Перейти к содержанию

Как привлечь бродячий рой


Рекомендуемые сообщения

19 минут назад, Борис К. сказал:

уже  158 , а где эта Семеновка ?

Поздравляю! А может еще парочку для круглой цыферки?
А мне показалось что это Семеновка должна налаживать контакты и искать Вас, а не Вы Семеновку.:friend_drink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Борис К. сказал:

уже  158 , а где эта Семеновка ?

Там где пром. пасека на 3000 семей=) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Там где пром. пасека на 3000 семей=) 

судя по инфе о семеновке,там вместо роев можно приличный букет болячек словить! :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Sashafart89 сказал:

судя по инфе о семеновке,там вместо роев можно приличный букет болячек словить! :IMHO1:

Ну это все слухи, и мед от таких пчел ничем не отличается....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рой и куча болячек это тоже что мы можем умереть от насморка. В теории можно но на практике редко. Ловите рои делайте роевой точек. Конечно сразу рой тащить домой не надо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчора їду на пасіку, а мені телефонує знайомий в якого ставив на гречку, й каже що рій в когось вилетів, а я якраз йому ще й медок віз за місце. через п"ять  хвилин я в нього, а він вже рій водою кропить. все підготовлено:umora:, мені лише лишилося зняти. взяв рамконіс з рамками після відкачки і на горіх, змів з стовбура і в машину, а з машини банку меду дістаю. знайомий каже ну ти оперативно, я кажу, мало того то я ще по дорозі і медку тобі вділив.:umora: на пасіці посадив в вулик дав розплоду і медку. є відводок з плідною маткою який потрібно було підсилити от і дав Бог:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Последний рой в этом году .Все сезон закрыт:hi:

Photo0110[1].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Последний рой в этом году .Все сезон закрыт:hi:

Поражаюсь Вашей выдержке. :ay: Как на меня, то можно было уже ловушки и не снимать. Сколько там уже до мая осталось. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, shersand сказал:

Поражаюсь Вашей выдержке. :ay: Как на меня, то можно было уже ловушки и не снимать. Сколько там уже до мая осталось. :umora:

Нельзя, листва упадет и ловушки станут очень заметны. Тогда точно сопрут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Rustem сказал:

Нельзя, листва упадет и ловушки станут очень заметны. Тогда точно сопрут.

Есть такое дело, но мне в этом году и листва не особо помогала.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, shersand сказал:

Поражаюсь Вашей выдержке. :ay: Как на меня, то можно было уже ловушки и не снимать. Сколько там уже до мая осталось. :umora:

Просто времени не хватало что бы раньше снять. У меня пока ловушки все целые но много у пчеловодов пропали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, shersand сказав:

Поражаюсь Вашей выдержке. :ay:

 

в мене ще дві висить на горіхах. Роїв вже не чекаю...але нема часу драбину принести щоб зняти:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Rustem сказал:

Нельзя, листва упадет и ловушки станут очень заметны. Тогда точно сопрут.

 

1 час назад, shersand сказал:

Есть такое дело, но мне в этом году и листва не особо помогала.:(

в мене  15 штук цього року вкрали, але сезон ще не закінчився :) , ще  дві пастки висить не перевіриних то , можливо, ще цифри змінятся, або зловлених роїв добавиться, пока 159, або вкрадених пасток.  З тим ловленням роїв та іншими бджолярськими роботами допасічникувався, що не відкачав останнього меду :dntknw: , зате картоплю дружина заставила викопати :ole_ole:,  але поскільки мед це ПОБІЧНИЙ ПРОДУКТ БДЖІЛЬНИЦТВА, то нехай собі  гамають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ну ось, тема затихла повністю, можливо, в людей закінчився сезон? Бо в мене ще в повному розпалі. Сьогодні 4 вересня привіз 160-го роя, правда невеликий, і ще одна пастка висить не перевірена,   можливий і маленький сюрприз на останок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Борис К. сказал:

Ну ось, тема затихла повністю, можливо, в людей закінчився сезон? Бо в мене ще в повному розпалі. Сьогодні 4 вересня привіз 160-го роя, правда невеликий, і ще одна пастка висить не перевірена,   можливий і маленький сюрприз на останок.

Осталось привезти еще 10 ловушек. Две недели назад проверял было пусто. Теперь собиру только после Львова. Наверное все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Товарищу 18.08 на пасеку пришол рой в ловушку. Объем 4-ри  300 рам. поставил 2 пласт.фумисана.  С 4 рам.  упало пол стакана мака.Задаюсь вопросом. а кому такое заразное добро нужно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, SAN63 сказав:

Товарищу 18.08 на пасеку пришол рой в ловушку. Объем 4-ри  300 рам. поставил 2 пласт.фумисана.  С 4 рам.  упало пол стакана мака.Задаюсь вопросом. а кому такое заразное добро нужно.

знищити  дану бджолу з маткою бо можливо ми маємо бджіл з низькою стійкістю до варроа    і коли бджоли дішли до піку закліщеності то злетіли     а ще можливо бджоли в пасічника не оброблялись від варроатоза та незважаючи на всі фактори    потрібно відсіювати і не давати шансу   даним бджолам для мабуньої репродукції .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Monday, September 04, 2017 в 19:11, SAN63 сказал:

  С 4 рам.  упало пол стакана мака.Задаюсь вопросом. а кому такое заразное добро нужно.

розкажу чесно з власного життя.  Одного разу  невчасно продезинфікував кота по імені Агафон, поносив  його трошки на руках і набрався  бліх, є такі що переходят.  може пів стакана і не було, та  дружина таке заразне добро продихлофосила, перестірала  і ще потрохи аикористовує :umora:.  Так  само з бджолами,  якщо мало фумісану, то обробити ще  чимось, хоч біпіном

 

В Monday, September 04, 2017 в 19:43, mukola-s сказал:

знищити  дану бджолу з маткою бо можливо ми маємо бджіл з низькою стійкістю до варроа    і коли бджоли дішли до піку закліщеності то злетіли     а ще можливо бджоли в пасічника не оброблялись від варроатоза та незважаючи на всі фактори    потрібно відсіювати і не давати шансу   даним бджолам для мабуньої репродукції .

та в чому проблема?  Весною замінити матку, або підсилити слабшу  сімю   і ніякої репродукції

А в мене сьогодні  5 вересня таки   КІНЕЦЬ СЕЗОНУ ЛОВЛІ РОЇВ,  в останній пастці про яку я писав  таки був роїк , так що -161

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.09.2017 в 22:54, Борис К. сказал:

розкажу чесно з власного життя.  Одного разу  невчасно продезинфікував кота по імені Агафон, поносив  його трошки на руках і набрався  бліх, є такі що переходят.  може пів стакана і не було, та  дружина таке заразне добро продихлофосила, перестірала  і ще потрохи аикористовує :umora:.  Так  само з бджолами,  якщо мало фумісану, то обробити ще  чимось, хоч біпіном

 

та в чому проблема?  Весною замінити матку, або підсилити слабшу  сімю   і ніякої репродукції

А в мене сьогодні  5 вересня таки   КІНЕЦЬ СЕЗОНУ ЛОВЛІ РОЇВ,  в останній пастці про яку я писав  таки був роїк , так що -161

тоже забрал последние ящики ))) +1 роек на 2 рамочки ,пока ни куда его не подсаживал,так как  может где то матка нужна будет....

снимая ящики нашел 2 дупла с пчелами,если будет время суну им по полоске апизана )


итог 17 роев на 25 ловушек )  и +сом к моему боджету 3 бидона меда с роев!!!!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Мій сезон завершився так:

7 роїв в 30 пасток. Проте задоволення отримав багато. Згадав дитинство як лазив на дерева і кущі. Бачив багато дикого звіра і навіть вовка! Вперше в житті.

Милувався красою нашої землі України неньки. Ароматом польових трав, співом пташок і в додаток постійний азарт мисливця щось вполювати.

Це був перший мій серйозний рік мисливця на рої.

Дякую точківці вам за натхнення!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у меня двойной нежданчик...



Поставил ловушки в новом для себя месте, и тут такая вот фигня...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да, Серег! Теперь будешь продавать шершневый мед и шершневые отводки! ;-)  Я так понимаю, это будет эксклюзив?! Вон, пчелами сколько народу занимаются... А шершнями - никого!  Лови момент! ;-) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо попробовать :)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

І я вчора закінчив свій ройоловний сезон...Зняв   останні ловушки (не було часу зняти скоріше).І отримав багато задоволення і азарту.Перевіряв останній раз іх на початку серпня,не було нічого.А виявилось в одну ще залетів ройок,прийшлось його переселити в вулик.Рій вже повністю був готовий зимувати(верхній льоток з сіткою для вентиляціі запрополісували,меду на рамках було 10-12 кг).займав 5 рамок гарно обсиджених.Коли пересиляв,то дав три повномедних з запасів і дві з гнізда,остальні рамки були каряві бо бджоли іх самі відстроювали.А в слідуючу заселились якісь звірки,льоток розгризли,натягали пів ящика листя і готові були зимувати......Прийшлося на місці ловушку розбирати і виганяти (5 штук встиг побачити коли вискакували).

Результат цього року:З 11 ловушок,залетіло 4 роя (в зиму ідуть три на 5 рамках і один на 4) і дві ловушки стирили....  Ловушки ставив в радіусі 3 км від пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Итог сезона, из 16-ти ловушек: 12 роев, 1 спёрли. Первый в этом сезоне попался в конце мая, крайний в конце июля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...