Перейти к содержанию

Зимняя профилактическая подкормка в пакетах


beekeeper248

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

О! З цим згоден. Бо взимку бджілки наші повинні бути в сплячці, як і ведмеді.:IMHO:

Бджілки то в сплячці, а чому шатуни ходять по пасіці цілу зиму з пакетами?. Треба в тему НОВІ ТЕРМІНИ В БДЖІЛЬНИЦТВІ закинути термін- ВЕДМІДЬ ШАТУН, замість того щоб цілу зиму спати на диванчику, ходить цілу зиму по пасіці з пакетами.                                                                                                                                                                        П.С. нікого не хотів образити.

4 часа назад, Егор Юрьев сказал:

100% И даже не 

 

а оперативное вмешательство с целью спасения умирающего.

Бывает конечно что и провтыкал где-то в чем-то,бывает:(.Если успеешь то исправишь,а если не успел то и к бабушке не едешь.

Згідний, часом в самого десь щось може бути недогодовано, але то скоріше винятки,по різних причинах. А тут бачу ПЛАНОВА профілактика з року в рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, targal сказав:

ні дадан

зимують прекрасно це на платформі де ідуть коливання

 

IMGA0642.JPG

Вкутані агротканиною?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Вкутані агротканиною?

Ні прокладка що іде під ламінат 6мм вона непропускає вітер на фото видно з полі дує гарненько

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.01.2017 в 21:35, Рус сказал:

ЮтЮБЬ так его... Я вот сегодня сижу проволку завожу в рамки. Как раз позвонил форумчанин. Пока разговаривал гости пожаловали. Два молодых парня, стаж 2-3 года. Осенью помогали с перевозкой мне, я им помог со сборкой в зиму. Так вот морды-лица смотрю радостные такие, довольные. Говорят пчел только что кормили.

Диалог:

-А что случилось?

- На всякий случай

- В смысле?

- Ну шоб не переживать

- Кто вам сказал что нужно переживать?

- Ну в "нете" все кормят после Нового Года

Кстати, осенью с ними за интернет разговорились. Говорю им что  много хорошего можна почитать, но информацию из прочитанного фильтровать нужно. Они мне сказали что читать долго, лучше смотреть. Видать "пересмотрели"))))

-

А це не ті веселі хлопці?:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, ромео сказав:

А це не ті веселі хлопці?:)

 

це не пчоловоди -це ковалі

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, mukola-s сказал:

це не пчоловоди -це ковалі

 

Це ви їх дуже культурно назвали для мене вони д.....ли.чого туда лізти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, targal сказал:

 

13 минуты назад, mukola-s сказал:

це не пчоловоди -це ковалі

 

Це ви їх дуже культурно назвали для мене вони д.....ли.чого туда лізти

 

А мені сподобалось. Прикольні хлопці.:):crazy: Оператор - видно наставник. Дімон - учень

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ромео сказал:

А мені сподобалось. Прикольні хлопці.:):crazy: Оператор - видно наставник. Дімон - учень

Який наставник такий учень

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

у цьому вулику зімує відводок зроблений 28 серпня на плодну матку карніки бджола карпатка. у вересні закормив сіропом , у січні слухав трубочкою дуже тихо сиділи . зробив ревізію корм був але небагато .поклав на рамки коржа із канді,11.02 2017  перевірив з*їли більшу половину , 25 думаю покласти ще канді - весна покаже чи правельно чинив

IMG0204A.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25.02 .2017 ревізія показала відводок загинув - : незрозуміло чому ? корм лишився

IMG0204A.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 28.01.2017 в 21:26, ромео сказал:

А це не ті веселі хлопці?:)

 

Вопрос напрашивается: а зачем зимой пчел кормить? Какой идиот это понапридумывал? :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Жировая прослойка  уменьшается 

Сегодня пополнил кормовые запасы:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

Жировая прослойка  уменьшается 

Сегодня пополнил кормовые запасы:umora:

Фото в студию как надо себя кормить любимого :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, tolik2362 сказал:

Фото в студию 

 

002.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Тема для мене актуальна, але все ще не прочитав. Дуже багато дописів щодо жадібності автора, який відбирає у бджіл забагато меду.

У мене зараз така ситуація, що маю думати про зимову підгодівлю. Свою провину визнаю, але у мене перший сезон і починав з нуля - свої граблі, як кажуть, найдорожчі. 

Зібрав сім`ї так: знизу напівкорпус порожній, далі два напівкорпуси по п`ять  рамок 145 між теплими діафрагмами, на рамках  пакети з рідким кормом, далі плівка, притиснута порожнім напівкорпусом, зверху дах. Верхнє утеплення ще не клав. Дно сітка на 2/3 площі.

Збирав рамками, які печатані наполовину. Всі рамки цьогорічні, намагався вибирати ті, з яких вже виходив розплід. 

Корм поклав в останні теплі дні, але бджоли його ще не брали. Не прибираю, бо синоптики обіцяють ще тепло.

Два питання:

1. чи можна залишити під час підготовки сімей до зими пакети з рідким кормом (ГФС-42) на рамках під плівкою?

2. якщо теплі діафрагми не притиснуті плівкою (пакети на рамках створюють горб), чи не буде створено потік повітря крізь гніздо, адже в гнізді між теплими діафрагмами тепло і тепле повітря підніматиметься догори, а відтак після зіткнення зі стелею вихолонятиме і виходитиме вниз з боків, між діафрагмами і стінками вуликів?

Прошу поради від тих, хто має досвід зимівлі в подібній ситуації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Краще поставив повномедну рамку зверху або кульок з медом.

21 час назад, Кірей Юрій сказал:

Тема для мене актуальна, але все ще не прочитав. Дуже багато дописів щодо жадібності автора, який відбирає у бджіл забагато меду.

У мене зараз така ситуація, що маю думати про зимову підгодівлю. Свою провину визнаю, але у мене перший сезон і починав з нуля - свої граблі, як кажуть, найдорожчі. 

Зібрав сім`ї так: знизу напівкорпус порожній, далі два напівкорпуси по п`ять  рамок 145 між теплими діафрагмами, на рамках  пакети з рідким кормом, далі плівка, притиснута порожнім напівкорпусом, зверху дах. Верхнє утеплення ще не клав. Дно сітка на 2/3 площі.

Збирав рамками, які печатані наполовину. Всі рамки цьогорічні, намагався вибирати ті, з яких вже виходив розплід. 

Корм поклав в останні теплі дні, але бджоли його ще не брали. Не прибираю, бо синоптики обіцяють ще тепло.

Два питання:

1. чи можна залишити під час підготовки сімей до зими пакети з рідким кормом (ГФС-42) на рамках під плівкою?

2. якщо теплі діафрагми не притиснуті плівкою (пакети на рамках створюють горб), чи не буде створено потік повітря крізь гніздо, адже в гнізді між теплими діафрагмами тепло і тепле повітря підніматиметься догори, а відтак після зіткнення зі стелею вихолонятиме і виходитиме вниз з боків, між діафрагмами і стінками вуликів?

Прошу поради від тих, хто має досвід зимівлі в подібній ситуації.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Кірей Юрій сказав:

Тема для мене актуальна, але все ще не прочитав. Дуже багато дописів щодо жадібності автора, який відбирає у бджіл забагато меду.

У мене зараз така ситуація, що маю думати про зимову підгодівлю. Свою провину визнаю, але у мене перший сезон і починав з нуля - свої граблі, як кажуть, найдорожчі. 

Зібрав сім`ї так: знизу напівкорпус порожній, далі два напівкорпуси по п`ять  рамок 145 між теплими діафрагмами, на рамках  пакети з рідким кормом, далі плівка, притиснута порожнім напівкорпусом, зверху дах. Верхнє утеплення ще не клав. Дно сітка на 2/3 площі.

Збирав рамками, які печатані наполовину. Всі рамки цьогорічні, намагався вибирати ті, з яких вже виходив розплід. 

Корм поклав в останні теплі дні, але бджоли його ще не брали. Не прибираю, бо синоптики обіцяють ще тепло.

Два питання:

автор не жадібний, кормити зимою іноді треба, різні бувають обставини. І зими зараз вже значно тепліші. В Європі ця практика нікого не дивує.

На мою думку, система 145 погана для зими, особливо для таких сімей по 5 рамок, не повних медом. Зберуться вони скоріше за все вверху - там тепло і є місце (рамки не повномедові). Не варто сподіватись, що вони сидітимуть десь у проміжку між корпусами чи в нижньому і верхньому одночасно, - не та сила. Сидітимуть зверху, весь клуб, а вниз не підуть ні за яких умов. Тому розраховувати треба лише на ті запаси, що зверху, а їх мало. Тому я залив би у ті рамки рідкий корм, той, що ви в пакетах поклали. Навіть якщо днями буде тепло, вони можуть не взяти підкормку. А потім можна покласти таку ж рамку зверху, як тут радили, або покласти її пізніше, десь на новий рік і потім ще. Або (більш екстремальний варіант), додавати такі рамки з сиропом у клуб взамін порожніх, якщо все виїли. Хоча в такому разі краще давати канді в пакеті чи рамку зверху. Я все ці способи випробував. І рамки заміняв порожні на сироп, тільки треба не дуже довго це робити, через кілька хвилин бджоли починають заклякати, їх треба димком зганяти, або так само заміняти рамку зверху, яку вони з'їдять. Взагалі такі сімейки на рамках 145 зимою ризиковані, контролювати їх треба, особливо якщо корму було мало.

Щодо вентиляції, у мене глухе дно і через льотки і верх вентиляція. Тому тут нічого не скажу.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...