Перейти к содержанию

Зібрання пасічників СУМЩИНИ


Андрій Сумчанин

Рекомендуемые сообщения

Фото немного есть, выложу. Посмотреть было на что, а особенно послушать такого корифея пчеловодной практики и теории как Брониславыч. В голове ещё многое перевариваю сам... Ребята, с которыми приезжал, все держут за сотню семей, но и они даже в восторге от поездки.

Сьогодні було зібрання пасічників Сумщини, основне питання - створення Ассоціації громадських об"єднань пасічників Сумщини.

Від зустрічі і самого її перебігу ентузіазму особливого не відчув. Людей було мало, і особливо було мало професійних пасічників, сиділи такі собі любителі, чекали шо їм розкажуть про манну небесну... Головою обрали такого собі посереднього чоловіка, хоча як на мене там має бути зовсім інша людина, авторитетна, професійний пасічник, у якого "в руках вогонь горить", але таким не до "ассоціацій"...

Треба створювати обласне об"єднання професійних пасічників, по кооперативному типу, щоб відстоювати свої комерційні інтереси, закупати обладнання оптом, племматеріал, ліки. Така "спілка" в нас є неофіційна, збираються професійні пасічники, поговорили, поспілкувались, кому треба "трошки врєзалі" і по домам.

Поживем побачим, що воно буде далі...

Уровень знаний в пчеловодстве никак не зависит от количества содержащих семей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Уровень знаний в пчеловодстве никак не зависит от количества содержащих семей

Збільшіть до 70-100 і відчуєте зразу ніж при 20 .На кожному етапі інше розуміння. Хоча хто тримає і менше те ж його має, але не завжди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Уровень знаний в пчеловодстве никак не зависит от количества содержащих семей

Знания они всегда знания, хоть при 20 семьях, хоть при 200. Но подход к делу, тот у кого 20, и подход к делу, тот у кого 200 семей - совсем разный, отсюда и разные точки зрения на одну и ту же проблему

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні було зібрання пасічників Сумщини, основне питання - створення Ассоціації громадських об"єднань пасічників Сумщини.

Від зустрічі і самого її перебігу ентузіазму особливого не відчув. Людей було мало, і особливо було мало професійних пасічників, сиділи такі собі любителі, чекали шо їм розкажуть про манну небесну... Головою обрали такого собі посереднього чоловіка, хоча як на мене там має бути зовсім інша людина, авторитетна, професійний пасічник, у якого "в руках вогонь горить", але таким не до "ассоціацій"...

Треба створювати обласне об"єднання професійних пасічників, по кооперативному типу, щоб відстоювати свої комерційні інтереси, закупати обладнання оптом, племматеріал, ліки. Така "спілка" в нас є неофіційна, збираються професійні пасічники, поговорили, поспілкувались, кому треба "трошки врєзалі" і по домам.

Поживем побачим, що воно буде далі...

пост як пост; але Андрію щось в ньому мені не подобається, чи дід на старості романтизмом захворів? ПС відповіді не треба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЗІБРАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ПАСІЧНИКІВ СУМЩИНИ.

Найближчим часом організовую зібрання професійних пасічників Сумщини. Дата проведення 18 або 25 грудня, точну дату я повідомлю завтра. Час зустрічі - 11.00

Місце проведення - Будинок Природи, актовий зал на 3 поверсі, м. Суми, вул. Набережна р. Стрілки (центр міста, за МакДональдсом). За аренду приміщення вже домовився.

Теми для обговорення - промислове бджільництво, досвід сумських пасічників. Конкретний перелік тем для обговорення оголошу трохи пізніше.

З організаційних питань звертатися до мене.

Запрошуються професійні пасічники Сум та районів області.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дата проведення зібрання - 25 ГРУДНЯ, 11.00

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дві теми для обговорення визначені:

1. Основи і принципи сучасного промислового бджільництва. Їх застосування на пасіках Сумщини.

2. Нові напрямки у матковивідній справі.

3. Утворення об'єднання професійних пасічників Сумщини

По цим темам я зроблю доповіді і також будуть виступи професійних пасічників Сумщини, обговорення практичного досвіду сумських пасічників.

Форма виступів - вільно-демократична, офіціози залишимо для інших :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет ли у Вас возможности и желания снять видео для общественности? Ну ооочень интересно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет ли у Вас возможности и желания снять видео для общественности? Ну ооочень интересно

Коли весною іхав у Градяжськ на зібрання пасічників один досвідченний пасічник на мою пропозицію поїхати разом відповів "А навіщо туди їхати все можна подивитися і прочитати любу інформацію  в інтернеті". Може вже пора організовувати відеоконференціі :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет ли у Вас возможности и желания снять видео для общественности? Ну ооочень интересно

Я бы с удовольствием, но камеры не имею, может кто из ребят принесет - снимем

Коли весною іхав у Градяжськ на зібрання пасічників один досвідченний пасічник на мою пропозицію поїхати разом відповів "А навіщо туди їхати все можна подивитися і прочитати любу інформацію  в інтернеті". Може вже пора організовувати відеоконференціі :).

Ніякі інтернети і відеоконференції не замінять живого спілкування. Відео дає суху інформацію, а спілкування наповнює її змістом, емоціями.

До мене цього року на пасіку приїжджало близько тридцяти людей з різних районів, хто пасіку подивитися, хто маток взяти, хто карніку подивитися, але основне - то спілкування, і мені приємно було, і відвідувачам також. Бджоли обєднують зовсім різних за життєвим досвідом і позиціями людей, а це безцінно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы с удовольствием, но камеры не имею, может кто из ребят принесет - снимем

Ніякі інтернети і відеоконференції не замінять живого спілкування. Відео дає суху інформацію, а спілкування наповнює її змістом, емоціями.

До мене цього року на пасіку приїжджало близько тридцяти людей з різних районів, хто пасіку подивитися, хто маток взяти, хто карніку подивитися, але основне - то спілкування, і мені приємно було, і відвідувачам також. Бджоли обєднують зовсім різних за життєвим досвідом і позиціями людей, а це безцінно

Андрію, я повністю з тобою згоден. Я ж пожартував на повідомлення  mitar2007 і смайлика вставив (зазвичай я ними не користуюся).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто будет с форумчан? Планирую приехать!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто будет с форумчан? Планирую приехать!

а як їдеш ? авто чи автобус ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а як їдеш ? авто чи автобус ?

Еще не знаю, но не авто - точно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто будет с форумчан? Планирую приехать!

Будемо чекати?_??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зібрання професійних пасічників відбулося. Були присутні близько 50 чоловік, з Сум, Сумського, Охтирського, Буринського, Лебединського, Роменського і Путівльського району. Всі присутні - професійні пасічники. Зібрання тривало з 11 до 16 години.

Обгоаорювали питання промислового бджільництва, були доповіді і виступи.

Був гість з Києва - Фадєєв Денис (Приз).

Наступне зібрання заплановане через місяць.

IMG_20151226_085315_240.jpg

IMG_20151226_085356_154.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже б хотілося бути присутнім серед Вас, чи буде відео опубліковане?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є два відео з "ЗІБРАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ПАСІЧНИКІВ СУМЩИНИ". За якість відео не судіть знімав на телефон, обробляти відео немає навичок та часу.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо, картинка хорошая приеду домой послушаю. :ay: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Извиняюсь, за не точности. Выступаю редко и время подгоняло... :)

если у кого-то есть вопросы по видео - задавайте тут. Будем отвечать. 

Спасибо Андрею, что пригласил. Было очень интересно и приятно, что познакомился с новыми пчеловодами :)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякуємо, що приїхали, було дуже цікаво вас послухати. Була гарна доповідь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякуємо, що приїхали, було дуже цікаво вас послухати. Була гарна доповідь.

А шо, кина больше не будет?  За Канадских профессионалов мы и так слышали, хотелось бы за Сумских послушать или самих Сумских. Ведь для чего то собирались?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плівка в телефоні скінчилася... :dntknw: Є ще трохи розповіді Сумського пасічник, якість погана та відео преривається. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Извиняюсь, за не точности. Выступаю редко и время подгоняло... :)

если у кого-то есть вопросы по видео - задавайте тут. Будем отвечать. 

Спасибо Андрею, что пригласил. Было очень интересно и приятно, что познакомился с новыми пчеловодами :)

 

Денис, дайте пожалуйста ссылку (фото) пчелоудалителей, которыми пользуетесь, где брали и по чем. И по разделительным решеткам если можно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДА, кина больше не будет...

На Сумщине промышленных пасек НЕТ! И не предвидится…

 Активная  молодежь собралась, пофантазировала, рассказали как ТАМ хорошо…   США, Канада, Аргентина – это понятно, но не для нас.

 У нас (на Украине) нет ДАЖЕ понимания  того, что такое «Промышленное пчеловодство» и что (сколько $) ДЛЯ ЭТОГО НАДО…

 Сказки  о «промышленных пасеках», «профессиональных пчеловодах» и подходах к улью 2 раза в год»  направлены  на очередную  диверсию против УКРАИНСКИХ ПЧЕЛ!!!

 Проще говоря намечается бизнес на контрабанде  пчеломаток и на распространении выведенных от них нежизнеспособных гибридах.

2-3 человека планируют что могут заработать ……. (понятно кто на карнике? А кто на бакфасте?)

 А так хорошо начиналось: вільно-демократичні виступи,нові напрямки у матковивідній справі, утворення об'єднання професійних пасічників Сумщини……

Занавес...

Пока одни критикуют, другие стараются сдвинут процесс с "мертвой точки". :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...