Перейти к содержанию

Пневмостеплер и компрессор


Fabro

Рекомендуемые сообщения

47 минут назад, Херсонец сказал:

Багато маніпуляцій. Б'ємо однакову скобу 5,8*30 і зверху і знизу. Швидо і надійно і без заміни степлера (універсальність). У Вашому випадку коли необхідно збити не одну тисячу рамок швидкість не є останньою. :IMHO:

В мене на компресорі два виходи під шланги, можу одночасно підключати два степлер, що і робитиму.

43 минуты назад, konoval_am сказал:

Не розумію навіщо брав під штифт окремий? Та й взагалі прикол цвяха не розумію. Там де його можна влупити можна вдарити і скобу, яка по ціні не набагато втікла а тримає в рази краще. 

Звичайна математика. По тим цінам що зараз коштують скоби і цвяшки, виходить що вартість однієї скоби 6,5 коп, одного цвяшка 2,4 коп.

 

В мене товариш позаминулої осені збивав магазинні рамки штіфтовими цвяшками, сезон працював, казав все нормально. Я собі вирішив скобу на верх, цвяшки на низ. А хто як хоче так хай робить собі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Б'ю шість скоб на рамку - по дві зверху у бокові планки, та по одній у нижню. Скоби бош 5, 8 х 35, степлер - професійний BOSCH GTK 40. Степлер скоби не зажовує, холостих пострілів не робить, та і надфілем ( як у іншій темі говорили про інші моделі :) ) у ньому нічого підпилювати не треба. Спусковий гачок ставлю на автомат - потрібно тільки натискати на носик, і скоба забита повністю.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

В мене на компресорі два виходи під шланги,

Але вони різні. Один напряму, а другий через регулятор тиску.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

А хто як хоче так хай робить собі

Згоден!!! Потім відпишетеся у темі про досвід такої роботи.

3 минуты назад, PNS сказал:

Б'ю шість скоб на рамку - по дві зверху у бокові планки, та по одній у нижню. Скоби бош 5, 8 х 35

Так само працюємо і ми. Але думаю і чотири скоби буде гуд. В цьому році попробуємо штук сто збити подивимося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так само працюємо і ми. Але думаю і чотири скоби буде гуд. В цьому році попробуємо штук сто збити подивимося.
В прошлом сезоне собирал 145-ю на 4скобы(+-1000шт)Полёт нормальный,до этого бил по 6шт.
В этом сезоне делаю рамки верхний брусок9мм и нижний 7мм вопрос не колит ли скоба(5,8 30мм)такую планку?


Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Игоревич сказал:

В прошлом сезоне собирал 145-ю на 4скобы(+-1000шт)Полёт нормальный,до этого бил по 6шт.
В этом сезоне делаю рамки верхний брусок9мм и нижний 7мм вопрос не колит ли скоба(5,8 30мм)такую планку?

В нас 230 рамка, але думаю теж буде все гаразд. Планка верхня 10 мм, нижня 10 мм нічого не коле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас 230 рамка, але думаю теж буде все гаразд. Планка верхня 10 мм, нижня 10 мм нічого не коле.
Да 10мм неколит.
На одном из видео Сергей Обьедков сказал что есть проблема при забивании скобы в планку с толщиной 7мм. Поэтому бьет шьивты в ниднюю планку
Вот и спросил.

Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, yurko сказал:

Але вони різні. Один напряму, а другий через регулятор тиску.

Тобто на одному виході я можу регулювати тиск, приміром для степлера, де треба 4-7 атм, а на другому йде одразу 8 атм? Для яких приладів потрібен цей другий вихідний патрубок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

Тобто на одному виході я можу регулювати тиск, приміром для степлера, де треба 4-7 атм, а на другому йде одразу 8 атм?

Майже так. На одному Ви зможете виставити постійний тиск приблизно від 0,5 до 6 атм. А на іншому тиск буде коливатись від 6 до 8 атм від запуску до запуску компресора. Якщо на першому поставити більше 6, наприклад 7 то теж буде коливатись від 6 до 7.

3 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

Для яких приладів потрібен цей другий вихідний патрубок?

Інколи потрібен не постійний тиск а макс. разхід. Наприклад при продувці. Тоді компресор може навіть не замовкати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, yurko сказал:

На одному Ви зможете виставити постійний тиск приблизно від 0,5 до 6 атм. А на іншому тиск буде коливатись від 6 до 8 атм від запуску до запуску компресора. Якщо на першому поставити більше 6, наприклад 7 то теж буде коливатись від 6 до 7.

Подключаю два степлера к обоим выходам и бью скобой и гвоздём!:ay:Автоматика настроена на 4,5- 6,8 атм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Andruhan сказал:

Подключаю два степлера к обоим выходам и бью скобой и гвоздём!:ay:Автоматика настроена на 4,5- 6,8 атм.

Тобто ви налаштували прямий вихід на тиск до 7 атм?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Андрій Сумчанин сказал:

Тобто ви налаштували прямий вихід на тиск до 7 атм?

Та я и не знал, что там прямой выход! Автоматику на компрессоре настроил на рабочий диапазон давления степлера и бил!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Andruhan сказав:

Подключаю два степлера к обоим выходам и бью скобой и гвоздём!

Та звичайно, бити буде. Трохи сильніше, трохи слабіще, та то таке.

2 хвилини тому, Andruhan сказав:

Автоматика настроена на 4,5- 6,8 атм.

Крутити заводські налаштування автоматики, це не для всіх. Краще з сантехнічних кутників зліпити колектор і підключити хоть всі степлери на регульований вихід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Andruhan сказал:

Та я и не знал, что там прямой выход! Автоматику на компрессоре настроил на рабочий диапазон давления степлера и бил!

Как настроили автоматику на давление до 7 атм? Регулировкой специального винтика на пресостате?

2 минуты назад, yurko сказал:

 Краще з сантехнічних кутників зліпити колектор і підключити хоть всі степлери на регульований вихід.

Розкажіть як саме, будь-ласка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Андрій Сумчанин сказал:

Как настроили автоматику на давление до 7 атм? Регулировкой специального винтика на пресостате?

Да, но так, как советует  Юрий- правильнее! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Розкажіть як саме, будь-ласка 

Ой! Андрію, Ви що? Купити штуцера з дюймовою різьбою в потрібній кількості, відповідні їм сантехнічні трійники, скрутити все на фум стрічку та й користуватись.

А якщо у Вас добре обладнана майстерня з кількома робочими місцями, то розведіть на кожне стаціонарну пневмомагістраль, та й отримуйте задоволення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Как настроили автоматику на давление до 7 атм? Регулировкой специального винтика на пресостате?

Розкажіть як саме, будь-ласка 

Можно так.

IMG_1620.PNG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Руслан К. сказал:

Можно так.

Там на сайті є також двійники для компресора, ціна 112 грн, аналогічно як і в трійника https://tehnovam.com.ua/p374348337-dvojnik-dlya-kompressora.html. Куплю. А ще є інший сайт, де ці ж двійники-трійники коштують 54 грн, тільки зазначають що то оптові ціни і брати треба кілька одиниць.

:ole_ole:

Сьогодні збирав шпаківню для меншого малого, включив компрессор, накачав повітря, перевірив степлера в роботі так би мовити. Скажу лиш одне - :ay::ay::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Шановні скажіть, при ударе степлер Сигма стравливает воздух - так и должно буть чи у мене щось не так налаштовано?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А если воздух не стравливать, как же он работать то будет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
В 30.03.2018 в 13:53, Любомир сказал:

Цена - вкусная. Но он - другой какой-то. По крайней мере носик и боек у меня другой, чем на фото по ссылке.... 

Увидел. по ссылке на скобу 12 мм шириной... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Jonhson сказал:

Цена - вкусная. Но он - другой какой-то. По крайней мере носик и боек у меня другой, чем на фото по ссылке.... 

Увидел. по ссылке на скобу 12 мм шириной...

Там написано что мебель оббивать. Скоба шириной 12 мм. а высотой от  6 до 16 мм. Я так понял что скобы от простого механического степлера.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, NVN сказал:

Там написано что мебель оббивать. Скоба шириной 12 мм. а высотой от  6 до 16 мм. Я так понял что скобы от простого механического степлера.

Нет, скоба специальная, под пневматический, мощнее! У меня есть такой, только Интертуловский, прибиваю алюминий к крышам.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Andruhan сказал:

Нет, скоба специальная, под пневматический, мощнее!

Спасибо! Будем знать.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...