Перейти к содержанию

Кто что держит и разводит кроме пчёл


Cfif

Рекомендуемые сообщения

Отаке якщо знайшов в пастці, тепер це мій домашній улюбленець [emoji6]388db3acb40b967c38f4fefc329fb8fe.jpg

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Вадим Попов сказал:

Отаке якщо знайшов в пастці, тепер це мій домашній улюбленець

Це соня. чудова тварина і якраз підходить до домашнього утримання. тільки їм потрібна сплячка , інакше вона повільно загине.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Соня лісова дуже добре приручається з малого віку. В ранньому віці добре п'є молоко (розведену «дитячу суміш») з піпетки, у віці від 2-х тижнів до 3-х місяців надає перевагу комахам, особливо охоче їсть коників, великих нічних метеликів, «борошняних червів». За один день з'їдає близько 10-20 комах. Воду п'є часто, дуже любить ягоди та фрукти. Активна переважно у вечірні години.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да непохожи они ни нахомяков ни на сусликов. Как толстые мыши, а хвосты обрубки по 1 сантиметру. Нарыли нор под яблоней и в клубнике. 

Нутрии интересные животные, но заводить для мяса или шкур я бы не стал.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Пока пчёлы зимуют -занимаемся разведением нутрий)))

Вот думаю, а если самца не забирать от самок, чтоб так и плодились лет этак 2-3, забирать только приплод подрощеный.. Самец не будет причинять вред малым? У кого есть опыт??

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Cfif сказав:

У кого есть опыт??

Ось група у фейсбуі по розведенню нутрій... Багато корисної інформаії

Може там знають.

https://www.facebook.com/groups/1622940734461459

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Cfif сказал:

Пока пчёлы зимуют -занимаемся разведением нутрий)))

Вот думаю, а если самца не забирать от самок, чтоб так и плодились лет этак 2-3, забирать только приплод подрощеный.. Самец не будет причинять вред малым? У кого есть опыт??

 

Зазвичай проблем немає, але хоча і дуже рідко бувають агресивні самці. Власного досвіду немаю (це із слів практиків які тримають гаремами).

Проблема криється в іншому - самці будуть покривати самок у перший-третій день після пологів що в свою чергу призведе до зменшення кількості щенят в приплоді, виснаження самок .Але люди так тримають, тож пробуйте.

Я б порадив трохи інакше : -формуєте косяк з 6-8 молодих самок одного віку. У 7-8 місяців запускаєте у вольєр з самцем на 2-3 місяці. Потім самця забираєте. Після щеніння всіх самок у вольєрі запускаєте самця коли від останніх родів минуло 3 тижні.

Або другий варіант:- все те саме що вище, тільки після родів самця вже не підпускаєте. Молодняку 2 місяці - самок на м`ясо. І новий цикл з молодими самками як описано вище.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Cfif сказал:

Пока пчёлы зимуют -занимаемся разведением нутрий)))

Вот думаю, а если самца не забирать от самок, чтоб так и плодились лет этак 2-3, забирать только приплод подрощеный.. Самец не будет причинять вред малым? У кого есть опыт??

 

Гарні самки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Серж 82 сказал:

у вольєрі запускаєте самця коли від останніх родів минуло 3 тижні.

Велике питання що самець буде робити з малими.. Коли вони при ньому народжені це питання.. а коли вони просто чужі ніби. тільки мішають -може порвать на раз -два...

15 минут назад, Серж 82 сказал:

все те саме що вище, тільки після родів самця вже не підпускаєте

а так довго дуже..)) хочеться щоб і рибку ну і далі по тєксту))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Cfif сказал:

Велике питання що самець буде робити з малими.. Коли вони при ньому народжені це питання.. а коли вони просто чужі ніби. тільки мішають -може порвать на раз -два...

Треба пробувати, не можу сказати із впевненістю. Вольєр великий тож може агресії на малечу не бути. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яке воно страшне,хоча приходилось їсти-мясо досить вкусне

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тримаю тільки курочки.несуться добре -головне,щоб корм був збалансованийґ-тому мішаю і макуху,і кукурудзу,ракушку.І само собою пшениця і ячмінь.Останній мелю і варю з кухонними відходами.деколи добавляю кільку по 15 грн за кг якщо вдається купити.Пшениця своя(пай)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, wwlo сказал:

яке воно страшне,хоча приходилось їсти-мясо досить вкусне

Ковбаса - бомба

B13D6703-6973-4931-B54E-4114903DC2DC.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Серж 82 сказав:

Ковбаса - бомба

B13D6703-6973-4931-B54E-4114903DC2DC.jpeg

молодець-хазяїн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, wwlo сказал:

молодець-хазяїн

В селі є більше можливостей їсти натур продукти. Як казала моя баба: -«хто годен, той не голоден»

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 28.11.2020 в 19:37, Cfif сказал:
В 28.11.2020 в 19:22, Серж 82 сказал:

у вольєрі запускаєте самця коли від останніх родів минуло 3 тижні.

Велике питання що самець буде робити з малими.. Коли вони при ньому народжені це питання.. а коли вони просто чужі ніби. тільки мішають -може порвать на раз -два...

Вчора пустив самця до самки з малечею (  малим три тижні). Все норм, малі тримаються  подальше від самця. Головна в вольєрі самка. Вольєр -1,2 на 3 м. Вчора як підпустив то бачив як самець нюхав малих, я понаблюдав трохи, а потім малі повтікали в другий куток.

Самець з самкою сидів до моменту родів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Начинаем разводить "шоколад"..))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Вчора купив 3 тушки нутрій... (100грн\кг) - майже тисяча пішла, але зате гора смачного і корисного м'яса...

Саме цікаво що люди тримають багато нутрій а м'яса їх ніколи не їли:umora: Хай не їдять... нам більше буде...:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

За совдепії тримали заради шкіри, а м'ясо в утиль або на корм чорнобуркам. Зараз навпаки - шкіра в утиль.

Років з 8-10 назад ще збирав шкіри, пошив дружині два полушубки, решту здавав бо ще була більш менш ціна. Зараз шкіри викидаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Серж 82 сказав:

Зараз шкіри викидаю.

От такі вироби від 10 т.грн.;)

38899043ed73.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Бджолопотам сказал:

От такі вироби від 10 т.грн.;)

38899043ed73.jpg

МЕні шили на фабриці жилети зі шкурок. Здав їх під реалізацію на ринок, там влупили на них космічні ціни і нічого не продалося. Короче ледве попродав по своїх знайомих. Більше займатись тим відпало бажання 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Серж 82 сказав:

 Здав їх під реалізацію на ринок, там влупили на них космічні ціни і нічого не продалося. 

Є люди які спочатку заробляють собі репутацію, а потім репутація працює на них... А є які зроблять накрутку 300% і дивуються чого бізнес не йде...

Ось те покривало за 11 тисяч - ну хто його купить, в контексті того що шкірки і по 50 гривень не хочуть купувати:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Бджолопотам сказал:

Є люди які спочатку заробляють собі репутацію, а потім репутація працює на них... А є які зроблять накрутку 300% і дивуються чого бізнес не йде...

Ось те покривало за 11 тисяч - ну хто його купить, в контексті того що шкірки і по 50 гривень не хочуть купувати:dntknw:

Я не спец у тім бізнесі, але там і затратна частина є. Скажімо я платив за пошив полушубків 800 грн (100$), жилети по 500 грн. Плюс ще вичинка. Правда жилети були кролячі то там лиш вичинка, а нутрії -вичинка, стрижка і фарбування, то сума набігала.

Але я шив на фабриці (оплата через касу) тому може і дорого. Ті специ з Тисмениці що шиють собі на дому то звичайно що собівартість нижча.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Бджолопотам сказал:

Ось те покривало за 11 тисяч - ну хто його купить, в контексті того що шкірки і по 50 гривень

30 шкур по 50 грн.= 1500грн. + вичика 30*100 (мінімум) ще 3 000. вже маємо 4500 Пошив за хутро візьмуть 2 000 як пить дать -вже маємо 6500. А наші торгаші якщо матемуть менше 100% навару не візьмуть продавати. Вже вийде  13 000 грн. Отож 11 тисяч це ще халява...:umora: Виходить що той хто це все закалапуца всім винен і нічого не заробив..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...