер з зіла на 20 літрів,яка буде характеристика незнаю,подивимось.:hi:

 

45 минут назад, davolodya сказал:

Там з "автоматики " потрібний лише клапан надлишкового тиску, по простому "солдатік", він переважно настроєний на 8 атмосфер, якщо компресору при роботі вдасться накачати більше, лишній тиск буде стравлений. Але цього переважно небуде, продуктивність компресора з холодильника досить маленька, навпаки при інтенсивній роботі треба чекати, щоб накачав. Працював таким компресором з мебельним пневмостеплером на 16 мм, продуктивності з натяжкою вистачало.

Мені не інтересно щоб компресор працював на атмосферу,і тягнув на це кошти,потрібен пресостат,ютуб в допомогу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ворон сказал:

Мені не інтересно щоб компресор працював на атмосферу,і тягнув на це коршти,потрібен пресостат,ютуб в допомогу.

Если я правильно понял, то вы планируете работать степлером с компрессором от холодильника, доделав к нему автоматику и  ресивер на 20л? И бить 32-ю скобу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Ворон сказав:

Мені не інтересно щоб компресор працював на атмосферу,і тягнув на це коршти,потрібен пресостат,ютуб в допомогу

Занадто багато очікувати від компресора з холодильника неварто, при інтенсивній роботі він буде тягнути не кошти з розетки, а нерви, продуктивність його дуже маленька, 20-и літровий ресивер до 8атм він буде качати хвилин 15, не менше, повністю спущене колесо від машини він накачує приблизно за 4-5хв.

Солдатик потрібний не для того, щоб працювати на атмосферу, а як запобіжник від можливого зависокого тиску в паузах між роботою, але його спрацювання переважно небуде.

Якщо компресор потрібний лиш час від часу, такий варіант має право на існування, для серйозної роботи варто розкошелитися і купити повноцінний компресор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Если я правильно понял, то вы планируете работать степлером с компрессором от холодильника, доделав к нему автоматику и  ресивер на 20л? И бить 32-ю скобу?

Так,все правильно,якщо нічого не вийде,буду качати колеса,а степлер піде з двоциліндровим компресором,але хочеться тишини,тому все бубе після проб.

 

25 минут назад, davolodya сказал:

Занадто багато очікувати від компресора з холодильника неварто, при інтенсивній роботі він буде тягнути не кошти з розетки, а нерви, продуктивність його дуже маленька, 20-и літровий ресивер до 8атм він буде качати хвилин 15, не менше, повністю спущене колесо від машини він накачує приблизно за 4-5хв.

Солдатик потрібний не для того, щоб працювати на атмосферу, а як запобіжник від можливого зависокого тиску в паузах між роботою, але його спрацювання переважно небуде.

Якщо компресор потрібний лиш час від часу, такий варіант має право на існування, для серйозної роботи варто розкошелитися і купити повноцінний компресор.

Для чого призначений солдатик,вкурсі,пропрацював все житя механізатоом.)))))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ворон сказал:

Так,все правильно,якщо нічого не вийде,буду качати колеса,а степлер піде з двоциліндровим компресором,але хочеться тишини,тому все бубе після проб.

Ну тогда смело могу сказать, что особо работать у вас не получится. У меня зиловский компрессор с рессивером на 50  и плюс запитан к нему зиловский бачек с "солдатиком". Хватает обьема для сбивания 30-35 рамок. Если набирать рамки в кондуктор вдвоем то компрессор практически не выключается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Ну тогда смело могу сказать, что особо работать у вас не получится. У меня зиловский компрессор с рессивером на 50  и плюс запитан к нему зиловский бачек с "солдатиком". Хватает обьема для сбивания 30-35 рамок. Если набирать рамки в кондуктор вдвоем то компрессор практически не выключается.

Так як я привик все доводити до логічного кінця,побачим наскільки ви були праві,час покаже.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 22.01.2019 в 18:52, Ворон сказал:

Так як я привик все доводити до логічного кінця,побачим наскільки ви були праві,час покаже.:hi:

больше, чем накачать колеса не рассчитывайте и начинайте фантазировать мощного брата:IMHO1:у меня замучен из зиловского на большой газовый балон 70 л ,был на 2х зиловских балонах,переделывал,он не выключается,особенно если вдруг покрасить что нибудь нужно:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.11.2018 в 23:51, Voblin_UA сказав:

 

 

 

 

Ось такий пневмостеплер,вибито 25,000 скоб, дуже часто закусує скобу і часто не вертає бойок назад. Що це може бути?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось такий пневмостеплер,вибито 25,000 скоб, дуже часто закусує скобу і часто не вертає бойок назад. Що це може бути?
Во время выстрела сильней давите степлером к дереву

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 22.01.2019 в 18:52, Ворон сказав:

Так як я привик все доводити до логічного кінця,побачим наскільки ви були праві,час покаже.:hi:

Майже дійшов до логічного кінця,осталось піключити автоматику,і можна засікати час накачки.

P_20190314_172251_1_p-800x450.jpg

P_20190314_172216_1_p-800x450.jpg

P_20190314_172308_1_p-800x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.01.2019 в 11:21, Пчеломучитель_ua сказав:

Ну тогда смело могу сказать, что особо работать у вас не получится. У меня зиловский компрессор с рессивером на 50  и плюс запитан к нему зиловский бачек с "солдатиком". Хватает обьема для сбивания 30-35 рамок. Если набирать рамки в кондуктор вдвоем то компрессор практически не выключается.

Тест-драйв для скептиків,час накачки з 0 до 8 бар,і час накачки з 5 до 8 бар,так настроєна автоматика.:hi:

Screenshot_2019-03-17-16-51-30-768x450.jpg

Screenshot_2019-03-17-16-36-10-768x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Ворон сказал:

Тест-драйв для скептиків,час накачки з 0 до 8 бар,і час накачки з 5 до 8 бар,так настроєна автоматика.:hi:

 

Если вас устроит это время, и у вас получится продуктивно работать с таким компрессором, то я за вас только рад. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посоветуйте пожалуйста какой компрессор выбрать? Их изобилие разрывает глаз, хочется не дорогой до 2500, но надежный сбивать рамки и тд тп. Пример купил в АТБ барыжный  электоролобзик уже третий год без нареканий. И сразу степлер какой купить в раене 800, или кто каким комплектом степлер+компрессор пользуется?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 06.02.2019 в 19:01, МазуринВ сказав:

больше, чем накачать колеса не рассчитывайте и начинайте фантазировать мощного брата:IMHO1:у меня замучен из зиловского на большой газовый балон 70 л ,был на 2х зиловских балонах,переделывал,он не выключается,особенно если вдруг покрасить что нибудь нужно:wave:

Провів тест драйв компресора з степлером,повним ресивером збиваю 25 рамок,далі автоматика включає компресори,тому ви всі неправі,він більше непрацює як качає,поки зб'ю чотири рамки він знову непрацює.:hi:

P_20190426_105202_1_p-800x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Пасіка росте, рамок треба щоразу більше, тому назріла потреба в пневмостеплері. З степлером ніби визначився, хочу брати Аеропро, зараз на нього діє гарна скидка, а от відносно скоб є питання:hmm:. Які саме скобки треба на рамки?  Чи вистачить скрізь 32, чи на верхні бруски треба брати 40? Рамки планую збивати степлером всі, і магазинні, і дадан.  Наскільки міцно тримають скоби, якщо рамку дадан труснути за плечики, чи не залишиться в руках сам в4рхній брусок? Повністю можна обходитися лише скобами, чи для деяких робіт варто замовити ще і цвяхи? І саме основне питання, може хто зорієнтує, де, чи в кого краще брати скоби, бо на різних сайтах ціни дуже різні?

П.С. раніше  бачив рекламну тему з продажу "Сігми", але зараз знайти неможу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, davolodya сказав:

Пасіка росте, рамок треба щоразу більше, тому назріла потреба в пневмостеплері. З степлером ніби визначився, хочу брати Аеропро, зараз на нього діє гарна скидка, а от відносно скоб є питання:hmm:. Які саме скобки треба на рамки?  Чи вистачить скрізь 32, чи на верхні бруски треба брати 40? Рамки планую збивати степлером всі, і магазинні, і дадан.  Наскільки міцно тримають скоби, якщо рамку дадан труснути за плечики, чи не залишиться в руках сам в4рхній брусок? Повністю можна обходитися лише скобами, чи для деяких робіт варто замовити ще і цвяхи? І саме основне питання, може хто зорієнтує, де, чи в кого краще брати скоби, бо на різних сайтах ціни дуже різні?

П.С. раніше  бачив рекламну тему з продажу "Сігми", але зараз знайти неможу...

перейшов на рамки євро,де всі бруски мають одну товщину 10-9 міліметрів,верх прибиваю скобою 32 мм,брав в Паші,з паралельного,дешевши ненайшов,нижні бруски також з єврозамком,але б'ю цвяхом 25 мм,брав тамже,зекономив на платі,Паша згодився  на оплату після отриманя,хоча можна оплатити і приват24,такої картки я немав на час покупки,про обрив гніздових рамок нічого сказати неможу,качаю мед тільки з наставок,необірвалось нічого,але витягував з середини гніздові рамки стамескою без проблем.:hi:п/с.Забув написати,міні масльонка,повна туфта,вже вийшла зладу,капаю як усі в степлер по 7 капель на 25 рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, davolodya сказал:

Пасіка росте, рамок треба щоразу більше, тому назріла потреба в пневмостеплері. З степлером ніби визначився, хочу брати Аеропро, зараз на нього діє гарна скидка, а от відносно скоб є питання:hmm:. Які саме скобки треба на рамки?  Чи вистачить скрізь 32, чи на верхні бруски треба брати 40? Рамки планую збивати степлером всі, і магазинні, і дадан.  Наскільки міцно тримають скоби, якщо рамку дадан труснути за плечики, чи не залишиться в руках сам в4рхній брусок? Повністю можна обходитися лише скобами, чи для деяких робіт варто замовити ще і цвяхи? І саме основне питання, може хто зорієнтує, де, чи в кого краще брати скоби, бо на різних сайтах ціни дуже різні?

П.С. раніше  бачив рекламну тему з продажу "Сігми", але зараз знайти неможу...

выбирать нужно не степлер,  а скобу,  если степлер хорош. но под него скоба редкая или дорогая,  то зачем он такой нужен

у меня для рамок сигма скоба 5.7 мм на 25мм, эта скоба очень распространена, есть и топекс,  и пребена,  и миол,  и еще много

25 мм вполне. бить нужно сверху и сбоку,  скоба должна фиксировать от смещения,  за счет длины этот вопрос не решается,  и 40мм можно выдернуть

поэтому в рамке весной верхний брусок должен быть 20мм высотой и скоба забивается сбоку

еще советую взять маленький недорогой степлер под оббивочную скобу 12.5 мм и бить под отверстие чтобы проволока не прорезала боковушки, это намного проще чем какие-то втулки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, artemishe сказав:

выбирать нужно не степлер,  а скобу,  если степлер хорош. но под него скоба редкая или дорогая,  то зачем он такой нужен

у меня для рамок сигма скоба 5.7 мм на 25мм, эта скоба очень распространена, есть и топекс,  и пребена,  и миол,  и еще много

25 мм вполне. бить нужно сверху и сбоку,  скоба должна фиксировать от смещения,  за счет длины этот вопрос не решается,  и 40мм можно выдернуть

поэтому в рамке весной верхний брусок должен быть 20мм высотой и скоба забивается сбоку

еще советую взять маленький недорогой степлер под оббивочную скобу 12.5 мм и бить под отверстие чтобы проволока не прорезала боковушки, это намного проще чем какие-то втулки

Вказаний степлер якраз б'є скобу 5.7 мм,тому скоба недефіцитна,а купляти степлер під дріт,зайве,з цією задачею справляється ручний степлер,треба скобу 0.5 см.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.03.2019 в 11:26, Евгений_ сказал:

Посоветуйте пожалуйста какой компрессор выбрать? Их изобилие разрывает глаз, хочется не дорогой до 2500, но надежный сбивать рамки и тд тп. Пример купил в АТБ барыжный  электоролобзик уже третий год без нареканий. И сразу степлер какой купить в раене 800, или кто каким комплектом степлер+компрессор пользуется?

Купіть компресор фірми Дніпро-М. Зараз вони мають гарні показники з якості та ціни. Також в них чудовий сервіс. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Користуюсь степлер INTERTOOL PT-1615

Скоба LM-38 " PREBENA "

Высота: 38 мм
Ширина: 10,7 мм
Проволока: 1,4х1,6 мм

Для мене зверху 38мм хватає(на 145 рамку). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...