Перейти к содержанию

Конструкції вуликів


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

ні мене зацікавив не класичний український вулик а саме поєднання гнізда українця з технологією багатокорпусного, причому не з рутівскою магазинною а з піврамкою що б не міняти стандарту на пасиці, і тут мені здається доречні від`ємне дно з широким льотком та саме холодний заніс
согласний я вище недописав пасіку хочу саме на укранців на 12 рамок з піврамками на українку і доречі втаких вуликах добре зимуеться і на волі тільки потрібно загороду робити від вітру
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підскажіть, будь ласка,: як кріпити ( фіксувати ) корпуси,магазини у безфальцевих вуликах. (Не при перевозці, а на стаціонарі. Щоб бува хто не зсунув). Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підскажіть, будь ласка,: як кріпити ( фіксувати ) корпуси,магазини у безфальцевих вуликах. (Не при перевозці, а на стаціонарі. Щоб бува хто не зсунув). Дякую.
На стаціонарі це не ваша турбота - бджоли самі запрополісують швидко. Без стамески другий раз і не відірвеш :helpme:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підскажіть, будь ласка,: як кріпити ( фіксувати ) корпуси,магазини у безфальцевих вуликах. (Не при перевозці, а на стаціонарі. Щоб бува хто не зсунув). Дякую.
На стаціонарі це не ваша турбота - бджоли самі запрополісують швидко. Без стамески другий раз і не відірвеш :helpme:
Ну медведі по пасіці не ходять :vinny: , але вітер, дерева, інші необережні рухи можуть призвезти до зсуву магазина, і це буде не дуже добре :crazy: І я схиляюся до того, щоб хоч трохи но фіксувати. Хто як робить?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я схиляюся до того, щоб хоч трохи но фіксувати. Хто як робить?

Можна так, я так і роблю
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я схиляюся до того, щоб хоч трохи но фіксувати. Хто як робить?

Можна так, я так і роблю
Все геніальне - просте. Супер. Думку зрозумів. Дякую . :hi::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот так по выходных за зиму потихоньку сделал 9 шт. 2-х корпусников и два лежака :smile:

post-2316-1330533340_thumb.jpg

post-2316-1330533367_thumb.jpg

post-2316-1330533493_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот так по выходных за зиму потихоньку сделал 9 шт. 2-х корпусников и два лежака :smile:
заготовки купляли чи у вас столярка своя е ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скажіть от на лежаках е надствавка а чи можна зробити надставку на лежаек українець ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доски покупал. остальное руками с помощью циркулярки)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доски покупал. остальное руками с помощью циркулярки)
пази тоже циркуляркой ????
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пази тоже циркуляркой ????
Когда минимум оборудования и в избытке времени, то почему и нет?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да,все самодельной циркуляркой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да,все самодельной циркуляркой
мда учиться мне и учиться (
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да,все самодельной циркуляркой
перепрошую у вас українці вулики чи лежаки ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

по выходных за зиму потихоньку сделал 9 шт. 2-х корпусников

От би й нам таких взятків та здоров'я, щоб у 2-х корпусниках бджіл тримати :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да,все самодельной циркуляркой
перепрошую у вас українці вулики чи лежаки ?
лежаки на дадановскую рамку
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да,все самодельной циркуляркой
мда учиться мне и учиться (
было бы желание)) я про пчел нечего не знал 2 года назад. благодаря форуму и людям добрым на этом форуме я многому научился. и за это время сам сделал уже 18 ульев. и больше 400 рамок.)))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да,все самодельной циркуляркой
мда учиться мне и учиться (
было бы желание)) я про пчел нечего не знал 2 года назад. благодаря форуму и людям добрым на этом форуме я многому научился. и за это время сам сделал уже 18 ульев. и больше 400 рамок.)))
согласен ссвами на все 100 постараюсь от вас неотставать )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скажіть от на лежаках е надствавка а чи можна зробити надставку на лежаек українець ?

Можно. Многие делают на 1/2 Украинской рамки или на магазинную рамку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скажіть от на лежаках е надствавка а чи можна зробити надставку на лежаек українець ?

Можно. Многие делают на 1/2 Украинской рамки или на магазинную рамку.
дякую скажіть яка товщина дошки повинна бути на вулик ? і з якого дерева краще робити ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скажіть яка товщина дошки повинна бути на вулик ? і з якого дерева краще робити ?

Про це багато писали в окремих темах. Основний мотив такий - що маєте, з того і робіть... :smile: Пройдіться по темах всього форуму "Ульи, рамки" :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скажіть яка товщина дошки повинна бути на вулик ? і з якого дерева краще робити ?

Про це багато писали в окремих темах. Основний мотив такий - що маєте, з того і робіть... :smile: Пройдіться по темах всього форуму "Ульи, рамки" :hi:
дякую) як зявиться можливість буду єксперементувати)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ще один варіант вулика Паливоди________________.doc

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скажіть яка товщина дошки повинна бути на вулик ? і з якого дерева краще робити ?

Товщина дошки має бути достатньою, щоб вибрати фальц під плечики рамок - це мінімум 19-20 мм. А чи треба товщу - то вже як вирішите. Я вважаю що не треба :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Конструкції вуликів

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...