Перейти к содержанию

Как привлечь бродячий рой


Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, elesey71 сказав:

Не тянут они по проволоке, уже пробовал, ни одной нормальной рамки не оттянули:dntknw:, лучший эффект дали полосочки вощины на каждой проволоке:hi:

Полоска вощини ніколи лишньою там не була.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два поройка вчера забрал. Похоже сезон еще не окончен.:hmm:Завтра день казни . Маткам кердык.:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні притягнув 3 рої, один  такий важкий, що аж серце закалатало поки по бурянах вищих за голову пер. Один  середній, а один -так матка на запас.    Всього  вже піймано 136 штук, ще близько 40 пасток залишаються на полюванні, то , можливо, ще щось буде. А сьогоднішній важкий хоч бери і не розбирай, знову буде купа язиків і руки до ліктів  в медові  :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Борис К. сказав:

Всього  вже піймано 136 штук,

Ви весь район заставили ловушками чи кілька?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Шульц сказал:

Ви весь район заставили ловушками чи кілька?

по куску в Дунаєвецькому  та Чемеровецькому районах.  Відстань між самими дальніми пастками 30 кілометрів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.07.2017 в 23:33, Борис К. сказал:

 

та не можу я відро сотового меду зїсти   :umora:

тогда делайте медовуху! ))) :az:

выставляйте по больше фото )

на след год буду ставить пустые рамки ,с узенькой полоской вощины под верхним бруском,чтоб больше такого не было ! ,как раз для этого на чердаке висит связка старых рамок )))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Борис К. сказал:

по куску в Дунаєвецькому  та Чемеровецькому районах.  Відстань між самими дальніми пастками 30 кілометрів.

30 км это сильно )))
вот в след году обзаведусь техникой,которая меньше есть горючки ,и тоже расширю свой круг ловушек )  а то мне объезд сейас в 100 грн становится (

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Борис К. сказав:

один  такий важкий

поїхав забирати останні пастки, а в одній бджолки працюють та так хутенько з пилком... прийшлось їхати увечері. Коли ставив - однією рукою піднімав, а це він мене чуть не завалив, кг з 30 є, соняшник поряд. Так я його ледве втримав над собою, він був зпертий на гілки на рівні мого зросту... благо що в дерев'яному корпусі, а то в картонному розвалився б. Отак неждано повезло і це вже останній  в цьому сезоні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Любомир сказав:

поїхав забирати останні пастки, а в одній бджолки працюють та так хутенько з пилком... прийшлось їхати увечері. Коли ставив - однією рукою піднімав, а це він мене чуть не завалив, кг з 30 є, соняшник поряд. Так я його ледве втримав над собою, він був зпертий на гілки на рівні мого зросту... благо що в дерев'яному корпусі, а то в картонному розвалився б. Отак неждано повезло і це вже останній  в цьому сезоні.

 :ay:Тезко, а скільки ж всього ви вполювали цього сезону ?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Борис К. сказав:

по куску в Дунаєвецькому  та Чемеровецькому районах.  Відстань між самими дальніми пастками 30 кілометрів.

І в Макові в лісі теж? Я там дипломну роботу готував - фотонарис про село.:ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понял по своей местности что сезон еще не закрыт. Взяток у меня сильный гречка и разнотравьие в лесу в этом году хорошее. Скоро будет цвести поздняя малина у фермера. Но рои еще летают взяток им не по чем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

 :ay:Тезко, а скільки ж всього ви вполювали цього сезону ?:hmm:

всього 15, і з них зробив 9 сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К стате в одном поройке была матка с синей меткой. матка длодная но сила поройка. В этом году год загадок?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Я так понял по своей местности что сезон еще не закрыт. Взяток у меня сильный гречка и разнотравьие в лесу в этом году хорошее. Скоро будет цвести поздняя малина у фермера. Но рои еще летают взяток им не по чем.

Бачив учора ройову мисочку із яйцем в ній. Чи то сім"я сильна і дурна трутівка поклала чи справді надумали роїтися... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

Бачив учора ройову мисочку із яйцем в ній. Чи то сім"я сильна і дурна трутівка поклала чи справді надумали роїтися... 

Возможно и роение .Хотя по всем законам не должно. Но законы в этом году пока в отпуске.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Любомир сказав:

всього 15, і з них зробив 9 сімей.

Клас-с-с!:ay: Це рівноцінно прибутку від половини  моєї роботи у матководстві цього сезону. :ooops:Я ж не дарма казав про ловушки Мико:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Sanich сказав:

Бачив учора ройову мисочку із яйцем в ній. Чи то сім"я сильна і дурна трутівка поклала чи справді надумали роїтися... 

Останній рій до мене у вулик якось був залетів на балконі 5 поверху редакції 9 вересня...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Борис К. сказав:

Чемеровецькому районах

Знайома місцевість. Бував я там, ніби зовсім недавно (років 43-45тому) у с. Слобідка Смотрицька жила моя бабуся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Останній рій до мене у вулик якось був залетів на балконі 5 поверху редакції 9 вересня...:dntknw:

То не рій - то зліт. :IMHO: Повірю, що бджоли рояться під час активного медозброру інколи. Але який сенс роїтися у вересні - то ж смертники. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Останній рій до мене у вулик якось був залетів на балконі 5 поверху редакції 9 вересня...:dntknw:

Найраніше 9 травня найпізніше 8 серпня... Ви рекордсмен!!!:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, ДобровоЛ сказал:

І в Макові в лісі теж? Я там дипломну роботу готував - фотонарис про село.:ay::umora:

між Маковом а Балином  по краях лісів декілька штук

 

58 минут назад, Любомир сказал:

. Коли ставив - однією рукою піднімав, а це він мене чуть не завалив, кг з 30 є, соняшник поряд. Так я його ледве втримав над собою, 

хто як хоче , а я вірю, в мене сьогодні знову таке було - вулик більшек 20 кг,  язики, ніжні як павутиння,   пообривалися, що обідно, підніс стельову досочку, то вони ще висіли, а

я легенько захотів бджілки струсити, то мав роботу коло одного роя більше години:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

К стате в одном поройке была матка с синей меткой. матка длодная но сила поройка. В этом году год загадок?:hmm:

в мене такаож попав один з моєю міченою , плідною торішньою маткою пару днів назад як привіз, ну первак  як не крути, а  бджоли кулак

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Sanich сказав:

То не рій - то зліт. :IMHO: Повірю, що бджоли рояться під час активного медозброру інколи. Але який сенс роїтися у вересні - то ж смертники. 

Олександре! Відрізнити рій від зльоту - повірте, я все ж зможу. :wave: Тоді я був відсутній - у відпусці і час прильоту вирахував по віку личинок . За два тижні вони відбудували і заселили розплодом та медом 6 рамок! А бджіл якраз на ці рамки й було... З таким міг справитися лише рій з його прихованою ройовою енергією.:IMHO:А мед зібрали вони на золотарнику, який у міжряддях саду там прямо буяв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, Шульц сказав:

Найраніше 9 травня найпізніше 8 серпня... Ви рекордсмен!!!:)

Та тож не я - то колишня пасіка радгоспу-комбінату "Пуща-Водиця". Рій точно був звідти. Бо у місці не було більше пасік там.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Борис К. сказав:

між Маковом а Балином  по краях лісів декілька штук

 

Я про той, що біля літнього дитячого садка, де по лісі ходить стадо косуль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...