Перейти к содержанию

Промышленные методы и технологии содержания. Практика, опыт


Рекомендуемые сообщения

Я також вперше про таке чую. В цьому році у нас в селі забирали по 850-900 грн, правда не багато близько 50 пакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, mits сказал:

 Это какая то дезинформация.

це таке собі українське бізнес ноу хау, років п*ять назад я особисто допомагав новачку початківцю купити бджіл, скільки не намагався його збити с цього, мені не вдалосья, аргумент, якщо ти не домоможеш то я сам це зроблю, пакети тоді коштували десь  навесні 600 гр, реальна їх ціна була 400 гр, сім*ї  восени продавали по 200 гр, тобто вигода продавців і на реальній ціні пакета і на кормі в зиму, ми тоді купили три сім*ї, з них зробили дві нормальні і добре перезимували, да, мій знайомий таки покинув бджільництво, воно йому просто набридло, просто він занадто азартний.

 

6 часов назад, mits сказал:

Самое главное, кому продать Осенью те семьи, кто в них Осенью нуждается

ну от і подумайте, хочите ви купити осінню бджіл, я ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, mits сказал:

 Это какая то дезинформация. Первый раз, об таком "бизнесе", слышу. Самое главное, кому продать Осенью те семьи, кто в них Осенью нуждается и самое главное, по какой цене? По цене весеннего пакета и подарить кучу отстроенных рам(семьи в среднем 10 р. пакет 4 р.)? Тем более-свои пчёлы здоровые, на рамах болячек нет, а пакеты всякие могут приехать, пасека большая, а на больших пасеках с болячками бороться  тяжело. Где выгода?

Спілкуюсь з великою кількістю пасічників. 

Продають по 300 грн., тільки бджіл. 

Аргументи, не потрібно кормити і обробляти від кліща і не переживати за зимівлю.

З тим канадським промисловим яким спілкувався на фейсбуці, те ж така маніпуляція була присутня. Бджолу купляють використовують по максимум і вона на зиму не йде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Wladimir_K сказал:

Спілкуюсь з великою кількістю пасічників. 

Продають по 300 грн., тільки бджіл. 

Аргументи, не потрібно кормити і обробляти від кліща і не переживати за зимівлю.

З тим канадським промисловим яким спілкувався на фейсбуці, те ж така маніпуляція була присутня. Бджолу купляють використовують по максимум і вона на зиму не йде.

Для чего их тогда, Осенью,покупают?:dntknw: Продолжительность жизни пчелы-35 дней. В проданных пчёлах будут и молодые и взрослые и те кому жить осталось-5-10 дней. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Борис01 сказал:

Я також вперше про таке чую. В цьому році у нас в селі забирали по 850-900 грн, правда не багато близько 50 пакетів.

Осенью?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Спілкуюсь з великою кількістю пасічників. 

Продають по 300 грн., тільки бджіл. 

Аргументи, не потрібно кормити і обробляти від кліща і не переживати за зимівлю.

З тим канадським промисловим яким спілкувався на фейсбуці, те ж така маніпуляція була присутня. Бджолу купляють використовують по максимум і вона на зиму не йде.

Мені також розповідали про такий випадок, на скільки це правда не знаю, десь в Донецькій області була пасіка на якій після завершення сезону витрушували бджіл, а на новий сезон закупляли пакети, оскільки це було вигідніше. Власниками пасіки, якщо не помиляюсь, були румини чи болгари.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, mits сказал:

Для чего их тогда, Осенью,покупают?:dntknw: Продолжительность жизни пчелы-35 дней. В проданных пчёлах будут и молодые и взрослые и те кому жить осталось-5-10 дней. 

щоб весною вам продати пакет за 1500гр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, mits сказав:

Осенью?:blink:

Весною!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Борис01 сказал:

Весною!

Тут пишут, что пчёл Осенью продают(только не понятно, кто и для чего их покупает). Про Весну ни-ни.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я відреагував на Ваше повідомлення

7 годин тому, mits сказав:

Первый раз, об таком "бизнесе", слышу

але напевно не так виразився:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вважаю,що не потрібно відходити від загально прийнятоі системи,якщо хочеш розвивати промислове бджільництво, то бери  і розвивай,навіщо придумувати велосипед,якщо він уже придуманий. Канадська технологія одна з найкращих,хоч ,як це не виглядає,але працюючи з цією технологією канадці досягли високих результатів і багато хто використовує цю систему.  Давайте робити так,щоб комфортно було бджолам,а ми пристосуємся.А якщо бджолі буде комфортно то буде і мед і сильні сім"і.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Кролевецький пасічник сказал:

Канадська технологія одна з найкращих,хоч ,як це не виглядає,але працюючи з цією технологією канадці досягли високих результатів і багато хто використовує цю систему.

А Вы в число тех" богато хто" входите или нет? Если да,  то применяете полностью эту технологию или отдельные ее элементы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Канадская" технология в Восточном Казахстане, Усть-Каменогорск, а климат там очень схож с канадским

https://www.youtube.com/watch?v=1HhP25IQweA

https://www.youtube.com/watch?v=I9YvfsEy7gw Пасека Буньковых, отец и сын, 500 семей

Порода - Карника. Ульи - Руты 10-рамочные, бесфальц, 23 мм толщина стенок, крышки по типу "калифорнийской"

:)Приятно смотреть и знать, что есть такие пасеки, и что сам так делаю.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрій Сумчанин сказал:

"Канадская" технология в Восточном Казахстане, Усть-Каменогорск, а климат там очень схож с канадским

https://www.youtube.com/watch?v=1HhP25IQweA

https://www.youtube.com/watch?v=I9YvfsEy7gw Пасека Буньковых, отец и сын, 500 семей

Порода - Карника. Ульи - Руты 10-рамочные, бесфальц, 23 мм толщина стенок, крышки по типу "калифорнийской"

:)Приятно смотреть и знать, что есть такие пасеки, и что сам так делаю.:ay:

Да непогано , хлопці працюють. 

Тут теж є на що подивитися,

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я ввожу деякі елементи,а надалі хочу перейти повністю,як пасіка виросте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Кролевецький пасічник сказал:

Так я ввожу деякі елементи,а надалі хочу перейти повністю,як пасіка виросте.

І першим що ви маєте будете зробити - це перейти на промислові породи, бо на "карпатках-степовках" далеко не заїдете.

Так, мед носять всі бджоли, але собівартість кг меду та витрати часу на обслуговування у різних порід відрізняються. У одних порід достатньо глянути півдесятка сімей і все ясно, а в деяких всю пасіку треба перегрібать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я з вами згоден. Племінною роботою плануємо зайнятись вже в 2018р так ,як хочемо розширити пасіку до 75 сімей.І маток плануємо закупити в майбутньому для впровадження промислових технологій.

Але мені більш до вподоби карпатка.Вона дуже добре показала себе на медозборі і добре зимує і до роіння не дуже охоча.

І огляд проводжу,як на мене швидко  і без особливих проблем , можливо окрім степовоі мені більш нізчим зрівняти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понравилось видео:

https://youtu.be/1HhP25IQweA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понравилось видео:
https://youtu.be/1HhP25IQweA
Также посмотрел в захлеб,особенно удивило создания отводков на 1печ.рамку расплода и постановка двух корпусов суши под мед.


Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Игоревич сказав:

Также посмотрел в захлеб,особенно удивило создания отводков на 1печ.рамку расплода и постановка двух корпусов суши под мед.
 

там ще є одне маленьке зауваження, маточник на виході чіпляють на суш. Але показали як виводять маток у нуках. Щось не те:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Mihail-ves сказал:

там ще є одне маленьке зауваження, маточник на виході чіпляють на суш. Але показали як виводять маток у нуках. Щось не те:IMHO:

Может  и в нуках и в отводках выводят?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Игоревич сказал:

Также посмотрел в захлеб,особенно удивило создания отводков на 1печ.рамку расплода и постановка двух корпусов суши под мед.


Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk
 

Как я понял: отводок - 1 рамка расплода + 2 рамки пчелы, а корпуса ставятся по одному (просто видео смонтировано так, что кажется будто ставят один корпус и сразу второй, на самом деле, наверное, ставят корпус, а через несколько дней или недель - второй).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://youtu.be/I9YvfsEy7gw

Что-то не получается вставить видео, только ссылка:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Річний цикл робіт, промислової пасіки, Канади.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Річний цикл робіт, промислової пасіки, Канади.
Вот бы еще перевод знать

Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Промышленные методы и технологии содержания. Практика, опыт

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...