Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Авторизация  
Petrovych61

Как я начинал

В теме 358 сообщений

все правильно книжка +спілкування = кінцевий результат 

Поделиться сообщением

1 година тому, Урош сказав:

Чо зразу як напишу... Для чого той форму??? Ви порадьте щось. Як треба робити. Як не треба... І буде Вам подяка за це. Для чого ображати хто тільки робе перші кроки в бжолярстві???  Оце я не розумію... і ніколи не зрозумію. Я теж тільки починаю. 29 років в армії Три війни. Будучи молодим  курсантом був в увольнительной с товаришом у бжоляра дедушка 80 років. І я рахував що бджолярі то самі добі люди на землі...але тут я бачу зовсім інше... 

Почніть з прочитання Правил форуму. Це все можна й потрібно писати, але у відповідних темах. Прошу.

Я нікого не ображав і навіть й не збирався цього робити,-- перечитайте мій пост. Але перед пасічникуванням треба ознайомитися з першим ліпшим довідником - ну хоча б В.А. Гайдара. Зараз якраз на те у пасічників є час. За вас це ніхто не зробить. А що не ясно - у відповідній темі й запитайте.:hi:Хочаб і тут З чого розпочати

А ця тема - про погоду на пасіці.:dntknw:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

3 часа назад, Урош сказал:

У меня сейчас восемь ульев на рамку 390 на 240  закормил по 20 литров сиропа. Два улья, пчела наверху и посредине уже. Но на рамках еще видно мед запечатанный .  Есть так-же 3 отводка по 4 рамки в двух корпусах.

Ще б трошки правила форуму  виконувати 

Ця тема про погоду 

" Як я починав " ця тема бiльш пiдiйде 

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Мико сказал:

Ще б трошки правила форуму  виконувати 

Ця тема про погоду 

" Як я починав " ця тема бiльш пiдiйде 

Дякую я вже зрозумів. Мені підказали:hi:

Поделиться сообщением

4 часа назад, Урош сказал:

І я рахував що бджолярі то самі добі люди на землі...але тут я бачу зовсім інше... 

Я тоже так думал. Потом понял что мы такие же как и все. 

Поделиться сообщением

Цена на сегодня 1.5$, о чем мы можем говорить...Два может и не быть, но 1.95  легко:az:

Поделиться сообщением

7 часов назад, Урош сказал:

Чо зразу як напишу... Для чого той форму??? Ви порадьте щось. Як треба робити. Як не треба... І буде Вам подяка за це. Для чого ображати хто тільки робе перші кроки в бжолярстві???  Оце я не розумію... і ніколи не зрозумію. Я теж тільки починаю. 29 років в армії Три війни. Будучи молодим  курсантом був в увольнительной с товаришом у бжоляра дедушка 80 років. І я рахував що бджолярі то самі добі люди на землі...але тут я бачу зовсім інше... 

Спасибо за поддержку!!! Я и правда только учусь.  Вроде бы и книги читаешь, но общение с практиками это другое дело.  Книга это правило, а в реальности,  как например наша нынешняя погода совсем другое. 

Поделиться сообщением

1 година тому, ВиталийД сказав:

Спасибо за поддержку!!! Я и правда только учусь.  Вроде бы и книги читаешь, но общение с практиками это другое дело.  Книга это правило, а в реальности,  как например наша нынешняя погода совсем другое. 

Найліпше практичне заняття - це качка меду на пасіці у когось з досвідом. Тоді чимало що стане вам ясно.:IMHO:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация