Перейти к содержанию

Конструкції вуликів


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Скачал недавно одну книгу.В ней много ульёв разных конструкций,если кто интересуется то попрошу сыновей пускай скинут (я в компе как первокласник). Вообще там много разных тем. :baby:
вітаю мене цікавить креслення українця на 12 рамок з двума надставками на піврамку дякую
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите кто как делает выборку в корпусе под ручки для его переноса :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Креслення не знайшов. А малюнок є :post-3891-1329845942_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Креслення не знайшов. А малюнок є :post-3891-1329845942_thumb.jpg
дякую прийдеться домальовувати самому розміри ) тільки мені незрозуміло чому саме дадана рамки а не українки піврамки
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тільки мені незрозуміло чому саме дадана рамки а не українки піврамки

Висота пів-корпуса 250. Це рутівська рамка. Але зауважте, що вибірка під плечики є і на бічних стінках. Отже можна робити українські пів-рамки з висотою 230 мм.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тільки мені незрозуміло чому саме дадана рамки а не українки піврамки

Висота пів-корпуса 250. Це рутівська рамка. Але зауважте, що вибірка під плечики є і на бічних стінках. Отже можна робити українські пів-рамки з висотою 230 мм.
а можна зробити українку 250 мм ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а шо некто пазы под ручки не выбирает? :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а шо некто пазы под ручки не выбирает? :ole_ole:
Так про ручки ( пазы) уже неоднократно прописывалосьМожет тут есть :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а можна зробити українку 250 мм ?

Уточніть питання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так про ручки ( пазы) уже неоднократно прописывалосьМожет тут есть
там нет :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а можна зробити українку 250 мм ?

Уточніть питання.
Висота пів-корпуса 250. Це рутівська рамка. Але зауважте, що вибірка під плечики є і на бічних стінках. Отже можна робити українські пів-рамки з висотою 230 мм. питання можна зробити українку на 250мм?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а можна зробити українку 250 мм ?

Уточніть питання.
Висота пів-корпуса 250. Це рутівська рамка. Але зауважте, що вибірка під плечики є і на бічних стінках. Отже можна робити українські пів-рамки з висотою 230 мм. питання можна зробити українку на 250мм?
250 мм - висота рамки чи корпусу хочеш робити? Можна робити по всякому, але доцільно (на мою думку) підігнати під висоту поширених у вжитку рамок (145 або 230). Рамку на 300 на магазин, виходячи з відгуків, робити не варто - довго запечатують. Оптимально - 145, припустимо - 230. Інші розміри вигадувати не варто - втрачається можливість використовувати стандарт, а відтак і проблеми потім: виготовляти тільки власноруч, підганяти медогонку та інша купа незручностей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тільки мені незрозуміло чому саме дадана рамки а не українки піврамки

Бо це стандрт
Висота пів-корпуса 250. Це рутівська рамка

Цен не рутівська.Рутівська 435х230
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Висота пів-корпуса 250. Це рутівська рамка.

Саме так! С фальцами корус 250мм, без фальцев - 240; межкорпуснорамочное пространство 3мм снизу рамок и 7мм поверх их. Примерно так.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую всім виписую садовод огородник і бачу статю улей левицкого и малюнок опа да це наш уркїнець))) :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую всім виписую садовод огородник і бачу статю улей левицкого и малюнок опа да це наш уркїнець))) :blink:
Вулик левицького не зовсім українець Розмір українсьеої рамки 300*435 а рамка левицького 250*432 та й інших конструктивних особливостей хватає. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

український вулик - це нащадок вулика Левицького і рідний брат т.зв. великопольського. Просто в ньому використаний радянський стандарт розміру вощини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

всерівно наш українець краще )
Як сказала одна людина, в українському вулику все добре, крім... назви :umora: (мова йшла про радянські часи)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Креслення не знайшов. А малюнок є :post-3891-1329845942_thumb.jpg
Мене такий тип вулика завжди цікавив, мабуть таки не втримаюсь та виготовлю один подивитись як це працює :hmm:, гніздо на 12 українських рам виглядає якось більш переконливо аніж на 10 рутівских, та й цікаво подивитись чи дійсно ліпше хід зимівлі на такому вузько високому гнізді Єдине питання в мене по конструкції, чи дійсно є принциповим теплий заніс? Я чув про цей варіант погані відгуки пов’язані з недосконалою вентиляцією, як то вологість зимою та на початку весни та роїння влітку Яка ваша думка, чи варто спробувати таку систему але на холодний заніс?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

всерівно наш українець краще )
Як сказала одна людина, в українському вулику все добре, крім... назви :umora: (мова йшла про радянські часи)
совка вже давно нема так що нам карти в руки і гайда займатися українцями ) :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Креслення не знайшов. А малюнок є :post-3891-1329845942_thumb.jpg
Мене такий тип вулика завжди цікавив, мабуть таки не втримаюсь та виготовлю один подивитись як це працює :hmm:, гніздо на 12 українських рам виглядає якось більш переконливо аніж на 10 рутівских, та й цікаво подивитись чи дійсно ліпше хід зимівлі на такому вузько високому гнізді Єдине питання в мене по конструкції, чи дійсно є принциповим теплий заніс? Я чув про цей варіант погані відгуки пов’язані з недосконалою вентиляцією, як то вологість зимою та на початку весни та роїння влітку Яка ваша думка, чи варто спробувати таку систему але на холодний заніс?
У мене було пару вуликів українських саме на холодний заніс (хоча збоку були передбачені додаткові льотки на теплий) - зимували добре, але у зимівнику. Гадаю, що "холодним" таке розташування рамок можна назвати умовно - навряд чи там є суттєва різниця в температурі, а от вентиляція дійсно краща.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Єдине питання в мене по конструкції, чи дійсно є принциповим теплий заніс? Я чув про цей варіант погані відгуки пов’язані з недосконалою вентиляцією, як то вологість зимою та на початку весни та роїння влітку Яка ваша думка, чи варто спробувати таку систему але на холодний заніс?
Якщо маєте сумніви - робіть під рамочний простір достатнім - 5-10 см. В мене 7 см - зимують супер - навіть не підгодовував - ще до верху рамки не дійшли - меду ще на рамці 10-12 см. :smile:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Креслення не знайшов. А малюнок є :post-3891-1329845942_thumb.jpg
Мене такий тип вулика завжди цікавив, мабуть таки не втримаюсь та виготовлю один подивитись як це працює :hmm:, гніздо на 12 українських рам виглядає якось більш переконливо аніж на 10 рутівских, та й цікаво подивитись чи дійсно ліпше хід зимівлі на такому вузько високому гнізді Єдине питання в мене по конструкції, чи дійсно є принциповим теплий заніс? Я чув про цей варіант погані відгуки пов’язані з недосконалою вентиляцією, як то вологість зимою та на початку весни та роїння влітку Яка ваша думка, чи варто спробувати таку систему але на холодний заніс?
У мене було пару вуликів українських саме на холодний заніс (хоча збоку були передбачені додаткові льотки на теплий) - зимували добре, але у зимівнику. Гадаю, що "холодним" таке розташування рамок можна назвати умовно - навряд чи там є суттєва різниця в температурі, а от вентиляція дійсно краща.
українець у мене другий рік і мені він більше подобаеться чим лежак так что моя ціль мати як мін 20 сіемй в українському вулику :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ні мене зацікавив не класичний український вулик а саме поєднання гнізда українця з технологією багатокорпусного, причому не з рутівскою магазинною а з піврамкою що б не міняти стандарту на пасиці, і тут мені здається доречні від`ємне дно з широким льотком та саме холодний заніс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Конструкції вуликів

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...