Перейти к содержанию

Охорона пасіки


Рекомендуемые сообщения

14 часов назад, Север сказал:

Не доверяю я резиновой картечи, свинцовая надёжнее будет.

В смысле надёжный путь в места не столь отдалённые:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня всім. Можливо хтось використовує "фотоловушку" в себе на пасіці, поділіться досвідом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, SashaSM сказав:

Доброго дня всім. Можливо хтось використовує "фотоловушку" в себе на пасіці, поділіться досвідом.

Поставте розтяжки. Але з дуже маленьким зарядом чи ракетками - лише для переляку. Бо то вже стаття...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Поставте розтяжки. Але з дуже маленьким зарядом чи ракетками - лише для переляку. Бо то вже стаття..

Є така приблуда ( сигнал мисливця ) , можливість встановлення як розтяжки . Заряди різних кольрів , постріл на висоту 20 - 25 метрів і горить до 5-ти секунд. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Владимир Иванович сказав:

Є така приблуда ( сигнал мисливця ) , можливість встановлення як розтяжки . Заряди різних кольрів , постріл на висоту 20 - 25 метрів і горить до 5-ти секунд. 

О! Саме те!:ay: У  штани й найхоробріший злодюга накладе, це точно!:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, SashaSM сказал:

Доброго дня всім. Можливо хтось використовує "фотоловушку" в себе на пасіці, поділіться досвідом.

Для охорони своєї пасіки я уже другий рік користуюся фотоловушкою НС-500 M\G, яка замовлялася в Китаї за 90 дол, в Україні придбати можна, тільки її вартість в 2-2,5  рази більша. Перед тим як встановити фотоловушку необхідно вивчити інструкцію, провести настройку іі параметрів, придбати картку мобільного оператора МТС або Київстар (користуюся МТС), живлення пальчикові батарейки або акамуляторну батерею на 6 V. Місце становлення фотоловушки можете вибрати за своїм бажанням, головне щоб вулики та інше майно  на точку попало в зону дії фотоловушки. При проникнені на тереторію точка на мій мобільний телефон приходить ММС- сигнал з фотографією. .Одночасно фотоловушка записує  відео та звукозапис. Я рекомендую використовувати фотоловушки для захисту наших пасік. 

PTDC0121.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.10.2017 в 07:32, Север сказал:

Не доверяю я резиновой картечи, свинцовая надёжнее будет.

точно надёжней, а вот солью заряжать патроны про запас не рекомендую, если наберёт влаги а потом высохнет то с малого растояния можно иметь  не ожидаемые проблемы......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Сергей Переяслав сказал:

Для охорони своєї пасіки я уже другий рік користуюся фотоловушкою НС-500 M\G, яка замовлялася в Китаї за 90 дол, в Україні придбати можна, тільки її вартість в 2-2,5  рази більша. Перед тим як встановити фотоловушку необхідно вивчити інструкцію, провести настройку іі параметрів, придбати картку мобільного оператора МТС або Київстар (користуюся МТС), живлення пальчикові батарейки або акамуляторну батерею на 6 V. Місце становлення фотоловушки можете вибрати за своїм бажанням, головне щоб вулики та інше майно  на точку попало в зону дії фотоловушки. При проникнені на тереторію точка на мій мобільний телефон приходить ММС- сигнал з фотографією. .Одночасно фотоловушка записує  відео та звукозапис. Я рекомендую використовувати фотоловушки для захисту наших пасік. 

Цікаво, як знімає вночі, бо частіше саме тоді і лізуть. І ще питання, яка віддіаленість пасіки від постійного місця проживання?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за відповідь. Скажіть будь ласка, як робить фото в ночі, на скільки вистачає акамуляторів,  який час спрацювання камери,  як працює зимою при мінусових температурах, чи спрацьовує на хитання дерев, листя....... , чи можна налаштувати щоб реагувало лише на людей.......

Только что, Сергей Переяслав сказал:

Для охорони своєї пасіки я уже другий рік користуюся фотоловушкою НС-500 M\G, яка замовлялася в Китаї за 90 дол, в Україні придбати можна, тільки її вартість в 2-2,5  рази більша. Перед тим як встановити фотоловушку необхідно вивчити інструкцію, провести настройку іі параметрів, придбати картку мобільного оператора МТС або Київстар (користуюся МТС), живлення пальчикові батарейки або акамуляторну батерею на 6 V. Місце становлення фотоловушки можете вибрати за своїм бажанням, головне щоб вулики та інше майно  на точку попало в зону дії фотоловушки. При проникнені на тереторію точка на мій мобільний телефон приходить ММС- сигнал з фотографією. .Одночасно фотоловушка записує  відео та звукозапис. Я рекомендую використовувати фотоловушки для захисту наших пасік. 

PTDC0121.JPG

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Сергей Переяслав сказал:

Я користуюся фотоловушкою НС-500 M\G, яка замовлялася в Китаї

Дайте ссылку, если можно:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Херсонец сказал:

Цікаво, як знімає вночі, бо частіше саме тоді і лізуть. І ще питання, яка віддіаленість пасіки від постійного місця проживання?

Віддаленність від основного місця проживання до дачного будинку де знаходится пасіка 10 км. При спрацюванні сигналізації в дачному будинку чи фотоловушки на точку, літній період приїзджаю в середньому за 10 хв. в зимовий період займе хвилин 20-30 хв.

 

11111.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Переяслав сказал:

Віддаленність від основного місця проживання до дачного будинку де знаходится пасіка 10 км. При спрацюванні сигналізації в дачному будинку чи фотоловушки на точку, літній період приїзджаю в середньому за 10 хв. в зимовий період займе хвилин 20-30 хв.

Дякую :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Сергей Переяслав сказал:

Віддаленність від основного місця проживання до дачного будинку де знаходится пасіка 10 км. При спрацюванні сигналізації в дачному будинку чи фотоловушки на точку, літній період приїзджаю в середньому за 10 хв. в зимовий період займе хвилин 20-30 хв.

 

11111.jpg

Дайте ссылку, если можно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, SashaSM сказал:

Дякую за відповідь. Скажіть будь ласка, як робить фото в ночі, на скільки вистачає акамуляторів,  який час спрацювання камери,  як працює зимою при мінусових температурах, чи спрацьовує на хитання дерев, листя....... , чи можна налаштувати щоб реагувало лише на людей.......

 

Я не користуюся пальчиковими акамуляторами, тому що їх не хватить надовго, особливо в осінню-зимовий період .  Тому я використовую акамуляторну батарею 6V\4.5A. і в зимовий період фотоловушка буде працювати безперебійно. Такого акамулятора мені хватило на повний рік, декілька раз його підзаряжав після зими. Час надходження ММС  повідомлення надходить в середньому  на протязі 2-х хвилин. Для  того щоб менше надходило фальш сигналів необхідно в фотоловушкі встановити низький рівень чутливості тому що при середній і високій  чутливості буде спрацювувати на хитання дерев, гілок і т.д. 

PTDC0017.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Сергей Переяслав сказал:

Я не користуюся пальчиковими акамуляторами, тому що їх не хватить надовго, особливо в осінню-зимовий період .  Тому я використовую акамуляторну батарею 6V\4.5A. і в зимовий період фотоловушка буде працювати безперебійно. Такого акамулятора мені хватило на повний рік, декілька раз його підзаряжав після зими. Час надходження ММС  повідомлення надходить в середньому  на протязі 2-х хвилин. Для  того щоб менше надходило фальш сигналів необхідно в фотоловушкі встановити низький рівень чутливості тому що при середній і високій  чутливості буде спрацювувати на хитання дерев, гілок і т.д. 

 

Читав відгуки  на 300 модель, так там пишуть, що фото робить з затримкою декілька секунд, і получається людина пройшла і тоді лише фотографує, у Вас такого нема? Яким чином батарею приєднали, штатно продумано?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Два капитана сказал:

Дайте ссылку, если можно

Силку, по поводу фотолушки скину пізніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Сергей Переяслав сказав:

Силку, по поводу фотолушки скину пізніше.

Вибачаюсь, був якраз відкритий сайт Аліекспрес і я набрав в пошуку. Мабуть про таку камеру йде мова https://ru.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20171026064252&SearchText=hunting+camera+hc500m

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купували модель Suntek HC-500M на ebay
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XSuntek+HC-500M.TRS0&_nkw=Suntek+HC-500M&_sacat=0

Тоді вона була 85-87 доларів, зараз можна купити за 76.
https://www.ebay.com/itm/Suntek-HC-500M-HD-Wildlife-Hunting-Trail-Camera-12MP-GPRS-GSM-SMS-Infrared-/172277563253
-- 
Великої різниці між 
1 час назад, Два капитана сказал:

Дайте ссылку, если можно



Купували модель Suntek HC-500M на ebay
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XSuntek+HC-500M.TRS0&_nkw=Suntek+HC-500M&_sacat=0

Тоді вона була 85-87 доларів, зараз можна купити за 76.
https://www.ebay.com/itm/Suntek-HC-500M-HD-Wildlife-Hunting-Trail-Camera-12MP-GPRS-GSM-SMS-Infrared-/172277563253
-- 
Великої різниці між 300 і 500 моделю немає. Шнур від акамуляторної батареї вставляється в гніздо для сонячної батареї.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Сергей Переяслав сказал:

Купували модель Suntek HC-500M на ebay

А она как то отключается дистанционно? Если ходить по пасеке то она будет посылать ММС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

12 минут назад, Сергiйко сказал:

А она как то отключается дистанционно? Если ходить по пасеке то она будет посылать ММС.

 

Фотоловушка  включається, виключаеться за допомогою надсиланння СМС на номер мобільної картки яка вставлена в фотоловушку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.10.2017 в 20:22, Сергей Переяслав сказал:

 

 

Фотоловушка  включається, виключаеться за допомогою надсиланння СМС на номер мобільної картки яка вставлена в фотоловушку.

Якою сімкартою користуєтесь, тариф?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

21 минуту назад, SashaSM сказал:

Якою сімкартою користуєтесь, тариф?

Користуюся Vodafone (LIGHT). SMS та  MMS по 1,50 грн. на день, безліміт 150 шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Сергей Переяслав сказав:

Користуюся Vodafone (LIGHT). SMS та  MMS по 1,50 грн. на день, безліміт 150 шт

Здається зараз тарифи трішки змінилися 

59f6eb3a387b3_.png.c61673def7bdd226c585944709c4a851.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.10.2017 в 16:41, Сергей Переяслав сказал:

Віддаленність від основного місця проживання до дачного будинку де знаходится пасіка 10 км. При спрацюванні сигналізації в дачному будинку чи фотоловушки на точку, літній період приїзджаю в середньому за 10 хв. в зимовий період займе хвилин 20-30 хв.

Вы сами проводили настройку ловушки под нашу сеть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

8 минут назад, pchel сказал:

Здається зараз тарифи трішки змінилися 

59f6eb3a387b3_.png.c61673def7bdd226c585944709c4a851.png

Можливо. Я купляв сімкарту  більше року назад. Такого тарифу буде достаточно

 

 

 

 

.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...