Перейти к содержанию

Медоноси України


sewerby

Рекомендуемые сообщения

синяк обыкновенный.Зопник клубнеосный.Чистец крынский.Шпажник тонкий.Кульбаба шероховатая.Василек.Наголоватка гранитовая.Синеголовник полевой.Вероника.Шандра ранняя.Шалфей остепненный.Зопник колючий.Коровяк Маршалла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может быть указывать и сроки поделив Украину на юг среднюю полосу и север?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Печёночник, собачья крапива, кошачья мята,

Может быть указывать и сроки поделив Украину на юг среднюю полосу и север?
;) дискриминация :umora: Запад! А если серёзно, то надо более расширено - восточная, центральная, южная, северная, западная, Крым, Закарпатье, Карпаты. Учитывая что точковцы представляют все регионы, єто :IMHO1: не проблема. Почему так? У меня растояние, между точком и домом 40км, а разница в цветении почти две недели.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может быть указывать и сроки поделив Украину на юг среднюю полосу и север?
У меня растояние, между точком и домом 40км, а разница в цветении почти две недели.
Предлагаю все таки не указывать конкретные сроки. Просто последовательность, что за чем. Я примерно пытаюсь выставить, но большой объем сразу. Подсказывайте, если что не туда ставлю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предлагаю все таки не указывать конкретные сроки. Просто последовательность, что за чем.

Согласен. Что можно указывать - это приблизительный срок между началом цветения между некоторыми медоносами. Но не понятно пока как это представить на форуме.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К вопросу о сроках. Третий год веду погодный календарь привязанный к цветению: 05.05.2012 - Валериана, калина 06.05.2012 - Акация, цвела 3 дня 26.05.2012 - Липа 20.05.2011 – Калина 22.05.2011 – Акация, Валериана 05.06.2011 - Липа Как отобразить сроки пока не знаю. Будем думать :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но не понятно пока как это представить на форуме.
Составить в более удобном формате и дать ссылку для просмотра и скачивания. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К вопросу о сроках. Третий год веду погодный календарь привязанный к цветению: 05.05.2012 - Валериана, калина 06.05.2012 - Акация, цвела 3 дня 26.05.2012 - Липа 20.05.2011 – Калина 22.05.2011 – Акация, Валериана 05.06.2011 - Липа Как отобразить сроки пока не знаю. Будем думать :dntknw:
Мои наблюдения за цветением ивы козьей с 2005 года. 2005-03-18 СЭТ = 10.5 2006-03-25 СЭТ = 9.4 2007-02-16 СЭТ = 9 2008-02-26 СЭТ = 10.9 2009-02-07 СЭТ = 10 2010-03-18 СЭТ = 9.8 2011-03-14 СЭТ = 10.5 2012-03-17 СЭТ = 9.6 Интересно но проявляется закономерность если подсчитать сумму эффективных температур (подсказка А. Мельника) в этот день плюс минус СЭТ одинакова.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К вопросу о сроках.

Кизил 1.03-30.03 Абрикос 30.03-10.04 Персик,черешня 10.03-20.04 Рапс 20.04-5.05. Груша яблоня 20.04-1.05 .акация 18.05.-30.05 кориандр зимний 30.05.10.06 кориандр яровой 10.06.-25.06 Липа 25.06-5.07 подсолнух 25.06-10.07. Это сроки ориентировочные с отклонениями 2-3 дня
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

гледичія, буркун, синяк

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут заносив все що фоткав. Там не все медоноси, але то не проблема. Щодо бузини, то ні разу на ній бджоли не бачив, не зважаючи на аромат. Те про що писав krim-pchol чи не сахалінська гречка? 100_4066.JPG
Пiдтверджую,саме вона.Цвiте в вереснi.Але бджоли до неi не дуже охочi
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте підійдемо до справи по другому. Зараз ми складаємо список медоносів. Тож перед тим,як пропонувати, переведіть на російсську і подивіться, чи є така назва у списку. Далі медоносна продуктивність. Наприклад берізка має лікувальні властивості, але не зустрічав її серед медоносів. Те, що вже у списку теж буде пересіюватись. Залишимо тільки медоноси та пилконоси.
Слід не забувати, що ми живемо і працюємо на території України, тому списки медоносів необхідно складати українською (державною) мовою щоб не було мовної дискримінації, щоб представники інших національностей знаходились в однакових умовах.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слід не забувати, що ми живемо і працюємо на території України, тому списки медоносів необхідно складати українською (державною) мовою щоб не було мовної дискримінації, щоб представники інших національностей знаходились в однакових умовах.

Читайте тему с начала, там уже все про это обговорено во втором посту
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слід не забувати, що ми живемо і працюємо на території України, тому списки медоносів необхідно складати українською (державною) мовою щоб не було мовної дискримінації, щоб представники інших національностей знаходились в однакових умовах.

Читайте тему с начала, там уже все про это обговорено во втором посту
Дякую. Тому й висловив свою точку зору, що уважно прочитав не тільки друге повідомлення. Побачимо у якому форматі буде прийнятий варіант.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пiдтверджую,саме вона.Цвiте в вереснi.Але бджоли до неi не дуже охочi

на фото кустарник, а у нас растет трава. еще упущен лох серебристый
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слід не забувати, що ми живемо і працюємо на території України, тому списки медоносів необхідно складати українською (державною) мовою щоб не було мовної дискримінації, щоб представники інших національностей знаходились в однакових умовах.

Я використовував би текст на двох мовах, тому що: 1. Форум читають користувачі не тільки з України. І як тільки український форум ніколи не задумувався. 2. Не всі рослини мають переклад на українську мову. Якщо ви допоможете адміністрації, перекладаючи описи рослин з російської, ми вам будемо вдячні і ви заодно зможете довести, що за вашими словами стоять не лише пусті слова але й реальне бажання допомогти.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подсказать, что из местных медоносов и пыльценосов упущено.

Лох серебристый, вика
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как отобразить сроки пока не знаю. Будем думать

Я веду в такому вигляді______________________________________________________.rar
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

софора, плющ, гледичия

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слід не забувати, що ми живемо і працюємо на території України, тому списки медоносів необхідно складати українською (державною) мовою щоб не було мовної дискримінації, щоб представники інших національностей знаходились в однакових умовах.

Я використовував би текст на двох мовах, тому що: 1. Форум читають користувачі не тільки з України. І як тільки український форум ніколи не задумувався. 2. Не всі рослини мають переклад на українську мову. Якщо ви допоможете адміністрації, перекладаючи описи рослин з російської, ми вам будемо вдячні і ви заодно зможете довести, що за вашими словами стоять не лише пусті слова але й реальне бажання допомогти.
Вітаю! Можливо Ви не помітили, але за моїми словами стоїть пропозиція щоб у діяльності нашого форуму відчувався авторитет державної мови, (особливо тому, що форум читають користувачі не тільки з України) як це має місце в інших країнах, а що стосується практичної допомоги, при потребі, чим зможу допоможу. Сподіваюсь, що наша співпраця буде корисною.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Примерный список по котором будем работать. Просьба прочитать внимательно и подсказать, что из местных медоносов и пыльценосов упущено. /// Ранние медоносы Снежноягодник, ///
Наскільки я знаю Сніжноягідник цвіте з Червня по Вересень протягом всього літа. Тому його навряд чи можна віднести до Ранніх медоносів. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С весених --слива, вишня .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щодо термінів цвітіння, то спостереження на протязі 7 років показало, що вони(терміни) можуть дуже суттєво відрізнятися, тому замість них краще вказувати СЕТ рослини і тривалість цвітіння. Хоча тривалість цвітіння деяких медоносів теж різна, залежить від того наскільки швидко пройде запилення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За важку, але важливу роботу взялися. Вітаю :hi: , бажаю навети лад хоча б серед основних медоносів (верба, клен, акація, липа), які не залежать від сроків посіву. Потім братися за решту.... Серед пропущених: пустырники. Їх цілий ряд -літній підтримуючий медонос. Згадувалась місцева назва "собача кропива" (повід. №29). Думаю, це з того ряду. Синяк :IMHO1: , помилково "вліз" в ранні медноси, він - літній. P.S. Можливо варто провести поділ: ранні - літні, відступивши від календаря (травень - червень). а "прив"язати" до цвіту акації. Тобто: до цвітіння акації (білої) - ранні, акація і після неї - літні. Назву "літні" можна замінити, наприклад: основні- підтримуючі, чи якось інакше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За важку, але важливу роботу взялися. Вітаю :hi: , бажаю навети лад хоча б серед основних медоносів
По одній рослині в день - потихеньку справлюсь. Дуже велика путаниця з назвами. Випливають такі українські назви, яких мабуть ніхто і не чув. Але ось почну заповнювати конкретні рослини, там будуть всі можливі назви і сроки цвітіння.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Медоноси України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...