Перейти к содержанию

Зимняя профилактическая подкормка в пакетах


beekeeper248

Рекомендуемые сообщения

12 часа назад, ромео сказал:

 

В листопаді при перенесенні бджіл побачив, що корму майже не залишилось. На одній рамці в куточку трохи. Вони посилено вигодовували  трутневий розплід і  з'їли все, включно  7 повномедок - до грама. 

Ситуацію коли при останній ревізії виявив нестачу кормів переживав і я.ламав голову над цим явищем-безрезультатно.і голова ціла залишилась і ймовірного пояснення собі не дав.А оце прочитав пост і мене як "осінило"-хлопці,ТА ТО ЙОГО ВІННІ-ПУХ  з'їв.Бувае в житті турбуе якесь явище,проблема не можеш дати пояснення мучаешся поки не забудеш.нащо той негатив дав пояснесння на зразок вищенаписанного і працюй з радістью далі.Це погляд поєта.філософа,містика але і вони вкрай необхідні суспільству науковцям ,технарям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поза минулого року мій колега вирішив пантанути і загодовув бджіл інвертованим сиропом польського виробництва незнаю в якій кількості то вже у січні канді давав. А цього року взяв тону цукру згодував а в вуликах негусто потім ще пів тонни питання чому а це мені явище пояснив постачальник з заводу перша партія яка переробляється вона завжди нищої калорійності та хімію додають для підвищення відчуття солоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Богдан1 сказал:
1 час назад, Богдан1 сказал:

Поза минулого року мій колега вирішив пантанути і загодовув бджіл інвертованим сиропом польського виробництва н................та хімію додають для підвищення відчуття солоду.

 

При розщеплені цукру на глюкозу та фруктозу(в інвертованому сиропі), солодкість збільшується в порінянні із звичайним  цукровим сиропом без хіміі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.12.2016 в 09:08, Богдан1 сказал:

Поза минулого року мій колега вирішив пантанути і загодовув бджіл інвертованим сиропом польського виробництва незнаю в якій кількості то вже у січні канді давав. А цього року взяв тону цукру згодував а в вуликах негусто потім ще пів тонни питання чому а це мені явище пояснив постачальник з заводу перша партія яка переробляється вона завжди нищої калорійності та хімію додають для підвищення відчуття солоду.

Невже й у нас до такого дійшли?:frusty::dntknw: Але ж замінники цукру теж не з дешевих...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот человек поздравил своих пчёлок с Новым годом 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачте, може я чогось не розумію, але не рано їх турбувати і взагалі чи треба? В лютому  можливо булоб доцільніше? Поділіться досвідом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Fortons сказал:

Вибачте, може я чогось не розумію, але не рано їх турбувати і взагалі чи треба? В лютому  можливо булоб доцільніше? Поділіться досвідом 

Якщо корми в нормі, то турбувати їх потрібно після першого обльоту. Ще жодного разу не перевіряв корми до обльоту. Тим більеше під новий рік. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вопрос. Возможно ли подкармливать пчел пеной с меда? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.12.2016 в 09:08, Богдан1 сказал:

Поза минулого року мій колега вирішив пантанути і загодовув бджіл інвертованим сиропом польського виробництва незнаю в якій кількості то вже у січні канді давав. А цього року взяв тону цукру згодував а в вуликах негусто потім ще пів тонни питання чому а це мені явище пояснив постачальник з заводу перша партія яка переробляється вона завжди нищої калорійності та хімію додають для підвищення відчуття солоду.

а чим поганий інвертований сироп з Польщі? та й взагалі іншого виробника,я наприклад брав з Польщі і нашого виробника по моєму з Дніпра, однаково задоволений результатом,весною теж показалось було, що це не якісний продукт бо він закристалізувався в ячейках особливо там де бджола їх не займала,але згодом при набрані бджолою сили,а підгодівлі я вже не робив я побачив, що в чарунках сироп знову у стані рідини,правда не знаю, чи бджоли його перероблювали,чи з підняттям температури у гнізді,а вони вже щільно займали всі рамки, корм був в достатній кількості,тому про даний сироп поганого сказати нічого не можу лише б ціна була доступна, то б дальше його б і купляв.

відносно хімії для відчуття солоду, так є таке щоб досягнути проценту цукристості до цукру додають сахарин,він дійсно немає тої калорійності,що цукор {хімічний склад теж не той},тим більше він є дешевим і ним на сьогодні спекулюють в харчовій промисловості, та й самою продажою цукру,тому це все залежить від виробника і від фасовки,чи йде пакет із заводу,чи фасують інші штампуючи етекетки певних виробників,це і є біда,тому до закупівлі цукру для підгодівлі небхідно чуть лі не як Шерлок Холмс відноситись,тобто взнати джерело його надходження,або совісного виробника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, miro сказал:

а чим поганий інвертований сироп з Польщі? та й взагалі іншого виробника,я наприклад брав з Польщі і нашого виробника по моєму з Дніпра, однаково задоволений результатом,весною теж показалось було, що це не якісний продукт бо він закристалізувався в ячейках особливо там де бджола їх не займала,але згодом при набрані бджолою сили,а підгодівлі я вже не робив я побачив, що в чарунках сироп знову у стані рідини,правда не знаю, чи бджоли його перероблювали,чи з підняттям температури у гнізді,а вони вже щільно займали всі рамки, корм був в достатній кількості,тому про даний сироп поганого сказати нічого не можу лише б ціна була доступна, то б дальше його б і купляв.

відносно хімії для відчуття солоду, так є таке щоб досягнути проценту цукристості до цукру додають сахарин,він дійсно немає тої калорійності,що цукор {хімічний склад теж не той},тим більше він є дешевим і ним на сьогодні спекулюють в харчовій промисловості, та й самою продажою цукру,тому це все залежить від виробника і від фасовки,чи йде пакет із заводу,чи фасують інші штампуючи етекетки певних виробників,це і є біда,тому до закупівлі цукру для підгодівлі небхідно чуть лі не як Шерлок Холмс відноситись,тобто взнати джерело його надходження,або совісного виробника.

Фамілія чоловіка який загодовував інвертованим сиропом Гевко Іван Степанович м. Миколаїв і Володимир Ількович особисто допомагав рятувати сімї від голоду і був свідком наявності корму осінню це факт чому так сам незнаю ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.12.2016 в 17:11, Мико сказал:

Вот человек поздравил своих пчёлок с Новым годом 

 

Дивлячись на таке відео і дуду думаю чи я дурний чи коні неїдуть. Чого туда лізти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, targal сказал:

Дивлячись на таке відео і дуду думаю чи я дурний чи коні неїдуть. Чого туда лізти

Когда собаке нечего делать, то Вы знаете чем она занята :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.01.2017 в 20:18, Sanich сказал:

Якщо корми в нормі, то турбувати їх потрібно після першого обльоту. Ще жодного разу не перевіряв корми до обльоту. Тим більеше під новий рік. 

А я пару років назад бачив, як знайомий своїм бджолам робив подарунки до Миколая. Брав мед розпускав його і дерев'яною лопаткою втирав у рамки з сушиною, а потім розплавленим воском (малярною щіткою) запечатував той мед.            Нє ну як кажуть за ізобретательность кладу 5 балів, алеж цеж ще лиш Миколая, навіть ще не новий рік..                 . І де вони були у вересні?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, targal сказал:

Дивлячись на таке відео і дуду думаю чи я дурний чи коні неїдуть. Чого туда лізти

ЮтЮБЬ так его... Я вот сегодня сижу проволку завожу в рамки. Как раз позвонил форумчанин. Пока разговаривал гости пожаловали. Два молодых парня, стаж 2-3 года. Осенью помогали с перевозкой мне, я им помог со сборкой в зиму. Так вот морды-лица смотрю радостные такие, довольные. Говорят пчел только что кормили.

Диалог:

-А что случилось?

- На всякий случай

- В смысле?

- Ну шоб не переживать

- Кто вам сказал что нужно переживать?

- Ну в "нете" все кормят после Нового Года

Кстати, осенью с ними за интернет разговорились. Говорю им что  много хорошего можна почитать, но информацию из прочитанного фильтровать нужно. Они мне сказали что читать долго, лучше смотреть. Видать "пересмотрели"))))

-

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Серж 82 сказал:

Брав мед розпускав його і дерев'яною лопаткою втирав у рамки з сушиною, а потім розплавленим воском (малярною щіткою) запечатував той мед.

Як кажуть люди: за дурною головою ногам горе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, shersand сказал:

Когда собаке нечего делать, то Вы знаете чем она занята :)

то зрозуміло:umora:

 

17 минут назад, Рус сказал:

ЮтЮБЬ так его... Я вот сегодня сижу проволку завожу в рамки. Как раз позвонил форумчанин. Пока разговаривал гости пожаловали. Два молодых парня, стаж 2-3 года. Осенью помогали с перевозкой мне, я им помог со сборкой в зиму. Так вот морды-лица смотрю радостные такие, довольные. Говорят пчел только что кормили.

Диалог:

-А что случилось?

- На всякий случай

- В смысле?

- Ну шоб не переживать

- Кто вам сказал что нужно переживать?

- Ну в "нете" все кормят после Нового Года

Кстати, осенью с ними за интернет разговорились. Говорю им что  много хорошего можна почитать, но информацию из прочитанного фильтровать нужно. Они мне сказали что читать долго, лучше смотреть. Видать "пересмотрели"))))

-

Мабуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Рус сказал:

ЮтЮБЬ так его... Я вот сегодня сижу проволку завожу в рамки. Как раз позвонил форумчанин. Пока разговаривал гости пожаловали. Два молодых парня, стаж 2-3 года. Осенью помогали с перевозкой мне, я им помог со сборкой в зиму. Так вот морды-лица смотрю радостные такие, довольные. Говорят пчел только что кормили.

Диалог:

-А что случилось?

- На всякий случай

- В смысле?

- Ну шоб не переживать

- Кто вам сказал что нужно переживать?

- Ну в "нете" все кормят после Нового Года

Кстати, осенью с ними за интернет разговорились. Говорю им что  много хорошего можна почитать, но информацию из прочитанного фильтровать нужно. Они мне сказали что читать долго, лучше смотреть. Видать "пересмотрели"))))

-

Як кажуть -  " дурной пример заразительный" .   Найбільше страждають новачки, надивляться всякого, а зліпити все до купи і прослідкувати послідовно логічно обдумавши все, не вистачає ні знань, ні практики. Тому і не можуть ПРОФІЛЬТРУВАТИ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Серж 82 сказал:

Тому і не можуть ПРОФІЛЬТРУВАТИ

Для того, щоб щось фільтрувати, людині треба прочитати хоча б один букварик з бджолярства, щоб склалося загальне враження про біологію бджоли. Лише тоді у неї (людини) може сформуватися бачення доцільності застосування тих чи інших дій щодо бджолиної сім'ї. А в нас, як завжди, труси через надіті штани натягти намагаються. Що тут вдієш? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба сказати, що наш зразково-показовий форум теж треба фільтрувати. Негативний досвід тут з'являється дуже рідко і фрагментами, що створює враження суцільного благодєнствія. Я помітив, що цього року витрати корму більші, мабуть через холоднішу зиму. Минулого року підкладав прогрітий мед в пакетах 27.01. Бджоли тоді сиділи в основному по центру. Зараз деякі сім'ї вже не тільки по центру, а біля задньої стінки на майже порожніх рамках, хоча залишав повні верхні корпуса (!) Якби не зимова підгодівля, то кількох сімей вже не існувало б. Дедалі більше мене беруть сумніви щодо придатності рамки 145 для зимівлі, принаймні мав змогу порівняти з українською не на користь 145, особливо щодо невеликих сімей. Можливо, мені не вистачає досвіду і є якісь помилки, але поки що не можу обійтись без зимової підгодівлі.  :dntknw:

PS. читав, в Європі, окрім півночі, годують кандями цілу зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Серж 82 сказал:

Як кажуть -  " дурной пример заразительный" .   Найбільше страждають новачки, надивляться всякого, а зліпити все до купи і прослідкувати послідовно логічно обдумавши все, не вистачає ні знань, ні практики. Тому і не можуть ПРОФІЛЬТРУВАТИ.

 

 

9 минут назад, shersand сказал:

Для того, щоб щось фільтрувати, людині треба прочитати хоча б один букварик з бджолярства, щоб склалося загальне враження про біологію бджоли. Лише тоді у неї (людини) може сформуватися бачення доцільності застосування тих чи інших дій щодо бджолиної сім'ї. А в нас, як завжди, труси через надіті штани натягти намагаються. Що тут вдієш? :dntknw:

 

Читаючи репліки"аксакалів" складається враження що Ви панове в бджільництво прийшли вже досвідченими,сивоголовими бджолярами і по молодості не робили помилок.:hi:                                                                                                                                                                                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Арій сказал:

Треба сказати, що наш зразково-показовий форум теж треба фільтрувати. Негативний досвід тут з'являється дуже рідко і фрагментами, що створює враження суцільного благодєнствія. Я помітив, що цього року витрати корму більші, мабуть через холоднішу зиму. Минулого року підкладав прогрітий мед в пакетах 27.01. Бджоли тоді сиділи в основному по центру. Зараз деякі сім'ї вже не тільки по центру, а біля задньої стінки на майже порожніх рамках, хоча залишав повні верхні корпуса (!) Якби не зимова підгодівля, то кількох сімей вже не існувало б. Дедалі більше мене беруть сумніви щодо придатності рамки 145 для зимівлі, принаймні мав змогу порівняти з українською не на користь 145, особливо щодо невеликих сімей. Можливо, мені не вистачає досвіду і є якісь помилки, але поки що не можу обійтись без зимової підгодівлі.  :dntknw:

PS. читав, в Європі, окрім півночі, годують кандями цілу зиму.

Згодний з Вами,також замітив що кормів пішло набагато більше,в мени тими роками в цю пору бджоли сиділи майже коло передньої стінки,а зараз хто як,в основному в центрі,но відсотків 30 вже майже коло задньої стінки:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та-ааа, є сенс створити тему підгодівля після нового року,ну це для тих хто не встиг до нового року:umora:,хоча  був ще старий новий рік, тоді виходить і люди праві головне загодувати до нового року,а от якого це питаня вже зовсім інше,значить тему назвемо "Підгодівля бджіл до Старого Нового Року",і завдяки такій темі точоку набере ще більшої популярності, бо до нього примкнуть паломники з усіх форумів і інших соцмереж які почитають зимову підгодівлю.Все тему запатентовано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Черкасець сказал:

Читаючи репліки"аксакалів" складається враження що Ви панове в бджільництво прийшли вже досвідченими,сивоголовими бджолярами і по молодості не робили помилок.

В той час не було інтернету, тому для переважної більшості букварик був основним джерелом інформації. І таких підбурювачів на різні необачні дії серед моїх знайомих теж, дякувати Богу, не виявилося. Пам’ятаю, я перших десять років пасічникування до вуликів взимку підходити боявся, бо в книзі було ясно написано: не турбувати! А тепер подивишся ютуб, люди гнізда без нагальної потреби посеред зими впорядковують і діляться враженнями, як це краще робити. Може нас виховували неправильно, хтозна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, miro сказав:

та-ааа, є сенс створити тему підгодівля після нового року,ну це для тих хто не встиг до нового року:umora:,хоча  був ще старий новий рік, тоді виходить і люди праві головне загодувати до нового року,а от якого це питаня вже зовсім інше

А я годую до китайського нового року :hi:

Тільки що, shersand сказав:

до вуликів взимку підходити боявся, бо в книзі було ясно написано: не турбувати!

внутрішній "мандраж" присутній завжди. А шо робити? (зараз вгадаю: залишати більше меду)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Арій сказал:

А шо робити? (зараз вгадаю: залишати більше меду)

Так парадокс ситуації в тому, що спочатку треба весь мед забрати, а тоді у пакетиках, як у блокадному Ленінграді по картках у сім'ї роздати (робота за ради роботи). Був у мене наставник, так він мені казав: з вулика мед нікуди не дінеться. І з того часу, пам’ятаючи ту пораду, я стараюся дати бджолам в зиму меду вволю, ще й на весняний розвиток по парі рам прибережу, бо хтозна, яка та весна буде.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...