Перейти к содержанию

Как привлечь бродячий рой


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, AVA сказал:

На села с пасекой до 20 ульев надежды мало

Воны сами такие как вы.

Навскидку около 300-350 семей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:

Прошу помощи. 2 года пытался поймать, результат - 0. Приманки, растопленный воск, мерва, мелиса, прополис, холстики, дохлые матки и ничего:(.

Вот наглядная ситуация, тыкните пальцем куда лучше ставить ловушки. По деревьям особо не полазишь, везде либо акация и глядичая вся в иголках, либо кусты метра 2 в

Насамперед, мало вихідної інформації - які пастки , на скільки рамок, скільки штук і т.д.    Якщо 2--3 пастки , то як в лотереї, може і нічого не бути. пОТРІБНО СТАВИТИ ХОЧ 20 - 30 ТОДІ РЕЗУЛЬТАТ БУДЕ ОБОВ"ЯЗКОВО.  Кущі   в 2метри висотою -саме те що треба, тільки щоб погустіший,в гледичії  вирізаю декілька гілок  і такі вішаю, правда руки завжди подерті, але воно того варте.  Реально , як на мене, то місце не вгадаєш яке краще, головне ,щоб був підліт хоч з одного боку  Почитайте трохи по темі, а то повторюватись  через кожних декілька сторінок трохи не по  ФЕН-ШУЮ. Цього року я  повісив більше 120 пасток  то в одні йдуть , в інші не йдуть  в деякі вже по два рази зайшли, 3 штуки вкрали, ще три не знаю чи вкрали чи сам всунув так , що зайти не можу, але вже привіз 51 рій додому  і ще 5 бачив і пів сотні ні разу не перевіряв. Так що рух йде за рахунок кількості і потихеньку переходить в якість.  ну  чисто по науці :) . Так що вішайте більше пасток :wave:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5b29ef19363dd_.jpg.e7c36288e6f0326e221f8aec89870584.thumb.jpg.9e484cbb10255d2f4d126860e363fe36.jpgНа мою думку тут найкращі місця. Як я зрозумів,  то поряд є цілина з різнотра'ям. ТІ що справа найкращі місця, ставте на краях. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.06.2018 в 22:11, Redkii сказав:

Рой затихли, вот уже дней десять как  даже раз ветки нет не пойму почему :dntknw:

Думка,  що взяток з липи на часі змінив ситуацію в сімях:  робота є - роїння немає. Ось попечатають липу та й тоді вже... якщо який газда відпустить у вирій, але вже і гречка цвіте і  соняшник зацвітає - то роботи вистачає... Пасток більше 30 поставив, а тільки 3 рої невеличкі, і все так само на тих же місцях - у нашій місцині не ройовий рік. Дощу довго не було майже півтора місяця - це теж не сприяло роїнню - ні взятку для нарощування, ні опару (чи духоти) в гніздах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.06.2018 в 11:12, gardener сказав:

Рої не літають, на кліщі перейшли?:umora:

А пастки перевірять всеодно ж приходиться по узліссях та чагарниках, а кліщі  чатують... 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.06.2018 в 22:11, Redkii сказал:

Рой затихли, вот уже дней десять как  даже раз ветки нет не пойму почему :dntknw:

у меня в Харьк.обл их и не было :(  места проверенные ,ловушки теже ....:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Sashafart89 сказал:

у меня в Харьк.обл их и не было :(  места проверенные ,ловушки теже ....:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора підняв полурамку з центру 300-го гнізда - це типу будівельна, а там фартух забудовано  не трутовими, а бджолиними чарунками  - ройова пора закінчилась. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Любомир сказал:

 ройова пора закінчилась. 

А вмене ще дві сімейки в ройовому, намагаюся вивести їх з цього стану.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Николай Ахтырка сказал:

А вмене ще дві сімейки в ройовому, намагаюся вивести їх з цього стану.

Подібна ситуація, з двома до сих пір змагаюсь "хто кого". Якийсь неординарний рік, навіть деякі свищові політать хотіли. Добре хоч липа їм розум підкоригувала куди треба:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене дев'ять пасток спрацювали по одному рою +один привився на деревині коло хати, запускаю на другий круг)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня тоже глухо вобше,:(  так тихо еше не было , наверное все сезон окончен:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні перевірив 7 пасток, результат 1 вкрали, 1 дятел трохи пробив  і пуста, дві пустих , дві з роями забрав, одну не зміг забрати, бо впала з метрової висоти від ваги  зломала гілку  і пошкодилась, бджоли кругом лізуть, треба спочатку переселити. Правда впала  відносно вдало -  низом до низу , тільки трошки підрівняв, важка .  То вже привезених 53, але того року на цей час було більше сотні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.06.2018 в 11:12, gardener сказав:

 на кліщі перейшли?:umora:

+1 на .опі:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.06.2018 в 22:29, Redkii сказал:

У меня тоже глухо вобше,:(  так тихо еше не было , наверное все сезон окончен:IMHO1:

 

16 часов назад, Борис К. сказал:

То вже привезених 53, але того року на цей час було більше сотні

То всьо матководи винні- переводять бджолярів на благороді породи, а вам збитки одні. :umora:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 3
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, gardener сказав:

+1 на .опі:umora:

+1 на попі:umora:... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Север сказал:

 

То всьо матководи винні- переводять бджолярів на благороді породи, а вам збитки одні. :umora:

Геніальна думка  :evrika:  :ole_ole:, Як я сам не додумався :hmm: ?  Не гірша ніж недавня теорія Івана Івановича про бабаків  :af:.  Тепер треба піднімати народ на демонстрацію проти матководів - ворогів чесних мисливців за роями. Попросимо очолити протестний рух Олега  Анатолійовича :wave:,   він один з найдосвідшеніших роєловів,  і сорочка -вишиванка в нього гарна,  якраз буде показний патріотичний лідер,  а то чогось він   цього року  рідше з нами спілкується  ( ще раз  :wave: ).      Правда  йому прийдеться брати з собою два плакати, на одному має бути написано   "СЛАВА" , а на другому  "ГАНЬБА", бо згідно з його данними він  і в  таборі  матководів  далеко не остання людина  :crazy:.

  А по  результатах, то сьогодні провірив 9 пасток, то  з них 2 вкрали притому одну буквально сьогодні з під рук, бо сліди свіжі і бджоли  хмара літає, 2 пустих і 5  привіз повних, один рій на 8 рамок а  інші на 3-4.   вже привезено 58 штук. То я, напевно,  матководів  ще   розганяти і  бити не піду, може пізніше :az:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось ніхто нічого не пише, один я, але то було вчора, а  сьогодні поїхав  провірив 13 пасток, то 2 вкрали ( вже 9 ),  2 порожні, а  9 такі привіз з роями, то вже привезених  67 штук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Борис К. сказал:

Щось ніхто нічого не пише, один я, але то було вчора, а  сьогодні поїхав  провірив 13 пасток, то 2 вкрали ( вже 9 ),  2 порожні, а  9 такі привіз з роями, то вже привезених  67 штук.

нет времени проверять. Но рои есть я уверен.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

нет времени проверять. Но рои есть я уверен.:hi:

Нашол врем сделал круг:umora: объехал все ловушки , + 2 привез  за три недели .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.06.2018 в 22:29, Redkii сказал:

У меня тоже глухо вобше,:(  так тихо еше не было , наверное все сезон окончен:IMHO1:

 

11 часов назад, Redkii сказал:

Нашол врем сделал круг:umora: объехал все ловушки , + 2 привез  за три недели .:hi:

як бачите, не потрібно передчасно опускати руки, стакан повинен завжди  бути наполовину повним , а не наполовину порожнім   навіть два рої   :ay:.  Я  ще приготовані раніше пастки на  місце забраних вішаю, а раптом залетить, а так вдома навіщо їй даремно валятись.  В мене сьогодні на одному з точків  такі в самого рій вийшов,  але почався дрібний  затяжний облоговий дощ, то я походив - походив, все приготував, навіть димар розпалив, але не знімав, він хоч не високо - 3 метри над землею, але почнеш стряхувати то впаде  частина на землю тай будуть сидіти клубочками в мокрій траві і дощ не перестає. То краще нехай вже  в одному клубі  перетерплять  до завтра.  То можливо не я один такий  пасічник, що ще рої тікають,  то пастки нехай ще повисять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.06.2018 в 23:59, Борис К. сказав:

сьогодні перевірив 7 пасток, результат 1 вкрали, 1 дятел трохи пробив  і пуста, дві пустих , дві з роями забрав, одну не зміг забрати, бо впала з метрової висоти від ваги  зломала гілку  і пошкодилась, бджоли кругом лізуть, треба спочатку переселити. Правда впала  відносно вдало -  низом до низу , тільки трошки підрівняв, важка .  То вже привезених 53, але того року на цей час було більше сотні

ТУТ явно якась таэмниця, коліться!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Борис К. сказав:

а  9 такі привіз з роями

А у мене в цьому році аж  роя по півтори вулички і все!!! Тими роками на одному місці таку кількість ловив по 5-6 вуличок. В цьому році не клює...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, BezGmo сказал:

ТУТ явно якась таэмниця, коліться!

Ніякої таємниці, почитайте попередні сторінки,  просто вішаю велику кількість пасток і на великій території.  Цього року  повісив біля 120 штук  того року 128 штук  позаминулого біля 80 то всерівно кудись, в якійсь місцині, біля якогось села найдеться пасічник який випустить трохи роїв, то щось залетить обов"язково.   Рекорд був того року  161 впійманий  рій  .   А по коефіцієнту корисної дії то найкраще позаминулого року 128 роїв , але пасток було всього 78.  Цього року йдуть слабше  гарного результату не  буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніякої таємниці, почитайте попередні сторінки,  просто вішаю велику кількість пасток і на великій території.  Цього року  повісив біля 120 штук  того року 128 штук  позаминулого біля 80 то всерівно кудись, в якійсь місцині, біля якогось села найдеться пасічник який випустить трохи роїв, то щось залетить обов"язково.   Рекорд був того року  161 впійманий  рій  .   А по коефіцієнту корисної дії то найкраще позаминулого року 128 роїв , але пасток було всього 78.  Цього року йдуть слабше  гарного результату не  буде
Велика це скільки від краю до краю?

Отправлено с моего Y6 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...