Перейти к содержанию

Как привлечь бродячий рой


Рекомендуемые сообщения

В цьому році в моїй місцині ловитися рої почали днів на 10-15 пізніше, гадаю це викликано пізньою весною та раннім цвітінням акаціі та липи. Однак, чотири рої вже дома, один великан не забажав заходити до моєї ловушки, пересидів з вечора гроном знизу і вранці полетів, шкода не сфотографував. Роєловство як рибалка однако))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.05.2018 в 22:27, Redkii сказал:

Всем привет , сезон открыт первый рой удачно пересажен,  правда не очень большой  2 кг весом, но  приятно было  все таки первый :umora:

Чето видео не дает вставить 

привет. из моих 25ти развешенных пока тишина.... в прошлом году в это время на этих местах в некоторых уже по 2рому разу заходили...
Харьковская область!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте поговорим о самой дешевой ловушке!
в этом году сделал 2 штуки на мой вид самые дешевые.

1. простой картонный коробок на 6ть рамок руты,обернутый стрейчем
2.простенький каркас с брусочка 20х20 ,обшит картоном ,и обтянут стрейчем.

обе ловушки уже весят на проверенных местах,но роев нет !:( 
у знакомых роеловов тоже тишина в моем регионе....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Борис К. сказав:

Саме   роєловна пора , а тема, порівнянно з минулим роком  ,  майже не рухається.  За тиждень всього декілька повідомлень. Можливо рої не ловлятся тому і не  пишуть. 

Спрацювала поки що тільки одна пастка...В цей же час бували роки коли пастки по другому кругу вішав.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неделю назад снял первый рой, сейчас цветет липа и море цветов, то пока тишина, а вот через недельеу может полетят). В сравнении с прошлым годом в моих семьях пока и намека не было на роение, маточки все кроме одой прошлогодние.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора в пастці так літали, що думав вже рій зайшов. Сьогодні вечером думав знімати. А в обід - чую шум. дивлюсь - рій заходить. Ще такого інтенсивного льоту розвідки не бачив. Чи мо там другий привився?:hmm:Це вже сьома пастка і три рої зняв з дерев. Почав по другому кругу заряджати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навчив знайомого початківця-пасічника правильно робити та розвішувати пастки. Так він упіймав уже 3 рої а я лише одного, достойний конкурент. Кажуть новичкам везе, але я не в обіді, йому більше потрібно, після зимівлі у нього з 6 сімей залишилась лише 1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sashafart89 сказал:

Давайте поговорим о самой дешевой ловушке!
в этом году сделал 2 штуки на мой вид самые дешевые.

1. простой картонный коробок на 6ть рамок руты,обернутый стрейчем
2.простенький каркас с брусочка 20х20 ,обшит картоном ,и обтянут стрейчем.

обе ловушки уже весят на проверенных местах,но роев нет !:( 
у знакомых роеловов тоже тишина в моем регионе....

Как по мне самый оптимальный вариант для  ловушки это тот же каркас + двп.  Картон уж очень нежный, хотя и в такие рои заходят. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2018 в 14:21, Иван Иваныч сказав:

Так вот пустая коробка(сколоченный из обапола ящик,по своей сути не имеющий отличия от дупла дерева,такой же старый обапол с корой ,почерневшей древесиной и повешен на дерево так что дупло в дереве во всей красе) ни чем не отличается от дупла,стрехи,любой пустой ниши.Так почему же за 3 года не поселился ни один рой.Вы же утверждаете ,что не зависимо от ловушек рои летают.Жду от Вас внятного ответа куда они в таком случае испаряются .Тут даже есть хвальбы о более 100 за сезон.А если учесть,что на той малой площади развешивал не один,то где бы селились эти все рои

Цей рій привився біля 10 ранку і залишавсь на місці до кінця робочого дня(17-00). Далі я пішов до дому , а він так і залишився. Так от питання - чия ловушка спонукала бджіл до роїння і як відсутність підходящого для жита місця допомогла пасічнику не втратити рій.

PS. нажаль не мав змоги зняти рій (пасіка за 100км)

image001.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Борис К. сказал:

Саме   роєловна пора , а тема, порівнянно з минулим роком  ,  майже не рухається.  За тиждень всього декілька повідомлень. Можливо рої не ловлятся тому і не  пишуть. А я  сьогодні привіз  сорокового.

Сегодня вечерком съездил на свои ловушки посмотреть, в трех рои уже сидят,

5b1ebd6be1ff8_0877.thumb.jpg.e2d2d2e39d83b3b048cac5940e2abf79.jpg

а в одной пока не понятно - толи рой, толи такая бурная разведка. На прилетке до 20 пчел сидит, но рабочего лета особо не заметно (хотя дело уже к ночи) :dntknw:, решил пока повременить снимать.

 

3 часа назад, Вінничанин сказал:

Так от питання - чия ловушка спонукала бджіл до роїння

Эти просто безвизом воспользовались :umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ми з супругой поставили по 2 ловушки - вона в лісочку біля річки, в "непролазних хащах", /реально, вона мене інколи в ступор вгонить своїм героїзмом/, а я у двох кумів у дворах в різних селах. Поки що рахунок 1:1. Але мені свої перевіряти значно прикольніше :az:

НБ для Івана Івановича: обох кумів попередив, щоб віддавали рій, якщо за ним прийде господар. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.06.2018 в 23:13, Борис К. сказав:

Саме   роєловна пора , а тема, порівнянно з минулим роком  ,  майже не рухається.  За тиждень всього декілька повідомлень. Можливо рої не ловлятся тому і не  пишуть. А я  сьогодні привіз  сорокового.

Всього один невеличкий поройок із 30 пасток впродовж 60 км на тих же місцях що і в минулі роки, коли  на цей час вже було 10-15 роїв.

В цю суботу при перевірці мав надію на два - спостерігався активний літ, але виявилось  що тільки в одному. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вот первый за две ни дели , но он того стоит    на 3 кг , в  трех разведка сидит уже неделю но пока тихо.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня только в одном месте на две ловушки три роя зашло, в остальных трех местах (4 ловушки) глухо. Или год не роевой или роевая горячка еще не настала.

В одну ловушку кто-то свой любопытный нос засунул, оторвали прибитую скобами плёнку на крышу, но ловушку не сняли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Вінничанин сказал:

 Так от питання - чия ловушка спонукала бджіл до роїння і як відсутність підходящого для жита місця допомогла пасічнику не втратити рій.

PS. нажаль не мав змоги зняти рій (пасіка за 100км)

image001.png

кращої ілюстрації не  придумаєш, але завжди знайдеться  якийсь Ось - Осьович, який плюне пару  разів в душу тай більше не з"являється в темі, Перед цим був один, що твердив, що ловля  роїв  це ,  на його думку, мазохизм, то також стрельнув пару разів ядом та й пропав. Ну  є такі люди. То навіть якщо я рахую, що якщо людина не  взмозі відчути красоти цього благородного полювання то це ідиотизм, то навіщо мені тратити на неї свій час і нерви. Давайте, краще, меньше на  таких реагувати. А Івану Івановичу тут би свій пустий  ящик  , на цій опорі на три роки повісити, можливо іншу   ГЕНІАЛЬНУ ідею   би висунув

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Любомир сказав:

Всього один невеличкий поройок із 30 пасток впродовж 60 км на тих же місцях що і в минулі роки, коли  на цей час вже було 10-15 роїв.

В цю суботу при перевірці мав надію на два - спостерігався активний літ, але виявилось  що тільки в одному. 

полегшало. Сьогодні два таки привіз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні два привіз - один туди, другий - сюди:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому  році піймав чотири рої, три в ловушки один на дереві. Але рої малі на дві три рамки, а один на одну рамку рута, і усі з молодими матками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, gardener сказав:

Сьогодні два привіз - один туди, другий - сюди:ay:

Примітно те, що я по них і поїхав - тільки до цих пасток -  в них  в суботу була розвідка, а сьогодні чин-чином.

Сюди - туди... :blink:  еееееееее...  до себе!:ay:лежанки заселить роями. Фото-відеодоказів жадаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Любомир сказал:

Примітно те, що я по них і поїхав - тільки до цих пасток -  в них  в суботу була розвідка, а сьогодні чин-чином.

Сюди - туди... :blink:  еееееееее...  до себе!:ay:лежанки заселить роями. Фото-відеодоказів жадаєте?

Ні доказів не треба.    Джентельмен джентельмену на слово повинен вірити.   І як  сказав Петька  Василю Івановичу:  "Ось тут то мені карта і повалила"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавинка: в одній пастці була суш побита восковою міллю тож бджоли всі перетрубили на дні купа сміття і почали будувати все на томість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.06.2018 в 22:58, gardener сказав:

другий - сюди:ay:

виявився порожній, тільки розвідки пару штук. Знімав не я. так що винити нема кого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:baby:Як ви їх знімаєте, я сьогодні знімав з вишні гілястої то запарився в прямому сенсі. Тиждень потому переглядав сімьї і маточників не було, а сьогодні сусідка дзвонить що бджоли збісилися, от і не пішов посилки відправляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:blink:Яж з цієї сімьї відводок робив на неплідку від Миколи Романовича, зовсім щось в мене дивне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Николай Ахтырка сказав:

:baby:Як ви їх знімаєте, я сьогодні знімав з вишні гілястої то запарився в прямому сенсі. Тиждень потому переглядав сімьї і маточників не було, а сьогодні сусідка дзвонить що бджоли збісилися, от і не пішов посилки відправляти.

То Ви просто практики немаєте:), я, доки тримав місцеві, добре напрактикувався, знімав рої з груші на 15 метровій висоті, головний інструмент довга тичка з блочком на кінці і ящик-рамконос. Знімав по 5-6 роїв в день (своїх), зараз з роїнням маю святий спокій, нехочу чужих, і своїх також нетреба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...