Перейти к содержанию

Бензопилы


Рекомендуемые сообщения

Я знаю , что многие пользуются бензопилами . На кочевке , точку да и в подсобном хозяйстве , они не заменимы . Где-то , ( вроде в ютубе ) я услышал что вместо красного моторного масла , которое сейчас подделывают сплошь и рядом , льют обычное масло м8 синтетику ( там вроде за ельф шла речь ) . Что скажете ? Возможен ли такой вариант ? Ведь от хорошего масла зависит качество работы и долговечность бензопилы , что неплохо экономит семейный бюджет . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@vovchik13033 Вже років три використовую масло для двутактних двигунів, буває й жовте по кольору і синє, жодних нарікань. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Seos сказал:

@vovchik13033 Вже років три використовую масло для двутактних двигунів, буває й жовте по кольору і синє, жодних нарікань. 

Яке ? І як воно себе веде ? Якщо можна звісно . Бо вже не раз попадав на підробки . Колір то звісно червоний , але запах з вихлопної труби змінювався кардинально . І нагар на свічці теж .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, vovchik13033 сказал:

Яке ? І як воно себе веде ? Якщо можна звісно . Бо вже не раз попадав на підробки . Колір то звісно червоний , але запах з вихлопної труби змінювався кардинально . І нагар на свічці теж .

Я на свої пилки Штіль МС170 і МС180 беру масло тільки в магазині фірмовому, два роки ними працюю, все нормально, свічки без нагару, вихлоп несмердячий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, vovchik13033 сказал:

Яке ? І як воно себе веде ? Якщо можна звісно

Набагато краще ніж "штільовське". У вечері постараюсь не забуть, коли приїду з роботи гляну яке зараз використовую, то навіть начебто розхід пального менший.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Я на свої пилки Штіль МС170 і МС180 беру масло тільки в магазині фірмовому, два роки ними працюю, все нормально, свічки без нагару, вихлоп несмердячий.

Я коли купував свою пилку ( теж штіль 180 ) в магазині , який значився на офіційному сайті штіля як ділер , то продавець мені порекомендував масло штіль . Все було добре . Потім , магазин перестав бути ділером ( як сказав його власник , фірма штіль не дає завищувати ціни на свою прдукцію , іншими словами сильно не розженешся як на Китаї ) , купити нормальне мастило стало роблемою , оскільки мені до найближчих обл. центрів по 100 км . 

8 минут назад, Seos сказал:

Набагато краще ніж "штільовське". У вечері постараюсь не забуть, коли приїду з роботи гляну яке зараз використовую, то навіть начебто розхід пального менший.

Буду вдячний .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а що залежності роботи бензопили від бензину не існує ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Лавр сказал:

а що залежності роботи бензопили від бензину не існує ?

Работа пилы, а так же срок службы зависит, как от бензина, так и от масла.После того как угроблена одна пила от базарного масла, покупаю только фирменное. Бензокоса"Штиль", масло штилевское, бензопилы "Хускварна", масло хускварновское.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Лавр сказал:

а що залежності роботи бензопили від бензину не існує ?

є залежність. навіть більша ніж для автомобіля. особливо шкодить просрочений. просто з маслом справи ще гірші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@vovchik13033 Ось, таке заливаю і в трімер і в бензопилу. Сперечатись не буду, можливо фірмове штільовське в рази краще, та допалюю другу каністру і не скаржусь на це.

20160928_144359.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Seos сказал:

@vovchik13033 Ось, таке заливаю і в трімер і в бензопилу. Сперечатись не буду, можливо фірмове штільовське в рази краще, та допалюю другу каністру і не скаржусь на це.

20160928_144359.jpg

Не стикався з таким . Потрібно буде знайти його та спробувати . Які пропорції ?

8 часов назад, Лавр сказал:

а що залежності роботи бензопили від бензину не існує ?

З бензином ще так сяк . Для тримера та пилки стараюсь купувати на одній АЗС , після перебору в радіусі 20 км . 6 заправок . А ось , з мастилом взагалі халепа . Бо згадую про нього коли косити чи різати потрібно . А те , що в магазинах округи продають , мастилом язик назвати не провертається .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

@vovchik13033 Ось, таке заливаю і в трімер і в бензопилу. Сперечатись не буду, можливо фірмове штільовське в рази краще, та допалюю другу каністру і не скаржусь на це.

20160928_144359.jpg

Мопэдовское расщитано на обороты гораздо ниже, чем у бензопилы. А там вам решать чем кормить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, vovchik13033 сказал:

Які пропорції ?

На 0,5 л бензину даю 15 мл масла, відміряю шпріцом. Бензин беру на АВІАС, заправляюсь там дизельом, ну по ходу й бензин в каністру. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Seos сказал:

На 0,5 л бензину даю 15 мл масла, відміряю шпріцом. Бензин беру на АВІАС, заправляюсь там дизельом, ну по ходу й бензин в каністру. 

Різниця в ціні сильна 2Т - біля 60 грн .л. Штіль на оф. сайті 215 грн .л . Є про що подумати .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Valeriy74 сказал:

Мопэдовское расщитано на обороты гораздо ниже, чем у бензопилы. А там вам решать чем кормить

А на які оберти розраховане штільвське в лапках коли в каністрі залишається осад майже на палець?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vovchik13033 сказал:

Різниця в ціні сильна 2Т - біля 60 грн .л. Штіль на оф. сайті 215 грн .л . Є про що подумати

Та я ж не наполягаю, просто фірмове штільовське спробуй знайди і то не факт, що воно справжнє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

А на які оберти розраховане штільвське в лапках коли в каністрі залишається осад майже на палець?

Значит оно не штилевское, беру уже лет 12 в фирменном магазине, проблем нет.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Valeriy74 сказал:

Мопэдовское расщитано на обороты гораздо ниже, чем у бензопилы.

Высококачественное полусинтетическое моторное масло для 2-тактных бензиновых двигателей с воздушным охлаждением, содержащее специальные активные присадки. Предназначено для использования в качестве растворяемого смазывающего компонента в топливе 2-тактных бензиновых двигателей различного типа, устанавливаемых на мотоциклах, мотороллерах, снегоходах, лодках, мотоблоках, а также бензопилах, газонокосилках и другой садовой технике.   >>>>>>http://bigl.ua/p93070929-polusinteticheskoe-dvuhtaktnoe-motornoe

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

Высококачественное полусинтетическое моторное масло для 2-тактных бензиновых двигателей с воздушным охлаждением, содержащее специальные активные присадки. Предназначено для использования в качестве растворяемого смазывающего компонента в топливе 2-тактных бензиновых двигателей различного типа, устанавливаемых на мотоциклах, мотороллерах, снегоходах, лодках, мотоблоках, а также бензопилах, газонокосилках и другой садовой технике.   >>>>>>http://bigl.ua/p93070929-polusinteticheskoe-dvuhtaktnoe-motornoe

Меня цена сильно смущает:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Valeriy74 сказал:

Значит оно не штилевское, беру уже лет 12 в фирменном магазине, проблем нет

Та зрозуміло, що не штильвське, але ж продають як штильовське. Минулого року купив леску на трімер в "фірмовму" штильвському магазині, то китайська виявилась дешевша і краща.

3 минуты назад, Valeriy74 сказал:

Меня цена сильно смущает

Вітчизняний виробник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Valeriy74 сказал:

Меня цена сильно смущает:hmm:

Мене теж , тільки навпаки . Я думаю , одна назва штіль 30 % ціни складає . + євро по 29 грн. не останню роль грає . Хоча пилка дійсно варта того - за 7 років жодної поломки та розборки , саме більше це заміна зірочки на приводу цепа та настройка холостого хода . Хотів і тример штіль взяти та ціна відігнала , тому взяв китайця . Він втричі дешевший .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, vovchik13033 сказал:

Хоча пилка дійсно варта того - за 7 років жодної поломки та розборки , саме більше це заміна зірочки на приводу цепа та настройка холостого хода . Хотів і тример штіль взяти та ціна відігнала , тому взяв китайця

Я користуюсь напівсинтетикою, підберіть собі, щось із синтетики. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Seos сказал:

Я користуюсь напівсинтетикою, підберіть собі, щось із синтетики. 

Для чого щось видумувати коли є готове рішення ? Майбуть зупинюсь на Вашому варіанті , тим більше що він мене влаштовує .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

stihl.png 

Вот интересно кто-то пользовался такими приспособлениями, для продольного пиления бревна.  http://freelancer.ck.ua/

   Нужно в основном для небольших объемов пиления под изготовления стола стула... Читал вроде что заточка цепи должна быть под другим углом :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Молодцы :ay: Приспособу такую видел но не купил а надо было бы :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...