Перейти к содержанию

Мед не кристалізується


Рекомендуемые сообщения

Да что выговорите! Если вы такой специалист в торговле, то должны знать, что существует определенная категория покупателей, которым всегда будет все плохо...
100%, а есть еще такая категория пользователей........ Я не провоцирую Вас случайно, извините если что???... :umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всегда с такой категорие покупателей нахожу компромисный вариант. Клиент всегда прав. Обострив ситуацию могую потерять еще не один десяток потенциальных покупателей. Такой подход никогда не подводил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом вопросе 100% вина пчеловода который продал данный мед клиенту.

А я бы поделил вину 50/50. :ah: Покупать бутылек меда хорошенько не разобравшись с его качеством и происхождением очень безответственно. :dntknw:
Всегда с такой категорие покупателей нахожу компромисный вариант. Клиент всегда прав. Обострив ситуацию могую потерять еще не один десяток потенциальных покупателей. Такой подход никогда не подводил.

Это первое правило торговли- никаких конфликтов с покупателями. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обращаем внимание на тему. Все, что непонятно что перенес в "Не в тему."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

непонятно что

Спасибо, вы ведь для того и существуете, чтобы облегчать общение. Очень кстати на форуме появилась возможность пройти курсы пчеловодов экстерном. Запись идет бойко, скоро даже потомственные градирняки будут шпрехать на пчеловодном, что мама не горюй! :ay::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Они будут рыться, колупаться, принюхиваться, пробовать на зуб сто раз, купят и все равно уйдут с чувством, что их надули. Часть из них потом и возвращается назад, накрутив себя дома очередной порцией сомнений и страхов. Не надо разбираться с такими людьми и пытаться им что-то доказать.
Таким покупателям даю совет как приобрести 100% мёд :Покупаеш пасеку ,выезжаеш в поле на кочёвку ,сахаром не корми ,антибиотики не применяй и будет тебе счастье кушать 100% мёд Хорошо что такие Горе покупатели встречаются очень редко
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Торгував і я колись на базарі продуктами бджільництва, та не витримав конкуренції! Важко конкурувати з пасічником у якого з десяток сортів рідкого "справжнього"меду , особливо в зимовий період, а найцікавіше те, що такий пасічник про кочівлю взагалі нічого не розуміє, та ще й перевернувши догори дном таку банку видно сліди перегріву. ТО СКАЖІТЬ ПРО ЯКУ СОЛІДАРНІСТЬ МОЖНА ГОВОРИТИ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та ще й перевернувши догори дном таку банку видно сліди перегріву. ?
Подробнее как определить перегрев догоры дном Просвятите будь ласка
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подробнее как определить перегрев догоры дном Просвятите будь ласка

Мабуть, видно кіптяву від багаття, на якому гріли банку :IMHO::dntknw: До речі, той же Ю.М., здається, продає декристалізатори, які "розпускають" мед при температурі не вищій 40 градусів.. Чому обов"язково перегрів? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та ще й перевернувши догори дном таку банку видно сліди перегріву. ТО СКАЖІТЬ ПРО ЯКУ СОЛІДАРНІСТЬ МОЖНА ГОВОРИТИ???

А й правда, він перегрів а Ви ні- не солідарно якось... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та ще й перевернувши догори дном таку банку видно сліди перегріву. ?
Подробнее как определить перегрев догоры дном Просвятите будь ласка
Якщо закристалізований мед розтопити на паровій бані! Та ще й не продати його протягом двох тижнів! Свіжий мед ніколи не утворить кристали цукру, які осідають на дно після розігріву. А коли таку банку перевернути дном догори, то посипляться кристалики з дна і до кришки банки. Після такого розігріву, у тому меду залишається лише "кіптява після багаття" :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо закристалізований мед розтопити на паровій бані! Після такого розігріву, у тому меду залишається лише "кіптява після багаття" :hi:
Если на паровой бане --с трудом понятно А если прямо на костре без бани то как в таком случае определить перегрев
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Свіжий мед ніколи не утворить кристали цукру, які осідають на дно після розігріву.

В мене бували випадки, коли у свіжовідкачаній акації на дні посудини виявлялися кристали торішнього соняха... :ah: І нічого не грів. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Из-за повышенного оксиметилфурфуролла
если не ошибаюсь это вещество выделяется при перегреве меда :wave: вопрос надо ставить немного в другой плоскости, лаборатории то у нас браковые :IMHO1:
да и это в самом деле очень влияет на человека от этого может быть рак
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що цікаво Гречаний до ціх пір рідкий як будто тількіщо відкачаний, а акація підгусла але не така як повинна бути, напевно щось потрапило іще. От що гречаному недає кристалізуватися цікаво хтось знає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От що гречаному недає кристалізуватися цікаво хтось знає?

напевно щось потрапило іще.

:)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НУ так :dntknw: просто що в цей період(збору з гречки) таке може дати. А пахне до цих пір так що можна кайф зловить :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що гречаному недає кристалізуватися

я думаю в этом случае одна проблема - несозрел мёд есть ещё причина- переплавили. но не в вашем случае, надеюсь. Он, в отличие от остальных видов, кристаллизуется очень быстро (где-то месяц после сбора) и довольно твёрдо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

одна проблема - несозрел мёд

Зрілий однозначно. Заливали під печатку від планки до планки.
есть ещё причина- переплавили

То ж для себе. Яке плавлення, такого ніколи не робив ні під яким предлогом. Навіть в гарячий чай не кидаю! Нашо мені тей оксиметилфурфурол. В прошлому році все як має бути засахарився, а це стоїть і пахне - ні я не проти навіть краще так :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То ж для себе. Яке плавлення, такого ніколи не робив ні під яким предлогом. Навіть в гарячий чай не кидаю! Нашо мені тей оксиметилфурфурол. В прошлому році все як має бути засахарився, а це стоїть і пахне - ні я не проти навіть краще так :umora:
Привезіть в Харків півлітри,хочу придбати і поставити в погріб на кілька років - цікаво,що буде з ним далі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Де я а де Харків (як по Задорнову- где я а где завтра :umora: ). Приїдьте та візьміть :az: . Я вже теж подумую відлити в окрему тару та поставити на зберігання як добре вино.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при якій температурі потрібно зберігати мед? в квартирі некресталізувався, а той самий тільки в кладовій навпаки кристалізується.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В прошлому році все як має бути засахарився, а це стоїть і пахне - ні я не проти навіть краще так

Скоріш за все - якесь звичайне чудо... :) А може якась магнітна буря, якийсь енергетичний потік змінив структуру меду.. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В прошлому році все як має бути засахарився, а це стоїть і пахне - ні я не проти навіть краще так

Скоріш за все - якесь звичайне чудо... :) А може якась магнітна буря, якийсь енергетичний потік змінив структуру меду.. :ah:
Великий вплив на кристалізацію має не тільки сам склад, а умови. Зауважив, що свіжоналитий мед у скляній посуді при стабільній температурі довго не кристалізується (місяцями і пошарово з крупними кристалами), а той же у бідоні при зниженні температури і перемішуванні за два-три дні на однорідну мілкозернисту тверду масу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
при якій температурі потрібно зберігати мед? в квартирі некресталізувався, а той самий тільки в кладовій навпаки кристалізується.
Колись одна "баба" на ринку у мене влітку купила мед (свіжий, рідкий), а через день приносить його назад невдоволено і каже: "Ваш мед з цукру!" і дає мені банку меду, який закристалізувався повністю! Питаю в неї де вона його зберігала, а вона "Як де? Звичайно в холодильнику!". А я партію свого меду (рідкого) продавав ще місяць...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...