Перейти к содержанию
Petrovych61

Случаи на пасеке и не только

В теме 198 сообщений

http://sled.net.ua/node/32446       Пасечника в маске перепутали с вором и застрелили

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Декілька років назад виламую свищі після продажу пакетів, а в мене звичка класти стамеску у задню кишеню штанів і тут чую виходить рій із другого ряду і сідає у сусіда на високу яблуню. Я закриваю вулик беру рамконос і лізу через сітку до сусіда. Рій обліпив грубу гілляку на трьох метровій висоті, отож беру жердину з рамкою і підставляючи до рою потрохи струшую їх у ящик. Через деякий час бачу що рій здіймається кружляючи біля мене, але в ящик не заходить, а ті що вже були в ящику почали виходити з нього. Нерозуміючи що відбувається  починаю відчувати позаду себе тягор. Поки догнав що до чого рій вже сидів на моїй Д....пі. (на тій кишені де була стамеска вимазана маточним молочком зі свищів). А тепер запитання -  Ви коли небуть пробували зняти з себе штани на яких сидить рій?

Поделиться сообщением

20 минут назад, Серж 82 сказал:

Декілька років назад виламую свищі після продажу пакетів, а в мене звичка класти стамеску у задню кишеню штанів і тут чую виходить рій із другого ряду і сідає у сусіда на високу яблуню. Я закриваю вулик беру рамконос і лізу через сітку до сусіда. Рій обліпив грубу гілляку на трьох метровій висоті, отож беру жердину з рамкою і підставляючи до рою потрохи струшую їх у ящик. Через деякий час бачу що рій здіймається кружляючи біля мене, але в ящик не заходить, а ті що вже були в ящику почали виходити з нього. Нерозуміючи що відбувається  починаю відчувати позаду себе тягор. Поки догнав що до чого рій вже сидів на моїй Д....пі. (на тій кишені де була стамеска вимазана маточним молочком зі свищів). А тепер запитання -  Ви коли небуть пробували зняти з себе штани на яких сидить рій?

То штани зняли чи не різкнули?:umora:

Поделиться сообщением

Вся ко видал на своей пчеловодной практике .Но рой на заднице это очень круто :ole_ole:

Поделиться сообщением

20 минут назад, Женя Циба сказал:

То штани зняли чи не різкнули?:umora:

Так в зиму на штанах і пішов:umora:

Поделиться сообщением

19 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Вся ко видал на своей пчеловодной практике .Но рой на заднице это очень круто :ole_ole:

Десь читав що дідок знімав роя на груші, і коли трусанув гілку то хруснув щабель на драбині і в цей час тріс гудзик на штанах і штани на долину.... Правильно здогадуєтесь - рій привився на ХОЗЯЙСТВО під поли піджака. В цей час почався дощик  тож мусів перечекати дощ. Що було далі він не описував. Оце справді круто!

Поделиться сообщением

Жалили в  самое "это самое". Но так как давно уже не опухает, то ничего особенного, только больно.  

Поделиться сообщением

1 час назад, Давидюк сказал:

Жалили в  самое "это самое". Но так как давно уже не опухает, то ничего особенного, только больно.  

Не опухает от пчел или и от женщин тоже не "опухает":)?

Поделиться сообщением

В 04.12.2016 в 19:08, Серж 82 сказал:

Нерозуміючи що відбувається  починаю відчувати позаду себе тягор. 

позаду... тягар... в штанах...:)

Поделиться сообщением

3 минуты назад, ромео сказал:

позаду... тягар... в штанах...:)

Ну, зі страху може бути і в штанах. :umora: Всяко буває. :ole_ole:

Поделиться сообщением

В мене опекатор вивтікав...

Поделиться сообщением

13 часа назад, столя сказал:

В мене опекатор вивтікав...

По моєму ваш страх також ще не пройшов, аж мова плутається

Поделиться сообщением

Переїхали на соняшник. Новий точок, перший раз тут. Приїжджаємо з сином на пасіку качати мед. Я в пасіку. Відкрив вулика аж чую десь рядом скавчить собака. Полізли з сином в кущі, а там кинутий колодязь, кільця повитягували і так залишили відкритим. І ось в цей колодязь впав собака. Ліхтарик до низу не просвічує. Пішов я працювати далі, а робота не йде а ні в мене, а ні в сина. Одним словом визвали ми МЧС. Довгенько чекали, приїхали двоє молодих хлопців. Зпрорядження  у них як у альпіністів. Один мчсовець опустився в колодязь і витяг ось таке нещастя. Відпустили ми собачку. Дістав я з вулика повномедну,  рамку і подякував хлопцям. А меду ми встигли відкачати аж 20 літрів і поїхали додому. 

597b70b588d88_IMG_20170725_134952(1).thumb.jpg.b203d83c3fcab32ff04e1839d3d56aed.jpg 

IMG_20170725_135018.thumb.jpg.bac9235a5a5fffc90211ba2d23f6dd54.jpg

IMG_20170725_135822.thumb.jpg.35126318a860e61edea25bdc1e012b58.jpg 

IMG_20170725_135805.thumb.jpg.530f73adb500916e2af87dbd96137443.jpg

Поделиться сообщением

знайдено на просторах інтернету. 

Ведмедики люблять мед :))

Изменено пользователем ex_edc

Поделиться сообщением

Такий красень сидів сьогодні на вулику 

P8244578.JPG

P8244579.JPG

P8244580.JPG

P8244581.JPG

Поделиться сообщением

Аргиопа или паук зебра, укус аргиопы считается безопасным, но болезненным. Исключения опять таки составляют аллергики, для которых все может закончиться очень печально.

22082008252.jpg

Поделиться сообщением

Трагедія сталася в одному із сіл .

Розказую все зі слів, тому факти, можливо не зовсім такі як є. Але в окрУзі всі вже говорять.

Вертольотними гвинтами агроному одного із господарств відрізало голову і руку.

Вертольот обробляв поля. Сів на "дозаправку". Агроном заливав хімікати. В цей час місцевий пасічник прийшов із фотоапаратом, щоб зафіксувати факт обробки полів на випадок отруєння бджіл. Точно не знаю, як так сталось, але кажуть, що агроном хотів "відігнати" чоловіка і потрапив під лопасті гвинта.

Повторюю: це не офіційно. Як було насправді, деталей точно не знаю. Проте, не думаю, що вигадка

Поделиться сообщением

2 часа назад, ромео сказал:

Вертольотними гвинтами агроному одного із господарств відрізало голову і руку.

Хватило б бы и одной головы..

Поделиться сообщением

В 28.07.2017 в 20:31, pchel сказал:

597b70b588d88_IMG_20170725_134952(1).thumb.jpg.b203d83c3fcab32ff04e1839d3d56aed.jpg 

Фото ще те .:) Я , взагалі , спершу подумав  що бутилку з пивом з " холодильника " дістаєтє .:umora: 

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, vovchik v сказав:

Фото ще те .:) Я , взагалі , спершу подумав  що бутилку з пивом з " холодильника " дістаєтє .:umora:

Думаю, що такого "крутого" холодильника і в олігархів немає. Тим паче з таких охоронником в самому холодильнику. :)

Поделиться сообщением

3 роки тому в середині листопаду діду зателефонував знайомий із сусіднього села. Каже, пиляв дрова у себе в кінці городу, розпиляв дуплисту вербу - а там бджоли. Пилкою в акурат посередині клуба пройшов. 

Дід поїхав і обрізаний пеньок із залишками бджіл притяг додому. Бджіл було не дуже багато, велика імовірність, що й матка загинула, та все ж вирішили виходити. Зимували на трьох рамках, підселені до сильної сім'ї через перегородку. 

Навесні я їх підсилила і стало в мене на одну сім'ю більше :) (матка, до речі, вижила після "дровозаготівлі").

Так що навіть "листопадневий рій" не безнадійний :rolleyes:

IMG_20141112_113716.jpg

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти