Перейти к содержанию

Как привлечь бродячий рой


Рекомендуемые сообщения

Ще + 2  в третій ловушці пока інтенсивна розвідка. Всього 5 з них 4 на одному дереві( дуб) раз в неділь заселяються .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привез сегодня такое чудо. Ловушка на 6 рам мала оказалась .Строят под крышкой.

Photo0093[1].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Позавчора перевіряв, навіть жодної бджоли не було. Вчора на пасіку не їздив. Сьогодні приїхав - перевірив, сидить рій... Шостий (три дерева - кожне дало по два роя) Невеличкий, бо гупнув по пастці, то не сильно гудів і бачив як трутень в льоток залітає... мабуть матка неплідна... Це мабуть останній в цьому році, в ночі +8+9 - не до роїння...

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в мене -1 небуло часу зняти а він злетів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Иваныч сказал:

А в мене -1 небуло часу зняти а він злетів. 

А можно чуть подробнее? Из ловушки слетел? Или как?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Jonhson сказал:

А можно чуть подробнее? Из ловушки слетел? Или как?  

З ловушки. 2.07 зайшов у ловушку рій після другоі години, льот був непоганий а вечером пішов дощ небуло можливості зняти раніше . А 7.07 приіхав знімати а там пусто?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может это активно летала разведка. Рой если вселился (облюбовал место )то может спетлять только через 30 дней когда выйдет первый расплод и ему станет в немаготу .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Может это активно летала разведка. Рой если вселился (облюбовал место )то может спетлять только через 30 дней когда выйдет первый расплод и ему станет в немаготу .

Моделюємо ситуацію. Влітає рій з неплідною маткою в пастку. На наступний день матка летить на спаровку і не повертається. Що далі буде робити рій....?

Я думаю злетить назад у свій же вулик.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, shersand сказав:

Напоследок залетел последний роёк. Кто там интересовался о роях во время цветения подсолнуха - вот, полюбуйтесь:

За чотири роки моїх ловів - такий рій тільки один раз попався...:ay: Такого раз зловиш і постійно хочеться пастки ставити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Бджолопотам сказав:

Моделюємо ситуацію. Влітає рій з неплідною маткою в пастку. На наступний день матка летить на спаровку і не повертається. Що далі буде робити рій....?

Я думаю злетить назад у свій же вулик.....

В житті бджолосімей щось заперечувати - то справа не вдячна, але по логіці то не злетить. Його сюди привели розвідниці, місія яких закінчена, а бджолам запамятовувати дорогу назад - то нераціонально  і навігатор вже перепрограмований на іншу роботу. Зтрутовіє сім'я і спрацює свій молочний ресурс на вигодовуванні трутнів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Любомир сказал:

В житті бджолосімей щось заперечувати - то справа не вдячна, але по логіці то не злетить. Його сюди привели розвідниці, місія яких закінчена, а бджолам запамятовувати дорогу назад - то нераціонально  і навігатор вже перепрограмований на іншу роботу. Зтрутовіє сім'я і спрацює свій молочний ресурс на вигодовуванні трутнів. 

Согласен. Не однократно ловил рои без маток. 

В этом году привез маленький рой, с уже отрутневшей пчелой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Может это активно летала разведка. Рой если вселился (облюбовал место )то может спетлять только через 30 дней когда выйдет первый расплод и ему станет в немаготу .

В мене на тому місті стоіть дві ловушки на двох дубах, після сильного вітру одну покосило я іі поправив  це булодесь о восьмій вечора а коли поліз знімати рій в ловушці був гул і зразу пішов дощ з ціеі причини і незняв

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Бджолопотам сказал:

Моделюємо ситуацію. Влітає рій з неплідною маткою в пастку. На наступний день матка летить на спаровку і не повертається. Що далі буде робити рій....?

Я думаю злетить назад у свій же вулик.....

Такого не когда не видел что бы рой прилетел назад.В ловушке будут трутневеть пока не пропадут. Если ловушки стоят парами(я рекомендую так ставить)то перелет возможен .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, shersand сказал:

Закрыл сегодня охотничий сезон :), снял ловушки.

так, вже можна потихенько згортатись, в мене ще багато висить, але по трошки забираю. Привіз вчора 2 рої, навіть гарні, а так , то вже не дуже заходят зо два тижні. У Вас дуже великий  процент вкрадених, з восьми три це 37,5% забагато, в мене 9%, але можливо, ще не всі , бо давно не їздив. На слідуючий рік будемо ховати старанніше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Такого не когда не видел что бы рой прилетел назад.В ловушке будут трутневеть пока не пропадут. Если ловушки стоят парами(я рекомендую так ставить)то перелет возможен .

Возможен вариант то в такой рой залетит другая неплодка или думаю есть еще вариант подселения другим роем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Возможен вариант то в такой рой залетит другая неплодка или думаю есть еще вариант подселения другим роем.

Может быть .Точно утверждать не льзя.В пчеловодстве нет точного на 100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Любомир сказав:

В житті бджолосімей щось заперечувати - то справа не вдячна

 

53 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Может быть .Точно утверждать не льзя.В пчеловодстве нет точного на 100%

:az:

Поведение пчёл сродни шахматам, а число шахматных партий по количеству превосходит количество атомов во Вселенной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Борис К. сказал:

так, вже можна потихенько згортатись

цитую сам себе, бо вже передумав :IMHO: хочу думаю- хочу  передумую :), , сьогодні перевірив 12 пасток - в вісьмох рої притому залетіли недавно, один , можливо, сьогодні. А в мене   стояли укомплектовані більше 10 пасток дома то я взяв і трохи розвіз, а що краще щоб їх дома міль їла? Нехай висять.  Чотири рої привіз додому, вже 116 . З перевірених  раніше ще в шести бачив  рої, коли заберу не знаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На прошлых выходных,увидел вот такую картину )))
На эти выходные везу плодных итальянок 117 ,буду менят во всех роях!b92daab0882f30cb08c5297c7c1fc1a9.jpg

Отправлено с моего SM-J200H через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні випадково побачив у старій вербі. Видно, що невеличкий, бо літ  слабоватий

59674db1e8f8c_.thumb.JPG.0e44d36139ec29f0538282c472a6832d.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Хмара сказал:

А как этот рой достать из вербы?

Він того не стіть щоб на нього трати час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.07.2017 в 15:11, Хмара сказал:

А как этот рой достать из вербы?

в  мене друг вже неодноразово вирізав продовговатуий отвір бензопилкою в дереві і потихенько , сот за сотом, діставав  ті рої.Вже , напевно,  зо 5 разів. Кожного разу був обжалений і кожного  разу говорив, що  це останній раз :). Засуньте їм осінню пару полосок від кліща і нехай собі живут :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем вечер добрый а у меня уже больше месяца ни одного роя нет, хотя разведка иногда летает не пойму (может некому туда влетать у нас маловато пасечников  у кого больше 10-20 семей )  подскажите я сегодня заметил у нас в школе  в помешенные спортзала в стене движение пчел наверно там сидит роек лет неплохой, но как его оттуда выманить кто подскажет ,или не стоит и думать о нем так как ломать кладку стены я не стану да и высоко там.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1 на 8 рамок. У приманці було не протиснутись, оскільки вона на 6 рамок, але за рахунок пустоти у рамках висіли і майже зразу відбудовували пошкоджену суш. Гарний рій на соняшник. Зайшов біля 15 години на клен через дорогу, навпроти воріт. А я вже поспішив забирати приманки до дому. Ще на 2 розвідка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...