Перейти к содержанию

Філософія життя


kochut

Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, miro сказал:

"чуешь"

мы на пороге грандиозного шухера!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Ось кілька дивних прикладів, як працює світова економічна система. Найрозвинутіші країни світу мають найбільші борги. Поцікавтеся при бажанні у вікіпедії List of countries by external debt. Там взагалі дуже хитра система. Якщо боржнику винні більше, ніж його борги, то такий боржник "стабільний". Тобто можна накупити різних (фінансових) активів, їх ціна виросла і... гоп - ти вже не боржник. Можна навіть нічого не виробляти, як князівство Люксембург, і купатися як сир в маслі. І чомусь ці країни не є клієнтами МВФ.

Ще приклад сучасної економіки. На крихітних островах, на яких нічого немає, зареєстровані сотні компаній з багатомільйонним обігом. "Легалізоване" відмивання грошей. Всі про все знають. Замішані політики, президенти різних країн. Глобальна економіка працює.

Але найбільше мене дивує так званий ПДВ. Ми всі переплачуємо за все. Податок на додану вартість перекладений на кінцевого споживача (я ж казав, доять стадо), споживач не створює цю вартість, а просто купує товар, щоб користуватись. Дуже хитра система. Коли хтось каже: платіть податки, виходьте з тіні - треба посилати у відомому напрямі, тому що ми всі вже платимо цей хитрозроблений податок. Бізнес не платить, вони або мінімізують чи виходять на нуль, використовуючи прокладки, або при наявності корупційної "лапи" у владі, отримують відшкодування. А споживач платить. Хіба це не 1000 і 1 спосіб науково обґрунтовано постригти баранів?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Arius сказал:

Хіба це не 1000 і 1 спосіб науково обґрунтовано постригти баранів?  

Просто такий хитромудрий спосіб збору данини. 

І слова, опять же - красіві які. Не то шо оброк, дань, панщина...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Гм... 

Зараз мабуть нікого не здивувати новими модними іменами, насправді старими, але витягнутими на світло молодими маміками і папашами, яким набридли Саші й Серьожи і хочеться відмітити свою Унікальну у Всесвіті Дитину якимсь унікальним незатасканим іменем. Ось гуляють Матвії, Даніїли (саме Даніїл, а не Данило), Варфоломії, Вероніки, Анжеліки... Вигулюють тут одного Макара. Кажу мамці (досить скажений бабець, до речі): ім'я гарне, але можна і краще. Можна два в одному - два модних імені вмістити в одне, буде ще крутіше. Як? - заінтриговано питає. А отак, додаємо лише одну літеру "л" в кінці - буде Макарл - два супер імені - Макар і Карл в одному. Карл, наприклад, на честь Карла Маркса... Надулась. Мабуть не знає, хто такий Карл Маркс. Ну і біс з тобою, курка тупа. 

А це якось каже: 

- Макар вже вчить англійську.

Я відобразив здивування. (Макарлу, між іншим два з чимось роки, недавно почав говорити).

- І що ж він вивчив? - питаю.

- Кольори! Макар, як англійською жовтий?

- Єлоу.

- Красний (що за "красний", хз, мамаші не завадило б ще своєю мовою кольори вивчити)

- Ред.

Аплодую, нахвалюю геніальність маленького Макарла.

- А він знає, що це таке англійська взагалі, для чого? 

- Нууу... пока він ще не знає, але ми розкажемо. Нам головне зараз вчити слова. 

- Угу, - зі згодою киваю, а потім кажу: - Англійська зараз насправді вже не в моді, втрачає позиції. Китай виходить в лідери. Китайською мовою вже говорять 2 млрд людей, а буде ще більше. Англійською всього 500 млн. Ви подивіться, всі товари з Китаю, навіть айфони, смартфони. Все барахло звідти. США скоро збанкрутіють, юань стане світовою валютою. В США вже китайську мову вводять в курс у престижних приватних школах. Так що не витрачайте часу на цей примітивний діалект. Починайте з китайської .

- Шо серйозно?

- Я тільки вчора дивився фільм ВВС на цю тему. А ще польська теж рулить. Вся Європа вчить польську. Польша вже крутіша Німеччини. Німці їдуть в Польшу на роботу курей різати, яблука збирати. Ви подивіться, кругом по Європі безробіття, страйки, криза, мігранти. А Польша всіх приймає, там таке зростання, що нам років 150 повзти, дивіться в ютубі. Так шо китайську і польську вчіть і буде вам щастя. 

- А може й дійсно...

(Історія вигадана. Всі збіги з реальними людьми випадкові. Не дай бог вони це якимсь неймовірним чином знайдуть і прочитають :umora:)

            

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Можливо ще не все втрачено....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

"Королевский шут необходим; шут, который становится королем - это апокалипсис".  Французский писатель Фредерик Бигбедера.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

12 ЗАПОВЕДЕЙ ОПТИМИСТА:

1. Не забывайте выбрасывать мусор: … из ведра… из головы… из жизни!

2. Когда ваши дела идут плохо — просто не ходите с ними.

3. Если ошибку можно исправить — значит, ты ещё не ошибся.

4. Самый хороший учитель в жизни — опыт. Берет, правда, дорого, но объясняет доходчиво.

5. Спасибо тем людям, которые вошли в мою жизнь и сделали её прекрасной. И спасибо тем людям, которые вышли из неё и сделали её ещё лучше.

6. Всегда найдется кто-то, кому не нравится то, что ты делаешь. Это нормально. Всем подряд нравятся только котята.

7. Если кто-то на вас ругается, злится или обижается: "задавите" его своим позитивом.

8. Свою жизнь надо устраивать до тех пор, пока жизнь не начнет устраивать тебя.

9. Не хочу вас расстраивать, но у меня всё хорошо!

10. На грабли не наступаю. Я уже по ним танцую! И с каждым разом всё виртуозней.

11. Рецепт молодости: радуйтесь каждой мелочи и не нервничайте из-за каждой сволочи.

12. Самый лучший день — это Сегодня!!!

(с)Назым Осака.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.06.2019 в 20:29, Arius сказал:

Ось кілька дивних прикладів, як працює світова економічна система. Найрозвинутіші країни світу мають найбільші борги. Поцікавтеся при бажанні у вікіпедії List of countries by external debt. Там взагалі дуже хитра система.

А чого там розбиратися в тій хитрій системі? Все і так ясно як божий день. Пояснення причини світової кризи та шляху виходу з неї для кожноЇ особи приведено на двох картинках нижче.:umora:

Але якщо говорити серйозно, то в цій темі просто неможливо отримати достовірні і правдиві відповіді на підняту тему "Філософія життя". Це по тій причині, що такі відповіді можна отримати тільки в світлі вчень Біблії, а не з філософських вчень людей
 які є повною глупотою. Оскільки обговорення релігії та політики на цьому форумі допускається тільки в розділі "Релігія та політика", то тільки в тому розділі можна було б обговорити цю цікаву тему. Тому тим, хто надіється, що саме тут в цій темі він отримає достовірні роз'яснення на тему "філософія життя"надіятись не приходиться. Тему цю тут просто логічно потрібно закрити, бо все, що тут говориться, є абсурдом і тільки відніме час у людей і вводить їх в оману. Достовірні відповіді на свої запитання тут ніхто не знайде. А вони взагалі то є і нам людям про все це розказано тим розумом, який нас створив. Можливо трохи пізніше я про це розповім в розділі "Релігія і політика".

Золото на бусы.jpeg

Крутиться надо.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.02.2020 в 11:53, Анатолий Крутий сказав:

А чого там розбиратися в тій хитрій системі? Все і так ясно як божий день.

Навіть не сумніваюсь, що вам все ясно. Щасливчик! До речі, на коли там нова дата Армагедону? Люди, Які Бачили Яхве, стверджують, що з 1914 року Архангел Михаїл (відомий також як Ісус Христос) анонімно знаходиться на планеті та чекає потрібного моменту. Можливо ще не заповнений список зі 144 тис. обраних топ-менеджерів корпорації.

 

В 01.02.2020 в 11:53, Анатолий Крутий сказав:

Але якщо говорити серйозно, то в цій темі просто неможливо отримати достовірні і правдиві відповіді на підняту тему "Філософія життя". Це по тій причині, що такі відповіді можна отримати тільки в світлі вчень Біблії, а не з філософських вчень людей які є повною глупотою.

Хм... Боюсь навіть запитати, з якими філософськими вченнями ви знайомі, яких авторів читали. Біблія і для мене авторитет, як певний культурний і духовний феномен, хоча я не маю такого таланту знаходити там глибини, відкрити фірмою Вартова Вежатм

Наприклад, як сприймати деякі старозавітні історії "в світлі вчень Біблії", там де відбуваються жорстокі кровопускання, масові різанини, геноцид? Ось наприклад, перше чудо Єлисея, людини Божої. Він ішов через село, за ним бігли дітлахи і кричали"Лисий! Лисий іде!". Єлисей взяв і прокляв їх Іменем Господа. З'явились дві ведмедиці й роздерли 42 дитини. А Єлисей пішов собі на гору Кармел медитувати.

Я до чого веду? Людські уявлення про бога (богів) і про Яхве в тому числі, змінюються. Такі історії зараз шокують людей, і навіть не тільки зараз, а й для 1 ст. це вже було занадто для багатьох розумних людей. Минули тисячі років, люди змінились. Бог дав людям здатність пізнавати світ, шукати. Ці пошуки можуть відбуватись не лише у біблійному форматі. Це не означає, що ми відкидаємо Біблію. Я сприймаю її як джерело, досвід, поезію, пошук.  Якщо ви добровільно обмежите себе, то неминуче будуть виникати різні корпорації з президентами, списками обраних, корпоративними виданнями з єдино правильною точкою зору. Час від часу виникатимуть нові дати Армегедону, а біля перехресть будуть нудитись дивні люди зі стендами "Чого насправді навчає Біблія". Як можна гірше змарнувати час, як ви думаєте? Невже Він цього насправді хоче?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Arius сказал:

Як можна гірше змарнувати час, як ви думаєте? Невже Він цього насправді хоче?

Арію, мені здається, що ми Вас втрачаємо...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, ромео сказал:

Арію, мені здається, що ми Вас втрачаємо...

я давно казав, жениться йому треба, і шоб така попалась - шоб аж пищав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Arius сказал:

Як можна гірше змарнувати час?

Час марнують ті, хто тратить свій час на читання різних філософів.  А чому це так? Є різні причини, але найважливіша ось тут записана: «Яка користь людині від того, що вона здобуде цілий світ, але життя своє втратить?» (С) Ті люди займаються зовсім не тим, чим слідувало би  їм займатися. Деякі люди в недалекому майбутньому отримають можливість вічного життя, ідеальне здоров'я, вічну молодість, матеріальний достаток і т.д., а більшість  людей просто позакопують в землю після відомої всім події. В тій древній книзі детально описано, як все це буде відбуватися, навіть процедура похорону тих зарозумільців описана, які мудрі у своїх власних очах.

Я міг би на все те написане вище відповісти, але не буду цього робити хоча би по декількох причинах. 

1. В цій темі правилами форума не дозволяється розмовляти на релігійні теми.  

2. Не всякій людині слід відповідати згідно поради Біблії. В ній детально пояснюється, чому так слід робити, але і цього я тут робити не буду. Якщо захочете, то самі спробуйте знайти ті місця, де про це записано. 

3. Просто не хочу тратити свій час на аргументування всього того написаного вище вами, бо по крайній мірі коротко це зробити неможливо. Питань то багато піднято було, тому на них коротко просто неможливо відповісти. Та і ой як далеко не до кожного це дійшло би, якби я навіть зі всієї своєї шкіри намагався би вилізти, щоб це донести і пояснити комусь. Безліч разів був цьому свідком. Тут видно саме такий випадок. Мало кому це вдається зрозуміти, приблизно одній людині з тисячі.

Удачі вам.:hi:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Анатолий Крутий сказав:

 Деякі люди в недалекому майбутньому отримають можливість вічного життя, ідеальне здоров'я, вічну молодість, матеріальний достаток і т.д.,  

більшість закопають в землю? а деякі отримають їх матеріальний достаток?

нічо так...:umora:

мені нравиться. тіки напрягає що дата перноситься.

недалеке майбутнє це скіки? 10 р 25, 50?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

мені нравиться. тіки напрягає що дата перноситься.

Саме на датах ця корпорація палиться. Сперечатись щодо їхніх доктрин марно, там повний зомбіленд. А ось дати призначались вже багато разів, Армагедон постійно переноситься. Хоча в тій супер книзі чітко написано: не ваша діло знати дати і строки. А ще написано, якщо пророк пророкував і його слово не справдилось, то він говорив не від господа, тобто збрехав. Власне, саме цим і займається весь топ-менеджмент корпорації починаючи від Чарльза Рассела. :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

Арію, мені здається, що ми Вас втрачаємо...:hmm:

Я за вас більше хвилююсь. Здається, ви дуже захопились відео, де люди роблять це зимою на вулиці - заглядають у вулики. Може виникнути бажання спробувати і собі, а це шкідливо. :af:

Ну насправді, дядь Толя мене процитував, то я просто не міг пройти повз. Не кожний день виникає нагода поспілкуватись з Очевидцем, який ось так просто каже: маячня вся ваша філософія - антична, східна, західна. Разом з цим сюди можна приплюсувати мистецтво, культуру, науку, тому що це все безпосередньо пов'язано. Дуже цікаво.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Анатолий Крутий сказав:

1. В цій темі правилами форума не дозволяється розмовляти на релігійні теми. 

3. Просто не хочу тратити свій час на аргументування всього того написаного вище вами, бо по крайній мірі коротко це зробити неможливо. Питань то багато піднято було, тому на них коротко просто неможливо відповісти. Та і ой як далеко не до кожного це дійшло би, якби я навіть зі всієї своєї шкіри намагався би вилізти, щоб це донести і пояснити комусь. Безліч разів був цьому свідком. Тут видно саме такий випадок. Мало кому це вдається зрозуміти, приблизно одній людині з тисячі.

Ну не партесь. Ми на межі "наукових дисциплін", інакше в наш час ніяк. Приблизно маю уявлення, про що ви могли б тут розводитись. Мав кілька грубеньких книжок для більш просунутого рівня зомбування. Це дуже тонка маніпулятивна технологія, навіть хитріша, аніж тупо проагітувати за кіногероя-малороса Какая Разніца. Для вас нічого нового не відкрию, а ось наша аудиторія може зацікавитись про що ж віщають люди зі стендами на перехрестях. На перший погляд, все дуже респектабельно, гарні видання, яскраві картинки, науково-популярний журнал Возбудитєсь! Пробудитєсь! Далі йде дике перекручування всього, що здається чітким і ясним. Наприклад, спростовуючи безсмертя душі, корпорація посилається на те, що мовляв воскреслий Лазар нічого про це не розповідав, коли чотири дні лежав мертвий. Він " без свідомості спав у гробі, чекаючи воскресіння". (ги-ги, як він мертвий міг "спати" і ще й до того "чекати") Але ж до нас не дійшла їхня розмова після воскресіння, коли вони всі зібрались, мабуть святкували таку подію. Звідки ми знаємо, про що вони говорили? Як можна робити такі "логічні" висновки? Або ось преображення, коли Ісусу на горі явились Мойсей та Ілля і він з ними розмовляв. Насправді, каже корпорація, ніхто не являвся (адже безсмертних душ нема) - це були символи - Закон і Пророки. Тобто коли корпорації вигідно, очевидний факт роблять символом, виводять якісь дивні висновки. Коли вигідно - очевидний символ роблять фактом і сприймають буквально. Ще наводиться аргумент, що, мовляв, вся антична філософія, всі інші релігійні та філософські вчення людства - язичницькі (сатанинські), вірять у безсмертя душі, отже вчення про душу сатанинське. Для мене навпаки це означає, що людство інтуїтивно знало про душу з давнини. Сам Яхве каже, що він не є богом мертвих, а живих - Авраама, Ісака та Якова, які давно померли. Навіть вперті марксисти-матеріалісти казали, що Ленін живий допоки живуть його ідеї.

До речі, щодо сатани. У виданнях корпорації ця постать вшановується з великої літери - Сатана. У всіх з маленької, а у них з великої. А наприклад, дух святий у них з маленької. Цю доктрину обговорювати не буду, але могли хоча б заради поваги до слів Біблії, що гріх проти Духа Святого не проститься, написати з великої літери. Це ж не просто так сказано. Всі інші релігії корпорація оголосила сатанинськими (прямо так і пишуть). Тобто всі люди поза корпорацією служать сатані.

Тобто, дядь Толя, вимальовуюється картина зовсім не респектабельна, як на початку. Типове сектанство і зомбування довірливих людей. Для того, щоб побачити реальну картину, треба вийти за нав'язану вам матрицю. Якщо хочете, пишіть у приват, консультую безкоштовно (:)).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 01.02.2020 в 11:53, Анатолий Крутий сказав:

Можливо трохи пізніше я про це розповім в розділі "Релігія і політика".

Дядь Толя, ви ще тут? Я думаю той розділ нам не світить аж до повернення Криму. А це станеться мабуть після Армагедону. Тому я вважаю дані питання скоріше гуманітарними, а не духовними, щоб люди були добре поінформовані в гуманітарній сфері та могли дати об'єктивну оцінку  того, що їм пропонується як цукерка... До речі, як ми знаємо, за порєбріком почали активно пресувати корпорацію. Її заборонили у 17-му році як екстремістську та терористичну організацію , а кілька днів тому суд ще пресанув окремих осіб, навіть склали чорний список "терористів". Звісно, ми вважаємо такі методи надмірними. Очевидно, запорєбрик просто гадить Америці та на права людини, що цілком закономірно. Але такими методами вони створюють ореол мученичества, героїчної самопожертви заради Бога і ще більше зміцняють серця переслідуваних. Ми розуміємо, що запорєбріку в принципі на все це плювати. Сам Цар зробив вигляд, що він тут ні до чого, що він не розуміє, навіщо пресують нашіх братів-християн. Цар вже не вперше демонструє свою "непорочність". Єдине, в чому він помилився, це щодо християн. Корпорація не є християнська. Наша країна на цьому фоні демонструє зразок демократичності й толерантності, хоча члени корпорації, прикриваючись нейтралітетом, зневажають саме поняття державності. 

Заборона переливання крові тут просто привід, хоча це реальна загроза життю людей. Якби я керувався єврейським Второзаконням у інтерпретації Вартової Вежі, то напевно вже "спав би без свідомості". І якщо вже корпорація така послідовна у цих законах, хотів би я побачити, як ви заколюєте табуни  жертвенних баранів, овець і тому подібне.

Я вже думав, що все знаю про корпорацію, а виявляється, що Рассел був прихильником хреста. І на могилі у нього хрест. А стовп "ввели" вже після його смерті. Незгодні зі стовпом розкололись і стали "расселітами". Дива та й годі! Хоча як на мене, це питання таке ж важливе, як і про яйце - з якого боку його розбивати. Треба визнати, не тільки корпорація розколювалась через такі речі, а й все християнство - це історія розколів. Ну, світ є багатоманітним.

Єдине, що у мене просто не вкладається в голові, це кінець світу, тобто "Кінець системи цих речей", як це називається у Вартовій Вежі. Я знаю, що кінець буде, але скажіть будь-ласка, навіщо постійно призначати дати? це ж просто дискредитація всієї ідеї. Сам Ісус каже, що не вірте, коли кажуть "ось вже близько". В мережі є знімки зі старих видань Вежі з різними датами. З якогось дива взяли спочатку 1914 рік. Ну перша Світова Війна, і що? Кінць Світу не настав. Почалася Друга Світова, ще страшніша... Корпорація спромоглася неймовірними риторичними вивертами навіщось  притягнути 1914 рік до свого вчення і продовжує маніпулювати цією датою. Ще до 1995 року в кожному журналі "Пробудіться" зазначали, що покоління 1914 року побачить кінець світу, допоки все те покоління не померло. Зараз "Пробудіться" вже виходить без 1914 року.

Можливо, топ-менеджмент намагався тримати підданих у "тонусі". Накрученій таким чином людині можна "втирати" що завгодно. Але як скажіть, після стількох помилок можна людям пропонувати вивчати разом Біблію? Ні, я не хочу вивчати з ними Біблію.

Надалі кінець світу призначався ще кілька разів, наприклад, на 1935. Кінець світу знову не настав і вже в сучасному видання про цей рік пишуть так:

"У1935 році Свідки чітко зрозуміли, що таке небесний клас Царства, хто царюватиме з Христом і хто буде їхніми підданими на землі. Вони вже знали, що число помазаних духом християн, покликаних правити з Христом з неба, становить лише 144 000." І ось я питаю, а що вони ще "чітко розуміють" чи не розуміють? Ви впевнені, що ви все вже розумієте, і що філософія та інші релігії від сатани? Можливо ще років через сто, будуть писати, що в 2020 свідки зрозуміли, що антична філософія не була таким вже й злом, а інші конфесії не від сатани, а переливання крові взагалі дуже потрібна річ для порятунку людей. :dntknw:

 А оці 144 000 обраної еліти, це так званий Уряд Ісуса Христа, щоб правити  на землі. Пряме правління тут неможливе, потрібний уряд, обраний навіть не демократично, а невідомо за якими критеріями. Корпорація постійно критикує інших за церковні ієрархії, мовляв перед Богом всі рівні, а сама тим часом встановила ієрархію Нового Неба і Землі. А ми ж точно знаємо, що перед Богом дійсно всі рівні, і Папи, і олігархи,  і прості смертні. І ніяка ієрархія Богу не потрібна. Проте, корпорація встановила ієрархію навіть в цьому світі, тільки з іншими назвами. У Вартової Вежі повинні бути наглядачі, і вони дійсно є, так і називаються - наглядачі. Їм складають і подають звіти старійшини, хто скільки відстояв з журнальчиками, відвідав будинків, роздав і проагітував. Я ось бачив сьогодні під дощем, на холодному вітрі стояли, замість того, щоб робити щось корисне для себе чи інших. Але куди подінешся з концтабору? 

:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

По поводу имён будьте проще. Да, Макар нормальное имя. У внука в садике есть друган Макар. А моего прадеда звали Платон. Хуже другое, когда человека с именем Дмитрий зовут Мытька, или Георгия называют Жориком, я уже не говорю про Марусю или Галю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Макарыч57 сказал:

Хуже другое, когда человека с именем Дмитрий зовут Мытька, или Георгия называют Жориком, я уже не говорю про Марусю или Галю.

Почему хуже? Особенно про Марусю и Галю всё же хотелось бы поговорить, чтоб узнать, что с ними не так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Макарыч57 сказал:

или Георгия называют Жориком,

У мене є напарник. Так йому в свідотстві про народження вписали Жоржович. Дійшло діло до військомату, там сказали. Нема такого і не може бути. Батька називали Жора. І таки якимось там шляхом переіменували Георгійович. І почали його величати по спрощеному Григорович. Що не є вірно. Мені цікаво чи Георгія Констянтиновича в дитинстві звали Жора?

 

13 минут назад, Алёнка сказал:

про Марусю и Галю всё же хотелось бы поговорить

Галя-Галина, но ніяк не Анна чи Ганна. Тим паче Гапка. Що до Марусі, можу тільки здогадуватись, що дехто зве Марією, що не є одне і теж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ded50 сказал:

У мене є напарник. Так йому в свідотстві про народження вписали Жоржович. Дійшло діло до військомату, там сказали. Нема такого і не може бути.

В семейном кодексе сказано, что имя ребёнку дают родители. Список имён законодательно нигде не закреплён. Поэтому когда работники ЗАГСа отказываются записывать имя, озвученное родителями, аргументируя тем, что "такого имени нет", - это незаконно. 

Человеку дали имя Жорж, записали и сделали из него производное отчество Жоржович. Потом один решил, что то был Георгий, второй - что Григорий :dntknw:

 

21 минуту назад, ded50 сказал:

. Нема такого і не може бути.

Таких формулировок в законе не существует. Есть конкретные статьи.

 

14 минут назад, ded50 сказал:

Галя-Галина, но ніяк не Анна чи Ганна. Тим паче Гапка. Що до Марусі, можу тільки здогадуватись, що дехто зве Марією, що не є одне і теж.

Я считаю, что человека надо называть так, как он представляется. Если девочка сказала, что она Гапка, то с какой стати кто-то может убеждать ее, что она неправа?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Алёнка сказал:

Я считаю, что человека надо называть так, как он представляется.

Ми живем в світі вільнім. У нас остались жити Узбеки, Азербайжанці. І вони не проти коли їх називают Толіками замість Аятолла, Мішою замість Мухамад. Це так навскид. З Євреями також не все чисто, приміром з Мойшами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А разве Маруся не производное от Мария?

Что касательно двух "культовых" кинушек  "Москва и слезы" и "с лёгким паром", то они мне не понравились с момента выхода и никогда я их не пересматриваю. А, забыл ещё один - "Служебный Роман". Но, то такое, кому что нравится.

А если кто представился как Гапка, то пусть будет Гапка, хотя Глафира куда интеллигентнее. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Алёнка сказал:

Если девочка сказала, что она Гапка, то с какой стати кто-то может убеждать ее, что она неправа?

Гапка, к стати - Агафья, в латинской раскладке Agatha... 

Агата Кристи прямо :ax:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...