Перейти к содержанию

Охорона пасіки


Рекомендуемые сообщения

Багато з нас потрапляли в ситуацію, коли замість вуликів заставали пусті місця, знищених бджіл або згарища. В мому місті цього року згоріло два павільйони. Один зайнявся від сухої трави на узбіччі дороги весною, яка заважала "добрим людям". Мій просто спалили. Років 10 тому мому сусіду на виїзді підпалили два павільйони. Один згорів повністю, другий дощ затушив. Я свій касетник будував три роки. Вклав багато праці у будівництво та розмноження сімей. Колись починав з 1 відводка. А тварюка підпалила за декілька хвилин. При тому, що павільйон був розташований в садку біля хати. Такого варіанту я навіть не передбачав. Хоч бери колючий дріт пускай по паркані. Думаю відносно камер спостереження. Якщо тварюка полізе то компенсує всі збитки і сяде на нормальний строк. Але однозначно потрібно страхувати павільйони. Вулики відновити можна легше і скоріше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Багато з нас потрапляли в ситуацію, коли замість вуликів заставали пусті місця, знищених бджіл або згарища. В мому місті цього року згоріло два павільйони. Один зайнявся від сухої трави на узбіччі дороги весною, яка заважала "добрим людям". Мій просто спалили. Років 10 тому мому сусіду на виїзді підпалили два павільйони. Один згорів повністю, другий дощ затушив. Я свій касетник будував три роки. Вклав багато праці у будівництво та розмноження сімей. Колись починав з 1 відводка. А тварюка підпалила за декілька хвилин. При тому, що павільйон був розташований в садку біля хати. Такого варіанту я навіть не передбачав. Хоч бери колючий дріт пускай по паркані. Думаю відносно камер спостереження. Якщо тварюка полізе то компенсує всі збитки і сяде на нормальний строк. Але однозначно потрібно страхувати павільйони. Вулики відновити можна легше і скоріше.
В мене в голові взагалі невкладається,як це можна спалити бджіл та щей біля хати :dntknw: Шукайте між своїми,може колись комусь насолили,або щось неподілили,або просто жаба(як це у сосіда є а у мене розуму нефатає) така велика,що спати неможуть,дихати ,думати про щось інше кроме того як Вам зробити якусь пакость.Співчуваю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо тварюка полізе то компенсує всі збитки і сяде на нормальний строк. Але однозначно потрібно страхувати павільйони.

Здесь не может быть однозначных рецептов. Но эту тварь нужно найти, если не может хозяин, то менты могут просто не хотят (нет мат. заинтересованости). Я бы им такую заинтересованость обеспечил, в нашем бандитском государстве по другому не льзя. Но тварь нужно наказать по полной, будет другим наука, а их не мало и с каждым годом будет только больше- общество деградирует семимильными шагами, в этом государственная программа выполняется на все 100%. Если в округе все узнают что выродок наказан- это будет наилучшая охрана на первое время.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні виявив що побували в мене на пасіці злодії :( В двох вуликах зірвані кришки (були прикручені на саморізи) правда в гніздо не лазили. З веранди в будиночка поцупили поїлки для бджіл, мило з мильницею :blink: і з вулика зняли градусник. Пасіка знаходиться в лісі, до найближчої хати десь 1 км..... І от думаю що робити - чи перевозити пасіку десь інакше поки не багато вуликів.... чи :dntknw: І де ті злодії беруться....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найкраще. якщо поруч живуть люди, а то бджоли фактично без нагляду. А в Україні, на жаль, не поважають право приватної власності :( Якщо кришку зривали, могли й бджоли пожалити. Хоча мій знайомий в схожих умовах на хуторі тримає доволі серйозну пасіку. І там ніхто не живе. Можливо вам поможуть камери спостереження та інша сучасна апаратура. Проте вона для невеликої пасіки трішки дорогувата.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І там ніхто не живе. Можливо вам поможуть камери спостереження та інша сучасна апаратура.

что Вы прицепились к этим камерам? Но будет у Вас запись как два хрона отдирают с крыш уликоа алюминий или снимают градусник с улика. И что дальше??? Будете смотреть это видео наночь?? Нужны средства предотвращающее воровство, а не фиксирующее его.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні виявив що побували в мене на пасіці злодії sad.gif В двох вуликах зірвані кришки (були прикручені на саморізи) правда в гніздо не лазили. З веранди в будиночка поцупили поїлки для бджіл, мило з мильницею blink.gif і з вулика зняли градусник. Пасіка знаходиться в лісі, до найближчої хати десь 1 км..... І от думаю що робити - чи перевозити пасіку десь інакше поки не багато вуликів.... чи opr06K94.gif І де ті злодії беруться....

Саморізи поганий захист- вони викликають роздратованість і лють в тих хто вперше в житті хоче побачити ,що там в вулику. Наслідки від застосування саморізів можуть бути набагато гіршими ніж коли ми надаємо злодюжкам свободу дій. Після цього випадку пасіку не слід перевозити- хто хотів вже на ній побував. Примітив-чим більша пасіка тим менше надзвичайних подій
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоч бери колючий дріт пускай по паркані.
а про вівчара не думали, взяти із "школи" - захист буде ще той
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Примітив-чим більша пасіка тим менше надзвичайних подій

Это естественно. Мелкие криминальные элементы (алкаши, нарики и просто выродки) по своей природе, в своем большинстве, трусливые существа, и воруют не там где больше, а где можно украсть без последствий. Соответственно логика их проста, чем больше пасека- тем предположительней "круче" хозяин и худшие последствия после кражи. Они просто боятся туда лезть. Примеров тому масса: даже если хроны из деревни видят что к небольшой пасеке подьезжает (пусть не дорогая, но красивая и блестящая иноморка :) )- они трижды подумают перед тем как там чего-то спионерить.
а про вівчара не думали, взяти із "школи" - захист буде ще той

Если есть кому с ним заниматься-намного эффективнее чем камеры. Ничто так не отупляет собаку как безвыходное сидение на цепи или в вольере. После года сидения на цепи это будет просто большая злая собака и тупая до безобразия.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть 4-ре охотничьи и немец-овчарка....и два вечно пьяных сторожа. Немецкая овчарка для охраны :ay: И никаких "школ" ей не нужно. Элементарное послушание еще щенком привить. Курцхаар еще охраняет хорошо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто то тут хочет споймать злодея а Кто то говорит зачем камеры. Кто то предлагает собак сторожей А кто то говорит собаки тупые. И иномарка как то охроняеть может. А я думаю если эти все меры применять вмести и еще что то добовлять то риск быть обворованым или соженым будит минимальным. А градусник забрать могут хулиганы мальчишки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто то тут хочет споймать злодея а Кто то говорит зачем камеры. Кто то предлагает собак сторожей А кто то говорит собаки тупые. И иномарка как то охроняеть может. А я думаю если эти все меры применять вмести и еще что то добовлять то риск быть обворованым или соженым будит минимальным. А градусник забрать могут хулиганы мальчишки.

Может Вы и хотите "споймать" алкаша, может всех хотите переловить. :umora: Но умнее бетет делать так чтоб у него небыло желания лезть на пасеку. На щет собак- ненадо перекручивать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене на пасіці ,яка за 150м від будинків ,горить вночі свіло.Можна ще, щоб від датчика руху вмикалось радіо хвилин на 20. Для радіо потрібно лише 12В. Якщо загроза реальна і пасіка до20км,то можна придбати сигналізацію на мобільний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну вот это світло может отпугнуть хулиганов, а вот подготовленых воров это неостоновит. Я пишу лишь о уровнях защиты. Комуто и три ряда колючей проволки с специально обученими собаками не помеха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я думаю если эти все меры применять вмести и еще что то добовлять то риск быть обворованым или соженым будит минимальным

Оптимальний варіант - самонаводящийся кулемет, я думаю він спрацював би один раз і більше ніхто не ліз би. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене на пасіці ,яка за 150м від будинків ,горить вночі свіло.Можна ще, щоб від датчика руху вмикалось радіо хвилин на 20. Для радіо потрібно лише 12В.
Якщо можна детальніше про радіо :wave: знаю що світло вмикається на датчик руху, а про радіо ще не чув... Це десь можна купити чи самому треба майструвати???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От аккумулятора через датчик движения подключается настроенный на Радио рокс китайский приемничек,Благодарные злодюги все это выносят вместе с остальным скарбом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Благодарные злодюги все это выносят вместе с остальным скарбом

под музыку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Камери потрібні навіть для того, щоб у міліції і пожежників не виникла думка, що це ви самі себе обікрали, спалили, потравили. Високий паркан, собаки, сторожа, це все добре. Але я думаю, що ще є сенс подумати про страхування пасіки і бджіл. Можливо хтось вже має такий досвід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо можна детальніше про радіо opr06K91.gif знаю що світло вмикається на датчик руху, а про радіо ще не чув... Це десь можна купити чи самому треба майструвати???

Купуємо датчик руху,реле напруги / обовязково на на 6В/батарейки.Все це несемо до телемайстра.Він штатне реле напруги замінить на 6В і допоможе вивести гучномовець назовні. Далі знаходимо пластмасовий ящик ставимо транзистор ,закопуємо в землю,маскуємо. Для кабелів копаємо траншею глибиною 30см і довжиною10-15 метрів,ретельно маскуємо датчик руху.Кабель датчика рухуі гучномовця не повинні мати вхід в траншею в одному місці-це збереже датчик руху ,якого практично знайти неможливо.Найбільше,що дістанеться крадіям-це гучномовець з дуже високого дерева. Не думаю,що вони спобують дістатися транзистора по траншеї.Поки вони будуть заняті справами може спрацювати сигналізація на ваш мобільний.Радіо ефективне проти моторизованих крадіїв ,які не зрозуміють ,що радіо включилося в момент їх приїзду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є багато схем, саморобних і заводських імітаторів присутності, їх можна використати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на роботі розповідалли як в юні роки крали рамки з вуликів в сусідньому селі, один відро води в ночі виливає в вулик, а інший вилами з вулика вихоплював рамки і хода з пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Охорона пасіки-це проблема кочового бджільництва.Хто стоїть на стаціонарі той не має потреби охороняти пасіку- собі дорожче.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Охорона пасіки-це проблема кочового бджільництва.Хто стоїть на стаціонарі той не має потреби охороняти пасіку- собі дорожче.
Прошлой весной знакомая бабушка уехала на день с дома.....вечером приехала.....а пчел украли(не моих) :af: В этом году поставил на зиму у знакомого фермера вот не знаю сколько заплатить?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошлой весной знакомая бабушка уехала на день с дома.....вечером приехала.....а пчел украли(не моих) af.gif В этом году поставил на зиму у знакомого фермера вот не знаю сколько заплатить?

Бабушки в счет не берутся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...