Перейти к содержанию

Бензопилы


Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, Ворон сказал:

Саша,в мене для таких цілей,є цепна електропила,яка працює вже 15 років,правда зараз треба шини і зірочки ведучої+ цеп,і буде працювати дальше.(також використовую її для нарізки заготовок.)

3256502_0.jpg

Машину,жінку,електроінструмент,нікому недаю,бережу свої нерви,маю час ,сам іду і роблю що просять.

це дах майстри у мене будували,їх пилка поламалась,а я щоб робота не стояла позичив свою,провів інструктаж,де бензин розведений,де масло і ламати б було нічого,но що зробиш коли ні пером описать ,а хіба що по мордє надавать,вони залили свій бензин із маслом,дешевий бензин і дешеве масло зробили пилку в два щоти,просто людський фактор,говори наголошуй,але людина думає дальше по своєму, не думаючи про наслідки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

купив я Штіль 180 в 1998р в фірмовому магазині в Польщі, то вона в мене працювала інтенсивному режимі 13років круглорічно, то перших 5 років я навіть свічку не відкручував, декілька років назад придбав електричну Макіту також не погана пила, але цепочку треба було відразу замінити ( тупилася зразу після першого різу), добре що підходить штільовська. Доречі бензопилою Штиль досить часто приходилось працювати без масла в бензині і не завжди 95бензин. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, доктор кварц сказал:

купив я Штіль 180 в 1998р в фірмовому магазині в Польщі, то вона в мене працювала інтенсивному режимі 13років круглорічно,. Доречі бензопилою Штиль досить часто приходилось працювати без масла в бензині і не завжди 95бензин. 

Это она Вам надоела наверное уже за 13 лет:IMHO:, раз Вы так с ней........ Я своей  всегда масло по дороже ищу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, mits сказав:

Это она Вам надоела наверное уже за 13 лет:IMHO:, раз Вы так с ней........ Я своей  всегда масло по дороже ищу.

Ні я її доглядав, але щоб зробити капремонт вартість всіх запчастин наблизилася до вартості нової пили, тай по роду діяльності потрібно було вибирати менш шумну пилу, щоб не заважати віддихаючим в готелі чи пансіонаті (професійно проектую,будую дахи), а то що не заливалось масло в бензин це вимушено коли працюєш далеко від цивілізації, так як коли підписуєш договір з нашими бізнесменами то вони з тебе потім три шкури здеруть за кожен день  протермінування правда не всі такі але....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, доктор кварц сказал:

купив я Штіль 180 в 1998р в фірмовому магазині в Польщі, то вона в мене працювала інтенсивному режимі 13років круглорічно, то перших 5 років я навіть свічку не відкручував, декілька років назад придбав електричну Макіту також не погана пила, але цепочку треба було відразу замінити ( тупилася зразу після першого різу), добре що підходить штільовська. Доречі бензопилою Штиль досить часто приходилось працювати без масла в бензині і не завжди 95бензин. 

Також иаю штіля 180,працюю нею в лісі і дома,вже 12 рік,правда ніколи незаливаю в неї 95 бензину,погано працює на ній,на 92 робота -пісня,але дома більше електрична,легше,дешевше і тихіше.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ворон сказал:

але дома більше електрична,легше,дешевше і тихіше

А что для дома лучше электрическую брать, какую посоветуете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Сергiйко сказав:

А что для дома лучше электрическую брать, какую посоветуете?

Якщо надумаєте відійти від дому далі ніж дістають всі переноски, можете пошкодувати про   вибір електропилки її можна брати лише як доповнення до бензо:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Сергiйко сказав:

А что для дома лучше электрическую брать, какую посоветуете?

Електричною Макітою працюю четвертий рік нарікань жодних, окрім цепочки яка йде в комплекті (тупиться відразу). Пиляє так само як і бензинова, правда обмежується довжиною переноски, зато не потрібно бензину і масла до нього, свічі і шум, якщо не плануєте працювати десь в полі чи в лісі то електропила підходить краще, на мою думку, бо електрика зараз є майже всюди просто потрібно купувати подовжувач не менше 50м.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергiйко сказал:

А что для дома лучше электрическую брать, какую посоветуете?

Якщоб мені прийшлося вибирати цепну електропилу,яб взяв пилу титан,вона повністю повторює мою,ось,ціна 1450 грв.

293025464_1_1000x700_elektropili-titan-ttb355chnanglya-lvov.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 years later...

Вітаю, затяті!) Маю чимало робіт у себе по селі. Зокрема останніми часом. Знаю, що з кожним роком якість виробів все знижується. Воно й зрозуміло. Наш люд бажає за ті ж кошти отримати добре. Та зі зростанням цін, так буває вкрай рідко. Того виробники збирають з дешевших деталей та гіршої якості власне збірки.
Тому вирішили купувати б/у Хускварну перевіреної моделі, щоб оригінал.

Яка компресія має бути, щоб таку бувшу у вжитку бензопилу можна було вважати робочою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ой краще вже брати нового китайця ніж бу китайську хускварну, або штіля. І компресія це не показник робочої пили. Компресія може бути як у нової-просто там поміняли поршневу на саму дешеву кітайську за 300 грн. Там ще багато чого може не працювати. Бензоінстумент потрібно купувати новим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добридень, спільнота!) З приводу нових, то ринок зараз так влаштований, що все менше доступу для самостійного обслуговування інструменту. Все аби йшло на заробіток сервісним центрам. А доволі часто треба прочищати, змащувати, замінювати запчастини, яких взагалі, навіть в інтернеті може й не бути у вільному продажу. Тому краще мабуть звертатись до офіційних представників бренду, де не буде підробки і налагоджено постачання запчастин. Наприклад, купити бензопилу Хускварна можна за посиланням. Проте вагаюсь, яку модель краще обрати. Має бути першочергово для побутових потреб, проста в обслуговуванні, щоб менше втомлювала руки бажано. За ціною до 15000грн і щоб економна на паливо. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У хускварни є легендарна 353 модель. Виробляється дуже давно. То є справжня робоча конячка. Аналогом буде штіль 260 але його роблять в Бразилії і трошки зпростили і здешевили циліндр. Але вони в бюджет трохи не влазять. Якщо полегше і подешевше. То звичайний штіль 180 кращій вибір у своєму розмірі. Простий і надійний, хоч і виробляється в Китаї вже років 20.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, msgarry сказав:

У хускварни є легендарна 353 модель. Виробляється дуже давно. То є справжня робоча конячка. Аналогом буде штіль 260 але його роблять в Бразилії і трошки зпростили і здешевили циліндр. Але вони в бюджет трохи не влазять. Якщо полегше і подешевше. То звичайний штіль 180 кращій вибір у своєму розмірі. Простий і надійний, хоч і виробляється в Китаї вже років 20.

 

 

Я вам дуже дякую за грунтовну відповідь!)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...