Перейти к содержанию

Кто что держит и разводит кроме пчёл


Cfif

Рекомендуемые сообщения

Я вынул на секунду одного из гнезда. вроде четный весь, завтра сделаю фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все черные как пантеры. и брюшко тоже.)

P1380021.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буреть падлы начали.))) К 3 месяцам будут бурые как зайцы.

P1380073.JPG

P1380086.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Cfif сказал:

Буреть падлы начали.))) К 3 месяцам будут бурые как зайцы.

P1380073.JPG

P1380086.JPG

А я Вам що казав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

А я Вам що казав.

Так я вот, экспериментально подтверждаю ваши слова.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Cfif сказал:

Так я вот, экспериментально подтверждаю ваши слова.:)

Ех, хороше це діло, кроликів розводити, шкода що зараз м'ясо ні по чому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

Ех, хороше це діло, кроликів розводити, шкода що зараз м'ясо ні по чому.

Так у нас всегда так, то мясо даром, то зерно дорогое.))

Кроликов выгодно малышами продавать. Если забитый кролик стоит 1кг. 80грн. И его нужно еще вырастить до 4месяцев и продать за 160 грн.

То лучше продавать месячными - 100 грн. штука. берут неплохо. особенно дачники весной. Пару десятков за базар можно продать. Но бывают. конечно и пролёты.

Еще + что не требуют при покупке как на мед документ. идентификационный код и паспорт.))) Что продал, то и твое.

Что не продалось... - зубками, зубками (с) через 3 месяца. ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Серж 82 сказал:

Ех, хороше це діло, кроликів розводити, шкода що зараз м'ясо ні по чому.

да уж,тому ми в цьому році корову завидем,стайню збодували общем все для цього є,трактор Т-25,косарка,поля декілька гектарів,лікар ветеринар дипломований із стажем25 років посильного труда в колгоспі (теща), тепер пошук майбутньої корови або теляти від хорошої корови,такщо форумчани  помагайте підскажіть де найти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переходжу на термонців з усіх порід що я перепробував отримав самі кращі результати як по мясу так і по приплодам стабільнісь деякі самки з виводка в 90 днів важили 4кг!!! А переважна більшість 3,300 3,500 з 4кг живої вихід 2,400*-50 гр.Єдиний недолік це реніт бо кролі як не як люблять закрите приміщення...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cfif сказал:

Так у нас всегда так, то мясо даром, то зерно дорогое.))

Кроликов выгодно малышами продавать. Если забитый кролик стоит 1кг. 80грн. И его нужно еще вырастить до 4месяцев и продать за 160 грн.

То лучше продавать месячными - 100 грн. штука. берут неплохо. особенно дачники весной. Пару десятков за базар можно продать. Но бывают. конечно и пролёты.

Еще + что не требуют при покупке как на мед документ. идентификационный код и паспорт.))) Что продал, то и твое.

Что не продалось... - зубками, зубками (с) через 3 месяца. ))

Останніх два роки перейшов на м'ясо, бо попит на живих сильно впав у Чернівцях. Раніше, років 5-7 назад тримав 6-7 порід, то на живих непогано заробляв, особливо на новозел.червоних. Зараз приходиш на базар- куча кролів, ціни нема, знайомі які торгують кажуть що жопа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, miro сказал:

тепер пошук майбутньої корови або теляти від хорошої корови,такщо форумчани  помагайте підскажіть де найти.

Я не спец по коровам, но хозяин земли на которой стоит мой точек лесной занимается. Неоднократно слышал что хорошую корову никто не продаст. Это мнения многих людей связанных с коровой. В основном продаются с удоями как у хорошей козы.))

Кто не спешит, делает так: покупают тёлок молодых от хороших коров несколько, держат. Потом, когда они становятся коровами, лучшую оставляют себе, а худшую продают как корову. Тем самым возвращая себе часть средств на выкармливание обеих животных.

Оч. хорошие отзывы о голштинских.

Только что, Серж 82 сказал:

Зараз приходиш на базар- куча кролів, ціни нема, знайомі які торгують кажуть що жопа.

У нас тоже все к этому идет. Очень сильно цену сбивают торговцы с далеких сел простяками. Те чтоб обратно не везти готовы отдать сразу всех по 25 грн. и лекцию в придачу о том что породистые дохнут гораздо сильнее... .)))

Но радует что реализация мяса не требует времени, есть клиенты без базара, а вот мяса не хватает.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кролі закинув, так як пироблеми з реалізацією і кожної осені падіж майже 90 % зараз вирощую свиней бізнес не дуже рентабельний але це вкла кпуєш зерно кожног місяця по пару сотень а потом здав і пару тис взяв

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Богдан1 сказал:

Переходжу на термонців з усіх порід що я перепробував отримав самі кращі результати як по мясу так і по приплодам стабільнісь деякі самки з виводка в 90 днів важили 4кг!!! А переважна більшість 3,300 3,500 з 4кг живої вихід 2,400*-50 гр.Єдиний недолік це реніт бо кролі як не як люблять закрите приміщення...

Богдан, реніт ти заніс з маточним поголів'ям, то інфекційний (дуже важко його позбутись) сквозняк лиш підсилив дію. Моя порада, якщо поголів'я невелике, вибий все, оброби клітки вогнем і купи 2-3 самочки, але там де нема риніту. Повір мені у нас всі базарники і я в тому числі мав той риніт. Дуже легко переноситься, але є кролі з хорошим імунітетом і не хворіють, тобто клінічних ознак немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Cfif сказал:

Я не спец по коровам, но хозяин земли на которой стоит мой точек лесной занимается. Неоднократно слышал что хорошую корову никто не продаст. Это мнения многих людей связанных с коровой. В основном продаются с удоями как у хорошей козы.))

Кто не спешит, делает так: покупают тёлок молодых от хороших коров несколько, держат. Потом, когда они становятся коровами, лучшую оставляют себе, а худшую продают как корову. Тем самым возвращая себе часть средств на выкармливание обеих животных.

Оч. хорошие отзывы о голштинских.

У нас тоже все к этому идет. Очень сильно цену сбивают торговцы с далеких сел простяками. Те чтоб обратно не везти готовы отдать сразу всех по 25 грн. и лекцию в придачу о том что породистые дохнут гораздо сильнее... .)))

Но радует что реализация мяса не требует времени, есть клиенты без базара, а вот мяса не хватает.)

Во-во, бабки як приносять в сумочках, простячків,то все "зливай воду". Але вони десь аж у квітні травні, тож зимою ще можна потримати ціни, але і ринок породистими вже перенасичений, тож ціни падають. Тому і перейшов на м'ясо, привіз 10-15 штук здав перекупам по 70-75 грн.і поїхав додому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Шурік сказал:

кролі закинув, так як пироблеми з реалізацією і кожної осені падіж майже 90 % зараз вирощую свиней бізнес не дуже рентабельний але це вкла кпуєш зерно кожног місяця по пару сотень а потом здав і пару тис взяв

 

На кролях рентабельність значно більша, але і догляду і знань потребують в рази більше. У кролівництві без знань і практики це гибле діло. Я кролів утримував з 5- го класу, а тепер зрозумів що я всі роки знав тільки їм їсти давати і все. От би ще в бджільництві так розбирався, як в кролях то було б супер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

да уж,тому ми в цьому році корову завидем,стайню збодували общем все для цього є,трактор Т-25,косарка,поля декілька гектарів,лікар ветеринар дипломований із стажем25 років посильного труда в колгоспі (теща), тепер пошук майбутньої корови або теляти від хорошої корови,такщо форумчани  помагайте підскажіть де найти.

хороша порода голштынская при хорошем вскармливании окого 40 литров молока за день

а хто держит фландров

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Богдан1 сказал:

Переходжу на термонців з усіх порід що я перепробував отримав самі кращі результати як по мясу так і по приплодам стабільнісь деякі самки з виводка в 90 днів важили 4кг!!! А переважна більшість 3,300 3,500 з 4кг живої вихід 2,400*-50 гр.Єдиний недолік це реніт бо кролі як не як люблять закрите приміщення...

К термонцам пока не добрался))а хила в 85 дней на улице выдает от 1.400 до 1.600,в выводке 8-10 штук.больше под самкой не оставляю))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я жінці кажу що на старості заведу корову симентальську і пару поросят:umora:, щоб було своє молоко і сало:friend_drink:. А вона кричить "не хочу":Jumpy:. Та я все одно мовчки своє зроблю, як і завжди роблю.:UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Андрей Сумчанин сказал:

Я жінці кажу що на старості заведу корову симентальську і пару поросят:umora:, щоб було своє молоко і сало:friend_drink:. А вона кричить "не хочу":Jumpy:. Та я все одно мовчки своє зроблю, як і завжди роблю

Андрей коровка это хорошо держим 2 головы и с маслом с сметаной и сыром

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, hotab сказал:

хороша порода голштынская при хорошем вскармливании окого 40 литров молока за день

а хто держит фландров

Вибачте не хочу тут виглядати дуже розумним, але фландри то декорація щоб куму похвалитись, які вони великі. Якщо хочете багато м'яса то тільки промислові породи, але там свій підхід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, hotab сказал:

хороша порода голштынская при хорошем вскармливании окого 40 литров молока за день

а хто держит фландров

Почему выбор на фландера ,часто бываете на выставках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, hotab сказал:

Андрей коровка это хорошо держим 2 головы и с маслом с сметаной и сыром

Да в селі не пропадеш, що правда то правда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Вибачте не хочу тут виглядати дуже розумним, але фландри то декорація щоб куму похвалитись, які вони великі. Якщо хочете багато м'яса то тільки промислові породи, але там свій підхід.

Быстрее доход и не такие нежные))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, vetalikdalnik сказал:

Почему выбор на фландера ,часто бываете на выставках?

да нет просто розводим нравится порода

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Я жінці кажу що на старості заведу корову симентальську ..................................................................................... А вона кричить "не хочу":Jumpy:

А щоб багато не кричала , так 2 корови . :umora:

Як в анекдоті :

Зустрілися два кума :

- Щось , ви куме , погано виглядаєте .

- Та , жінка пиляє та й пиляє , спасу немає .

 - Купіть їй корову - нехай працює .

Пройшов рік . Знову два кума зустрілися . Та й 1-й  питає 2- гого як справи :

- Як ви куме казали-купив корову .

- І як ?

- Півроку жінка мовчала - не до мене було , а потім втягнулася , і знову почала пиляти . Знову спасу немає .

- І ви не знаєтє що робити куме ? Так купіть їй другу корову ......... :rofl:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Кто что держит и разводит кроме пчёл

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...