Перейти к содержанию

Цена на пчел и маток в 2013 году


Рекомендуемые сообщения

Можно всё что можно говорить но факт то ,что у продавцов покупателей нет! И немного раздражает когда на эту тему врут!!
Покупатели у продавцов есть и это факт! Другое дело по какой цене. Для того, чтобы продать за "почти даром" много ума не нужно. Но на хороший товар всегда будет спрос и соответствующая цена! :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора купив бджолосім"ї з вуликами. Сім"ї виглядають дуже непогано. Матки гарненькі, минулорічні (якщо вірити журналу) слідів хвороб не виявив, кількість кормів просто вразила. По 3 повномедні рамки на сім"ю (не рахуючи того, що на росплідних рамках є мед). Сім"ї на 7-8 рамках (435*300), обсідають гарно, вибрав 5 сімей переглянувши 12-15. Росплід на 3-4х рамках в основному але видно що матки в силу погодніх умов тільки набрали оберти. Також в придачу до сімей 25 рамок 1-шо сортної сушки (435*145) продавець презентував. Не із принципа "на ось що не потрібне" а дійсно приємно був вражений якістю. Купляв з вуликами (гніздо дадан + 2 магазини) оскільки продавець скорочує пасіку і продається тільки з вуликами. Вулики :ay:, як на ті, що в придачу до бджілок ідуть . Сфотографую як буду на пасіці. Ціна сім"ї 800 грн. Якщо когось цікавить така пропозиція в Черкаській області - звертайтеся, дам координати (там дідусь скорочує пасіку з 40 сімей до 10... здоров"я не те :( ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сосныЦього року сім'ї пізнять у розвитку десь на 2 тижні, бджола не встигне змінитися до масового продажу пакетів (1 травня). В пакет піде зимувала бджола. Зараз в сильній сімї 3 рамки засів і мізер печатаного. До 7 травня буде нормальна кількість молодих бджіл. Спішити не варто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мёд дешевый, бензин дорогой и т.д. Очень многии сбывают пасеки по этой причине. Но реалии такие, что и 400гр за пакет это уже много.....!!!!!!

При таких реаліях пакети купляти не потрібно зовсім. А як впливає ціна на пакети на ці реалії? Цікаво які були б "реалії" і ціна на мед при ціні пакета 4рамки розплоду = 100 (сто) грн ?
предложили по 350гр на 7 мая наверное буду соглашаться( в Ивано-франковске). А может спешу?
Не треба спішити. :IMHO1: А це з ящиком і доставкою?
нет ящик мой и отбераю сам
сосныЦього року сім'ї пізнять у розвитку десь на 2 тижні, бджола не встигне змінитися до масового продажу пакетів (1 травня). В пакет піде зимувала бджола. Зараз в сильній сімї 3 рамки засів і мізер печатаного. До 7 травня буде нормальна кількість молодих бджіл. Спішити не варто.
Розгаваривал с продавцом у него состояние 7-8 рам пчелы 3-4 расплода говорил на 7 мая будет все нормально
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора купив бджолосім"ї з вуликами. Сім"ї виглядають дуже непогано. Матки гарненькі, минулорічні (якщо Ціна сім"ї 800 грн. Якщо когось цікавить така пропозиція в Черкаській області - звертайтеся, дам координати (там дідусь скорочує пасіку з 40 сімей до 10... здоров"я не те :( ).
Вiтаю з вдалим придбанням :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора купив бджолосім"ї з вуликами. Сім"ї виглядають дуже непогано. Матки гарненькі, минулорічні (якщо Ціна сім"ї 800 грн. Якщо когось цікавить така пропозиція в Черкаській області - звертайтеся, дам координати (там дідусь скорочує пасіку з 40 сімей до 10... здоров"я не те :( ).
Вiтаю з вдалим придбанням :ay:
Глянув Ваш ролик для покупців сімей на Ютубі. Я б не пожалів за ту сім"ю що Ви показували 1000 грн. і секунди. Не сім"я а сплошна перспектива для розмноження :ay::ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Желающих купить много, на все далекр живут Но есть и такие которые пытаются торговаться ,мотивируя тем ,что сложно отбить денюжку будет -дороговато :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отпишитесь кто небудь с Черновецкой обл у нас перекупы едут к вам покупать пакеты 25 апреля у вас насамом деле развитие такое хорошое (берут 500 шт) а то я куда не позвоню 9-15 мая если можно то и иванофранковци отпишитесь только чесно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоч з Хмельницької обл., але можу сказати, що активно матки почали сіяти в кінці того тижня, тобто якщо погода не підведе, то молода бджола буде на 9-15 травня, от тоді може і в кого будуть пакети. А так раніше цьогорішньої бджоли масово отримати було у наших краях неможливо, весь кінець березня і початок квітня був мінус, у ночі навіть нижче -8 -10. А далі на Захід умови були ще гірші ніж у нашій місцевості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоч з Хмельницької обл., але можу сказати, що активно матки почали сіяти в кінці того тижня, тобто якщо погода не підведе, то молода бджола буде на 9-15 травня, от тоді може і в кого будуть пакети. А так раніше цьогорішньої бджоли масово отримати було у наших краях неможливо, весь кінець березня і початок квітня був мінус, у ночі навіть нижче -8 -10. А далі на Захід умови були ще гірші ніж у нашій місцевості.
Дякую! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я б не пожалів за ту сім"ю що Ви показували 1000 грн. і секунди.

А ми все шукаемо хто ж ти люди, що дають продавцю зверху! Це юрысты! Ось в кого гроши карман давлять. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отпишитесь кто небудь с Черновецкой обл у нас перекупы едут к вам покупать пакеты 25 апреля у вас насамом деле развитие такое хорошое (берут 500 шт) а то я куда не позвоню 9-15 мая если можно то и иванофранковци отпишитесь только чесно.
Вчора дивився до своїх. В сильних розплід навіть до трьох рамок(суцільних) недотягує. Є там трошки, там трошки, але в основному відкритий розплід. Десь 2/3 розплоду ще відкритого. Якщо купувати 25 квітня, то багато бджоли буде зимувалої. До Чернівецької обл. 20 км. в них розвиток має бути приблизно таким самим. Ну хай 2-3 дні різниці в розвитку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отпишитесь кто небудь с Черновецкой обл у нас перекупы едут к вам покупать пакеты 25 апреля у вас насамом деле развитие такое хорошое (берут 500 шт) а то я куда не позвоню 9-15 мая если можно то и иванофранковци отпишитесь только чесно.
На Хотиншине на вряд-ли.У нас аналогично как писал соседней обл. Владимир :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Глянув Ваш ролик для покупців сімей на Ютубі. Я б не пожалів за ту сім"ю що Ви показували 1000 грн. і секунди. Не сім"я а сплошна перспектива для розмноження ay.gif ah.gif

можете описати яка сімя ? на яке число ? а то в мене інет не дозволяе дивитись відео. цікаво за що 1000 грн. просто маю продати теж пару сімей та от ціни не можу скласти. я так думав ціна на сімю грн 800 та відкинути 100 (щоб велося ;) ) а ви по 800 з вуликом брали? вулики які ? яка ціна ? просто цікавить сила сімї на яке число і що коштує сама сімя ? до речі на позавчора в сімях по 5 розплоду.(не на всю площу рамки) і по силі десь по вуличок 12 в середньому. цієї весни мед дуже швидко перетворюється в бджіл ;):umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера купил пакеты в Умани по 400гр, расплод красивый, пчёлы спокойные. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мёд дешевый, бензин дорогой и т.д. Очень многии сбывают пасеки по этой причине. Но реалии такие, что и 400гр за пакет это уже много.....!!!!!! opr06K9M.gif

но всё же:
Вчера купил пакеты в Умани по 400гр

:ay::az: Поздравляю!!! :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера купил пакеты в Умани по 400гр, расплод красивый, пчёлы спокойные. :ay:
Дорого дали ,есть и по 300 готовы отдать, был бы покупатель
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Во вторник продал 10 пакетов, 4 р р и 1мед по 500 гр пакет, покупатель остался доволен, я тоже. Клиент был с Донецка говорил, что у них перезимовали плохо ( подмора очень много ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорого дали ,есть и по 300 готовы отдать, был бы покупатель

Я так скажу если предлагают 4 р. расплода плотно обсиженых пчелами + к этому есче рамку пчелы струшивают и при этом практически вся пчела молодая и расплод на выходе то за такой пакет не жалко и 500 грн. отдать. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Глянув Ваш ролик для покупців сімей на Ютубі. Я б не пожалів за ту сім"ю що Ви показували 1000 грн. і секунди. Не сім"я а сплошна перспектива для розмноження ay.gif ah.gif

можете описати яка сімя ? на яке число ? а то в мене інет не дозволяе дивитись відео. цікаво за що 1000 грн. просто маю продати теж пару сімей та от ціни не можу скласти. я так думав ціна на сімю грн 800 та відкинути 100 (щоб велося ;) ) а ви по 800 з вуликом брали? вулики які ? яка ціна ? просто цікавить сила сімї на яке число і що коштує сама сімя ? до речі на позавчора в сімях по 5 розплоду.(не на всю площу рамки) і по силі десь по вуличок 12 в середньому. цієї весни мед дуже швидко перетворюється в бджіл ;):umora:
У Міко на відео сім"я в 2 корпусах ЛР, обсідають гарно, літають активно. На початку - в середині травня дасть відводок і не відчує. Я б дійсно купив такі сім"ї по 1000грн. без питань. Ті що я купував мають як і мали по 8 рамок, навіть крайні непогано бджілками покриті, зараз сила приблизно на рівні за рахунок відходу/приходу тримається але і матки "розходились" не так давно. Вулики сфотографував але фотоапарата з собою не забрав с пасіки (. Дадан на 10 рамок + 2 магазини, безфальцеві, в доброму стані. Сім"я + вулик = 800 грн. Але мені ще й сушки до них презентували. Я вже 10 сімей купив, але якщо збираїтесь пару сімей продавати то давайте обсудимо ))). Мої координати: 0507349050 :hi: ПС: я якийсь дивний купець ))) в мене відчуття що купую не сім"ї а сушку на 145 в додачу до них ))) :umora: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 р. расплода плотно обсиженых пчелами за такой пакет не жалко и 500 грн. отдать. :IMHO1:
Приезжайте дам ПЯТЬ рам расплода плотно обсиженных и с ШЕСТОЙ струшу пчелу и всё удовольствие за 500 гривен +улей 4 корпуса,дно ,крыша ,подкрышник, подушка, кормушка и всего за канистру бензина Предложение действительно до 4 мая
Во вторник продал 10 пакетов, 4 р р и 1мед по 500 гр пакет, покупатель остался доволен, я тоже. Клиент был с Донецка говорил, что у них перезимовали плохо ( подмора очень много ).
'Н Петрович'Подкинь клиентика такого 100 гривен презентую за каждый
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас в месной газете которая абсолютно не блещет тиражом и рекламными способностями особено по пчелам 4 объявы по продажи пчел 2 из которых продают и улья. Но цена 800-1000 грн за сильные семьй.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера купил пакеты в Умани по 400гр, расплод красивый, пчёлы спокойные. :ay:
Дорого дали ,есть и по 300 готовы отдать, был бы покупатель
Для этого года 24 апреля взять по такой цене, нормально!! Позже цена будет другая.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Цена на пчел и маток в 2013 году

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...