Перейти к содержанию

Пневмостеплер и компрессор


Fabro

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Andruhan сказал:

Николай Романович, при всём уважении! Скобы 5,8 х 30 хватает с головой на полурамку прибить верхнюю планку, нижнюю прибиваю одним гвоздём(евроэамок)! На фото выше видно! 300-ю сбиваю теми же расходниками, но чуть по- другому! Да и степлер, под 5,8 меньше и легче в 2-3 раза!

Я зверху бю 5,8?40 , а низ 5,8?25

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Конструктор сказал:

Я зверху бю 5,8?40 , а низ 5,8?25

Какую рамку?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Производитель сигмы позиционирует степлер как профессиональный инструмент.;) Пользуюсь всего год, пока претензий нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, MaXUA123 сказал:

З недорогих степлерів або сігма або міол. В мене МІОЛ 81-720. Він і під скобу і під гвіздок, але я бю тільки скобу. Іноді скобу зажовує, але миритись можна. Мабуть зажовування скоби  пов'язнано з тим що в мене самопальний комперсор так би мовити "без мозгів".

 

Скоріше за все зажовує через якість самих скоб , в мене теж МІОЛ 81-720.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Andruhan сказал:

Какую рамку?

 

145мм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Andruhan сказал:

Николай Романович, при всём уважении! Скобы 5,8 х 30 хватает с головой на полурамку прибить верхнюю планку, 

Просто на видосах часто вижу что бъют по две скобы 

 

17 минут назад, Andruhan сказал:

Да и степлер, под 5,8 меньше и легче в 2-3 раза!

Ну я то под свой рост подбирал 

Помощница аж подпрыгивает на отдаче степлера 

 

Помощники 002.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Мико сказал:

Помощница аж подпрыгивает на отдаче степлера 

А я подпрыгивал, когда у друга тестировали скобовой и гвоздевой степлеры, от его "китайца" компрессора! Запускается настолько резко и неожиданно, что другой друг говорил, использовал пачку памперсов, пока привык!:umora::umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Игоревич сказал:

Чьей фирмы Скоба будет?

Пребене або сигму. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2018 в 17:19, Андрій Сумчанин сказал:

Степлер братиму під скобу, компрессор з 50 л ресивером.

Степлер замовив у Дмитра з Києва - Sigma 6713311, на днях отримаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

Степлер замовив у Дмитра з Києва - Sigma 6713311, на днях отримаю.

Я получил, и степлер и скобы.. Компрессор на 50 л, хватает на долго.. Супер..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2018 в 17:19, Андрій Сумчанин сказав:

Степлер братиму під скобу, компрессор з 50 л ресивером та двигуном 1,8 кВт.

Інтертул 10.8 дорожчий і важчий. 5.8 так само одну можна бити спокійно і сміливо. А от на рахунок компресора Романович правий. 24 л - позаочі. 50 л для того, щоб важче було його переміщувати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2018 в 15:19, Андрій Сумчанин сказав:

Хлопцы, а ну-ка подскажите какой компрессор брать?

Такой компрессор сгодится http://www.electromir.in.ua/kompressory/bytovye_kompressory/kompressor_masljanyj_miol_81152_tsiklon.html или такой http://www.electromir.in.ua/kompressory/bytovye_kompressory/kompressor_masljanyj_miol_81170_titan.html ?

И пневмостеплер какой брать под скобу и гвоздь?

Я взяв Міол. Поки за його плечима вибиті тисяч 50+ скоб від 16 до 40 мм. Поки політ хороший. Сігма та ж сама піднебесна. Просто колір інший ). 

Візьми компресор з 24 л ресивером. І головне щоб був в Сумах сервіс фірми. Я взяв Форте, бо є сервіс в Черкасах. Поки працює без притензій. Масло міняв через приблизно 10 годин роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, konoval_am сказал:

І головне щоб був в Сумах сервіс фірми. 

Оце ключова фраза в виборі компрессора, бо брати на базарі бажання немає, бо що з них тих торгашів візьмеш чи спитаєш...

Треба в ділера однозначно брати, щоб можна було кому в разі чого мозги компасірувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За дилера не знаю, а сервіс є на Прокофева, свій компресор ремонтував там, проблем не мае з запчастинами на китайців!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Андрій Сумчанин сказал:

Оце ключова фраза в виборі компрессора, бо брати на базарі бажання немає, бо що з них тих торгашів візьмеш чи спитаєш...

Треба в ділера однозначно брати, щоб можна було кому в разі чого мозги компасірувати

Коли вибирав станцію для води , зайшов у майстерню для ремонту станцій , там стелажі забиті "кращими із кращих ", вибір на ліцо.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

IMG_20180305_094313.jpg

 

Скупився пневмоінструментом.

Компрессор 1,5кВт, 50 л ресивер, продуктивність 206л/хв. Шланги (2 шт.) поліуретанові діаметром 6,5*10мм довжиною 5м та 10м

Три степлери: Sigma під скобу 5,8мм, Intertool РТ-1603 під штіфтовий гвіздок, Intertool РТ-1610 під скобу 12,8мм. Кожен степлер під окрему операцію.  

Скоби: 5,8*30мм Prebena для рамок, гвіздок 30мм для рамок, скоба 12,8*10 мм для оббивки жесті на кришках.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

IMG_20180305_094313.jpg

В них скоби дорожчі ніж Пребена.А так все працює .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проте скоби пребена підходять, перевірено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, mascot сказал:

В них скоби дорожчі ніж Пребена.А так все працює .

 

14 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

Скоби: 5,8*30мм Prebena для рамок, гвіздок 30мм для рамок, скоба 12,8*10 мм для оббивки жесті на кришках.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

 

 

А чому гвіздок використовуєте, в чому бачите перевагу перед скобою і куди саме бєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, mascot сказал:

А чому гвіздок використовуєте, в чому бачите перевагу перед скобою і куди саме бєте?

Скобу 5,8*30 битиму в рамках тільки у верхній брусок чи бокову планку. Нижню планку битиму гвіздком, вона навантаження ніякого не несе, аби тільки її зафіксувати, тому гвіздка вистачить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

Скобу 5,8*30 битиму в рамках тільки у верхній брусок чи бокову планку. Нижню планку битиму гвіздком, вона навантаження ніякого не несе, аби тільки її зафіксувати, тому гвіздка вистачить.

Багато маніпуляцій. Б'ємо однакову скобу 5,8*30 і зверху і знизу. Швидо і надійно і без заміни степлера (універсальність). У Вашому випадку коли необхідно збити не одну тисячу рамок швидкість не є останньою. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Скобу 5,8*30 битиму в рамках тільки у верхній брусок чи бокову планку. Нижню планку битиму гвіздком, вона навантаження ніякого не несе, аби тільки її зафіксувати, тому гвіздка вистачить.

Не розумію навіщо брав під штифт окремий? Та й взагалі прикол цвяха не розумію. Там де його можна влупити можна вдарити і скобу, яка по ціні не набагато втікла а тримає в рази краще. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

також бємо знизу скобу, цвях не використовуємо. А є альтернатива скобам пребена?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, mascot сказал:

А є альтернатива скобам пребена?

Є інтертулівські і не тільки. Питання навіщо шукати заміну, які цілі? Їхня вартість приблиз в одному діапазоні. Пребена якісніша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...