Перейти к содержанию
  • Объявления

Шалычев Сергей

Как привлечь бродячий рой

В теме 1 805 сообщений

19 хвилин тому, Николай Ахтырка сказав:

:baby:Як ви їх знімаєте, я сьогодні знімав з вишні гілястої то запарився в прямому сенсі. Т

Я після одного випадку:umora: - не знімаю. Підставляю ящик з рамкою. або саму рамку і сижу курю

Поделиться сообщением

1 час назад, davolodya сказал:

То Ви просто практики немаєте:)

Я з цієї сімьї відводок забирав і маточників не було.:blink: А те що рої не знімав то так це перший.

1 час назад, gardener сказал:

не знімаю. Підставляю ящик з рамкою. або саму рамку і сижу курю

:baby:Ех меніб так якби часу вільного булоб більше.

Поделиться сообщением

7 годин тому, Николай Ахтырка сказав:

вивільніть і буде вільним час... Gardener, чи не так? А ну скажіть, будь ласка, прошу. Ви мене бачите, я ВАС - так!  :blink::umora:иі-ии...

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Любомир сказал:

вивільніть і буде вільним час... Gardener, чи не так?

Основний заробіток в сезон так що кручуся як можу. Рій вже в вулику., його закрити дні на два чі хай літають?

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, Николай Ахтырка сказав:

Рій вже в вулику., його закрити дні на два чі хай літають

Я скільки роїв переловив, жодного незакривав. Зняв рій, в ящику постояв з годинку в холодку, і тут же садив у вулик, на вощину і рамку суші, розплоду ніколи непідставляв. Лиш один рій незахотів селитися у вулик, вже ніби зайшов, і зразу вилетів, посадив в інший, в іншому вулику сподобалося більше, вже незлітав.

Поделиться сообщением

Только что, davolodya сказал:

Я скільки роїв переловив, жодного незакривав. Зняв рій, в ящику постояв з годинку в холодку, і тут же садив у вулик, на вощину і рамку суші, розплоду ніколи непідставляв. Лиш один рій незахотів селитися у вулик, вже ніби зайшов, і зразу вилетів, посадив в інший, в іншому вулику сподобалося більше, вже незлітав.

Ну я тільки у вечері зміг висипати їх у вулик, так що от думку гадаю як краще.

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Николай Ахтырка сказав:

Ну я тільки у вечері зміг висипати їх у вулик, так що от думку гадаю як краще.

Я всі рої садив у вулики вдень, як правило, через півгодини вже був обліт, і рій починав працювати.

Поделиться сообщением

А в моих ловушка я заметил сегодня, при пересадке очередного ройка , моль прогрессирует   прейдется перезаряжать 

:IMHO1:

Поделиться сообщением

16 минут назад, davolodya сказал:

Я скільки роїв переловив,  розплоду ніколи непідставляв. 

Завжди  підставляю рамку відкритого розплоду,  бажано чим молодшого, навіть  щоб було трохи яєць.  Гарантія, що  рій не злетить, навіть якщо поселяти за  декілька хвилин після виходу.   Також велика підстраховка у випадку з неплідною маткою, в крайньому разі потягнуть свищові маточники.  

Як завжди, є маленьке але   -  якщо в рої  що вийшов є декілька неплідних маток, то ящо не всі попали у вулик, то одна , що залишилась, може вперто  повертатисб на гілку де рій прививався з частиною  бджіл рою

Поделиться сообщением

2 часа назад, Любомир сказал:

вивільніть і буде вільним час...

если отложить все дела на послезавтра, то у вас появится два свободных дня :umora:

Поделиться сообщением

6 годин тому, Любомир сказав:

вивільніть і буде вільним час... Gardener, чи не так? 

Навіть вивільняти не треба. Просто не спішити:umora:

6 годин тому, Любомир сказав:

Ви мене бачите, я ВАС - так!  :blink::umora:иі-ии...

а тут трошки не зрозумів:hmm:

Поделиться сообщением

14 години тому, Николай Ахтырка сказав:

5b2318e73996c_images(1).jpg.63d2f4a45d36dc2214547b7a5062b1b0.jpg

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Сьогодні ще два: один в глухому лісі, другий - в чистому полі:ay:

Поделиться сообщением

1 час назад, ромео сказал:

Там сказано, що смерть настала від травм отриманих при падінні з  дерева, так  що бджоли не винні. Я за роями по деревах вже давно не лажу, і нікому не раджу, воно того не варте. Правда в мене є легенькі алюмінієві труби які телескопічно з"єдкуютьсяі підносяться приблизно на 8 метрів,  то якщо ними не дістаю, то навіть не  морочуся - нехай летить куди зібрався. Цього року приблизно 4 таких було

Поделиться сообщением

І в мене +1. Вже вспіли і розплоду нагнати, через день-два печатать почнуть. Приїхав за ним, вже темніло, а бджоли на дворі мене чекають

5b241ad0b3f1c_0.thumb.jpg.5f1905d64060df52196f6950fecd4677.jpg

Тільки підійшов, а одна вже в потилицю гризнула. Ну думаю - мабуть бійцівська порода якась упіймалася :umora:, без диму їх у ловушку не заженеш, а я на свою біду сірники дома залишив. Думав-думав як їх загнать, тоді під вихлопну підставив, вони швиденько в середину вшились. А ройок виявився не поганий. :ay:

5b241c68c407d_08.thumb.jpg.7ad2ad4a21dbfed54724d3951b7dbfcd.jpg   

Изменено пользователем shersand

Поделиться сообщением

Кожного разу коли приїжджаю з полювання за роями відразу всю одежу знімаю - в прання та вишукую кліщів - сьогодні виніс вирок і виконав його двом - луснули між нігтями. В минулі роки не споглядав такого нашестя.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Любомир сказав:

Кожного разу коли приїжджаю з полювання за роями відразу всю одежу знімаю - в прання та вишукую кліщів - сьогодні виніс вирок і виконав його двом - луснули між нігтями. В минулі роки не споглядав такого нашестя.

Я теж зловив цього року кліща чи то в стадії личинки чи то німфи. Вже пару тижнів пройшло - поки все нормально. Були на природі - то ними кишить. 

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Я теж зловив цього року кліща чи то в стадії личинки чи то німфи. Вже пару тижнів пройшло - поки все нормально. Були на природі - то ними кишить. 

в природі - то кишить, але цього що ви знайшов, якщо він вкліщився в тіло то в лабораторію на дослідження на предмет енцефалітоносійства та й своїм тілом в ретельне поле зору медицини увійти.

Изменено пользователем Любомир

Поделиться сообщением

30 хвилин тому, Любомир сказав:

в природі - то кишить, але цього що ви знайшов, якщо він вкліщився в тіло то в лабораторію на дослідження на предмет енцефалітоносійства та й своїм тілом в ретельне поле зору медицини увійти.

А сенс? Сироватки проти енцифаліту немає. 

Поделиться сообщением

46 минут назад, Sanich сказал:

Стою на липі в лісі, приїжаю тільки на пасіку ловлю на собі по 8-10 кліщів. Сторож ходе по пояс голий і за день може лише одного на собі зловить. Напевно думаю грає фактор групи крові, іншого пояснення в мене не має

Поделиться сообщением

6 минут назад, Укроп сказал:

Напевно думаю грає фактор групи крові, іншого пояснення в мене не має

Вы правы 

Поделиться сообщением

59 минут назад, Любомир сказал:

своїм тілом в ретельне поле зору медицини увійти.

треба, щоб ще пощастило натрапити на спеціаліста, який знає, що з тим кліщем робити...

... бо бували випадки, що так званий "хірург" витягував кліща пінцетом і відірвав по шматках, а потім з тіла видовбував...

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, ромео сказав:

... бо бували випадки, 

я так і сам вмію.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, gardener сказал:

я так і сам вмію.

Ви мабуть хірург? :umora:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти