Перейти к содержанию

Цена на пчел и маток в 2013 году


Рекомендуемые сообщения

Есть предложения привести по 400гр под дом . Я думаю что цена 400гр может не устоять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ув.boris_rebrik.Мне на моё обьявление о покупке пакетов по 350грн звонили человек 10 готовых продать по этой цене.Но мне надо 5 штук,а ехать за ними в Карпаты экономически не выгодно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне на моё обьявление о покупке пакетов по 350грн звонили человек 10 готовых продать по этой цене.

Я думаю вы понимаете какая погода на дворе??? :blink: Вот позвонит Вам к первому маю, разница будет совсем не то.... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мне предложили 370гр но пока подожду

Все правильно, почекайте. Західна вже за копмлект 3+1 просять по 350 грн. до 3 травня. ціна пішла вниз і буде йти далі. Або залишиться така тільки збільшиться кількість розплодних рамок. І моя особиста думка, щоб там не казали про невигідність продажу пакетів по 350-400 грн. але пару років назад продавали пакет по ціні мішка з цукром. Ось це економічно обгрунтована ціна на бджіл, особливо при такій вартості меду. :IMHO1: Це не стосується ціни на елітних бджіл - вони тримають марку і коштувать повинні відповідно в районі 500 грн.
Як будете їхати за пакетами,то не забутьте лопати,щоб повідгортати сніг від вуликів,а тоді вже й за формування пакетів можна буде братися :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як будете їхати за пакетами,то не забутьте лопати,щоб повідгортати сніг від вуликів,а тоді вже й за формування пакетів можна буде братися :umora:
А вы думаєте що я завтра поїду до вас?Я знайду ближче.та коли сніг сам розтане.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мне предложили 370гр но пока подожду

Все правильно, почекайте. Західна вже за копмлект 3+1 просять по 350 грн. до 3 травня. ціна пішла вниз і буде йти далі. Або залишиться така тільки збільшиться кількість розплодних рамок. І моя особиста думка, щоб там не казали про невигідність продажу пакетів по 350-400 грн. але пару років назад продавали пакет по ціні мішка з цукром. Ось це економічно обгрунтована ціна на бджіл, особливо при такій вартості меду. :IMHO1: Це не стосується ціни на елітних бджіл - вони тримають марку і коштувать повинні відповідно в районі 500 грн.
Як будете їхати за пакетами,то не забутьте лопати,щоб повідгортати сніг від вуликів,а тоді вже й за формування пакетів можна буде братися :umora:
Ваше тепло и до нас достало так что формування можно отложить в ящик вместе стандартными ценами :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваше тепло и до нас достало так что формування можно отложить в ящик вместе стандартными ценами :)
Не нагнетайте обстановку, недельное похолодание не так страшно как вы его пытаетесь рисовать ;):wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваше тепло и до нас достало так что формування можно отложить в ящик вместе стандартными ценами :)
Не нагнетайте обстановку, недельное похолодание не так страшно как вы его пытаетесь рисовать ;):wave:
Все будет постепенно плавно сейчас 3, 4 рамки расплода кушать хочется и плюс разогрев расходы пропорционально растут Вы сами все прекрасно понимаете ... Отдам только хорошие руки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Во народ дуркует.... 4 рамы расплода даром!!!
80 гр рамка расплода это не даром, а многим за счастье по такой цене продать, был бы покупатель или собирать рои по деревьям и кормить всё лето ведь не у всех такие высокие медосборы, как у некоторых И только одна надежда на пакеты а предложение превышает спрос в разы и не извесно, кто из них дуркует скромнее желательно высказываться на каждый товар найдётся свой покупатель :hi: Пятаки не пятаки, в основном пакет формируют при покупателе и если меня не устраивает никто пятак расплода не всунет вместо рамки расплода разве что совсем безсовесный :at:
Шукав у цьому році "прикупити"собі пакетів з 10.ОСОБИСТО мною на цей момент опитано десь близько 100 знайомих і незнайомих бджолярів щодо суми...Найдешевша ціна,яку я чув-100 гривень за рамку розплоду.І НІЯК НЕ МЕНШЕ!!! Для чого че пишу?ДЛЯ НОВАЧКІВ!2 роки назад,коли збирався купувати бджоли-дивувався,чому ціна,за якою я купую на 100-150 гривень вища,ніж можна прочитати на форумі.Виявляється,ніякої загадки тут немає.Справа просто в "розмірковувачах"(дивись вище),які втратили зв"язок з землею.Новачкам пропоную не слухати цей флуд(знову дивись вище ),а флудерам-написати свою ціну і умови:Я.такий-то і такий-то.пропоную 5р.р на 300 за 400 гривень...Слабо? Якщо знайдеться такий-я при всьому форумі зніму шляпу :hi: .І не тільки.... :wave: З.І.Всі ми знаємо,що якісний товар не може коштувати дешево.Це раз. З.І.З думкою Uslava повністю згоден.Це два.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шукав у цьому році "прикупити"собі пакетів з 10.ОСОБИСТО мною на цей момент опитано десь близько 100 знайомих і незнайомих бджолярів щодо суми...Найдешевша ціна,яку я чув-100 гривень за рамку розплоду.І НІЯК НЕ МЕНШЕ!!! Для чого че пишу?ДЛЯ НОВАЧКІВ!2 роки назад,коли збирався купувати бджоли-дивувався,чому ціна,за якою я купую на 100-150 гривень вища,ніж можна прочитати на форумі.Виявляється,ніякої загадки тут немає.Справа просто в "розмірковувачах"............ .............З.І.Всі ми знаємо,що якісний товар не може коштувати дешево.Це раз. З.І.З думкою Uslava повністю згоден.Це два.
А ,ЯК ЖЕ попит та пропозиція http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%...%86%D1%96%D1%8F 2 роки назад ,та й минулий рік ціну підігрівали російські брати.Простий приклад , цього року жодного заказу більше ніж на 1000 пакетів , які продавались в Росію МИНУЛІ роки .Питання -куди подіти ці 1000 пакетів? П.І.в МИНУЛОМУ році ціни в нашому регіоні коливались 320-350 грн за 4-х рамковий пакет
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний,я уже все пояснив.Давайте не будемо грати в цю гру...попит і пропозиція і т.д. По-моему простіше нікуди-Я(наприклад)Борода-1,продам таку-то кількість пакетів,комплектація-5р.р на 300 за 400 грн.І тоді все стане на свої місця.А то поччччинається,....в нашому регіоні....казали...нібито...а то хоч що...ну,якби...і.т.д. :at: Я уже написав(і відповім за свої слова,що якщо буде опублікована така інфа-я зніму шляпу і вибачусь перед всім форумом).Хоча дуже сумніваюся... Ще раз...давайте конкретно,без тупих посилань на вікіпедію! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас перекупы предлагают по 450 как вы думаете за какую цену они уже договорились на западе.? А перекупы накидают 100-150грн . вот и получается цена 350грн и ниже . А знаю сколько накидают потому что одно время сам возил пакеты на продаж :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.....А то поччччинається,....в нашому регіоні....казали...нібито...а то хоч що...ну,якби...і.т.д. :at: Я уже написав(і відповім за свої слова,що якщо буде опублікована така інфа-я зніму шляпу і вибачусь перед всім форумом).Хоча дуже сумніваюся... ............без тупих посилань на вікіпедію! :hi:
лисий,тРимайте себе в руках.НАВІЩО грубити :) Я ще Вам кажу ,що ціну ,яку я написав в минулому році була у нас спрасправждня ,а не нібито :) .Через природній катаклізм може і помінятись ,-незначно в цьому році.Я думаю що справждня ціна проясниться після Теплого Олекси.І навіть Ви ще рано оцінієте вартість пакета.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребята-продавцы не ссортесь.Щас на Россию кислород таможня перекроет :ae: (подняла цену на вывоз пчелопакетов).Признайтесь,те кто на Россию всегда продавал,Заказов много :ah: ?Я уверен ,Гдето вдвое-втрое меньше :umora: .И куда девать остальные :( ?Держать цену по 500 и ловить рои :af: ,или продать по 350 и иметь деньги. :hi: Да я уверен что половина из вас готовы продать хоть почём брать будут,лиш бы не потерять даром :ak: и заиметь какието деньги :IMHO1: Прошу извенить если кого обидел. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас не недільне похолодання, тепла весною ще не було так і далі на Захід, виняток Закарпаття, але і там затримка, якщо не помилюсь на неділь 2, хіба в Криму з пакетами допоможуть. За місяць до травня бджоли аж ніяк не наростуть, та й для формування пакетів потрібні матки, якщо це не торішні, то вже на цей час можна стверджувати, що до початку травня "за фантастичного прогнозу" можливо тільки на Закарпатті з'являться, хоча по погоді це викликає сумніви. У всіх інших хто підігрівав, можуть виникнути проблема тепла ж у нас фактично толком і не було, а мороз вночі місцями -20. А про ціну можна домовлятися, платити, але погоду ж не купите. Було 2 циклони снігу повноі якщо це почне танути вистачить всім. Реально про ціни можна говорити десь через днів 10-15.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Борода-1,я не грублю,а просто жорстко оцінюю ситуацію :hi: Не вводьте новачків "в заблуждение"! Далі.Я не "пророчу"ціну на пакети,просто константую той факт,що НА ДАНИЙ МОМЕНТ-ціна 100 грн за р.р. Якщо далі ціна зміниться-значить зміниться.На щастя,(чи на жаль),я не впливаю на ситуацію.Тому буде як буде,і не інакше. Elek,я не продаю пакети!!!Я хочу купити 10 пакетів.Умови такі-5р.р за 500 грн.Кожна кормова(повномедна)-50 грн за рамку... Ще раз підкреслю,що нижчої ціни (100 грн за рамку) озвучено не було-Полтавська,Хмельницька,Київська,Черкаська області. Шановні модератори! Перенесіть моє останнє повідомлення у відповідну тему! З повагою :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Певно,мають бути деякі поправки до коментарів.а саме-кількість пакетів,що закуповуються. Я,наприклад,купую щорічно не більше 10 пакетів.Отже користуюся виключно місцевими послугами.Якби купував пакетів хоча-б 100,можливо було-б дешевше.Але мені з"їздити на Західну-буде така сама ціна... ....Агресію викликає той факт,що як почитаєш-так просто МЕД і МАСЛО-за 350 грн тобі привезуть додому під двері 5-рамковий пакет,і довго будуть умовляти забрати...Реальність зовсім інша... Давайте такий експеримент:пасічники Полтавщини,без усіляких адрес і телефонів,напишіть,чи чув хто-небудь за продажу пакетів ЗАРАЗ дешевше,ніж 100 грн за рамку... :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребята-продавцы не ссортесь.Щас на Россию кислород таможня перекроет :ae: (подняла цену на вывоз пчелопакетов).Признайтесь,те кто на Россию всегда продавал,Заказов много :ah: ?Я уверен ,Гдето вдвое-втрое меньше :umora: .И куда девать остальные :( ?Держать цену по 500 и ловить рои :af: ,или продать по 350 и иметь деньги. :hi: Да я уверен что половина из вас готовы продать хоть почём брать будут,лиш бы не потерять даром :ak: и заиметь какието деньги :IMHO1: Прошу извенить если кого обидел. :hi:
:ay: Мабуть так воно i буде, а так как хочется многим продать по 600, то небольшая часть может и уйти по такой цене ,но это скорее всего исключение :IMHO1::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребята-продавцы не ссортесь.Щас на Россию кислород таможня перекроет :ae: (подняла цену на вывоз пчелопакетов).Признайтесь,те кто на Россию всегда продавал,Заказов много :ah: ?Я уверен ,Гдето вдвое-втрое меньше :umora: .И куда девать остальные :( ?Держать цену по 500 и ловить рои :af: ,или продать по 350 и иметь деньги. :hi: Да я уверен что половина из вас готовы продать хоть почём брать будут,лиш бы не потерять даром :ak: и заиметь какието деньги :IMHO1: Прошу извенить если кого обидел. :hi:
Дарагой Elek,чому ви уверен так кислород таможня перекроєт?Якщо всі доки в порядку,митниця претензій не має.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а так как хочется многим продать по 600, то небольшая часть может и уйти по такой цене

От саме за це і мова.Більшість продавців зараз оцінюють пакет приблизно в 450 грн(3 р.р плюс 1 корм). З одного боку зараз складати ціну-неправильно,а з іншого_хочеться домовитися наперед з продавцем...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте такий експеримент:пасічники Полтавщини,без усіляких адрес і телефонів,напишіть,чи чув хто-небудь за продажу пакетів ЗАРАЗ дешевше,ніж 100 грн за рамку...

Факти поки що говорять самі за себе...Тиша...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте такий експеримент:пасічники Полтавщини,без усіляких адрес і телефонів,напишіть,чи чув хто-небудь за продажу пакетів ЗАРАЗ дешевше,ніж 100 грн за рамку...

2 моїх знайомих домовилися (і збираються їхати в перших числах травня) на півночі Кіровоградщини про покупку безстільникових пакетів (1,2 кг бджіл + минулорічна матка) по 400 грн :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Безстільникові пакети такої якості мені пропонували в Київській області. І все-ж,для чистоти експеримента хотілося почути про Полтавську.... Твій вихід,Полтаво! Пане Einar, :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:wave: Да чем ближе к срокам продажи тем громче крики ... но я обращаюсь к новичкам которые решились вложится и начать пчеловодство- если старт более10 семей то покеты покупайте в мае -июне или отводкакми у пчеловодов в округе как можно дешевле и ещё раз дешевле потому что о 100 кг это басни пакетчиков а вам эти достижения под силу будут не раньше чем через года 3 и то если совпадут многие составные а так 50 на 50 что вам дохода не ведать года 3 минимум :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас перекупы предлагают по 450 как вы думаете за какую цену они уже договорились на западе.? А перекупы накидают 100-150грн . вот и получается цена 350грн и ниже . А знаю сколько накидают потому что одно время сам возил пакеты на продаж :)
"на западе" термін не конкретний, особливо, якщо зважити на те, що з Луганська до західного кордону Казахстану значно ближче (візуально по карті) ніж до західного кордону України. :IMHO1::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Цена на пчел и маток в 2013 году

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...