Перейти к содержанию

Проблемы с электричеством


Рекомендуемые сообщения

42 минуты назад, vladimir5 сказал:

Поставить в буфер аккумулятор это значит поставить его между бензогенератором и медогонкой? 

Поставить аккумулятор паралельно блоку питания, которым будете питать медогонку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Фомич сказав:

Поставить аккумулятор паралельно блоку питания, которым будете питать медогонку.

Головне, щоби в такій схемі акумулятор не закипів і не бабахнув межі очі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Головне, щоби в такій схемі акумулятор не закипів і не бабахнув межі очі
Поставити акум. через реле заряда ВАЗ чи УАЗа і буде Вам щастя.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Попов сказал:

Поставити акум. через реле заряда ВАЗ чи УАЗа і буде Вам щастя.

Поставити сонячну панель і теж буде вам щастя: :)

https://vezha.vn.ua/sonyachne-sklo-ukrayiny-u-vinnytsi-vidkryly-zavod-z-vyrobnytstva-sonyachnyh-panelej-fotoreportazh/

( У Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей )

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, язичник сказал:

Головне, щоби в такій схемі акумулятор не закипів і не бабахнув межі очі

Если исправен блок питания и аккумулятор, то как он может закипеть при 12 Вольтах блока питания...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если исправен блок питания и аккумулятор, то как он может закипеть при 12 Вольтах блока питания...?
Від постійного перезаряду. Схема має бути обов'язково з реле заряду, щоб не було перезарядки, бо закіпить.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Вадим Попов сказал:

Від постійного перезаряду. Схема має бути обов'язково з реле заряду, щоб не було перезарядки, бо закіпить.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk
 

Акцентирую Ваше внимание, на блоке питания имеем 12 Вольт. Если аккумулятор исправен и заряжен, то он не будет брать ток заряда, т.е. заряжаться.

Если у Вас аккумулятор перезаряжается и кипит при 12 Вольтах, то он неисправен, в нем есть короткозамкнутые банки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...
27 хвилин тому, Sanich сказав:

Ще скажіть, що проживаючи у селі ви досі без генератора. 

Здається що в місті генератор більше потрібен ніж в селі , в селах подекуди залишились грубки чи системи опалення які працюють без насоса . Свій не можу завести , вже мотузка ввірвав:Jumpy: (хоча майже новий) , стояв років 5 без роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Конструктор сказав:

Здається що в місті генератор більше потрібен ніж в селі , в селах подекуди залишились грубки чи системи опалення які працюють без насоса . Свій не можу завести , вже мотузка ввірвав:Jumpy: (хоча майже новий) , стояв років 5 без роботи.

Та й необхідності в генераторах останні роки не було - за кілька років електрику відключали всього кілька раз, при виконанні ремонтних робіт, то зараз орки проблеми створили...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, davolodya сказав:

Та й необхідності в генераторах останні роки не було - за кілька років електрику відключали всього кілька раз, при виконанні ремонтних робіт, то зараз орки проблеми створили...

Та да від стояння вийшов з ладу , можливо сальники колінвала , або карбюратор .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Зі світлом біда...

Друзі встановили невеличке ДБЖ на освітлення в хаті, інтернет і насос в системі опалення, дуже задоволені.

36 минут назад, Конструктор сказал:

Свій не можу завести

Перебрати карбюратор, відстійник, бажано залити свіжий бензин, прогріти свічку, в циліндр трохи бензину і від'єднати провід з датчику рівня масла(часто виходе з ладу, як заведеться повернути назад). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Конструктор сказав:

можливо сальники колінвала , або карбюратор .

Сальники відпадають - в генераторах стоять 4-и тактні двигуни, у них дана проблема відсутня. Провірте карбюратор і свічку, і якщо є датчик рівня масла - перевірте рівень або взагалі тимчасово від'єднайте датчик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Алексей Кременчуг сказав:

Перебрати карбюратор, відстійник, бажано залити свіжий бензин, прогріти свічку, в циліндр трохи бензину і від'єднати провід з датчику рівня масла(часто виходе з ладу, як заведеться повернути назад). 

 

1 година тому, davolodya сказав:

Сальники відпадають - в генераторах стоять 4-и тактні двигуни, у них дана проблема відсутня. Провірте карбюратор і свічку, і якщо є датчик рівня масла - перевірте рівень або взагалі тимчасово від'єднайте датчик

Дякую за поради!

Цей 2тактний самий менший , лєпестковий клапан працює то скоріш сальники живі , карбюратор вже перебрав не помогло , "допінг" виробля , на карбюраторі не робить. Можливо завтра ще раз його передивлюсь . На сьогодні вже не вистачає нервів:Jumpy: , одним словом- Китайська Каліка! 

Якщо хтось планує купувати генератор то беріть щось толкове , бо може бути як у мене - генератор є , а світла всеодно не має.:umora:

 

  • Подобається 2
  • Сумно 2
  • Переможемо 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Конструктор сказав:

 

Дякую за поради!

Цей 2тактний самий менший , лєпестковий клапан працює то скоріш сальники живі , карбюратор вже перебрав не помогло , "допінг" виробля , на карбюраторі не робить. Можливо завтра ще раз його передивлюсь . На сьогодні вже не вистачає нервів:Jumpy: , одним словом- Китайська Каліка! 

Якщо хтось планує купувати генератор то беріть щось толкове , бо може бути як у мене - генератор є , а світла всеодно не має.:umora:

 

Якщо двигун дійсно 2-ох тактний - варто ще раз перевірити карбюратор - 2-ох тактне масло при довгому простої техніки має властивість розкладатися, і закупорює дрібні жиклери і канали, тому і рекомендують перед зберіганням виробити бензин в карбюраторі... В ютубі зустрічав ролики на тему очистки карбюраторів бензотримерів і бензопилок, там конструкція аналогічна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, davolodya сказав:

Якщо двигун дійсно 2-ох тактний - варто ще раз перевірити карбюратор - 2-ох тактне масло при довгому простої техніки має властивість розкладатися, і закупорює дрібні жиклери і канали, тому і рекомендують перед зберіганням виробити бензин в карбюраторі... В ютубі зустрічав ролики на тему очистки карбюраторів бензотримерів і бензопилок, там конструкція аналогічна

Та точно 2-х тактний , як мопед Карпати.:)  буду ще розбирати , перемивати. Можливо вдасться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, ромео сказав:

вчора і сьогодні можна сказати, шо включають на пару годин. Зранку не було до 10, потім в 11:30 відключили і оце зараз (15:30) знову дали. Думаю, шо о 18ій відключать

Вчора включили біля опівночі, під ранок  вимкнули і до 12 електрики не було, тоді дали на 4 години і щойно знов вимкнули  - в особистому кабінеті на сайті повідомили, що не буде світла до половини першої ночі... Фактично так і є, вмикають на кілька  годин, щоб холодильник холоду набрав, і телефони зарядити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, ромео сказал:

А детальніше?

ДБЖ - джерело безперебійного живлення, при наявності напруги в мережі працює як стабілізатор напруги і паралельно заряджає аккумулятори, при відключенні світла працює за рахунок аккумуляторів. Є на різну потужність та в різній комплектації.

У друзів на 350 ватт коштував 4500 грн, вистачає на освітлення будинку (щоправда всі лампи світлодіодні), интернет, телевізор і насос опалення. Працює від автомобільного аккумулятора 12 В, одного вистачає годин на 2-5, залежно від навантаження і ємності, але їх можна поставити і декілька - поколядувати в родичів і сусідів, може є старий, що вже не тягне авто взимку, або хтось взагалі не користується автомобілем - розповісти йому як шкідливо зберігати акум на морозі...:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Конструктор сказал:

 

Дякую за поради!

Цей 2тактний самий менший , лєпестковий клапан працює то скоріш сальники живі , карбюратор вже перебрав не помогло , "допінг" виробля , на карбюраторі не робить. Можливо завтра ще раз його передивлюсь . На сьогодні вже не вистачає нервів:Jumpy: , одним словом- Китайська Каліка! 

Якщо хтось планує купувати генератор то беріть щось толкове , бо може бути як у мене - генератор є , а світла всеодно не має.:umora:

 

Занось в хату і грій , вони не люблять холоду .  Бензин свіжий , далі дивись іскру . як нема міняй котушку вона підходить зі скутера хонда . Як немає тоді прийдеться знімати кришку і далі крильчатку там ще стоїть котушка , верніши дві в одній . Ну  скоріше він замерз :). Він мені стільки крові по пив поки я вивчив цього дракона . Сам ось думаю куди поставить в тепле, щоб не замерз ,бо ми уже проходили 14 без світла добами  сиділи .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Якщо двигун дійсно 2-ох тактний - варто ще раз перевірити карбюратор - 2-ох тактне масло при довгому простої техніки має властивість розкладатися, і закупорює дрібні жиклери і канали, тому і рекомендують перед зберіганням виробити бензин в карбюраторі... В ютубі зустрічав ролики на тему очистки карбюраторів бензотримерів і бензопилок, там конструкція аналогічна

Там є зливний гвинтик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, blek-269 сказав:

Занось в хату і грій , вони не люблять холоду .  Бензин свіжий , далі дивись іскру . як нема міняй котушку вона підходить зі скутера хонда . Як немає тоді прийдеться знімати кришку і далі крильчатку там ще стоїть котушка , верніши дві в одній . Ну  скоріше він замерз

Дякую за пораду.

1 година тому, blek-269 сказав:

Він мені стільки крові по пив поки я вивчив цього дракона

Думаю один ви розумієте як мені з ним не легко.:) ваш дракон часом не зелений з ручкою на баку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кум несколько месяцев назад покупал генератор то обьездил все магазины пока где то какой то последний генератор отхватил ..  А вчера жена заезжала то ли в эпицентр то ли в 33-метра ..  то говорит генераторов завезли миллион..  + знакомая звонит так же предлагает генераторы  говорит решили заработать.  вложились в генераторы а их почти никто не берёт ...

11 часов назад, Sanich сказал:

 

Коли його не буде тиждень, ви будете себе матюкати в три поверхи, що пожалкували грошей...

Булиб ті гроші..  а генератор якщо будуть гроші то на третій день купить щоб без світла тиждень не сидіть :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дві з половиною доби були без світла. Генератор працював гарно на бензину, зараз включили світло йду переробляти на природній газ. А так все гаразд, Якби ще мобільні вишки працювали то і не замітив би як час пролетів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Дві з половиною доби були без світла. Генератор працював гарно на бензину, зараз включили світло йду переробляти на природній газ. А так все гаразд, Якби ще мобільні вишки працювали то і не замітив би як час пролетів. 

а так хіба можна? і скільки коштує задоволення?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Oleksandr K. сказав:

а так хіба можна? і скільки коштує задоволення?

Якщо вийде скажу чи можна. В планах обійтись без капіталовкладень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Oleksandr K. сказал:
7 часов назад, Mihail-ves сказал:

Дві з половиною доби були без світла. Генератор працював гарно на бензину, зараз включили світло йду переробляти на природній газ. А так все гаразд, Якби ще мобільні вишки працювали то і не замітив би як час пролетів. 

а так хіба можна? і скільки коштує задоволення?

Можна. Якщо на метан (той, що в газовій мережі) і по кустарному, то вистачить двох кранів і шматка шлангу. Споживає 0,8 кубометра газу на годину при навантаженні біля двох кіловатт.

Мав колись пару тисяч перепелів і, відповідно, купу інкубаторів а світло вимикали часто і надовго :ak:, ото я з генераторами награвся...:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...