Перейти к содержанию

Медоноси України


sewerby

Рекомендуемые сообщения

Только что, nibond сказал:

Нарізати лози і у воду на вкореніння?

Нет .Так плохо приживается. Можно так попробывать до распускания почек конец Февраля .Молодые черенки замочить в корнивине. на 5 суток и посадить .Приживаемость 50-50 .Если сразу делать большую партию (а так и надо делать )то толк будет и потери при не приживаемости покроются. Посадить 1000 шт. Приживется 300шт точно и Вы на коне и пыльца и нектар:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Нет .Так плохо приживается.

А як Ви вирощували черенки з корінцями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Иду копаю на болото .:)У меня при хорошей погоде можно взять товарной вербы (мед).А пыльца если не принимать меры (собирать) может быть проблемой(матке нет места под засев):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Иду копаю на болото .:)У меня при хорошей погоде можно взять товарной вербы (мед).А пыльца если не принимать меры (собирать) может быть проблемой(матке нет места под засев):hi:

А у нас на сьогодні практично пилковий голод, такої верби навіть подивитися немає. Чи можна розраховувати на Вашу допомогу з саджанцями на осінь? Деталі можна обговорити в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помогу .:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось так мої працювали півтора тижні назад на козячій вербі.

IMG_20170315_112029.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да пчелки очень любят этот куст. И он не когда не подводит пчеловода.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Да пчелки очень любят этот куст. И он не когда не подводит пчеловода.:ay:

Вчора висадив на грядку для укорінення десь біля 100 черенків, перед тим на добу замочив в укорінювачі. Буду поливати, може щось і вкоріниться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Серж 82 сказал:

Вчора висадив на грядку для укорінення десь біля 100 черенків, перед тим на добу замочив в укорінювачі. Буду поливати, може щось і вкоріниться.

Корневин помагает (проверено) но постоянная влага нужна .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Корневин помагает (проверено) но постоянная влага нужна .

Буду старатись. Якщо вкоріняться, то на далі буде роботи не початий край. Вона дає ранній старт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, nibond сказав:

Які ефективні способи розмноження?

Верба козяча ефективно розмножується тільки насінням і кореневими відводками. Живцями не розмножується- перевіряв неодноразово:dntknw:. Якщо якась верба розмножилася живцями, то це точно не козяча;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, язичник сказав:

Верба козяча ефективно розмножується тільки насінням і кореневими відводками. Живцями не розмножується- перевіряв неодноразово:dntknw:. Якщо якась верба розмножилася живцями, то це точно не козяча;)

А щеплення не практикували?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, язичник сказал:

Верба козяча ефективно розмножується тільки насінням і кореневими відводками. Живцями не розмножується- перевіряв неодноразово:dntknw:. Якщо якась верба розмножилася живцями, то це точно не козяча;)

Годовалую поросль можно попробывать сажать .Приживаемость конечно очень слабая но все же есть. .Само лучше годовалая поросль с корешком. Главное что бы прижилось хотя бы кустов 20 сразу. Потом можно размножить в очень больших количествах.Для раннего старта семей и для тех кто занимается пыльцой Верба козья это не заменимая вещь.Для обсадки точка достаточно 3 года. И у Вас и нектар и пыльца всегда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, nibond сказав:

А щеплення не практикували?

А сенс, якщо насінням розмножується без проблем. Навіть пташки потроху ,,підсівають'' вербу козячу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, язичник сказав:

А сенс, якщо насінням розмножується без проблем. Навіть пташки потроху ,,підсівають'' вербу козячу

В моїй місцевосці це могло б мати сенс для первинного розмноження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

В моїй місцевосці це могло б мати сенс для первинного розмноження.

Семенами можно тоже размножать .Но семена надо сразу высевать .Нужно попробывать и так и так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, язичник сказал:

Якщо якась верба розмножилася живцями, то це точно не козяча

4 роки тому робив тин.Лозу возили мені хлопці-Зараз пагони мають 5-6м висоити.,івсі прийнялися-тепер прорідив іповисаджував на другому березі річки-50 м від пасіки шт 500 .Я садху верби так-нарізаю метрачків любого діаметру і намісці висадки молотом забиваю наполовину в землю -прживаються100%
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, igorstep сказал:

4 роки тому робив тин.Лозу возили мені хлопці-Зараз пагони мають 5-6м висоити.,івсі прийнялися-тепер прорідив іповисаджував на другому березі річки-50 м від пасіки шт 500 .Я садху верби так-нарізаю метрачків любого діаметру і намісці висадки молотом забиваю наполовину в землю -прживаються100%
 

Разновидностей лоз если мне не изменяет память больше 10видов. Но козья верба самая капризная при посадке. Хотя медонос и пыльценос отменный. Стоит повозится она не когда не подводит пчеловода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, igorstep сказав:

Я садху верби так-нарізаю метрачків любого діаметру і намісці висадки молотом забиваю наполовину в землю -прживаються100%

Уточніть, Ви про козячу вербу, чи про інший вид?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, nibond сказав:

В моїй місцевосці це могло б мати сенс для первинного розмноження.

За пересилку живців така ж ціна, як за пересилку кількох вазонів з посіяним насінням. А щеплення, особливо різновидних і ранніх рослин, має свої вагомі ризики і втрати часу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Kumpel сказал:

Уточніть, Ви про козячу вербу, чи про інший вид?

Козяча-іва бредина,ламка плакуча-всіх одинаково,просто така місцевість-низини-вода на поверхні цілу весну.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, igorstep сказав:

Козяча-іва бредина,ламка плакуча-всіх одинаково,просто така місцевість-низини-вода на поверхні цілу весну.
 

О! То вам би й аморфу кущову не завадило б розвести! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, igorstep сказав:

Козяча-іва бредина,ламка плакуча-всіх одинаково,просто така місцевість-низини-вода на поверхні цілу весну.

Свою пасіку тримаю в садибі у кума, а в нього по периметру вода, та ще й посередині гарненьке озерце ("Бухта вікінгів" в мініатюрі). Ми з кумом багато чого сіяли, але найкраще в нас чомусь сходить власне верба навіть там, де ми нічого не сіяли.:) 

Ото буде, коли скажу кумові, що ми не ту вербу сіяли ...:az::)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Разновидностей лоз если мне не изменяет память больше 10видов. Но козья верба самая капризная при посадке. Хотя медонос и пыльценос отменный. Стоит повозится она не когда не подводит пчеловода.

Та всі верби добре приживаються , де вода поряд. Я років з 30 тому з малим пройшовся понад річечкою, де пройшло моє дитинство. Теж позабивав там кілки. Тепер весь берег там заріс вербами повністю. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Черенки вербы принемаются очень хорошо.Болото в этом очень помогает.Из 400  черенков два только пропало.

Photo0040.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Медоноси України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...