Перейти к содержанию

Тара для вина


gucul

Рекомендуемые сообщения

В родича весілля... було.Давго думав,що ж подарувати. Ось "проба пера",потихо освоюю бондарну справу. post-2264-1350133151_thumb.jpgpost-2264-1350133177_thumb.jpg Барильце на 6л.Попереджали мене, що велику і малу бочку важче зробити ніж середню,та де ж я стільки медовухи наберу :umora: . Ввійшов в азарт,почав ще одну,лишень підставку задумав "моднішу".Часу не вистачає катастрофічно :ak: . post-2264-1350133578_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В родича весілля...
Золотые руки А ты тратиш время на пчеловодство
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В родича весілля...
Золотые руки А ты тратиш время на пчеловодство
:ay: Золотые слова.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось "проба пера",потихо освоюю бондарну справу.

:ay: Дуже гарно :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

потихо освоюю бондарну справу.
Чи приймаєте замовлення? Якщо так, пишіть мене в чергу. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи приймаєте замовлення? Якщо так, пишіть мене в чергу.

Я за Бортником буду. Мне тоже очень понравилось. Я бывал несколько лет (4-5) на Сорочинской ярмарке, то даже там такой красоты не встречал.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як не дивно,найважче дались обручі.Порізав пральку та там бляха 0.9 обсадити обруч важко.Потрібна смуга нержавійка 1.5-1.6мм 30 і-40 ширина ,вроздріб не можу знайти :angry: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як не дивно,найважче дались обручі.Порізав пральку та там бляха 0.9 обсадити обруч важко.Потрібна смуга нержавійка 1.5-1.6мм 30 і-40 ширина ,вроздріб не можу знайти :angry: .
Помню когда то в колхозе возле склада валялись никому не нужные бухты специально для обручей. Наверное кто-то сдал в металолом. Эх знал бы что наступят такие времена..... :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібна смуга нержавійка 1.5-1.6мм 30 і-40 ширина ,вроздріб не можу знайти :angry: .
Надо именно катанная?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бывал несколько лет (4-5) на Сорочинской ярмарке, то даже там такой красоты не встречал.

А Вы в Косив съездите на ярмарок (он помоему каждую субботу), я там брал бочки на 50л по цене 450грн - дуб, сделано толково ну и обжарено изнутри (все как положено) gucul, - :ay: -сделано очень толково, да и вообще то, что вытворяют в Ваших краях с деревом это нечто :wave: Кстати на тех бочках, что у меня обручи вроде как сделаны из ведра или из под краски или из под какой то химии и посажены на заклепки массивные.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як не дивно,найважче дались обручі.Порізав пральку та там бляха 0.9 обсадити обруч важко.Потрібна смуга нержавійка 1.5-1.6мм 30 і-40 ширина ,вроздріб не можу знайти :angry: .
Поспрашивай по соседям старые стиральные машинки. Там бак из нержавейки, наверное подойдет. Или старые водогрейные титаны. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як не дивно,найважче дались обручі.Порізав пральку та там бляха 0.9 обсадити обруч важко.Потрібна смуга нержавійка 1.5-1.6мм 30 і-40 ширина ,вроздріб не можу знайти :angry: .
Якщо проживаєте в місті поїдьте на прийом металобрухту там чого душа бажає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Вы в Косив съездите на ярмарок (он помоему каждую субботу), я там брал бочки на 50л по цене 450грн - дуб, сделано толково ну и обжарено изнутри (все как положено) gucul, - :ay: -сделано очень толково, да и вообще то, что вытворяют в Ваших краях с деревом это нечто :wave: Кстати на тех бочках, что у меня обручи вроде как сделаны из ведра или из под краски или из под какой то химии и посажены на заклепки массивные.
Мушу вас розчарувати.Не секрет,що до 90% так званого,ужиткового мистецтва виготовляють не у нас і не руками.Справжні майстри вимирають і разом з ними мистецтво.Молодь не хоче переймати секрети майстерності.Ви вже не знайдете справжній гуцульський ліжник з 100% овечої вовни.Ви будете сміятись,та навіть "наші"вишиванки шиють китайці :blink: .Особливо велика партія була завезена до Євро2012.Що поробиш,закони комерції.Ще багато прикладів міг би навести,та вже й так лишнього наговорив ;) . Тепер по темі.По первах, вивчаючи виноробство,я відмовився від використання дубової тари.І не тому,що не здолаю технологію виготовлення, а у відсутності "правильного" матеріалу і оснащень.Навіщо мучитись коли скло і смажена дубова щепа дають, майже ,той результат.Але оте "майже",таке невловиме для пересічного споживача,і таке зрозуміле і близьке істинним поціновувачам вишуканих напоїв,не давало мені спокою.Надто складні біохімічні процеси проходять в дубовій тарі.А саме головне відбувається газообмін між вином і атмосферою,що в скляній тарі неможливе.Вино повинно "дихати",крізь пори деревини проникають молекули кисню у вино,а з вина пари спирту -на зовні,так звана "доля ангелів"(гарна назва).З цієї причини бочку,крім торців,нічим не покривають.Ці втрати неминучі і напряму повязані з технологією і вибором правильного матеріалу для бочки.Щоб вийшло добре вино мусиш поділитись його частиною і тут розумієш значення і суть фрази-бочка робить вино.Тому бондарна справа ніколи не вимре,принаймні за кордоном.Крім того і вік та походження дуба впливають на результат.Недаремно вітчизняні,не кажучи про закордонні, серйозні винні дома закуповують у Франції(а не в Косові :umora: ) барики (225л.) по 600євро і використовують один раз.В Європі є спеціалісти дегустатори,які по кавтку вина можуть визначити де і з якого дуба була виготовлена бочка.Навять ставки роблять,чи вгадає,чи ні. Поспілкувавшись з "останніми із Могікан" і надивившись на їхню продукцію,виготовлену з жахливими порушеннями технологіями, та ще й невідомим походженням деревини,я зрозумів,що освоєння бондарної справи мене не омене. До речі 50л. мінімальний обєм для витримки вина.Також нова бочка повинна пройти спеціальну підготовку перед заливкою вина,надто багато дубильних речовин зіпсують вино.І експлуатація винної бочки повинна бути,по можливості,безперервною.У випадку "не робочого" зберігання її прийдеться консервувати від впливу негативних бактерій на цей період.Потім по новій готувати,вимочувати і т.д. Короче не все так просто як кожен собі уявляє і треба чітко визначати кінцеву мету,чи вино виготовляти,чи огірки квасити :wave: . А обручі повинні бути тільки з нерж. в умовах підвищеної вологості в пивницях вони швидко виходять з ладу.Бажано гарячекатаної,так як обручі треба проковувати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
. Ввійшов в азарт,почав ще одну,лишень підставку задумав "моднішу".
Добив нарешті. post-2264-1352357149_thumb.jpgpost-2264-1352357178_thumb.jpgpost-2264-1352357193_thumb.jpgpost-2264-1352357213_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

gucul, таким рукам ціни немає :ax: До речі, точно такі колеса бачив на декоративних гарматах у нас на вернісажі - просив майстра продати окремо 4 колеса - 100 грн/штука :blink: Але альтернативи не було - довелось платити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добив нарешті. post-2264-1352357149_thumb.jpgpost-2264-1352357178_thumb.jpgpost-2264-1352357193_thumb.jpgpost-2264-1352357213_thumb.jpg
Оце дійсно гуцул :ay: А який об'єм бочечки? Вибачаюсь, не побачив... 6 літрів - якраз те що треба
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ця чуть більша ,десь біля восьми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ця чуть більша ,десь біля восьми.

Маловато будет!!! :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
Як не дивно,найважче дались обручі.Порізав пральку та там бляха 0.9 обсадити обруч важко.Потрібна смуга нержавійка 1.5-1.6мм 30 і-40 ширина ,вроздріб не можу знайти .

У нас на цукровому заводі були випарні аппарати оснащені нержавіючою трубою діаметром 33 мм. Якщо їх розпустити та вирівняти можно отримати полосу. Якщо цікавить, пишіть в приват, поміряю товщину стінки, маю невеликий запас.
Добив нарешті.

Зроблено з душею!!! :ay: Чесно, для себе чи в ганделик на продаж???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як не дивно,найважче дались обручі.Порізав пральку та там бляха 0.9 обсадити обруч важко.Потрібна смуга нержавійка 1.5-1.6мм 30 і-40 ширина ,вроздріб не можу знайти .

У нас на цукровому заводі були випарні аппарати оснащені нержавіючою трубою діаметром 33 мм. Якщо їх розпустити та вирівняти можно отримати полосу. Якщо цікавить, пишіть в приват, поміряю товщину стінки, маю невеликий запас.
Добив нарешті.

Зроблено з душею!!! :ay: Чесно, для себе чи в ганделик на продаж???
З нержавіючуї труби нічого не вийде, потрібно на вальцях рівняти і всеодно будуть нерівності. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...

Доброго дня.

Хтось може поділитись інформацією - де можна придбати пристойну бочку для витримки медовухи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Крайня свіжопридбана діжка 100-ка.В процесі подготовки до заливки спіртами на витримку.Одна сторона тече в з'еднанні бокова стінка -дно,другий тиждень ніяк не набухае,прийдеться чеканити рогозом.Користуючись діжками треба мати навички бондаря,для ремонту.Все більше переконуюсь,що діжки-то дань традиціям і "понти"(хто знае як воно українською?).Недаремно майже всі перейшли на нерж.,скло і дубові "чіпси" з якими не протікань ні відпивань "янголами" а смак(результат)не гірший.Медові спірти на смак після відповідної витримки не гірші від коньячних.При нагоді скуштуймо.

108_0009.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все таки бочку з чіпсами не зрівняєш:IMHO:А янголи, коли відпивають, сприяють тому, що продукт дихає. В склі і нержі того немає..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Тара для вина

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...