Перейти к содержанию

Проблемы с электричеством


Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Алексей Кременчуг сказал:

Можна. Якщо на метан (той, що в газовій мережі) і по кустарному, 

А така кустарщина не особо гробить генератор ..  проти фірмового газо-бензо карбюратора ?    бо я хотів заказати такий карбюратор то нема в наявності а кустарнічать то побоююсь що надовго генератора не вистачить..  ну це я побоююсь поки е світло .. а якщо що то на на другий же день відразу щось да вчудю..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

побоююсь що надовго генератора не вистачить.. 

Деренчить гучніше, вихлоп і сам двигун більш гарячі, на скільки вистачить не знаю, мойому генератору вже років з 15 - досі працює. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Сергей Тюркин сказав:

А така кустарщина не особо гробить генератор .

В газові менше добавок чим у бензині, тому якісніше.

 

1 годину тому, Сергей Тюркин сказав:

проти фірмового газо-бензо карбюратора ?

такий під балонний газ, а він дуже влетить в копійку, хоч і менше чим бензин. Вчора в Березівці на газовій заправці сказали що балона вистачає на 1.5 доби. Ось і рахуємо.

Цитата

Трішки розкажу як планую. Беру газову форсунку від плити, припаюю її до мідної трубки (від мотора холодильника) ставлю кран і підключаю до газової мережі. Трубку з форсункою розміщую у повітряному фільтрі так щоб форсунка дула прямо в карбюратор (перед заслоснкою). В мережі є відео де підключають газ через тройнік в сапун генератора. Але думаю мій варіант буде більш ефективним.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Mihail-ves сказал:

акий під балонний газ, а він дуже влетить в копійку, хоч і менше чим бензин. Вчора в Березівці на газовій заправці сказали що балона вистачає на 1.5 доби. Ось і рахуємо.

Добав до росходу бензину  десять відсотків - будеш мати росхід газу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Гурович сказав:

Добав до росходу бензину  десять відсотків - будеш мати росхід газу.

Якщо перейти на природний то 1куб 8грн, це на 1 годину роботи. і 1 літр бензину - 50грн (також година роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На всяк випадок нагадаю бажаючим під'єднатися генератором до ГТС.

Якщо хтось з газовиків помітить таке під'єднання, газ буде перекритий тієї ж миті через порушення, накладений штраф за порушення. Це якщо просто скинути шланг, наприклад, з газової плитки і під'єднати до генератора, тобто від існуючої та зареєстрованої у оператора ГТС точки підключення.

А якщо точка підключення виявиться самопальна, то взагалі ховайся. 

І газовики ніколи не схвалять підключення генератора, бо це заборонено і не просто так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Mаксим сказал:

Якщо хтось з газовиків помітить таке під'єднання, газ буде перекритий тієї ж миті через порушення, накладений штраф за порушення.

Цікаво, за порушення якого закону України буде накладено штраф?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Mаксим сказав:

 

І газовики ніколи не схвалять підключення генератора, бо це заборонено і не просто так. 

Без проблем, якщо генератор переобладнаний на сертифікованій спеціалізованій СТО з правом видачі дозволу на експлуатацію з двотижневим навчанням по експлуатації . Такий генератор потрібно зареєструвати в газконторі і платити за газ по промисловому тарифу. Кабмін може прийняти інше рішення у зв'язку з кризовою ситуацією, але потрібна ініціатива депутатів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Mihail-ves сказав:

Трішки розкажу як планую. Беру газову форсунку від плити, припаюю її до мідної трубки (від мотора холодильника) ставлю кран і підключаю до газової мережі. Трубку з форсункою розміщую у повітряному фільтрі так щоб форсунка дула прямо в карбюратор (перед заслоснкою). В мережі є відео де підключають газ через тройнік в сапун генератора. Але думаю мій варіант буде більш ефективним.

Регулювання краном буде ручне? Тут думаю варто в цілях безпеки поставити електроклапан , щоб коли гена. заглох, газ вимикався , можна використати розетку 12в в багатьох ген. її бачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Алексей Кременчуг сказал:

Цікаво, за порушення якого закону України буде накладено штраф?

За порушення, вказане у Кодексі ГРМ в частині несанкціонованого відбору газу (крадіжка).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mаксим сказал:

За порушення, вказане у Кодексі ГРМ в частині несанкціонованого відбору газу (крадіжка).

Крадіжка це коли мимо (ДО) лічильника ..  а коли після лічильника ?  но не по проєкту ..  які там санкції ?   то що нільзя то це ясно ...  але що говорить закон ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Mаксим сказав:

За порушення, вказане у Кодексі ГРМ в частині несанкціонованого відбору газу (крадіжка).

Якщо брати після лічильника то думаю макс. порушення правил використання , прилади які не відповідають проектній документації і тому подібне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Конструктор сказал:

Якщо брати після лічильника то думаю макс. порушення правил використання , прилади які не відповідають проектній документації і тому подібне.

 Так, і до усунення порушення перекриють газ. Порушення буде усунуте, коли споживач викличе газову службу для від'єднання "неправильного" обладнання і під"єднання того, що було на тій точці раніше або напише заяву на пломбування точки.

І вже кілька тисяч полетіло...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Mаксим сказав:

 Так, і до усунення порушення перекриють газ. Порушення буде усунуте, коли споживач викличе газову службу для від'єднання "неправильного" обладнання і під"єднання того, що було на тій точці раніше або напише заяву на пломбування точки.

І вже кілька тисяч полетіло...

Згоден за використання приладів які не відповідають проектній документації буде штраф , підключення теж платне і весь цей ризик може обійтися думаю 2-3 тис.

Але для цього потрібно щоб спіймали , а хто буде йти на такий ризик то навряд чи газовиків пустить в будинок з приєднаним обладнанням. Двері ламати вони точно не будуть , а як сильно грюкатимуть то й самі можуть попасти в "блек-аут" люди зараз на нервах.:umora:

Тут основне техніка безпеки , та і з газом перебої теж можуть бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Конструктор сказал:

Згоден за використання приладів які не відповідають проектній документації буде штраф , підключення теж платне і весь цей ризик може обійтися думаю 2-3 тис.

Але для цього потрібно щоб спіймали , а хто буде йти на такий ризик то навряд чи газовиків пустить в будинок з приєднаним обладнанням. Двері ламати вони точно не будуть , а як сильно грюкатимуть то й самі можуть попасти в "блек-аут" люди зараз на нервах.:umora:

Тут основне техніка безпеки , та і з газом перебої теж можуть бути.

Існує практика під приводом інвентаризації оглядати підозрілі домогосподарства, в яких з незрозумілих причин зросло споживання. Саме так газовики виявляють самопальні врізки або непроектні прилади. Газовики не йдуть всліпу по хатах, вони вміють вираховувати можливість порушення своїми обчисленнями і знають куди приходити.

Можна не пускати у двір, проте в такому разі у оператора з'являється право нараховувати плату за споживання газу не за лічильником, а за граничними нормами споживання від того дня, як їм було відмовлено у доступі.

До прикладу, гранична норма споживання газової плити в домі  - 18,3 м3 на місяць. Уявіть які нарахування будуть за всіма приладами, враховуючи газовий котел за його наявності.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Mаксим сказав:

Існує практика під приводом інвентаризації оглядати підозрілі домогосподарства, в яких з незрозумілих причин зросло споживання. Саме так газовики виявляють самопальні врізки або непроектні прилади. Газовики не йдуть всліпу по хатах, вони вміють вираховувати можливість порушення своїми обчисленнями і знають куди приходити.

Можна не пускати у двір, проте в такому разі у оператора з'являється право нараховувати плату за споживання газу не за лічильником, а за граничними нормами споживання від того дня, як їм було відмовлено у доступі.

До прикладу, гранична норма споживання газової плити в домі  - 18,3 м3 на місяць. Уявіть які нарахування будуть за всіма приладами, враховуючи газовий котел за його наявності.

 

В кожного по різному , наприклад в мене лічильник на дворі і в більшості я навіть і не знаю коли вони на нього дивляться , та і якщо вмикати генератор на декілька годин на добу , то не таке там буде і велике споживання .

Наприклад якщо в мене буде працювати ген. і прийдуть газовики то перед тим як йх пускати я відєднаю його від мережі і підєднаю до пропонованого балона щоб менше питань було .

Та і в більшості їх цікавить лічильник , пломби , а саме головне вчасна оплата. В мене так , можливо десь і по іншому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і розвели довгі розмови. Не від гарного життя люди купують генератори та підключають. Не забуваємо у нас війна, яка вже немає  правил. Основне техніка безпеки при роботі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Конструктор сказал:

В кожного по різному , наприклад в мене лічильник на дворі і в більшості я навіть і не знаю коли вони на нього дивляться , та і якщо вмикати генератор на декілька годин на добу , то не таке там буде і велике споживання .

Наприклад якщо в мене буде працювати ген. і прийдуть газовики то перед тим як йх пускати я відєднаю його від мережі і підєднаю до пропонованого балона щоб менше питань було .

Та і в більшості їх цікавить лічильник , пломби , а саме головне вчасна оплата. В мене так , можливо десь і по іншому.

Складні часи вимагають нестандартних рішень. Головне вміти зпрогнозувати наслідки і за можливості їх уникнути. Як фінансові в рази виявлення порушень, так і безпекові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Mаксим сказал:

 

Можна не пускати у двір, проте в такому разі у оператора з'являється право нараховувати плату за споживання газу не за лічильником, а за граничними нормами споживання від того дня, як їм було відмовлено у доступі.

 

 

На скільки я знаю (можливо помиляюсь ?) для допуску там е встановленні днівні години ..  максимум  з 8.00 и до 18.00 (а то і меньше за часом..).. ну і по друге спочатку треба переконатися що то дійсно інспектори по газу які дійсно в цей час виконують узгоджену з газ.хоз роботу а не якісь самозванці ..  тобто  не обов'язково всіх пускати хто махае якоюсь корочкою..  а можно піти до хати чи де там підключений той генератор і дзвонити в газове.хоз.. ну а перекрутити шланг це хвилина роботи...   і якщо це дійсно справжні інспектори то можно одного і впустити ( раз на пів року :umora:)..  :IMHO:       А якщо на вулиці темно а воно грюкае і хоче до двору то тут вже треба поліцію викликати а то хто зна що йому треба і що воно за таке  :IMHO: ..    

Тобто  не надання доступу по факту не буде . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Тобто  не надання доступу по факту не буде

У п.1 гл. 9 р. IX кодексу ГРМ, встановлено, що побутовий споживач, на території та/або в приміщенні якого встановлено газові прилади, зобов’язаний забезпечити доступ представникам Оператора ГРМ, після пред’явлення ними службових посвідчень.

Також споживачі забов`язані на вимогу працівників постачальника безперешкодно допускати у свої житлові та підсобні приміщення, де розташовані газові прилади і пристрої, лічильник газу. Такий обов`язок встановлений у п. 22 р. ІІІ Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2496.

У разі відмови у допуску до приладів обліку газу представники Оператора ГРМ забов`язані скласти акт про порушення. Такий акт є підставою для нарахувань за граничними обсягами споживання природного газу, які в 2-3 рази перевищують норми споживання газу, затверджені постановою Кабінету Міністрів України №203 від 23 березня 2016 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mаксим сказал:

Існує практика під приводом інвентаризації оглядати підозрілі домогосподарства, в яких з незрозумілих причин зросло споживання. Саме так газовики виявляють самопальні врізки або непроектні прилади. Газовики не йдуть всліпу по хатах, вони вміють вираховувати можливість порушення своїми обчисленнями і знають куди приходити.

Можна не пускати у двір, проте в такому разі у оператора з'являється право нараховувати плату за споживання газу не за лічильником, а за граничними нормами споживання від того дня, як їм було відмовлено у доступі.

До прикладу, гранична норма споживання газової плити в домі  - 18,3 м3 на місяць. Уявіть які нарахування будуть за всіма приладами, враховуючи газовий котел за його наявності.

 

Можу сказати що Ви трохи згущуєте фарбу :ah: В мене були т'рки з газом коли я зменшив потребу в газі . Тоді і почалися перевірки , спочатку я не придав значення . Прийшли перевірять якби на протік газу ,документи на обладнання , потім через деякий час зняли лічильник на перевірку . Проходи деякий час знову приходять дивляться на споживачі . Потім вони через деякий час знову приходять і тут я вже посилаю . Вони мені погрожують відключенням , я кажу що тоді вони підуть до прокуратури . Газовики мають право перевірить тільки один раз на год і все . Я сходив в контору і сказав якщо вони ще раз порушать мій спокій напишу в прокуратуру . Все більше питань не має .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да зараз через війну так взагалі  щось там розраховувати за статистикой неможливо..  хтось виїхав.. до когось навпаки ще хтось підсилився.. у когось нема світла і більше спожив газу а в когось нема грошей на той газ і палить сміття в плиті ..   так що про яку статистику може йти мова ..  і взагалі скінчиться війна буде все стабільно доді і добро пожаловать з перевірками ..  а зараз пломби на місці і допобаченя ..і  хай дякують що за газ люди взагалі платять а то на скільки мені відомо ( не зовсім впевнений но наче так..)  то зараз взагалі е наказ уряду що ті абонементи що не мають можливості оплатити комуналку то їм не нараховуеться ні пеня  ні ніякі відключення від світла чи газу на період війни..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

а можно піти до хати чи де там підключений той генератор і дзвонити в газове.хоз.. ну а перекрутити шланг це хвилина роботи..

Як працюють генератори на природному газу?  Чи є сенс переобладнувати бензиновий генератор 3 кВт на газ з метою підключення до газової магістралі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Троян сказал:

Як працюють генератори на природному газу?  Чи є сенс переобладнувати бензиновий генератор 3 кВт на газ з метою підключення до газової магістралі?

Так я выше писал.. что я только  хотел заказать ещё 3 недели назад фирменный бензо-газо карбюратор . но не было в наличии. обещали через неделю перезвонить но так никто и не перезвонил и сейчас на сайте видно что нету их в наличии..  на этом пока это весь мой опыт ...  ну а есть смысл или нет то  наверное зависит от того на сколько будут проблемы со светом и будет ли при этом газ в трубе  :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Троян сказал:

Як працюють генератори на природному газу?  Чи є сенс переобладнувати бензиновий генератор 3 кВт на газ з метою підключення до газової магістралі?

Не тратьте куме сили. Якщо в магістралі мається тиск 2 кг. То можливо буде працювати. Коли в газопроводі від 0.2-0.5 працювати не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...