Petrovych61

Конструкции ульев

654 сообщения в этой теме

Многокорпусные ульи (см. рис.) пригодны как для стационарных, так и для кочевых пасек.
Выставляю свои ульи :hi:
якою фарбою малювали вулики?

Поделиться сообщением

якою фарбою малювали вулики?

"Покраска..."

Поделиться сообщением

Відгукніться, будь-ласка, хто має детальне креслення двохстінного (утепленого) вулика-лежака на 24 даданівських рамки. В літературі та інтернеті є лише загальні плани, без деталіровки. Просто людина, яка буде виготовляти вулик ніколи раніше з цим справи не мала.

Поделиться сообщением

Відгукніться, будь-ласка, хто має детальне креслення двохстінного (утепленого) вулика-лежака на 24 даданівських рамки. В літературі та інтернеті є лише загальні плани, без деталіровки. Просто людина, яка буде виготовляти вулик ніколи раніше з цим справи не мала.
Думаю,що краще Вам знайти майстра який має досвід виготовлення вуликів,оскільки займаюсь продажею вуликів,то маю досвід співпраці з різними столярами.Я вже в одному з постів писав, що не кожен столяр може виготовити вулик оскільки існують технологічні нюанси.Вам вирішувати, проте це моє бачення цього ситуації. http://www.radikal.ru/users/boroda-1/ukrainsij-ulej http://www.radikal.ru/users/boroda-1/vulik-palivodi http://www.radikal.ru/users/boroda-1/glamurn--vuliki http://www.radikal.ru/users/boroda-1/paliv...ka-paraf-novan-

Поделиться сообщением

Шановне панство, зацініть, щойно з під молота та накувальні post-3846-1326878219_thumb.jpg post-3846-1326878324_thumb.jpgpost-3846-1326880265_thumb.jpgpost-3846-1326880416_thumb.jpgpost-3846-1326880541_thumb.jpg

Поделиться сообщением

Шановне панство, зацініть, щойно з під молота та накувальні

Красота! :ay: А що ж адставки такі плиткі? Там нема 145, чи то просторова ілюзія?

Поделиться сообщением

Красота! :ay: А що ж адставки такі плиткі? Там нема 145, чи то просторова ілюзія?
Одна надставка на 145мм на 22рамки, а друга на 80мм на 10рамочок для стільникового меду, або ж просто хрищеникам чи іншим дітям на гостинець давати таку рамку, гадаю їм буде це дуже цікаво та ще й смачно! :IMHO1:

Поделиться сообщением

а друга на 80мм на 10рамочок для стільникового меду

Тоді вже краще під брусковий робити надставки, висотою до 60 мм. Тоді можна для дітей в хороший рік і вербового меду відібрати з сильної сім"ї.

Поделиться сообщением

Тоді вже краще під брусковий робити надставки, висотою до 60 мм. Тоді можна для дітей в хороший рік і вербового меду відібрати з сильної сім"ї.
А колиб Ваша ласка, то детальніше. та ще й з фото. Дякую :hi:

Поделиться сообщением

Одна надставка на 145мм на 22рамки, а друга на 80мм на 10рамочок для стільникового меду

Товщину верхнього бруска рамок можна робити 10 мм

Поделиться сообщением

Це на дві сім"ї чи на одну? А скільки рамок? Дошка клеєна, обробка на рейсмусі?

Поделиться сообщением

Це на дві сім"ї чи на одну? А скільки рамок? Дошка клеєна, обробка на рейсмусі?
Вуликі на 22р, через перегородку у мене у подібному зимують дві сім`ї, дошка клеєна, обробка не рейсмусна.

Поделиться сообщением

Одна надставка на 145мм на 22рамки, а друга на 80мм на 10рамочок для стільникового меду, або ж просто хрищеникам чи іншим дітям на гостинець давати таку рамку, гадаю їм буде це дуже цікаво та ще й смачно! :IMHO1:
На 145мм це добре а на 80мм не дуже чому; по 1) малый обем, 2) разные размеры магазинов и рамок или Вы расчитываете на один взяток ставить один магазин, а на следуший второй большой то это не практично и невыгодно. И еше я бы посоветывал Вам в место одного большого 22р магазина зделать 2 магазина по 10р. и ставить их по мере роста семьи это позволит Вам не снимая магазина иметь доступ к гнезду. А рамки на 80мм ставить в магазин 145 вперемешку пчелы зальют медом. Так делаю я, и это подходит к нашим пчелам, нашим медозборам и нашим условиям и возможностям. :hi: Делать выводы и принимать решения это то-ко Вам. :IMHO1::hi::az:

Поделиться сообщением

На 145мм це добре а на 80мм не дуже

Дивлчись для якого медозбору призначено. Бачив такі повністю запечатані з верби. Більші розміри тут не проходять. От тільки надствка на повну також тут не грає. Сім"я ще слабенька ранньою весною.
я бы посоветывал Вам в место одного большого 22р магазина зделать 2 магазина по 10р.

Тут я підтримую.
2) разные размеры магазинов и рамок или Вы расчитываете на один взяток ставить один магазин, а на следуший второй большой то это не практично и невыгодно

Та шкурка вичинки вартує. Мед з верби смачний. Пробував.

Поделиться сообщением

На 145мм це добре а на 80мм не дуже чому; по 1) малый обем, 2) разные размеры магазинов и рамок или Вы расчитываете на один взяток ставить один магазин, а на следуший второй большой то это не практично и невыгодно. И еше я бы посоветывал Вам в место одного большого 22р магазина зделать 2 магазина по 10р. и ставить их по мере роста семьи это позволит Вам не снимая магазина иметь доступ к гнезду. А рамки на 80мм ставить в магазин 145 вперемешку пчелы зальют медом. Так делаю я, и это подходит к нашим пчелам, нашим медозборам и нашим условиям и возможностям. :hi: Делать выводы и принимать решения это то-ко Вам. :IMHO1::hi::az:
У мене
Одна надставка на 145мм на 22рамки, а друга на 80мм на 10рамочок для стільникового меду
маленька надставка і маленькі рамочкі, а на 145 то вже на головний взяток для сильної, або двоматкової сім`ї.

Поделиться сообщением

Не мав справу з двокорпусними, тому питання: - у безфальцевих корпусах при дощі з вітром не проходить вода між корпусами? - як осушувати рамки після відкачки? :dntknw:

Поделиться сообщением

тому питання: - у безфальцевих корпусах при дощі з вітром не проходить вода між корпусами?
не помічав такого явища
- як осушувати рамки після відкачки? :dntknw:
а цього я взагалі не роблю

Поделиться сообщением

Не думаю, що в нас з вами так багато рамок. Після відкачки я зразу ж ставлю в корпус і на вулик. Нехай далі носять.

Поделиться сообщением

Можна ставити, при льоті бджіл, рамки на обсушку у порожній вулик, віднесений за 100 метрів від точка, щоб не спровокувати нападу. Обсушять швидко. Изменено пользователем Скіф ЮрІв

Поделиться сообщением

Не мав справу з двокорпусними, тому питання: - у безфальцевих корпусах при дощі з вітром не проходить вода між корпусами? - як осушувати рамки після відкачки? :dntknw:
-більше 20 років утримую безфальцеві, навіть при дощі з боковим вітром випадків затікання не помічав; -помістіть відкачані рамки у корпус над сім"єю, відігнувши плівку (холстик) на 3-5 бджіл. Рамки будуть просушені, а якщо ці рамки призначені для збереження, то повторно їх просушіть, попередньо зросивши ситою (буде значно менше проблем з моллю, при повторному осушуванні бджоли видаляють яйця молі).

Поделиться сообщением

Ось виготовив третій вулик такої конструкції в одному такому зимує сім‘я. kA_jQxh3VcY&list

Поделиться сообщением

Ось виготовив третій вулик такої конструкції в одному такому зимує сім‘я.

То ви його з фанери робите чи з чого???

Поделиться сообщением

То ви його з фанери робите чи з чого???

ДВП , потім покриваю прополісним лаком :hi:

Поделиться сообщением

Я зараз теж роблю 5 штук 16 з надставками хочу спобувати ,але з дерева .корпуса збив зостались магазини і кришки. А як ви той лак прополісний робите?

Изменено пользователем Паланочка

Поделиться сообщением

А як ви той лак прополісний робите?

Звичайно розчиняю прополіс в спирті,тільки прополісу багато, так і покриваю, цим лаком вулик з середини, коли рідина закінчується то на дні аж густа структура лаку, тоді знову доливаю спирту.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас