Перейти к содержанию

Дереза (повій), годжі, тибетьський та китайський барбарис....


sewerby

Рекомендуемые сообщения

дереза бьёт рекорды. До сих пор цветёт.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.09.2020 в 17:30, Cfif сказал:

дереза бьёт рекорды. До сих пор цветёт.

 

Теж думаю розсадити черенками у листопаді.  Цілий серпень при жарі в 33-34  бджола тільки на ній і працювала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Теж думаю розсадити черенками у листопаді.

Надзвичайно агресивна рослина. У нас люди виписали окультурену "Годжі"  Вивести з городу неможливо. Одне радує практично відсутній самонасів. Саджайте десь на пустирях:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шульц сказал:

Надзвичайно агресивна рослина. У нас люди виписали окультурену "Годжі"  Вивести з городу неможливо. Одне радує практично відсутній самонасів. Саджайте десь на пустирях:hi: 

Якраз на пустирі (20 га пасовища, яке вже заростає) і висаджую все що можу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Саме час висаджувати дерезу. Сьогодні висадив те що нарізав.

5921F15D-C20D-41FA-9D7D-D5B7938E7371.jpeg

BB502E8B-ECBD-4694-A6A8-A7EFCBB4773B.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Серж 82 сказал:

Саме час висаджувати дерезу. Сьогодні висадив те що нарізав.

 

 

Как сажаете ?    Копаете  ямки и   поливаете , или просто втыкаете в грунт и всё ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Еникиой сказал:

Как сажаете ?    Копаете  ямки и   поливаете , или просто втыкаете в грунт и всё ?

Просто втикаю по максимуму, зараз земля волога то заходить добре.  Сьогодні на вечір знову нарізав, завтра знову буду садити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Як успіхи? Прийнялась?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 21.01.2021 в 23:02, валера 2 сказал:

да, польза от нашей огромная.. особенно в виде дров.
Братцы, а есть чего нибудь медоносное, НО сланцевое. что бы дровяные барыги не попиляли?)))))

Настоятельно рекомендую Годжи.  Кустарник, посадил и забыл. Продаётся сушеная ягода "кило" фасовки, отлично прорастает. Растёт быстро, не болеет, цветёт с мая до морозов. Мёд можно в зиму. Сильный медонос. Растёт по склонам, по балкам, в посадках, везде. Засухоустойчив. Второе - Иссоп. Цветёт с мая до октября. Засухоустойчив. Сильнейший медонос. Посади у себя грядку и подсевай в радиусе 10 км. Там коэффициент будет 300. Третье - Сильфия (трава, но 50 лет !!! не надо подсевать) хороший медонос в конце лета. Плюс: Свербига, Козлятник и Эспарцет - для роста, обязательно надо подсевать. Остальное на любителя. Выбор медоносов огромен - синяк, донник, клевер белый ...  Надо подсевать так как степь скудна. Главное, чтобы было на чём пережить сушь на подсолнуха, когда в степи ничего цветущего уже нет, и голодный сентябрь. Я посадил типа акации - Бундук семян 200 . В этот сезон тоже посажу не менее того. Могу поделиться. Бундук цветёт в июне. Правда лет через 10. И это дерево - надо садить так, чтобы не вырубили. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16.12.2021 в 20:42, Oblik сказав:

Настоятельно рекомендую Годжи.  Кустарник, посадил и забыл. Продаётся сушеная ягода "кило" фасовки, отлично прорастает. Растёт быстро, не болеет, цветёт с мая до морозов. Мёд можно в зиму. Сильный медонос. Растёт по склонам, по балкам, в посадках, везде. Засухоустойчив.............

Щось в нашому каталозі  я не зміг найти те "Годжі"  мо воно має інші назви?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Николай S сказал:

Щось в нашому каталозі  я не зміг найти те "Годжі"  мо воно має інші назви?

Дереза

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

Дереза

Дякую, цікаво, у наших краях є десь місціна, щоб набрати на розсаду, бо в мене є вільних 400метрів які потребують живої огорожі:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Николай S сказал:

Дякую, цікаво, у наших краях є десь місціна, щоб набрати на розсаду, бо в мене є вільних 400метрів які потребують живої огорожі:hmm:

 Черенками поділився @Серж 82 

Думаю, для живої огорожі слабувата рослина в тому плані, що гілки тонкі, більш схожі на пониклі. Кущ хоть і пишний, а від вітру і зайвих очей не захистить, особливо зимою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Абсолютный максuмум сказав:

 Черенками поділився @Серж 82 

Думаю, для живої огорожі слабувата рослина в тому плані, що гілки тонкі, більш схожі на пониклі. Кущ хоть і пишний, а від вітру і зайвих очей не захистить, особливо зимою

Головне пишний, стояти я там буду лише акація та липа, захисна смуга від сторонніх очей з польової дороги лише на цей час, повинно підійти....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Николай S сказал:

Головне пишний, стояти я там буду лише акація та липа, захисна смуга від сторонніх очей з польової дороги лише на цей час, повинно підійти....

:IMHO:в Вашому випадку справиться шипшина на 100%. Легко знайти в великих кількостях, швидко росте, кущ прямий і високий, захист від тварин (косулі не поїдять), є різні сорти в лісі, то можна підшукати, щоб цвіла з розбігом в тиждень. І цвісти якраз між акацією-липою буде, пилок якийсь. Та і самому красиво, коли Ви в цей час на пасіці.

А дереза цвіте в 2 половині літа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.03.2021 в 20:44, Серж 82 сказав:

Просто втикаю по максимуму, зараз земля волога то заходить добре.  Сьогодні на вечір знову нарізав, завтра знову буду садити.

І в мене є бажання навтикати різної дерези, годжі, тібетського барбарису, вовчих  ягід, всі хто можуть допомогти відгукніться........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

:IMHO:в Вашому випадку справиться шипшина на 100%. Легко знайти в великих кількостях, швидко росте, кущ прямий і високий, захист від тварин (косулі не поїдять), є різні сорти в лісі, то можна підшукати, щоб цвіла з розбігом в тиждень. І цвісти якраз між акацією-липою буде, пилок якийсь. Та і самому красиво, коли Ви в цей час на пасіці.

А дереза цвіте в 2 половині літа

Значна частина моєї  пасіки  квартирує  навіть зимою на території СФГ, то вони спеціалізуються на вирощуванні лікарських рослин, однієї ромашки там сіють до 10га, є по периметру посадки шипшини, саме та злощасна шипшина і псує акацію:IMHO: якщо чекаєш повної печатки для сотового меду то вибраковане на відкачку загусає досить швидко. Тепер мова про інший точок, садити  там хоть щось,  що підпортить акацію я не ризикну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Николай S changed the title to Дереза (повій), годжі, тибетьський барбарис....
2 минуты назад, Николай S сказал:

Значна частина моєї  пасіки  квартирує  навіть зимою на території СФГ, то вони спеціалізуються на вирощуванні лікарських рослин, однієї ромашки там сіють до 10га, є по периметру посадки шипшини, саме та злощасна шипшина і псує акацію:IMHO: якщо чекаєш повної печатки для сотового меду то вибраковане на відкачку загусає досить швидко. Тепер мова про інший точок, садити  там хоть щось,  що підпортить акацію я не ризикну.

Ніколи не думав, що вона медоносить:huh:

У нас акацію псує, хоч і не кожний рік, луг і бір, але тільки колір в основному

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Абсолютный максuмум сказав:

Ніколи не думав, що вона медоносить:huh:

У нас акацію псує, хоч і не кожний рік, луг і бір, але тільки колір в основному

Тут якась біла пляма:umora:, що саме :umora:, якщо ромашка точно не медоносить а пилконос супер, а от шипшина не стільки дасть меду як споганить бо псує прозорість і дуже швидко кристалізується 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Абсолютный максuмум сказав:

 

... дереза цвіте в 2 половині літа

а коли   в  дерези  та окультурених  сортів  типу годжі достигають плоди????????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Ось надибав на просторах інтерту, читайте  :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Абсолютный максuмум сказав:

 Черенками поділився @Серж 82 

Думаю, для живої огорожі слабувата рослина в тому плані, що гілки тонкі, більш схожі на пониклі. Кущ хоть і пишний, а від вітру і зайвих очей не захистить, особливо зимою

То яка саме у Вас є рослина, дереза звичайна, тібетьський чи китайський годжі ?? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Тут якась біла пляма:umora:,а от шипшина не стільки дасть меду як споганить бо псує прозорість і дуже швидко кристалізується 

Ну, так мова ж про шипшину була.

А на рахунок дерези, то ні про цвітіння, ні про плодоношення нічого з власного досвіду сказати поки не можу, бо висадив цю рослину тільки цією весною. А садив з тим розрахунком, щоб було хоть щось "бжелам" в сухий серпень. Може вже й в червні цвіте, хоча у нас все одно на 2 тижні пізніше півдня буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

Ну, так мова ж про шипшину була.

А на рахунок дерези, то ні про цвітіння, ні про плодоношення нічого з власного досвіду сказати поки не можу, бо висадив цю рослину тільки цією весною. А садив з тим розрахунком, щоб було хоть щось "бжелам" в сухий серпень. Може вже й в червні цвіте, хоча у нас все одно на 2 тижні пізніше півдня буде

садили пагони чи вже  укорінені сажанці, як прийнялися???????? все ж таки який саме сорт??????

45 хвилин тому, Николай S сказав:

То яка саме у Вас є рослина, дереза звичайна, тібетьський чи китайський годжі ?? 

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

І в мене є бажання навтикати різної дерези, годжі, тібетського барбарису, вовчих  ягід, всі хто можуть допомогти відгукніться........

Якщо не забуду то на початку весни спробую нарізати черенків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Николай S changed the title to Дереза (повій), годжі, тибетьський та китайський барбарис....

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...