Перейти к содержанию

Как привлечь бродячий рой


Рекомендуемые сообщения

А не получится так-в гнездо ставим темную сушь, но в ней то ячейки уже маленькие, и расплод выйдет из них мелкий. Может лучше вощину-пчелы оттянут новенькую сушь и расплод будет нормальный. Или матка не станет ждать пока пчелы оттянут вощину? Может те, несколько рамок, с темной вощиной не сыграют существенной роли?

Ми говорили як ставити рамки щоб більше сподобалось рою. Після того як рій знятий і бджоли там відбудували кілька рамок- їх знову можна переставити - в центр рамку на якій є засів, а по бокам біля неї свіжовідбудовані
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
А не получится так-в гнездо ставим темную сушь, но в ней то ячейки уже маленькие, и расплод выйдет из них мелкий. Может лучше вощину-пчелы оттянут новенькую сушь и расплод будет нормальный. Или матка не станет ждать пока пчелы оттянут вощину? Может те, несколько рамок, с темной вощиной не сыграют существенной роли?

Ми говорили як ставити рамки щоб більше сподобалось рою. Після того як рій знятий і бджоли там відбудували кілька рамок- їх знову можна переставити - в центр рамку на якій є засів, а по бокам біля неї свіжовідбудовані
Понятно....Еще вопрос имею. :) Как можно использовать мерву и воду, оставшуюся после вытопки воска, в ловле роев? Холстика своего нет. Взять негде. У тех пасечников, которых я знаю,-потолочины. Может можно взять новую тряпчину, пропитать той водой, обмазать мервой и холстик б/у готов?.......Ловушки то же новые. Обмазать как-нибудь мервой?........Или это все ерунда?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как можно использовать мерву и воду, оставшуюся после вытопки воска, в ловле роев? Холстика своего нет. Взять негде. У тех пасечников, которых я знаю,-потолочины. Может можно взять новую тряпчину, пропитать той водой, обмазать мервой и холстик б/у готов?.......Ловушки то же новые. Обмазать как-нибудь мервой?........Или это все ерунда?
Вы правильно мыслите.Запахи мервы и пропитанного нею холстика привлекут пчелу однозначно!К тому же такой холстик почему-то пчелы меньше гризут ! :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Холстика своего нет.

Можна купити/попросити грам 20-30 прополіса , гріти феном імазати і чисті холстики і стінки...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можна так...)) 77014824_314a5e3f.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як це китайці роблять?... 77014821_large_3bb65350.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Круто!!! :ay: Від форуму, потрібно когось відрядити, для отримання досвіду у цьому напрямку. ;) Якщо нема бажаючих, можу зїздити... :ah::wave::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ловля бродячого

АвтоМАТизований
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ловля бродячого рою АвтоМАТизований

Класс! :umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ловля бродячого
АвтоМАТизований
Землячок, ну ти й молодець ! :umora::umora::umora::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ловля бродячого
АвтоМАТизований
Когда небыло костюма,с маской тоже так бегал... :umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Когда небыло костюма,с маской тоже так бегал... opr06K9J.gif opr06K9J.gif opr06K9J.gif

Так хлопці просто бджіл розлютили... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наделал и я ловушек из ДСП. Вот теперь думаю какой цвет красить?...В зеленый? Но вешаем же мы их на ствол и ветви. Может лучше под цвет коры? Как думаете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наделал и я ловушек из ДСП. Вот теперь думаю какой цвет красить?...В зеленый? Но вешаем же мы их на ствол и ветви. Может лучше под цвет коры? Как думаете?
Лучше оббить корой с деревьев - что-бы в глаза прохожим не попадалась :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наделал и я ловушек из ДСП. Вот теперь думаю какой цвет красить?...В зеленый? Но вешаем же мы их на ствол и ветви. Может лучше под цвет коры? Как думаете?
Лучше оббить корой с деревьев - что-бы в глаза прохожим не попадалась :IMHO1:
Оно то да. Так где ж коры столько набрать? Сухих деревьев в округе почти нет, а с живых сдирать жалко!....Только красочка. Но вот какая? Вопрос.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наделал и я ловушек из ДСП. Вот теперь думаю какой цвет красить?...В зеленый? Но вешаем же мы их на ствол и ветви. Может лучше под цвет коры? Как думаете?
Лучше оббить корой с деревьев - что-бы в глаза прохожим не попадалась :IMHO1:
Оно то да. Так где ж коры столько набрать? Сухих деревьев в округе почти нет, а с живых сдирать жалко!....Только красочка. Но вот какая? Вопрос.
Вам підійде "комуфляж". А ще краще маскіровочна армій ська сітка. :ay:;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фарбував звичайною зеленою емаллю. Було дві рійниці. За літо на одній фарба чомусь зовсім облізла. Якщо не знати конкретно місця, де вісить ящик, знайти його дуже важко. Я вішав у розвилку великих гілок, з орієнтацією льотка в бік поля і щоб у кроні була прогалина, для вільного польоту. відстань між рійницями десь 200 м. Спіймалося неодночасно два невеличких роя, один з яких зараз зимує. Вішав серед полів з гречкою в посадці. Неподалік відпочивали випускники, один чувак пробирався через хащаки до друзів і навіть побачив мене на дереві з мотузкою, уявляю, що він подумав, але побачивши, що я підтягую ящик, пішов собі. Я думав, все, рійницю знімуть, але вона залишалася на місці, поки я не зняв з бджолами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Когда небыло костюма,с маской тоже так бегал... opr06K9J.gif opr06K9J.gif opr06K9J.gif

Так хлопці просто бджіл розлютили... :dntknw:
У меня одна семья всегда злая ,если одна под маску залетела то пять долбят снаружи.... вот и бегал иногда так-же
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня одна семья всегда злая ,если одна под маску залетела то пять долбят снаружи.... вот и бегал иногда так-же
Вам повезло что 5 а не 5 десятков. У друга так же одна семья очень злая, так там в улей лезешь и сразу жалить начинают. Но с другой стороны эта семья рекордистка у них. Вот и хотят их разводить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня одна семья всегда злая ,если одна под маску залетела то пять долбят снаружи.... вот и бегал иногда так-же
Вам повезло что 5 а не 5 десятков. У друга так же одна семья очень злая, так там в улей лезешь и сразу жалить начинают. Но с другой стороны эта семья рекордистка у них. Вот и хотят их разводить.
Кстати моя тоже рекордистка... :ax:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Не зовсім в тему, проте відео цікаве 821uVRAcZ1I

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу відповісти на запитання в який колір красити ловушки, скажу так що якщо не дуже перейматися тим що вкрадуть то можна просто обсмалити паяльною лампою і все, це дасть самий природній фон.В минулому році такими двома зловив 5 роїв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо не дуже перейматися тим що вкрадуть то можна просто обсмалити паяльною лампою і все, це дасть самий природній фон

А з чого вони у Вас? Від дощу не попсуються скоро?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відверто кажучи я цим і не переймався при виготоленні.Матеріал сосна як її ще називають "европланка" товщина дошки десь 2см.,коробка на 5 рамок(300),рамки на внутрішніх пазах наглухо закріпив шурупами так що їх не рухнеш як би не перевертав, в той же час їх легко відкрутити при пересадці рою. Кришка як в багатокорпусного по боках на застібках так щоб не злітала, взагалі робив з підручного матеріалу основне це щоб була не важка і не виділялася на фоні стовбура. Лампою смалив до темно коричневого кольру.На одному з сайтів розповідалося що ловушка мае мати найбільше природній вигляд взагалі без сторонніх запахів тим більше краски.В мене висіли з липня до пізньоі осені (останній рій знімав вже після обльоту і вже були запрополісували вічко повністю) і ніякої порчі матеріалу не помітив.Взагалі справою почав займатися з червня 2011р. як кажуть новичкам везе можливо і мені також. В цьому році якщо будуть позитивні результати тоді можна говорити про якісь закономірності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матеріал сосна як її ще називають "европланка" товщина дошки десь 2см

ЦЕ і хотів взнати, бо переважно з ДВП, чи фанери роблять.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...