Перейти к содержанию

Ива козья дводомна


sewerby

Рекомендуемые сообщения

В ?07?.?04?.?2016в22:46, Note сказал:

Да, все ОК. Поливать только нужно хорошо первое время.

А что за информация вас настораживает?

 

В ?08?.?04?.?2016в18:42, Олексій Івженко сказал:

Та, що ніби не розмножується черенками. Дякую, завтра наріжу черенків, оброблю "корневіном" та й Порозсажую. :hi:

Розмножується і добре. Головне втикнути десь у вологу землю. А можна - і це значно  ліпше - позабивати понад беріжком десь прямо кілочками.Добре приживається, як і всі верби.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...
В 18.01.2014 в 04:08, ДобровоЛ сказал:

Дуже цінний і хороший медонос, це точно! Жаль, що його цвітіння часто збігається з єврейськими кучками, або з хрестиянською вербною неділею, які весь час бувають холодні. KOTIKI_cvit.jpg

Сьогодні дивився на котики, то декотрі починаююь  жовтіти, а з п'ятниці передають   на тиждень похолодання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.04.2016 в 21:04, Note сказал:

Я и в этом году понатыкивал. Уже листья пустили.

В мене теж листя відпускали, (поливаєш, начебто все нормально, ростуть) а потім раз і засохли, витягуєш а там корінців немає.

В цьому сезоні попробую ще раз з укорінювачем, може получиться.

А лози(прутовидної) вже нарізав поки що стоїть у воді, вона добре укорінюється і теж соро зацвітає- рекомдую висаджувати, теж дає ранній пилок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В позапрошлом году так и у меня было, пришло лето и все высохло. Так я в прошлом году уже в землю старался загонять поглубже. Брал уже толстые пруты и на сколько заходило. Пол метра и больше. Земля влажная, заходит хорошо. Так с этими все ОК.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Note сказал:

В позапрошлом году так и у меня было, пришло лето и все высохло. Так я в прошлом году уже в землю старался загонять поглубже. Брал уже толстые пруты и на сколько заходило. Пол метра и больше. Земля влажная, заходит хорошо. Так с этими все ОК.

А яку приблизно товщину брали? Я хочу попробувати у баклашках з землею і постійний полив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Серж 82 сказав:

А яку приблизно товщину брали? Я хочу попробувати у баклашках з землею і постійний полив.

,,Не тратьте куме сили...''. Своєчасно зберіть насіння, посійте і отримаєте гарантований:ole_ole: результат:ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже не вижу смысла с бутылками возиться. Я брал толщиной с большой палец где-то. Но это не столь важно, важно загнать поглубже, чтобы влаги побольше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, язичник сказал:

,,Не тратьте куме сили...''. Своєчасно зберіть насіння, посійте і отримаєте гарантований:ole_ole: результат:ax:

Вербове насіння не має періоду спокою. Його схожість триває близько двох  годин після висипання, тобто якщо на протязі двох годин воно не потрапило на поверхню мулу і не проросло то воно вже ніколи не зійде.

Ось такі куме пироги...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Серж 82 сказал:

Вербове насіння не має періоду спокою. Його схожість триває близько двох  годин після висипання, тобто якщо на протязі двох годин воно не потрапило на поверхню мулу і не проросло то воно вже ніколи не зійде.

Ось такі куме пироги...

Теоретично можна зробити так- наломати гілок з побурівшим насінням і повтикати на грядку розміром 2*2 метри, і кожен день щедро поливати щоб було болото, от коли почне висипатись тоді і проросте( осноовне щоб на момент висопання було мокро(болото)).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Серж 82 сказал:

Теоретично можна зробити так- наломати гілок з побурівшим насінням і повтикати на грядку розміром 2*2 метри, і кожен день щедро поливати щоб було болото, от коли почне висипатись тоді і проросте( осноовне щоб на момент висопання було мокро(болото)).

Козья ива плохо черенками размножается .Но я нашел выход (случайно). Срезаю черенки около метра толщенной в указательный палец .И на сутки замачиваю в ведре с корневином. На месте посадки в землю надо воткнуть как можно больше. Приживаемость 50-50 .Если в сезон посадить вокруг пасеки 400 шт. и приживется 200 .То весной у вас будет не только пыльца но нектар .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Козья ива плохо черенками размножается .Но я нашел выход (случайно). Срезаю черенки около метра толщенной в указательный палец .И на сутки замачиваю в ведре с корневином. На месте посадки в землю надо воткнуть как можно больше. Приживаемость 50-50 .Если в сезон посадить вокруг пасеки 400 шт. и приживется 200 .То весной у вас будет не только пыльца но нектар .

Дякую, обовязково спробую. А яка доза корнівіну на відро води?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сейчас дома не на точке.Но пакетик самый маленький .В граммах не помню .Если надо посмотрю через два дня.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Note сказав:

Тоже не вижу смысла с бутылками возиться. Я брал толщиной с большой палец где-то. Но это не столь важно, важно загнать поглубже, чтобы влаги побольше.

Правильно. Можна і кілками забивать. Але прийметься лише біля води чи струмка. Якось пройшовся я з такими кілками по березі річечки , де я провів дитинство. Пройшло з тих пір понад 30 років. Тепер там по берегах того струмка величезні верби ростуть - розсаджував я вербу білу. Але усі верби так ростуть. Умова одна - щоб біля коріння була волога, -  верби це полюбляють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Серж 82 сказав:

Вербове насіння не має періоду спокою. Його схожість триває близько двох  годин після висипання, тобто якщо на протязі двох годин воно не потрапило на поверхню мулу і не проросло то воно вже ніколи не зійде.

Ось такі куме пироги...

Пироги схожі, але трохи не такі...Насіння справді проростає дуже швидко, а от зберігає схожість протягом тижня від часу дозрівання. Тобто, якщо зрізати гілку зі зрілим і дозріваючим насінням, то посіяти його можна протягом 3 - 7 днів. Щоб підстрахуватися, я брав гілки через три тижні після піку квітування, через чотири тижні і останні через п'ять тижнів. Сходять сіянці досить густо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Все же думаю, кольями у воды рассаживать проще.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

садил ветками, кольями, палками))  
все что рядом с водою приживается.

в начале февраля ,гуляя возле речки, увидел кучу срезаны веток, (наверное кто-то обрезал декоративное) 
веточки с мизинец толщиной, повставлял прям по над речкой 90% принялись.

большой черенок(1 метр), за год в высь вымахал на 3 метра (тонкий правда, к солнцу тянется)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.03.2017 в 23:27, ДобровоЛ сказал:

Правильно. .................. Умова одна - щоб біля коріння була волога, -  верби це полюбляють.

є ще одна тонкість в цій справі, забивати сам саженець не бажано, краще підготувати отвір кілком з іншого більш твердого дерева, а "саженець" встромити в готове місце і притоптати поруч землю закривши щілини між саженцем і землею, так  менше загрози пошкодити кору, швидше  відбувається  укорінення.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.11.2017 в 14:47, Николай S сказав:

є ще одна тонкість в цій справі, забивати сам саженець не бажано, краще підготувати отвір кілком з іншого більш твердого дерева, а "саженець" встромити в готове місце і притоптати поруч землю закривши щілини між саженцем і землею, так  менше загрози пошкодити кору, швидше  відбувається  укорінення.....

 І бруньки теж лишаться на своєму місці. Досить суттєве зауваження!:ay::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 08.01.2015 в 23:45, Мико сказав:
ДобровоЛ писав:
Дуже цінний і хороший медонос, це точно!

Цей рiк кози. Може цей медонос i дасть перший мед в честь року кози

А знаєте, @Мико, здається саме в той рік (2015) верба якраз й видала на гора взяток... Я ж якось був скачав для проби  пару рамок вербового меду. По прогнозах чекаю на подібний взяток й цього року.:ah: Від обніжки й нектару з "котиків" мої баки починають рости як на дріжджах... А секрет простий - надзвичайно поживний пилок мають усі види верби, що й гарно стимулює збільшення кількості розплоду в сім"ях.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А знаєте, @Мико, здається саме в той рік (2015) верба якраз й видала на гора взяток... Я ж якось був скачав для проби  пару рамок вербового меду. По прогнозах чекаю на подібний взяток й цього року.:ah: Від обніжки й нектару з "котиків" мої баки починають рости як на дріжджах... А секрет простий - надзвичайно поживний пилок мають усі види верби, що й гарно стимулює збільшення кількості розплоду в сім"ях.:IMHO:

Такими темпами, точно скоро с подснежников мед попробуем.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Джаз сказав:

Такими темпами, точно скоро с подснежников мед попробуем.:umora:

Так. Переконуюсь і чим далі - тим більше, що бджільництво на 99,9 відсотків залежить від погоди.

Так що й підсніжниковий - теж не виняток. Якщо засадити ними поле з гектар - другий, а це зараз можливе - цибульки ж підсніжників вирощують на продаж он  в Голандії,- можна буде взнати й його смак.:IMHO::ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ива козья, или бредана — Salix сарrеа L.

 Наиболее широко используемый в озеленении вид, дико произрастающий в Европе, леской зоне России, Центральной Азии. Склоны, опушки, смешанные леса. Имеется во многих заповедниках в разных частях ареала. Растет в подлеске лиственных и хвойных лесов на дренированых почвах.

Небольшое дерево до 10 м высотой, с округлой, густооблиственной кроной, реже высокий кустарник. Молодые побеги серовато-опушенные, кора стволов у молодых растений гладкая, зеленоватая. Листья от широкоовальных до ланцетных (18 х 9 см), в молодости опушенные, позже сверху голые, темно-зеленые, слегка блестящие, снизу сероватые, войлочные. Цветочные сережки крупные, густые, в большом количестве. Цветет задолго до распускания листьев, привлекая к себе внимание своим нарядным убранством не только пчел, но и ценителей природы. Продолжительность цветения 7-13 дней.  Хотелось бы обратить внимание общества, что у нас растет большое количество видов верб и ив. Верба козья или правильно Ива козья отличается цветом коры (она светлая), листья как у мать и мачехи с одной стороны серебристые, а с другой зеленые. Да, еще кора у нее абсолютно не горькая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Видно, сьогодні й до +25 С добереться. Так що чекаю на прекрасний  пилково-нектарний взяток з котиків під час свята Паски!:ay::wave:

 

IMG_2301.JPG

А чому "котики" - гарно видно на цьому фото.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...